Luna Snow - Marvel Rivals Strategist
Wskaźnik Wygranych
49.9%
Wskaźnik Wyboru
3.9%
Śr. KDA
5.88

Luna Snow vs Hela

Luna Snow Tier F
Rola
Strategist
Mecze
16 121
Sezon
Season 10.5

Luna Snow stoi przed trudnym starciem z Hela, osiągając tylko 44.7% wskaźnik wygranych w 284 spotkaniach. Hela poluje na Luna Snow za 20.8 średnich zabójstw, ale Luna Snow może odwrócić walki z 11 776 wydajnością leczenia, jeśli jest chroniony. Przeciwko Hela, gracze Luna Snow powinni grać ostrożnie, czekać na wsparcie drużyny i unikać izolowanych sytuacji 1v1.

Analiza matchupu Luna Snow

Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Luna Snow. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.

Porównaj z przeciwnikiem
Luna Snow - 44.7% procent wygranych w tym matchupie
Luna Snow
44.7% WS
VS
Matchup Hela vs Luna Snow - 55.3% procent wygranych
Hela
55.3% WS

Kto wygrywa matchup Luna Snow vs Hela?

Hela wygrywa matchup Luna Snow vs Hela
Zwycięzca
Hela
Mecze: 284
44.7%
Wskaźnik Wygranych
55.3%
8.16
KDA
3.75
15.2
Zabójstwa
20.8
5.1
Śmierci
6.1
26.3
Asysty
2.0
4681
Obrażenia
7120
11 776
Leczenie
38

Analiza Starcia Luna Snow vs Hela

Starcie Luna Snow vs Hela jest zdecydowanie jednostronne na podstawie próbki 284 meczów. Hela dominuje ze wskaźnikiem wygranych 55.3%, podczas gdy Luna Snow osiąga tylko 44.7%, imponująca przewaga 10.6%. To reprezentuje jedno z bardziej nierównych starć bohaterów w Marvel Rivals, i gracze powinni mocno rozważyć kompozycję drużyny, gdy stoją przed tym scenariuszem. Hela wyróżnia się w nurkowaniu i eliminowaniu Luna Snow, który nie ma zdolności samoobrony, aby uciec przed skupioną agresją. Luna Snow absolutnie dominuje w statystykach KDA z 8.16, masywną przewagę +4.41 nad Hela. Wskazuje to, że Luna Snow konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. Największa różnica pojawia się w liczbach leczenia, z Luna Snow zapewniającym 11 738 więcej leczenia na mecz. Ta przewaga podtrzymania często decyduje, która drużyna wygrywa przedłużone starcia. To jest trudne starcie dla Luna Snow przeciwko Hela. Z zaledwie 44.7% wskaźnikiem wygranych, rozważ unikanie konfrontacji 1v1, granie w pobliżu kolegów z drużyny i skupienie się na umożliwianiu drużynie, zamiast podejmowania bezpośrednich walk. Jako Strateg, starcie Luna Snow przeciwko Hela jest silnie wpływane przez ochronę drużyny. Pozycjonuj się w pobliżu sojuszników, którzy mogą odciągnąć, i komunikuj, gdy jesteś pod presją.

Statystyki Walki Luna Snow vs Hela

Luna Snow prowadzi statystyki walki przeciwko Hela

Luna Snow ma wyraźną przewagę w walce nad Hela, wygrywając 3 z 4 kategorii statystycznych (KDA, Śmierci i Asysty). Wskazuje to na znaczącą lukę wydajnościową w bezpośrednich konfrontacjach.

KDA
8.16Luna Snow
3.75Hela
Luna Snow całkowicie przewyższa Hela w efektywności KDA, notując 8.16 w porównaniu z przewagą +4.41. Ta dominująca wydajność wskazuje, że Luna Snow konsekwentnie wygrywa wymiany i przeżywa walki drużynowe.
Zabójstwa
15.2Luna Snow
20.8Hela
Hela dominuje w kolumnie zabójstw ze średnią 20.8 eliminacji, masywną przewagę +5.7 nad Luna Snow. Ta różnica zabójstw tworzy znaczny potencjał śnieżnej kuli poprzez ekonomię ulta.
Śmierci
5.1Luna Snow
6.1Hela
Luna Snow wykazuje zauważalnie lepszą przeżywalność z 5.1 śmierciami w porównaniu z 6.1 Hela, przewagę -1.0, która utrzymuje obecność drużyny i ładunek ulta.
Asysty
26.3Luna Snow
2.0Hela
Luna Snow dominuje we wkładzie drużynowym ze średnią 26.3 asyst, +24.2 więcej niż Hela. Ta masywna różnica asyst pokazuje, że Luna Snow konsekwentnie uczestniczy i umożliwia udane walki drużynowe.

Porównanie Wpływu Luna Snow vs Hela

⚔️
Śr. Obrażeń
Hela
7120
+2439 przewagi
Luna SnowLuna Snow4681
HelaHela7120
💚
Śr. Leczenia
Luna Snow
11 776
+11 738 przewagi
Luna SnowLuna Snow11 776
HelaHela38

Jako Pojedynkowicz, Hela oczekiwanie prowadzi obrażenia ze średnią 7120 na mecz. Ta wydajność obrażeń pozwala im zagrażać eliminacjami i konsekwentnie wywierać presję na Luna Snow.

Jako Strateg, Luna Snow wnosi średnio 11 776 leczenia na mecz, podtrzymując swoją drużynę przez presję Hela i umożliwiając przedłużone walki drużynowe.

Starcie Ról Strategist vs Duelist

Luna Snow
Luna SnowStrategist
vs
Hela
HelaDuelist

Luna Snow jest podatny na Hela z zaledwie 44.7% wskaźnikiem wygranych. Pozycjonowanie jest wszystkim - trzymaj się blisko swojego Obrońcy, używaj ścian i terenu, i zachowaj zdolności obronne na ich atak. Zgłaszaj flanki wcześnie.

MetaBot Desktop

Zbuduj najlepszą drużynę wokół Luna Snow

Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.

  • Pełna plansza 6v6
  • Team-upy i synergie par
  • Matchupy z wrogą drużyną
Laboratorium składów drużyny w MetaBot Desktop

Kompletne dane o starciach dla Luna Snow w Marvel Rivals (sezon Season 10.5). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.

Starcia Luna Snow (Patch Season 10.5)
Przeciwnik
Wskaźnik Wygranych
Mecze
KDA
Zabójstwa
Śmierci
Obrażenia
Leczenie
46.2%3446.1514.35.8626115 033
42.7%3076.5914.65.7575814 388
55.9%2886.5715.55.8693415 776
44.7%2848.1615.25.1468111 776
43.2%2807.2714.45.2483911 707
46.4%2657.8316.65.2552010 816
50.2%2639.1716.65.044209996
51.3%25911.0418.34.4559610 896
46.6%2517.0914.65.3474610 403
48.6%2515.4513.05.8663817 644
47.1%2467.9814.15.2413910 918
44.3%2468.8215.94.942219363
53.3%2317.7514.85.0438810 698
45.9%2317.4713.74.9441910 701
48.9%2254.9012.45.700
42.7%2206.2814.75.7670714 400
51.6%2178.9916.54.7513411 779
46.3%2148.4115.35.045169885
48.8%2097.2215.25.6499811 437
44.6%1938.4415.15.0500812 246
36.2%1744.4411.76.100
50.6%1726.1014.95.8752412 396
46.2%1697.3415.65.4514110 412
40.2%1697.7915.15.5441711 000
52.5%1606.5913.75.3466213 914
53.9%1524.5111.96.0495011 780
56.2%1467.2813.54.8569212 758
52.8%1447.4614.65.4472710 033
43.4%1438.8515.24.8471611 077
51.1%1397.7416.25.3576811 780
53.4%13310.3417.84.6486810 902
35.6%1326.2713.15.3572110 985
48.9%1317.1814.35.242949624
39.4%1276.0913.85.7694413 162
41.9%1175.8913.45.8405610 224
51.3%11510.4717.74.5561310 503
45.4%1087.3514.95.4561212 925
44.3%1066.3314.75.6675214 215
43.0%1008.2316.35.2558311 160
39.4%995.8013.35.7509710 779
38.8%988.8815.85.038969735
52.1%947.1814.75.3395610 106
44.9%898.7715.74.9464512 030
38.6%886.1513.35.3429312 442
48.3%875.0412.45.600
41.7%847.4514.65.0552313 060
50.6%798.4816.24.8499310 680
50.7%755.7713.75.9500911 333
42.6%684.4812.06.000
55.9%688.7516.05.0442411 124
56.1%667.5814.44.8544311 876
60.7%565.9714.15.5467310 330
55.9%348.1314.64.5475510 316
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ Luna Snow vs Hela

Jakie są najlepsze starcia Luna Snow w Marvel Rivals?

Luna Snow radzi sobie najlepiej przeciwko Doctor Strange, Moon Knight, Devil Dinosaur. Najsilniejsze starcie jest z Black Widow ze wskaźnikiem wygranych 60.7%.

Jakie są najgorsze starcia Luna Snow w Marvel Rivals?

Luna Snow ma trudności z Cloak & Dagger, Invisible Woman, Hela. Najtrudniejszy kontrpik to Mantis z tylko 35.6% wskaźnikiem wygranych.

Jak wygrywać więcej starć z Luna Snow?

Jako Strategist, Luna Snow wygrywa 20 z 53 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.

Jak Luna Snow radzi sobie przeciwko różnym rolom?

Jako Strategist, wydajność Luna Snow w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.