- Wskaźnik Wygranych
- 52.9%
- Wskaźnik Wyboru
- 1.4%
- Śr. KDA
- 3.65
Rogue vs Gambit
- Rola
- Vanguard
- Mecze
- 5595
- Sezon
- Aktualny
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Rogue stoi przed trudnym starciem z Gambit, osiągając tylko 43.4% wskaźnik wygranych w 159 spotkaniach. Rogue wywiera presję na Gambit na linii tylnej, ale leczenie Gambit w wysokości 11 775 utrzymuje sojuszników w walce dłużej. Przeciwko Gambit, gracze Rogue powinni grać ostrożnie, czekać na wsparcie drużyny i unikać izolowanych sytuacji 1v1.
Analiza matchupu Rogue
Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Rogue. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.
Kto wygrywa matchup Rogue vs Gambit?
Analiza Starcia Rogue vs Gambit
Starcie Rogue vs Gambit jest zdecydowanie jednostronne na podstawie próbki 159 meczów. Gambit dominuje ze wskaźnikiem wygranych 56.6%, podczas gdy Rogue osiąga tylko 43.4%, imponująca przewaga 13.2%. To reprezentuje jedno z bardziej nierównych starć bohaterów w Marvel Rivals, i gracze powinni mocno rozważyć kompozycję drużyny, gdy stoją przed tym scenariuszem. Gambit może kiteować i przetrwać próby ataku Rogue, ostatecznie ich osłabiając. Gambit absolutnie dominuje w statystykach KDA z 9.58, masywną przewagę +6.35 nad Rogue. Wskazuje to, że Gambit konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. Największa różnica pojawia się w liczbach leczenia, z Gambit zapewniającym 10 581 więcej leczenia na mecz. Ta przewaga podtrzymania często decyduje, która drużyna wygrywa przedłużone starcia. To jest trudne starcie dla Rogue przeciwko Gambit. Z zaledwie 43.4% wskaźnikiem wygranych, rozważ unikanie konfrontacji 1v1, granie w pobliżu kolegów z drużyny i skupienie się na umożliwianiu drużynie, zamiast podejmowania bezpośrednich walk. Jako Obrońca, wydajność Rogue przeciwko Gambit zależy od kontynuacji ataku przez twoją drużynę. Koordynuj swoje nurkowania i upewnij się o wsparciu tylnej linii przed zaangażowaniem.
Statystyki Walki Rogue vs Gambit
Gambit całkowicie dominuje statystyki walki przeciwko Rogue, prowadząc we wszystkich czterech kategoriach: KDA, Zabójstwa, Śmierci i Asysty. Ta kompleksowa przewaga przekłada się na konsekwentne lepsze wyniki w walkach drużynowych.
Porównanie Wpływu Rogue vs Gambit
Pomimo bycia Obrońcą, Rogue zadaje imponujące obrażenia ze średnią 7039 na mecz. Ta nieoczekiwana wydajność obrażeń czyni Rogue zagrożeniem, którego Gambit nie może zignorować.
Jako Strateg, Gambit wnosi średnio 11 775 leczenia na mecz, podtrzymując swoją drużynę przez presję Rogue i umożliwiając przedłużone walki drużynowe.
Starcie Ról Vanguard vs Strategist
Rogue ma problemy z wywieraniem presji na Gambit z zaledwie 43.4% wskaźnikiem wygranych. Ich leczenie i użyteczność pozwalają im przetrwać twoją agresję. Skup się na ochronie własnych carry zamiast tego.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Rogue
Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.
- Pełna plansza 6v6
- Team-upy i synergie par
- Matchupy z wrogą drużyną

Kompletne dane o starciach dla Rogue w Marvel Rivals (sezon aktualny). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.
Przeciwnik | Wskaźnik Wygranych | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia | Leczenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40.8% | 228 | 3.50 | 16.9 | 6.6 | 5766 | 908 | |
| 42.5% | 193 | 3.12 | 15.4 | 6.5 | 6325 | 917 | |
| 57.8% | 187 | 3.56 | 16.3 | 6.0 | 8052 | 1061 | |
| 45.3% | 161 | 3.45 | 17.1 | 6.7 | 5787 | 817 | |
| 43.4% | 159 | 3.23 | 15.6 | 6.5 | 7039 | 1194 | |
| 45.8% | 153 | 3.44 | 16.7 | 6.5 | 6223 | 1024 | |
| 46.7% | 150 | 4.16 | 19.3 | 6.3 | 7266 | 1186 | |
| 45.0% | 149 | 3.12 | 14.8 | 6.3 | 6052 | 993 | |
| 40.4% | 146 | 3.41 | 16.5 | 6.4 | 5651 | 880 | |
| 43.4% | 143 | 3.47 | 16.8 | 6.4 | 6440 | 986 | |
| 48.9% | 139 | 3.34 | 17.4 | 6.8 | 7804 | 1212 | |
| 44.1% | 136 | 3.30 | 15.6 | 6.3 | 6951 | 1216 | |
| 41.9% | 129 | 3.21 | 15.8 | 6.5 | 6452 | 1118 | |
| 44.5% | 128 | 3.58 | 16.7 | 6.1 | 6840 | 1089 | |
| 58.7% | 126 | 3.73 | 17.3 | 6.2 | 9466 | 1401 | |
| 43.1% | 123 | 3.34 | 16.7 | 6.6 | 6675 | 857 | |
| 53.7% | 121 | 4.25 | 19.1 | 6.2 | 7109 | 1416 | |
| 54.6% | 119 | 3.16 | 13.8 | 5.5 | 0 | 0 | |
| 42.1% | 114 | 3.68 | 16.9 | 6.1 | 6567 | 1022 | |
| 49.5% | 111 | 3.42 | 15.9 | 6.0 | 6925 | 1068 | |
| 51.8% | 108 | 3.86 | 16.3 | 5.8 | 8608 | 1265 | |
| 47.7% | 107 | 3.67 | 16.1 | 5.7 | 6084 | 1063 | |
| 51.4% | 105 | 3.67 | 18.0 | 6.4 | 9686 | 1406 | |
| 44.4% | 99 | 3.33 | 16.7 | 6.7 | 5751 | 920 | |
| 53.3% | 90 | 4.85 | 20.3 | 5.7 | 6519 | 1147 | |
| 47.2% | 89 | 3.28 | 15.1 | 6.0 | 5436 | 738 | |
| 54.1% | 85 | 3.32 | 16.3 | 6.4 | 8651 | 1408 | |
| 39.8% | 83 | 3.41 | 16.3 | 6.4 | 6397 | 1159 | |
| 58.2% | 79 | 3.13 | 14.6 | 6.0 | 8202 | 1032 | |
| 45.5% | 77 | 3.83 | 16.9 | 5.9 | 7452 | 1361 | |
| 60.5% | 76 | 3.94 | 16.3 | 5.4 | 6651 | 1043 | |
| 49.3% | 75 | 3.61 | 17.4 | 6.4 | 6257 | 1016 | |
| 40.3% | 72 | 2.37 | 11.0 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 58.3% | 72 | 3.69 | 16.9 | 6.3 | 8234 | 1469 | |
| 48.6% | 72 | 2.81 | 13.8 | 6.5 | 5613 | 729 | |
| 52.8% | 72 | 3.59 | 16.0 | 5.6 | 7234 | 953 | |
| 33.9% | 65 | 4.19 | 19.1 | 6.2 | 7212 | 959 | |
| 46.2% | 65 | 3.13 | 15.1 | 6.2 | 5815 | 535 | |
| 47.6% | 63 | 4.08 | 17.7 | 5.8 | 7207 | 970 | |
| 30.2% | 63 | 3.50 | 17.1 | 6.4 | 5287 | 751 | |
| 59.0% | 61 | 2.90 | 14.2 | 6.2 | 7387 | 1076 | |
| 46.7% | 60 | 3.59 | 16.8 | 6.2 | 5907 | 643 | |
| 45.0% | 60 | 3.78 | 18.2 | 6.2 | 7610 | 1225 | |
| 46.7% | 60 | 5.13 | 20.8 | 5.3 | 7075 | 1074 | |
| 50.0% | 60 | 3.19 | 16.1 | 6.4 | 5341 | 629 | |
| 50.9% | 53 | 3.74 | 16.4 | 5.6 | 6409 | 1014 | |
| 44.0% | 50 | 2.66 | 14.0 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 59.6% | 47 | 3.97 | 16.3 | 5.3 | 6582 | 785 | |
| 66.7% | 45 | 4.18 | 17.2 | 5.3 | 5870 | 743 | |
| 67.6% | 37 | 4.19 | 19.6 | 6.2 | 6585 | 1234 | |
| 33.3% | 33 | 2.58 | 13.7 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 64.5% | 31 | 3.72 | 17.4 | 6.1 | 9568 | 1150 | |
| 60.0% | 30 | 3.25 | 15.8 | 6.2 | 6951 | 898 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ Rogue vs Gambit
Jakie są najlepsze starcia Rogue w Marvel Rivals?
Rogue radzi sobie najlepiej przeciwko cloak & dagger, doctor strange, the punisher. Najsilniejsze starcie jest z black panther ze wskaźnikiem wygranych 67.6%.
Jakie są najgorsze starcia Rogue w Marvel Rivals?
Rogue ma trudności z Elsa Bloodstone, jeff the land shark, moon knight. Najtrudniejszy kontrpik to human torch z tylko 30.2% wskaźnikiem wygranych.
Jak wygrywać więcej starć z Rogue?
Jako Vanguard, Rogue wygrywa 20 z 54 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.
Jak Rogue radzi sobie przeciwko różnym rolom?
Jako Vanguard, wydajność Rogue w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.