Rogue - Marvel Rivals Vanguard
Wskaźnik Wygranych
52.9%
Wskaźnik Wyboru
1.4%
Śr. KDA
3.65

Rogue vs cloak & dagger

Rogue Tier C
Rola
Vanguard
Mecze
5595
Sezon
Aktualny

Rogue ma przewagę nad Cloak & Dagger, wygrywając 57.8% swoich spotkań na podstawie 187 przeanalizowanych meczów. Rogue wywiera presję na Cloak & Dagger na linii tylnej, ale leczenie Cloak & Dagger w wysokości 14 082 utrzymuje sojuszników w walce dłużej. Grając Rogue przeciwko Cloak & Dagger, wykorzystuj swoją przewagę wcześnie i kapitalizuj na swojej wyższej wydajność obrażeń.

Analiza matchupu Rogue

Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Rogue. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.

Porównaj z przeciwnikiem
Rogue - 57.8% procent wygranych w tym matchupie
Rogue
57.8% WS
VS
Matchup Cloak & Dagger vs Rogue - 42.3% procent wygranych
Cloak & Dagger
42.3% WS

Kto wygrywa matchup Rogue vs Cloak & Dagger?

Rogue wygrywa matchup Rogue vs Cloak & Dagger
Zwycięzca
Rogue
Mecze: 187
57.8%
Wskaźnik Wygranych
42.3%
3.56
KDA
9.41
16.3
Zabójstwa
15.1
6.0
Śmierci
4.7
5.0
Asysty
29.5
8052
Obrażenia
4500
1061
Leczenie
14 082

Analiza Starcia Rogue vs Cloak & Dagger

Starcie Rogue vs Cloak & Dagger jest zdecydowanie jednostronne na podstawie próbki 187 meczów. Rogue dominuje ze wskaźnikiem wygranych 57.8%, podczas gdy Cloak & Dagger osiąga tylko 42.3%, imponująca przewaga 15.5%. To reprezentuje jedno z bardziej nierównych starć bohaterów w Marvel Rivals, i gracze powinni mocno rozważyć kompozycję drużyny, gdy stoją przed tym scenariuszem. Rogue może zagrozić Cloak & Dagger presją nurkowania, zakłócając wydajność leczenia i tworząc chaos na tylnej linii. Cloak & Dagger absolutnie dominuje w statystykach KDA z 9.41, masywną przewagę +5.85 nad Rogue. Wskazuje to, że Cloak & Dagger konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. Największa różnica pojawia się w liczbach leczenia, z Cloak & Dagger zapewniającym 13 021 więcej leczenia na mecz. Ta przewaga podtrzymania często decyduje, która drużyna wygrywa przedłużone starcia. Grając Rogue przeciwko Cloak & Dagger, możesz grać agresywnie z pewnością siebie. Twój wskaźnik wygranych 57.8% w tym starciu oznacza, że statystyki mocno cię faworyzują w bezpośrednich starciach. Szukaj okazji do wymuszania walk i wykorzystuj swoją przewagę. Jako Obrońca, wydajność Rogue przeciwko Cloak & Dagger zależy od kontynuacji ataku przez twoją drużynę. Koordynuj swoje nurkowania i upewnij się o wsparciu tylnej linii przed zaangażowaniem.

Statystyki Walki Rogue vs Cloak & Dagger

Cloak & Dagger prowadzi statystyki walki przeciwko Rogue

Cloak & Dagger ma wyraźną przewagę w walce nad Rogue, wygrywając 3 z 4 kategorii statystycznych (KDA, Śmierci i Asysty). Wskazuje to na znaczącą lukę wydajnościową w bezpośrednich konfrontacjach.

KDA
3.56Rogue
9.41Cloak & Dagger
Cloak & Dagger całkowicie przewyższa Rogue w efektywności KDA, notując 9.41 w porównaniu z przewagą +5.85. Ta dominująca wydajność wskazuje, że Cloak & Dagger konsekwentnie wygrywa wymiany i przeżywa walki drużynowe.
Zabójstwa
16.3Rogue
15.1Cloak & Dagger
Rogue zabezpiecza więcej eliminacji ze średnią 16.3 zabójstw wobec 15.1 Cloak & Dagger, lukę +1.2, która często przekłada się na szybszą dostępność ulta i potencjał wygrywania walk.
Śmierci
6.0Rogue
4.7Cloak & Dagger
Cloak & Dagger wykazuje zauważalnie lepszą przeżywalność z 4.7 śmierciami w porównaniu z 6.0 Rogue, przewagę -1.2, która utrzymuje obecność drużyny i ładunek ulta.
Asysty
5.0Rogue
29.5Cloak & Dagger
Cloak & Dagger dominuje we wkładzie drużynowym ze średnią 29.5 asyst, +24.6 więcej niż Rogue. Ta masywna różnica asyst pokazuje, że Cloak & Dagger konsekwentnie uczestniczy i umożliwia udane walki drużynowe.

Porównanie Wpływu Rogue vs Cloak & Dagger

⚔️
Śr. Obrażeń
Rogue
8052
+3552 przewagi
RogueRogue8052
Cloak & DaggerCloak & Dagger4500
💚
Śr. Leczenia
Cloak & Dagger
14 082
+13 021 przewagi
RogueRogue1061
Cloak & DaggerCloak & Dagger14 082

Pomimo bycia Obrońcą, Rogue zadaje imponujące obrażenia ze średnią 8052 na mecz. Ta nieoczekiwana wydajność obrażeń czyni Rogue zagrożeniem, którego Cloak & Dagger nie może zignorować.

Jako Strateg, Cloak & Dagger wnosi średnio 14 082 leczenia na mecz, podtrzymując swoją drużynę przez presję Rogue i umożliwiając przedłużone walki drużynowe.

Starcie Ról Vanguard vs Strategist

Rogue
RogueVanguard
vs
Cloak & Dagger
Cloak & DaggerStrategist

Rogue skutecznie wywiera presję na Cloak & Dagger ze wskaźnikiem wygranych 57.8%. Twój potencjał nurkowania zagraża tylnej linii, a twoja wytrzymałość absorbuje poke. Koordynuj się z drużyną, aby zaatakować wspólnie, gdy się angażujesz.

MetaBot Desktop

Zbuduj najlepszą drużynę wokół Rogue

Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.

  • Pełna plansza 6v6
  • Team-upy i synergie par
  • Matchupy z wrogą drużyną
Laboratorium składów drużyny w MetaBot Desktop

Kompletne dane o starciach dla Rogue w Marvel Rivals (sezon aktualny). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.

Starcia Rogue
Przeciwnik
Wskaźnik Wygranych
Mecze
KDA
Zabójstwa
Śmierci
Obrażenia
Leczenie
40.8%2283.5016.96.65766908
42.5%1933.1215.46.56325917
57.8%1873.5616.36.080521061
45.3%1613.4517.16.75787817
43.4%1593.2315.66.570391194
45.8%1533.4416.76.562231024
46.7%1504.1619.36.372661186
45.0%1493.1214.86.36052993
40.4%1463.4116.56.45651880
43.4%1433.4716.86.46440986
48.9%1393.3417.46.878041212
44.1%1363.3015.66.369511216
41.9%1293.2115.86.564521118
44.5%1283.5816.76.168401089
58.7%1263.7317.36.294661401
43.1%1233.3416.76.66675857
53.7%1214.2519.16.271091416
54.6%1193.1613.85.500
42.1%1143.6816.96.165671022
49.5%1113.4215.96.069251068
51.8%1083.8616.35.886081265
47.7%1073.6716.15.760841063
51.4%1053.6718.06.496861406
44.4%993.3316.76.75751920
53.3%904.8520.35.765191147
47.2%893.2815.16.05436738
54.1%853.3216.36.486511408
39.8%833.4116.36.463971159
58.2%793.1314.66.082021032
45.5%773.8316.95.974521361
60.5%763.9416.35.466511043
49.3%753.6117.46.462571016
40.3%722.3711.05.800
58.3%723.6916.96.382341469
48.6%722.8113.86.55613729
52.8%723.5916.05.67234953
33.9%654.1919.16.27212959
46.2%653.1315.16.25815535
47.6%634.0817.75.87207970
30.2%633.5017.16.45287751
59.0%612.9014.26.273871076
46.7%603.5916.86.25907643
45.0%603.7818.26.276101225
46.7%605.1320.85.370751074
50.0%603.1916.16.45341629
50.9%533.7416.45.664091014
44.0%502.6614.06.600
59.6%473.9716.35.36582785
66.7%454.1817.25.35870743
67.6%374.1919.66.265851234
33.3%332.5813.76.600
64.5%313.7217.46.195681150
60.0%303.2515.86.26951898
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ Rogue vs cloak & dagger

Jakie są najlepsze starcia Rogue w Marvel Rivals?

Rogue radzi sobie najlepiej przeciwko cloak & dagger, doctor strange, the punisher. Najsilniejsze starcie jest z black panther ze wskaźnikiem wygranych 67.6%.

Jakie są najgorsze starcia Rogue w Marvel Rivals?

Rogue ma trudności z Elsa Bloodstone, jeff the land shark, moon knight. Najtrudniejszy kontrpik to human torch z tylko 30.2% wskaźnikiem wygranych.

Jak wygrywać więcej starć z Rogue?

Jako Vanguard, Rogue wygrywa 20 z 54 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.

Jak Rogue radzi sobie przeciwko różnym rolom?

Jako Vanguard, wydajność Rogue w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.