- Wskaźnik Wygranych
- 50.0%
- Wskaźnik Wyboru
- 1.0%
- Śr. KDA
- 3.05
Wolverine vs Phoenix
- Rola
- Duelist
- Mecze
- 3880
- Sezon
- Season 10.5
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Starcie Wolverine vs Phoenix jest wyrównane, z Wolverine mającym 51.9% wskaźnik wygranych w 106 grach. To lustrzane starcie Pojedynkowiczów nagradza umiejętności mechaniczne i pozycjonowanie — Wolverine zazwyczaj zabezpiecza 16.3 zabójstw, podczas gdy Phoenix średnio 19.7. W tym wyrównanym starciu gracze Wolverine powinni skupić się na koordynacji drużynowej i odpowiednim timingu umiejętności dla maksymalnego wpływu przeciwko Phoenix.
Analiza matchupu Wolverine
Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Wolverine. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.
Kto wygrywa matchup Wolverine vs Phoenix?
Analiza Starcia Wolverine vs Phoenix
W starciu Wolverine vs Phoenix widzimy znaczącą przewagę wyłaniającą się z 106 meczów danych. Wolverine wygrywa 51.9% konfrontacji wobec 48.1% Phoenix, różnica 3.8% wskazująca na zauważalną przewagę niezależną od umiejętności. Gracze powinni rozważyć ten różnicę starć przy drafcie lub angażowaniu się. Jako lustrzane starcie Duelist między Wolverine a Phoenix, sprowadza się to do umiejętności mechanicznych i czasu użycia zdolności. Wolverine okazał się nieco bardziej skuteczny w tych bezpośrednich starciach. Phoenix notuje zauważalnie silniejsze KDA wynoszące 3.53 wobec 2.54 Wolverine w tym starciu. Ta luka sugeruje, że Phoenix albo zabezpiecza więcej eliminacji, ginie rzadziej, albo jedno i drugie. Wolverine ma niewielką przewagę przeciwko Phoenix. Podczas gdy statystyki marginalnie cię faworyzują, skup się na fundamentach i nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka. Małe przewagi kumulują się z czasem. Jako Pojedynkowicz, sukces Wolverine przeciwko Phoenix często sprowadza się do timingu. Czekaj na kluczowe cooldowny, identyfikuj możliwości i angażuj się zdecydowanie, zamiast wymieniać się nieefektywnie.
Statystyki Walki Wolverine vs Phoenix
Phoenix całkowicie dominuje statystyki walki przeciwko Wolverine, prowadząc we wszystkich czterech kategoriach: KDA, Zabójstwa, Śmierci i Asysty. Ta kompleksowa przewaga przekłada się na konsekwentne lepsze wyniki w walkach drużynowych.
Porównanie Wpływu Wolverine vs Phoenix
W tym pojedynku Pojedynkowiczów, Phoenix znacząco wyprzedza Wolverine w wydajności obrażeń o 1693. Ta znaczna luka często decyduje o wyniku walk, ponieważ wyższe obrażenia oznaczają szybsze eliminacje i więcej ładunku ulta.
Pomimo bycia Pojedynkowiczem skupionym na obrażeniach, Phoenix zapewnia 962 leczenia na mecz, sugerując wbudowaną kradzież życia lub zdolności samopowtarzające, które zwiększają przeżywalność.
Starcie Ról Duelist vs Duelist
W tym lustrzanym starciu Duelist, Wolverine wykazał przewagę wskaźnika wygranych 51.9%. Lustrzane starcia są najczystszym testem mistrzostwa bohatera - sukces sprowadza się do timingu zdolności, pozycjonowania i zrozumienia specyficznych mocnych stron twojego bohatera. Przestudiuj typowe wzorce Wolverine, aby poprawić swoje wyniki w lustrzanych starciach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Wolverine
Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.
- Pełna plansza 6v6
- Team-upy i synergie par
- Matchupy z wrogą drużyną

Kompletne dane o starciach dla Wolverine w Marvel Rivals (sezon Season 10.5). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.
Przeciwnik | Wskaźnik Wygranych | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia | Leczenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.3% | 157 | 2.33 | 15.3 | 7.3 | 4214 | 319 | |
| 40.9% | 149 | 2.33 | 15.5 | 7.4 | 4622 | 543 | |
| 45.3% | 148 | 2.36 | 16.2 | 7.7 | 5240 | 537 | |
| 40.0% | 135 | 2.50 | 17.0 | 7.8 | 8011 | 843 | |
| 42.4% | 132 | 2.53 | 17.6 | 8.1 | 8685 | 1070 | |
| 55.0% | 129 | 2.18 | 15.1 | 7.6 | 4398 | 300 | |
| 44.3% | 113 | 2.37 | 16.3 | 8.1 | 5255 | 770 | |
| 51.9% | 106 | 2.54 | 16.3 | 7.3 | 6892 | 586 | |
| 41.9% | 105 | 2.68 | 17.4 | 7.4 | 6041 | 408 | |
| 37.9% | 103 | 2.34 | 15.0 | 7.2 | 4364 | 385 | |
| 38.8% | 103 | 2.34 | 15.7 | 7.6 | 5567 | 676 | |
| 50.5% | 101 | 2.09 | 14.9 | 7.8 | 4178 | 312 | |
| 43.6% | 101 | 2.48 | 17.7 | 8.0 | 7322 | 669 | |
| 47.3% | 93 | 2.35 | 14.8 | 7.0 | 4821 | 331 | |
| 43.5% | 92 | 2.02 | 14.1 | 7.8 | 5074 | 570 | |
| 51.1% | 92 | 2.78 | 19.1 | 7.9 | 9865 | 1076 | |
| 42.7% | 89 | 2.19 | 14.8 | 7.4 | 4732 | 392 | |
| 51.8% | 83 | 2.62 | 17.7 | 7.7 | 8194 | 623 | |
| 42.7% | 82 | 2.29 | 16.3 | 8.2 | 5862 | 424 | |
| 50.0% | 80 | 2.59 | 15.8 | 6.9 | 5650 | 546 | |
| 49.4% | 79 | 2.33 | 15.7 | 7.5 | 6197 | 413 | |
| 44.9% | 78 | 2.66 | 17.5 | 7.3 | 5442 | 727 | |
| 41.0% | 78 | 2.51 | 16.3 | 7.6 | 9677 | 1446 | |
| 45.8% | 72 | 2.26 | 15.9 | 8.0 | 6347 | 950 | |
| 31.0% | 71 | 2.26 | 16.4 | 8.3 | 4411 | 324 | |
| 44.8% | 67 | 2.30 | 15.3 | 7.8 | 5442 | 1224 | |
| 48.4% | 62 | 2.43 | 16.8 | 7.9 | 9047 | 994 | |
| 63.9% | 61 | 2.46 | 15.6 | 7.0 | 4554 | 304 | |
| 53.3% | 60 | 2.24 | 14.5 | 7.2 | 5071 | 734 | |
| 54.2% | 59 | 2.47 | 16.4 | 7.4 | 7348 | 875 | |
| 39.7% | 58 | 2.32 | 15.7 | 7.7 | 5252 | 743 | |
| 40.0% | 55 | 2.15 | 14.4 | 7.5 | 4726 | 551 | |
| 47.1% | 51 | 2.51 | 16.4 | 7.3 | 4381 | 352 | |
| 54.9% | 51 | 2.71 | 16.6 | 7.3 | 7142 | 319 | |
| 51.0% | 51 | 2.50 | 15.9 | 7.0 | 4447 | 561 | |
| 52.0% | 50 | 2.47 | 16.9 | 7.7 | 5883 | 1261 | |
| 42.9% | 49 | 2.17 | 15.5 | 7.8 | 4484 | 345 | |
| 29.8% | 47 | 1.88 | 13.7 | 8.6 | 0 | 0 | |
| 39.1% | 46 | 2.14 | 15.6 | 8.7 | 8167 | 896 | |
| 34.9% | 43 | 2.40 | 15.1 | 7.2 | 5876 | 894 | |
| 37.2% | 43 | 2.00 | 14.6 | 8.1 | 5050 | 990 | |
| 55.0% | 40 | 2.15 | 13.6 | 7.2 | 10 643 | 973 | |
| 48.7% | 39 | 2.26 | 16.7 | 8.1 | 5941 | 328 | |
| 37.8% | 37 | 2.58 | 16.7 | 7.8 | 4531 | 348 | |
| 51.5% | 33 | 2.20 | 16.1 | 8.2 | 7194 | 564 | |
| 39.4% | 33 | 2.11 | 14.5 | 7.7 | 7588 | 535 | |
| 28.1% | 32 | 2.53 | 16.4 | 7.9 | 0 | 0 | |
| 40.0% | 30 | 2.21 | 13.0 | 7.2 | 4110 | 237 | |
| 53.6% | 28 | 2.86 | 18.8 | 7.6 | 6145 | 1807 | |
| 30.0% | 20 | 2.35 | 15.8 | 7.9 | 0 | 0 | |
| 55.6% | 18 | 2.32 | 17.9 | 8.6 | 5853 | 272 | |
| 35.3% | 17 | 2.02 | 13.2 | 7.3 | 0 | 0 | |
| 11.1% | 9 | 1.63 | 13.8 | 9.0 | 5959 | 31 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ Wolverine vs Phoenix
Jakie są najlepsze starcia Wolverine w Marvel Rivals?
Wolverine radzi sobie najlepiej przeciwko Elsa Bloodstone, Iron Man, Phoenix. Najsilniejsze starcie jest z Black Cat ze wskaźnikiem wygranych 63.9%.
Jakie są najgorsze starcia Wolverine w Marvel Rivals?
Wolverine ma trudności z Hela, Moon Knight, Invisible Woman. Najtrudniejszy kontrpik to Black Widow z tylko 11.1% wskaźnikiem wygranych.
Jak wygrywać więcej starć z Wolverine?
Jako Duelist, Wolverine wygrywa 17 z 53 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.
Jak Wolverine radzi sobie przeciwko różnym rolom?
Jako Duelist, wydajność Wolverine w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.