
- Kazanma Oranı
- 55.5%
- Maçlar
- 2.855
- KDA
- 3.10
Duman vs Sıska vs Sıska
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 54.907
- Surum
- 6860
- Son Güncelleme
- 7 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Duman Deadlock'ta etkileyici %55.5 kazanma oranıyla Sıska'yi domineer eder. 2.855 oyunda, Duman ortalama %7.1 öldürme ve maç başına %-1.041 daha fazla oyuncu hasarı alır. Bu uygun eşleşme agresif oyun ve erken savaş fırsatlarına izin verir.
Duman Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Duman'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Duman vs Sıska eşleşmesini kim kazanır?

Duman vs Sıska Eşleşme özeti
The Duman vs Sıska matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 2.855 recent matches analyzed, Duman wins with a 55.5% win rate compared to Sıska's 44.5%, giving Duman a 11.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Duman consistently outperforms. Duman has overwhelming statistical superiority in this matchup. Sıska should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Duman vs Sıska Savaş analizi
Duman claims 4 out of 5 combat metrics in the Duman vs Sıska matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, kill production, survivability. Our analysis of 2.855 ranked games reveals Duman consistently outperforms Sıska in direct combat scenarios. While Sıska manages to win one metric, the overall picture favors Duman in fights. Sıska players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Duman dominates.
Duman vs Sıska Ekonomi analizi
Duman vastly out-earns Sıska by 2.062 souls on average. This substantial economic gap means Duman will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.
Duman vs Sıska için önerilen eşyalar
Duman Build vs Sıska







This winning build for Duman against Sıska focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 55.5% win rate against Sıska, these 7 items help Duman press the advantage and close out games efficiently. Şanslı Atış, Susturucu, Vampir Coşkusu, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Sıska Build vs Duman







Sıska's counter-build against Duman attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Sıska players typically prioritize items that help them survive and scale. Büyü Can Çalması, Genişletilmiş Şarjör, Yayılan İşkence, and 4 more items, totaling approximately 20.000 souls Knowing Sıska's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 2.855 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Duman vs Sıska eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Duman etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Duman Deadlock'ta 31 kahramana karşı avantajlı ve 12 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Duman'in en güçlü eşleşmesi Kapıcı'a karşı 59.8% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 42.6% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54.61% | 7.123 | 3.00 | 7.0 | 5.1 | 27.569 | 37.666 | |
| 45.77% | 6.784 | 2.71 | 6.3 | 5.1 | 25.446 | 36.345 | |
| 42.57% | 6.343 | 2.91 | 7.0 | 5.1 | 26.460 | 37.332 | |
| 51.78% | 6.025 | 2.97 | 7.2 | 5.1 | 27.190 | 37.318 | |
| 53.44% | 5.971 | 3.04 | 7.2 | 5.1 | 27.570 | 37.610 | |
| 54.57% | 5.967 | 2.89 | 7.3 | 5.3 | 28.379 | 37.266 | |
| 44.22% | 5.818 | 2.95 | 6.9 | 4.9 | 26.524 | 36.887 | |
| 51.28% | 5.628 | 2.81 | 7.4 | 5.6 | 28.096 | 37.413 | |
| 51.55% | 5.565 | 2.97 | 6.5 | 4.8 | 28.266 | 36.184 | |
| 47.25% | 5.100 | 3.00 | 7.2 | 5.1 | 27.701 | 37.620 | |
| 57.17% | 4.954 | 3.11 | 7.4 | 5.1 | 27.572 | 37.464 | |
| 52.05% | 4.897 | 2.83 | 7.0 | 5.3 | 27.438 | 37.325 | |
| 53.26% | 4.748 | 2.95 | 6.8 | 5.0 | 26.833 | 36.835 | |
| 52.84% | 4.724 | 2.94 | 7.3 | 5.3 | 28.022 | 37.446 | |
| 49.49% | 4.718 | 2.96 | 7.1 | 5.1 | 28.124 | 37.488 | |
| 46.12% | 4.686 | 2.84 | 6.7 | 5.1 | 25.805 | 37.550 | |
| 51.92% | 4.671 | 2.85 | 7.1 | 5.2 | 26.363 | 37.127 | |
| 49.12% | 4.552 | 2.83 | 6.9 | 5.3 | 27.403 | 36.991 | |
| 55.34% | 4.505 | 3.14 | 7.4 | 5.0 | 27.298 | 37.551 | |
| 55.21% | 4.338 | 3.07 | 7.3 | 5.1 | 27.149 | 37.531 | |
| 56.02% | 4.270 | 3.08 | 7.0 | 4.8 | 26.357 | 37.071 | |
| 57.14% | 3.983 | 3.14 | 7.4 | 5.1 | 27.516 | 38.025 | |
| 55.74% | 3.807 | 3.15 | 7.2 | 4.9 | 27.110 | 37.030 | |
| 52.52% | 3.797 | 3.05 | 7.5 | 5.2 | 29.534 | 38.222 | |
| 56.40% | 3.658 | 3.02 | 7.4 | 5.3 | 27.849 | 37.524 | |
| 49.20% | 3.551 | 2.82 | 6.5 | 5.0 | 27.233 | 36.917 | |
| 51.29% | 3.369 | 2.89 | 7.0 | 5.2 | 26.689 | 36.836 | |
| 49.80% | 3.195 | 2.96 | 6.8 | 5.0 | 27.221 | 37.063 | |
| 56.10% | 2.975 | 2.96 | 7.1 | 5.1 | 27.089 | 37.196 | |
| 55.30% | 2.904 | 3.02 | 6.9 | 4.9 | 26.507 | 37.400 | |
| 55.55% | 2.855 | 3.10 | 7.1 | 5.1 | 27.476 | 37.958 | |
| 51.36% | 2.829 | 2.95 | 6.9 | 5.1 | 27.916 | 36.675 | |
| 49.12% | 2.571 | 2.93 | 6.3 | 4.7 | 25.665 | 36.418 | |
| 54.60% | 2.425 | 3.10 | 7.0 | 4.9 | 25.968 | 36.349 | |
| 47.46% | 2.381 | 2.88 | 6.6 | 4.9 | 26.477 | 35.898 | |
| 54.68% | 2.306 | 3.02 | 7.4 | 5.3 | 29.138 | 37.647 | |
| 49.73% | 2.252 | 3.07 | 6.7 | 4.6 | 26.135 | 37.364 | |
| 59.82% | 2.220 | 3.12 | 7.1 | 5.0 | 27.512 | 37.985 | |
| 58.29% | 2.165 | 3.13 | 6.8 | 4.7 | 26.785 | 37.410 | |
| 54.54% | 2.081 | 2.88 | 7.2 | 5.4 | 27.031 | 37.063 | |
| 57.23% | 2.069 | 3.07 | 6.8 | 4.8 | 27.128 | 36.821 | |
| 51.08% | 2.046 | 2.93 | 7.1 | 5.1 | 29.026 | 36.859 | |
| 58.95% | 1.481 | 3.31 | 7.1 | 4.8 | 26.891 | 37.702 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Duman Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Duman'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Duman'nin en iyi eşleşmesi Kapıcı'e karşıdır, 59.8% kazanma oranı elde eder. Duman bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Duman'nin en zor eşleşmesi nedir?
Duman'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 42.6% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Duman, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Duman'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Duman'nin Deadlock'ta 31 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 12 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Duman'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Duman'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Duman'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Duman'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
