Miks vs OmenMatchupy
Poradnik matchupa Miks vs Omen: Omen prowadzi ze współczynnikiem wygranych 75.0%, ale Miks wciąż może wygrać. Naucz się jak 125 ADR Miks tworzy okazje, aby zamienić te 4 meczy w wygrane w rankingu.
Miks Matchup Breakdown
Select an opposing agent to view detailed head-to-head statistics. Compare Miks's performance in terms of win rate, KDA, damage output, headshot percentage, and attack/defense effectiveness — all based on real competitive Valorant match data.
Who Wins the Miks vs Omen Matchup?
Miks vs Omen Performance Breakdown
Analysis of 4 matches reveals that Omen holds a clear advantage over Miks in this head-to-head matchup, winning 3 out of 4 critical performance metrics. While Miks shows strength in one category, Omen's overall statistical edge across fragging, damage, and side-specific win rates gives them the upper hand in most engagements.
Podsumowanie starcia Miks vs Omen
Starcie Miks vs Omen w Valorant jest dominujące starcie, gdzie jeden agent znacząco przewyższa drugiego. Na podstawie 4 przeanalizowanych meczów rankingowych, Omen wygrywa 75.0% czasu w porównaniu do 25.0% Miks, różnica 50.0 punktów procentowych. Największa różnica dotyczy wydajność w ataku, gdzie Omen konsekwentnie przewyższa. W tym starciu Kontroler vs Controller, Omen ma przytłaczającą przewagę w tym starciu agentów. Miks nigdy nie powinien podejmować izolowanych walk z Omen i musi całkowicie polegać na koordynacji zespołowej, utility i crossfire, aby skutecznie konkurować.
Analiza fraggingu Miks vs Omen
Miks nieznacznie wyprzedza Omen w konkurencyjnym porównaniu fraggowania, wygrywając 3 z 5 metryk ze znaczącymi zaletami w kill production, damage output, headshot accuracy. Z marginesem zaledwie 3-2 opartym na 4 przeanalizowanych meczach, to starcie Miks vs Omen pozostaje kwestionowalne dla obu stron. Omen nie powinien czuć się przytłoczony — luka statystyczna jest wystarczająco wąska, że indywidualne umiejętności, wybory pozycjonowania i podejmowanie decyzji w grze mogą łatwo przechylić konkretne spotkania na korzyść Omen.
Wydajność ataku i obrony Miks vs Omen
Analiza strony atakującej
Luka wydajności atakowej między Omen a Miks jest dramatyczna: 53.1% kontra 38.6%, dominująca przewaga 14.5 punktów procentowych. Omen dominuje scenariusze ofensywne do stopnia wymagającego od Miks fundamentalnej zmiany podejścia.
Nasza analiza 4 meczów kompetycyjnych ujawnia przytłaczającą przewagę atakową Omen. To nie jest luka, którą Miks może pokonać przez trening — to strukturalna wada pojedynku. Drużyny Miks muszą budować całą strategię ataku wokół ochrony przed bezpośrednią konfrontacją z Omen.
W żadnych okolicznościach Miks nie powinien podejmować pojedynków entry przeciwko Omen. Luka 14.5% ataku sprawia, że entry fragging przeciwko Omen jest jednym z najgorszych zagrań w Valorant. Miks musi grać wyłącznie role wspierające w ataku.
Wskaźnik konwersji post-plant Miks przeciwko Omen jest katastrofalny. Nigdy nie zostawiaj Miks samego w post-plant — potrzebują stałego wsparcia kolegów, setupów crossfire i koordynacji użyteczności. Omen powinien grać niezwykle pewnie w post-plant.
Analiza strony broniącej
Dysproporcja defensywna między Omen a Miks jest znaczna: 61.4% kontra 46.9%, przepaść 14.5 punktów. Omen absolutnie dominuje stronę CT — ich trzymanie punktów jest znacznie trudniejsze do przebicia.
Nie można powierzyć Miks tradycyjnych obowiązków kotwiczenia punktu przeciwko Omen. Drużyny muszą chronić Miks: parować z wieloma kolegami, dawać pozycje lurk poza punktem lub kazać natychmiast rotować gdy obecność Omen zostanie zidentyfikowana.
Miks powinien całkowicie unikać scenariuszy retake przeciwko Omen gdy to możliwe. Dane z 4 meczów pokazują, że wskaźnik konwersji retake Miks jest dramatycznie niższy. Jeśli Miks musi robić retake, wymagaj przewagi 3+ graczy i pełnej koordynacji użyteczności.
Decyzje ekonomiczne dla Miks muszą uwzględniać ich nieadekwatność defensywną. Force buying przeciwko Omen to zasadniczo marnowanie kredytów. Miks powinien zawsze opowiadać się za pełnymi oszczędnościami.
Ogólna analiza stron
Omen demonstruje dominującą wyższość zarówno w ataku (53.1%) jak i obronie (61.4%), kompleksowo przewyższając Miks we wszystkich fazach gry. Na podstawie 4 meczów kompetycyjnych, to jeden z bardziej jednostronnych pojedynków w Valorant.
Wybór mapy i skład drużyny nie mogą naprawić wady Miks. Omen przewyższa na wszystkich typach map i strukturach drużyn. Jeśli grasz Miks przeciwko Omen, twój skład drużyny musi silnie kompensować.
Dla wspinaczki rankingowej unikaj grania Miks gdy spodziewasz się często spotykać Omen. Połączona wada 29.0 punktów procentowych jest zbyt duża do pokonania przez indywidualną poprawę. Rozważ dodanie Omen do swojej puli agentów.
Ostateczny werdykt: Omen zdecydowanie wygrywa pojedynek Miks vs Omen. To nie jest test umiejętności — Omen ma systematyczne przewagi przez tysiące gier. Gracze Miks powinni dostosować oczekiwania i grać bardziej wspierająco.
Dynamika Kontroler vs Controller
Dynamika Kontroler (Miks) vs Controller (Omen) tworzy asymetryczne starcia, gdzie każdy agent wnosi fundamentalnie różne narzędzia do walki. Umiejętności Kontroler Miks służą innym celom niż kit Controller Omen, co oznacza, że bezpośrednie walki często charakteryzują się nierównoważnymi wymianami utility.
Zrozumienie jak umiejętności Kontroler wchodzą w interakcję z kontrą Controller jest niezbędne do maksymalizacji potencjału twojego agenta. Toolkit Kontroler Miks może być doskonały w pewnych aspektach, podczas gdy kit Controller Omen kontruje inne. Przewaga Omen sugeruje, że możliwości ich roli lepiej przekładają się na wygrywanie tych starć między rolami średnio.
Miks ma korzystne starcia przeciwko 10 agentom i niekorzystne starcia przeciwko 9 agentom w Valorant. Najsilniejsze starcie Miks jest przeciwko Phoenix ze wskaźnikiem wygranych 80.0%. Najtrudniejsze starcie to Omen ze wskaźnikiem wygranych 25.0%. Użyj tabeli poniżej, aby znaleźć szczegóły konkretnych starć i metryki wydajności.
Opponent | Win Rate | Matches | KDA | DMG/Rnd | HS % | Atk WR | Def WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.77% | 26 | 1.62 | 117.5 | 26.9% | 47.7% | 42.6% | |
| 36.00% | 25 | 1.70 | 131.5 | 29.9% | 46.7% | 48.1% | |
| 45.45% | 22 | 1.99 | 139.3 | 30.7% | 49.5% | 49.8% | |
| 47.37% | 19 | 1.83 | 127.7 | 27.1% | 46.0% | 51.1% | |
| 40.00% | 15 | 1.69 | 123.2 | 26.8% | 40.6% | 54.7% | |
| 50.00% | 12 | 1.81 | 126.9 | 24.3% | 53.5% | 48.1% | |
| 45.45% | 11 | 1.58 | 128.2 | 27.9% | 48.5% | 48.8% | |
| 60.00% | 10 | 1.80 | 122.2 | 30.6% | 45.9% | 59.6% | |
| 75.00% | 8 | 2.22 | 154.3 | 32.1% | 51.2% | 61.0% | |
| 42.86% | 7 | 1.74 | 105.6 | 32.5% | 41.3% | 58.5% | |
| 80.00% | 5 | 1.90 | 136.3 | 29.5% | 53.8% | 52.9% | |
| 60.00% | 5 | 1.90 | 119.0 | 27.7% | 46.3% | 60.6% | |
| 25.00% | 4 | 1.51 | 125.3 | 27.1% | 38.6% | 46.9% | |
| 25.00% | 4 | 1.74 | 124.3 | 28.0% | 61.9% | 30.6% | |
| 50.00% | 4 | 2.03 | 133.6 | 23.9% | 49.0% | 54.8% | |
| 50.00% | 4 | 1.81 | 144.1 | 31.2% | 55.6% | 46.2% | |
| 66.67% | 3 | 1.96 | 165.0 | 23.8% | 52.8% | 66.7% | |
| 66.67% | 3 | 3.00 | 180.5 | 29.7% | 57.1% | 65.6% | |
| 66.67% | 3 | 2.23 | 115.7 | 21.7% | 47.2% | 57.1% |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Często zadawane pytania
Jakie jest najlepsze starcie Miks w Valorant?
Najlepsze starcie Miks jest przeciwko Phoenix, osiągając wskaźnik wygranych 80.0%. Miks doskonale radzi sobie w tym starciu dzięki lepszym zdolnościom fraggingu i korzystnym interakcjom narzędzi.
Jakie jest najtrudniejsze starcie Miks?
Najtrudniejsze starcie Miks jest przeciwko Omen, z tylko 25.0% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi, Miks powinien skupić się na koordynacji drużynowej i użyciu narzędzi, aby to zrekompensować.
Ile korzystnych starć ma Miks?
Miks ma 10 korzystnych starć (50%+ wskaźnik wygranych) i 9 niekorzystnych starć w Valorant. Zrozumienie dynamiki tych starć pomaga dokonywać lepszych wyborów agentów i dostosowywać styl gry.
Jak powinienem grać Miks w trudnych starciach?
Grając Miks w trudnych starciach, priorytetyzuj koordynację drużynową, użycie narzędzi i crossfire. Unikaj izolowanych pojedynków 1v1 przeciwko niekorzystnym przeciwnikom i szukaj okazji do użycia umiejętności Miks, aby stworzyć przewagę. Dostosuj pozycjonowanie w zależności od tego, czy jesteś w ataku czy obronie.
Które statystyki mają największe znaczenie w starciach Miks?
Kluczowe statystyki do analizy w starciach Miks obejmują wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia na rundę i wskaźniki wygranych w ataku/obronie. Starcia z wysokimi obrażeniami faworyzują agresywną grę, podczas gdy starcia z niskim KDA sugerują granie bardziej wspierająco i poleganie na wymianach drużynowych.