- Wskaźnik Wygranych
- 49.9%
- Wskaźnik Wyboru
- 3.9%
- Śr. KDA
- 5.88
Luna Snow vs invisible woman
- Rola
- Strategist
- Mecze
- 16 121
- Sezon
- Aktualny
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Luna Snow stoi przed trudnym starciem z Invisible Woman, osiągając tylko 42.7% wskaźnik wygranych w 307 spotkaniach. Pojedynek wsparć wygrywa Invisible Woman — Invisible Woman zapewnia 14 559 leczenia w porównaniu do 14 388 Luna Snow, często decydując, która drużyna wytrzyma dłużej. Przeciwko Invisible Woman, gracze Luna Snow powinni grać ostrożnie, czekać na wsparcie drużyny i unikać izolowanych sytuacji 1v1.
Analiza matchupu Luna Snow
Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Luna Snow. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.
Kto wygrywa matchup Luna Snow vs Invisible Woman?
Analiza Starcia Luna Snow vs Invisible Woman
Starcie Luna Snow vs Invisible Woman jest zdecydowanie jednostronne na podstawie próbki 307 meczów. Invisible Woman dominuje ze wskaźnikiem wygranych 57.3%, podczas gdy Luna Snow osiąga tylko 42.7%, imponująca przewaga 14.7%. To reprezentuje jedno z bardziej nierównych starć bohaterów w Marvel Rivals, i gracze powinni mocno rozważyć kompozycję drużyny, gdy stoją przed tym scenariuszem. Jako lustrzane starcie Strategist między Luna Snow a Invisible Woman, sprowadza się to do umiejętności mechanicznych i czasu użycia zdolności. Invisible Woman okazał się nieco bardziej skuteczny w tych bezpośrednich starciach. Invisible Woman absolutnie dominuje w statystykach KDA z 8.19, masywną przewagę +1.60 nad Luna Snow. Wskazuje to, że Invisible Woman konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. To jest trudne starcie dla Luna Snow przeciwko Invisible Woman. Z zaledwie 42.7% wskaźnikiem wygranych, rozważ unikanie konfrontacji 1v1, granie w pobliżu kolegów z drużyny i skupienie się na umożliwianiu drużynie, zamiast podejmowania bezpośrednich walk. Jako Strateg, starcie Luna Snow przeciwko Invisible Woman jest silnie wpływane przez ochronę drużyny. Pozycjonuj się w pobliżu sojuszników, którzy mogą odciągnąć, i komunikuj, gdy jesteś pod presją.
Statystyki Walki Luna Snow vs Invisible Woman
Invisible Woman całkowicie dominuje statystyki walki przeciwko Luna Snow, prowadząc we wszystkich czterech kategoriach: KDA, Zabójstwa, Śmierci i Asysty. Ta kompleksowa przewaga przekłada się na konsekwentne lepsze wyniki w walkach drużynowych.
Porównanie Wpływu Luna Snow vs Invisible Woman
Co ciekawe, Strateg Invisible Woman prowadzi obrażenia ze średnią 6148, sugerując silne zdolności ofensywne lub wzorce ciągłego poke przeciwko Luna Snow.
Obaj Stratedzy zapewniają znaczące leczenie - Luna Snow średnio 14 388, podczas gdy Invisible Woman średnio 14 559. Ta zbliżona wydajność leczenia oznacza, że koordynacja drużynowa i mitigacja obrażeń stają się czynnikami decydującymi.
Starcie Ról Strategist vs Strategist
W tym lustrzanym starciu Strategist, Invisible Woman wykazał przewagę wskaźnika wygranych 57.3%. Lustrzane starcia są najczystszym testem mistrzostwa bohatera - sukces sprowadza się do timingu zdolności, pozycjonowania i zrozumienia specyficznych mocnych stron twojego bohatera. Przestudiuj typowe wzorce Invisible Woman, aby poprawić swoje wyniki w lustrzanych starciach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Luna Snow
Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.
- Pełna plansza 6v6
- Team-upy i synergie par
- Matchupy z wrogą drużyną

Kompletne dane o starciach dla Luna Snow w Marvel Rivals (sezon aktualny). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.
Przeciwnik | Wskaźnik Wygranych | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia | Leczenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46.2% | 344 | 6.15 | 14.3 | 5.8 | 6261 | 15 033 | |
| 42.7% | 307 | 6.59 | 14.6 | 5.7 | 5758 | 14 388 | |
| 55.9% | 288 | 6.57 | 15.5 | 5.8 | 6934 | 15 776 | |
| 44.7% | 284 | 8.16 | 15.2 | 5.1 | 4681 | 11 776 | |
| 43.2% | 280 | 7.27 | 14.4 | 5.2 | 4839 | 11 707 | |
| 46.4% | 265 | 7.83 | 16.6 | 5.2 | 5520 | 10 816 | |
| 50.2% | 263 | 9.17 | 16.6 | 5.0 | 4420 | 9996 | |
| 51.3% | 259 | 11.04 | 18.3 | 4.4 | 5596 | 10 896 | |
| 46.6% | 251 | 7.09 | 14.6 | 5.3 | 4746 | 10 403 | |
| 48.6% | 251 | 5.45 | 13.0 | 5.8 | 6638 | 17 644 | |
| 47.1% | 246 | 7.98 | 14.1 | 5.2 | 4139 | 10 918 | |
| 44.3% | 246 | 8.82 | 15.9 | 4.9 | 4221 | 9363 | |
| 53.3% | 231 | 7.75 | 14.8 | 5.0 | 4388 | 10 698 | |
| 45.9% | 231 | 7.47 | 13.7 | 4.9 | 4419 | 10 701 | |
| 48.9% | 225 | 4.90 | 12.4 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 42.7% | 220 | 6.28 | 14.7 | 5.7 | 6707 | 14 400 | |
| 51.6% | 217 | 8.99 | 16.5 | 4.7 | 5134 | 11 779 | |
| 46.3% | 214 | 8.41 | 15.3 | 5.0 | 4516 | 9885 | |
| 48.8% | 209 | 7.22 | 15.2 | 5.6 | 4998 | 11 437 | |
| 44.6% | 193 | 8.44 | 15.1 | 5.0 | 5008 | 12 246 | |
| 36.2% | 174 | 4.44 | 11.7 | 6.1 | 0 | 0 | |
| 50.6% | 172 | 6.10 | 14.9 | 5.8 | 7524 | 12 396 | |
| 46.2% | 169 | 7.34 | 15.6 | 5.4 | 5141 | 10 412 | |
| 40.2% | 169 | 7.79 | 15.1 | 5.5 | 4417 | 11 000 | |
| 52.5% | 160 | 6.59 | 13.7 | 5.3 | 4662 | 13 914 | |
| 53.9% | 152 | 4.51 | 11.9 | 6.0 | 4950 | 11 780 | |
| 56.2% | 146 | 7.28 | 13.5 | 4.8 | 5692 | 12 758 | |
| 52.8% | 144 | 7.46 | 14.6 | 5.4 | 4727 | 10 033 | |
| 43.4% | 143 | 8.85 | 15.2 | 4.8 | 4716 | 11 077 | |
| 51.1% | 139 | 7.74 | 16.2 | 5.3 | 5768 | 11 780 | |
| 53.4% | 133 | 10.34 | 17.8 | 4.6 | 4868 | 10 902 | |
| 35.6% | 132 | 6.27 | 13.1 | 5.3 | 5721 | 10 985 | |
| 48.9% | 131 | 7.18 | 14.3 | 5.2 | 4294 | 9624 | |
| 39.4% | 127 | 6.09 | 13.8 | 5.7 | 6944 | 13 162 | |
| 41.9% | 117 | 5.89 | 13.4 | 5.8 | 4056 | 10 224 | |
| 51.3% | 115 | 10.47 | 17.7 | 4.5 | 5613 | 10 503 | |
| 45.4% | 108 | 7.35 | 14.9 | 5.4 | 5612 | 12 925 | |
| 44.3% | 106 | 6.33 | 14.7 | 5.6 | 6752 | 14 215 | |
| 43.0% | 100 | 8.23 | 16.3 | 5.2 | 5583 | 11 160 | |
| 39.4% | 99 | 5.80 | 13.3 | 5.7 | 5097 | 10 779 | |
| 38.8% | 98 | 8.88 | 15.8 | 5.0 | 3896 | 9735 | |
| 52.1% | 94 | 7.18 | 14.7 | 5.3 | 3956 | 10 106 | |
| 44.9% | 89 | 8.77 | 15.7 | 4.9 | 4645 | 12 030 | |
| 38.6% | 88 | 6.15 | 13.3 | 5.3 | 4293 | 12 442 | |
| 48.3% | 87 | 5.04 | 12.4 | 5.6 | 0 | 0 | |
| 41.7% | 84 | 7.45 | 14.6 | 5.0 | 5523 | 13 060 | |
| 50.6% | 79 | 8.48 | 16.2 | 4.8 | 4993 | 10 680 | |
| 50.7% | 75 | 5.77 | 13.7 | 5.9 | 5009 | 11 333 | |
| 42.6% | 68 | 4.48 | 12.0 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 55.9% | 68 | 8.75 | 16.0 | 5.0 | 4424 | 11 124 | |
| 56.1% | 66 | 7.58 | 14.4 | 4.8 | 5443 | 11 876 | |
| 60.7% | 56 | 5.97 | 14.1 | 5.5 | 4673 | 10 330 | |
| 55.9% | 34 | 8.13 | 14.6 | 4.5 | 4755 | 10 316 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ Luna Snow vs invisible woman
Jakie są najlepsze starcia Luna Snow w Marvel Rivals?
Luna Snow radzi sobie najlepiej przeciwko doctor strange, moon knight, Devil Dinosaur. Najsilniejsze starcie jest z black widow ze wskaźnikiem wygranych 60.7%.
Jakie są najgorsze starcia Luna Snow w Marvel Rivals?
Luna Snow ma trudności z cloak & dagger, invisible woman, hela. Najtrudniejszy kontrpik to mantis z tylko 35.6% wskaźnikiem wygranych.
Jak wygrywać więcej starć z Luna Snow?
Jako Strategist, Luna Snow wygrywa 20 z 54 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.
Jak Luna Snow radzi sobie przeciwko różnym rolom?
Jako Strategist, wydajność Luna Snow w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.