Wolverine - Marvel Rivals Duelist
Wskaźnik Wygranych
50.0%
Wskaźnik Wyboru
1.0%
Śr. KDA
3.05

Wolverine vs hela

Wolverine Tier F
Rola
Duelist
Mecze
3880
Sezon
Aktualny

Hela mocno kontruje Wolverine w Marvel Rivals — Wolverine wygrywa tylko 40.9% z 149 gier w tym trudnym starciu. To lustrzane starcie Pojedynkowiczów nagradza umiejętności mechaniczne i pozycjonowanie — Hela zazwyczaj zabezpiecza 22.1 zabójstw, podczas gdy Wolverine średnio 15.5. Przeciwko Hela, gracze Wolverine powinni grać ostrożnie, czekać na wsparcie drużyny i unikać izolowanych sytuacji 1v1.

Analiza matchupu Wolverine

Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Wolverine. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.

Porównaj z przeciwnikiem
Wolverine - 40.9% procent wygranych w tym matchupie
Wolverine
40.9% WS
VS
Matchup Hela vs Wolverine - 59.1% procent wygranych
Hela
59.1% WS

Kto wygrywa matchup Wolverine vs Hela?

Hela wygrywa matchup Wolverine vs Hela
Zwycięzca
Hela
Mecze: 149
40.9%
Wskaźnik Wygranych
59.1%
2.33
KDA
4.55
15.5
Zabójstwa
22.1
7.4
Śmierci
5.4
1.8
Asysty
2.3
4622
Obrażenia
6081
543
Leczenie
40

Analiza Starcia Wolverine vs Hela

Starcie Wolverine vs Hela jest zdecydowanie jednostronne na podstawie próbki 149 meczów. Hela dominuje ze wskaźnikiem wygranych 59.1%, podczas gdy Wolverine osiąga tylko 40.9%, imponująca przewaga 18.1%. To reprezentuje jedno z bardziej nierównych starć bohaterów w Marvel Rivals, i gracze powinni mocno rozważyć kompozycję drużyny, gdy stoją przed tym scenariuszem. Jako lustrzane starcie Duelist między Wolverine a Hela, sprowadza się to do umiejętności mechanicznych i czasu użycia zdolności. Hela okazał się nieco bardziej skuteczny w tych bezpośrednich starciach. Hela absolutnie dominuje w statystykach KDA z 4.55, masywną przewagę +2.22 nad Wolverine. Wskazuje to, że Hela konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. Największa różnica pojawia się w liczbach leczenia, z Wolverine zapewniającym 503 więcej leczenia na mecz. Ta przewaga podtrzymania często decyduje, która drużyna wygrywa przedłużone starcia. To jest trudne starcie dla Wolverine przeciwko Hela. Z zaledwie 40.9% wskaźnikiem wygranych, rozważ unikanie konfrontacji 1v1, granie w pobliżu kolegów z drużyny i skupienie się na umożliwianiu drużynie, zamiast podejmowania bezpośrednich walk. Jako Pojedynkowicz, sukces Wolverine przeciwko Hela często sprowadza się do timingu. Czekaj na kluczowe cooldowny, identyfikuj możliwości i angażuj się zdecydowanie, zamiast wymieniać się nieefektywnie.

Statystyki Walki Wolverine vs Hela

Hela prowadzi statystyki walki przeciwko Wolverine

Hela całkowicie dominuje statystyki walki przeciwko Wolverine, prowadząc we wszystkich czterech kategoriach: KDA, Zabójstwa, Śmierci i Asysty. Ta kompleksowa przewaga przekłada się na konsekwentne lepsze wyniki w walkach drużynowych.

KDA
2.33Wolverine
4.55Hela
Hela całkowicie przewyższa Wolverine w efektywności KDA, notując 4.55 w porównaniu z przewagą +2.22. Ta dominująca wydajność wskazuje, że Hela konsekwentnie wygrywa wymiany i przeżywa walki drużynowe.
Zabójstwa
15.5Wolverine
22.1Hela
Hela dominuje w kolumnie zabójstw ze średnią 22.1 eliminacji, masywną przewagę +6.6 nad Wolverine. Ta różnica zabójstw tworzy znaczny potencjał śnieżnej kuli poprzez ekonomię ulta.
Śmierci
7.4Wolverine
5.4Hela
Hela znacznie dłużej przeżywa Wolverine w tym starciu, średnio tylko 5.4 śmierci wobec 7.4. Ta przewaga przeżywalności -2.0 zapewnia masywną wartość poprzez ciągłe obrażenia, leczenie lub obecność na pierwszej linii.
Asysty
1.8Wolverine
2.3Hela
Hela generuje nieco więcej asyst (2.3) niż Wolverine (1.8), różnicę +0.5 odzwierciedlającą marginalnie lepszy wkład w walki drużynowe.

Porównanie Wpływu Wolverine vs Hela

⚔️
Śr. Obrażeń
Hela
6081
+1459 przewagi
WolverineWolverine4622
HelaHela6081
💚
Śr. Leczenia
Wolverine
543
+503 przewagi
WolverineWolverine543
HelaHela40

W tym pojedynku Pojedynkowiczów, Hela znacząco wyprzedza Wolverine w wydajności obrażeń o 1459. Ta znaczna luka często decyduje o wyniku walk, ponieważ wyższe obrażenia oznaczają szybsze eliminacje i więcej ładunku ulta.

Pomimo bycia Pojedynkowiczem skupionym na obrażeniach, Wolverine zapewnia 543 leczenia na mecz, sugerując wbudowaną kradzież życia lub zdolności samopowtarzające, które zwiększają przeżywalność.

Starcie Ról Duelist vs Duelist

Wolverine
WolverineDuelist
vs
Hela
HelaDuelist

W tym lustrzanym starciu Duelist, Hela wykazał przewagę wskaźnika wygranych 59.1%. Lustrzane starcia są najczystszym testem mistrzostwa bohatera - sukces sprowadza się do timingu zdolności, pozycjonowania i zrozumienia specyficznych mocnych stron twojego bohatera. Przestudiuj typowe wzorce Hela, aby poprawić swoje wyniki w lustrzanych starciach.

MetaBot Desktop

Zbuduj najlepszą drużynę wokół Wolverine

Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.

  • Pełna plansza 6v6
  • Team-upy i synergie par
  • Matchupy z wrogą drużyną
Laboratorium składów drużyny w MetaBot Desktop

Kompletne dane o starciach dla Wolverine w Marvel Rivals (sezon aktualny). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.

Starcia Wolverine
Przeciwnik
Wskaźnik Wygranych
Mecze
KDA
Zabójstwa
Śmierci
Obrażenia
Leczenie
50.3%1572.3315.37.34214319
40.9%1492.3315.57.44622543
45.3%1482.3616.27.75240537
40.0%1352.5017.07.88011843
42.4%1322.5317.68.186851070
55.0%1292.1815.17.64398300
44.3%1132.3716.38.15255770
51.9%1062.5416.37.36892586
41.9%1052.6817.47.46041408
37.9%1032.3415.07.24364385
38.8%1032.3415.77.65567676
50.5%1012.0914.97.84178312
43.6%1012.4817.78.07322669
47.3%932.3514.87.04821331
43.5%922.0214.17.85074570
51.1%922.7819.17.998651076
42.7%892.1914.87.44732392
51.8%832.6217.77.78194623
42.7%822.2916.38.25862424
50.0%802.5915.86.95650546
49.4%792.3315.77.56197413
44.9%782.6617.57.35442727
41.0%782.5116.37.696771446
45.8%722.2615.98.06347950
31.0%712.2616.48.34411324
44.8%672.3015.37.854421224
48.4%622.4316.87.99047994
63.9%612.4615.67.04554304
53.3%602.2414.57.25071734
54.2%592.4716.47.47348875
39.7%582.3215.77.75252743
40.0%552.1514.47.54726551
47.1%512.5116.47.34381352
54.9%512.7116.67.37142319
51.0%512.5015.97.04447561
52.0%502.4716.97.758831261
42.9%492.1715.57.84484345
29.8%471.8813.78.600
39.1%462.1415.68.78167896
34.9%432.4015.17.25876894
37.2%432.0014.68.15050990
55.0%402.1513.67.210 643973
48.7%392.2616.78.15941328
37.8%372.5816.77.84531348
51.5%332.2016.18.27194564
39.4%332.1114.57.77588535
28.1%322.5316.47.900
40.0%302.2113.07.24110237
53.6%282.8618.87.661451807
30.0%202.3515.87.900
55.6%182.3217.98.65853272
35.3%172.0213.27.300
11.1%91.6313.89.0595931
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ Wolverine vs hela

Jakie są najlepsze starcia Wolverine w Marvel Rivals?

Wolverine radzi sobie najlepiej przeciwko Elsa Bloodstone, iron man, phoenix. Najsilniejsze starcie jest z Black Cat ze wskaźnikiem wygranych 63.9%.

Jakie są najgorsze starcia Wolverine w Marvel Rivals?

Wolverine ma trudności z hela, moon knight, invisible woman. Najtrudniejszy kontrpik to black widow z tylko 11.1% wskaźnikiem wygranych.

Jak wygrywać więcej starć z Wolverine?

Jako Duelist, Wolverine wygrywa 18 z 54 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.

Jak Wolverine radzi sobie przeciwko różnym rolom?

Jako Duelist, wydajność Wolverine w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.