Tayf
Kazanma Oranı
48.0%
Maçlar
2.965
KDA
2.75

Tayf vs Dinamo vs Dinamo

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
16.423
Surum
6774
Son Güncelleme
12 Eki 2026 UTC

Tayf bu Deadlock eşleşmesinde Dinamo'ye karşı %48.0 kazanma oranında zorluk yaşar. 2.965 oyundan veriler, Tayf'in ortalama %0.2 daha fazla ölüme sahip olduğunu gösterir. Güvenli çiftçiliğe, takım koordinasyonuna odaklanın ve 1v1 çatışmalarından kaçının.

Tayf Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Tayf'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Tayf - bu eşleşmede 48.0% kazanma oranı
Tayf
48.0% KO
VS
Dinamo vs Tayf eşleşmesi - 52.0% kazanma oranı
Dinamo
52.0% KO

Tayf vs Dinamo eşleşmesini kim kazanır?

Dinamo, Tayf vs Dinamo eşleşmesini kazanır
Kazanan
Dinamo
Maçlar: 2.965
48.0%
Kazanma Oranı
52.0%
7.2
Ort. Öldürme
4.1
6.0
Ort. Ölüm
5.8
9.5
Ort. Asist
14.9
41.542
Ort. Net Değer
38.757
33.695
Oyuncu Hasarı
24.158
10.949
Hedef Hasarı
4.579
99.8
Son Vuruş
85.3

Tayf vs Dinamo Eşleşme özeti

The Tayf vs Dinamo matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 2.965 recent matches analyzed, Dinamo wins with a 52.0% win rate compared to Tayf's 48.0%, giving Dinamo a 4.0 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Tayf consistently outperforms. Dinamo holds a meaningful advantage in this matchup. Tayf players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.

Tayf vs Dinamo Savaş analizi

Tayf wins combat stats against Dinamo in Deadlock

Tayf edges out Dinamo in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 2.965 matches analyzed, this Tayf vs Dinamo matchup remains contestable for both sides. Dinamo shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Dinamo's favor.

KDA oranı
2.75Tayf
3.25Dinamo
Dinamo demonstrates noticeably stronger kill-death-assist performance against Tayf, maintaining a 3.25 KDA versus 2.75. This 0.50 point gap reflects Dinamo's superior ability to secure eliminations while avoiding death in these head-to-head encounters. Tayf players facing Dinamo should prioritize team coordination over solo aggression — look for 2v1 situations, coordinate ability usage with teammates, and focus on trading rather than taking isolated duels where Dinamo's statistical advantage becomes most pronounced.
Ort. öldürme
7.2Tayf
4.1Dinamo
Tayf substantially outfrags Dinamo in this matchup, averaging 7.2 kills compared to 4.1 — a difference of nearly 3.1 eliminations per match. When Tayf faces Dinamo, the data clearly shows Tayf finding more fragging opportunities and converting them into kills. Dinamo players should recognize this statistical reality and adjust their approach: play more supportively, focus on enabling teammates, and avoid ego-challenging Tayf in situations where your team doesn't need you to take that duel.
Ort. ölüm
6.0Tayf
5.8Dinamo
Survivability metrics are nearly equal between Tayf (6.0 deaths/game) and Dinamo (5.8 deaths/game). Neither hero demonstrates a clear advantage in staying alive during these matchups, suggesting both have similar risk profiles and neither kit provides notably better escape tools or defensive utility against the other. Outcomes in this matchup hinge on which player makes fewer critical positioning errors rather than any hero-based survival advantage.
Oyuncu hasarı
33.695Tayf
24.158Dinamo
The damage differential between Tayf and Dinamo is exceptional: 33.695 compared to just 24.158. Tayf deals 9.537 more damage per game on average, indicating absolute dominance in direct combat exchanges. This level of disparity suggests Tayf's kit, typical playstyle, or positioning patterns give them massive advantages in dealing damage while Dinamo struggles to even trade effectively. Dinamo players should treat Tayf as a must-avoid duel and focus entirely on non-combat contributions or ability-based damage.
Hedef hasarı
10.949Tayf
4.579Dinamo
Tayf dramatically outperforms Dinamo in objective damage (10.949 vs 4.579). This 6.370 point difference makes Tayf a premier objective threat. Tayf should look to apply constant pressure on towers and objectives, while Dinamo must focus on creating picks and disrupting Tayf's push attempts.

Tayf vs Dinamo Ekonomi analizi

Net değer
41.542Tayf
38.757Dinamo
Son vuruşlar
99.8Tayf
85.3Dinamo

Tayf vastly out-earns Dinamo by 2.785 souls on average. This substantial economic gap means Tayf will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Tayf secures more last hits (99.8 vs 85.3), while Tayf leads in denies (3.8 vs 2.8). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Tayf vs Dinamo için önerilen eşyalar

Tayf build for Dinamo matchup

Tayf Build vs Dinamo

This optimized build for Tayf against Dinamo is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 52.0% win rate disadvantage against Dinamo, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Şanslı Atış, Mistik Yenilenme, Büyü Silahşoru, and 4 more items, totaling approximately 33.600 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.

Dinamo build for Tayf matchup

Dinamo Build vs Tayf

Dinamo's recommended build against Tayf leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Dinamo, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Kâhin Zırhı, Hayalet Saldırı, Kondansatör, and 4 more items, totaling approximately 43.599 souls Understanding Dinamo's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.

Bu eşya buildleri, 2.965 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Tayf vs Dinamo eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Tayf etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Tayf Deadlock'ta 31 kahramana karşı avantajlı ve 9 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Tayf'in en güçlü eşleşmesi Bekçi'a karşı 57.2% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 44.5% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Tayf matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
44.45%10.9792.867.15.831.78942.110
53.99%10.8653.007.25.732.24942.067
46.88%8.4942.787.26.031.87541.343
52.84%6.1032.887.35.932.52942.228
54.25%5.6262.897.46.032.64542.722
52.56%5.3982.947.45.932.48542.551
46.12%5.1082.897.25.931.47342.129
50.57%5.0482.777.56.332.91941.798
54.58%4.9052.897.56.033.42442.211
52.13%4.8922.857.46.032.62242.478
44.70%4.8642.727.06.030.77542.145
51.33%4.7872.737.46.131.24241.721
47.15%4.5262.927.55.932.49442.477
53.48%4.4842.917.05.831.92141.436
52.73%3.9052.937.35.931.82741.991
49.83%3.5882.847.25.933.61641.918
53.28%3.4952.767.16.231.12641.584
56.48%3.3413.077.55.732.22042.691
55.48%3.3242.867.16.131.32541.837
50.61%3.2682.817.46.132.76941.643
54.09%3.2042.797.36.232.81241.773
52.39%3.1972.817.16.131.41241.357
52.89%3.0762.827.16.032.16941.738
51.18%3.0442.897.46.033.50042.748
47.99%2.9652.757.26.033.69541.542
46.46%2.9422.827.15.932.59241.162
56.48%2.8723.007.55.832.50842.654
57.03%2.7303.037.55.832.88343.418
53.26%2.6402.947.66.034.81942.769
55.28%2.5492.927.46.032.69942.679
52.71%2.2352.727.16.231.69541.988
54.58%2.1532.927.55.832.58842.828
48.93%1.9132.917.45.834.90341.556
56.83%1.8883.067.45.832.38842.921
52.04%1.8622.917.35.931.31641.649
54.36%1.6982.847.35.932.80742.128
55.72%1.6712.927.05.831.64442.655
54.08%1.5462.977.25.731.36542.253
57.22%1.2882.927.05.831.31841.021
56.01%9573.035.24.424.33236.538
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Tayf Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Tayf'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Tayf'nin en iyi eşleşmesi Bekçi'e karşıdır, 57.2% kazanma oranı elde eder. Tayf bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Tayf'nin en zor eşleşmesi nedir?

Tayf'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 44.5% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Tayf, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Tayf'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Tayf'nin Deadlock'ta 31 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 9 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Tayf'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Tayf'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Tayf'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Tayf'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.