
- Kazanma Oranı
- 57.2%
- Maçlar
- 1.288
- KDA
- 2.92
Tayf vs Bekçi vs Bekçi
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 16.423
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 13 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Tayf Deadlock'ta etkileyici %57.2 kazanma oranıyla Bekçi'yi domineer eder. 1.288 oyunda, Tayf ortalama %7.0 öldürme ve maç başına %2.338 daha fazla oyuncu hasarı alır. Bu uygun eşleşme agresif oyun ve erken savaş fırsatlarına izin verir.
Tayf Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Tayf'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Tayf vs Bekçi eşleşmesini kim kazanır?

Tayf vs Bekçi Eşleşme özeti
The Tayf vs Bekçi matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 1.288 recent matches analyzed, Tayf wins with a 57.2% win rate compared to Bekçi's 42.8%, giving Tayf a 14.4 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Tayf consistently outperforms. Tayf has overwhelming statistical superiority in this matchup. Bekçi should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Tayf vs Bekçi Savaş analizi
Tayf achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Bekçi in the Tayf vs Bekçi matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that Tayf holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 1.288 competitive matches, Tayf players can approach duels against Bekçi with confidence, while Bekçi players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.
Tayf vs Bekçi Ekonomi analizi
Tayf vastly out-earns Bekçi by 2.736 souls on average. This substantial economic gap means Tayf will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Tayf secures more last hits (96.4 vs 88.1), while Tayf leads in denies (3.8 vs 2.8). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Tayf vs Bekçi için önerilen eşyalar
Tayf Build vs Bekçi







This winning build for Tayf against Bekçi focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 57.2% win rate against Bekçi, these 7 items help Tayf press the advantage and close out games efficiently. Büyü Silahşoru, Üstün Dolum Süresi, Sınırsız Büyü, and 4 more items, totaling approximately 41.600 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Bekçi Build vs Tayf







Bekçi's counter-build against Tayf attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Bekçi players typically prioritize items that help them survive and scale. İyileştirici Tempo, Sınırsız Büyü, Can Çalma Mermileri, and 4 more items, totaling approximately 38.400 souls Knowing Bekçi's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 1.288 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Tayf vs Bekçi eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Tayf etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Tayf Deadlock'ta 31 kahramana karşı avantajlı ve 9 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Tayf'in en güçlü eşleşmesi Bekçi'a karşı 57.2% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 44.5% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.45% | 10.979 | 2.86 | 7.1 | 5.8 | 31.789 | 42.110 | |
| 53.99% | 10.865 | 3.00 | 7.2 | 5.7 | 32.249 | 42.067 | |
| 46.88% | 8.494 | 2.78 | 7.2 | 6.0 | 31.875 | 41.343 | |
| 52.84% | 6.103 | 2.88 | 7.3 | 5.9 | 32.529 | 42.228 | |
| 54.25% | 5.626 | 2.89 | 7.4 | 6.0 | 32.645 | 42.722 | |
| 52.56% | 5.398 | 2.94 | 7.4 | 5.9 | 32.485 | 42.551 | |
| 46.12% | 5.108 | 2.89 | 7.2 | 5.9 | 31.473 | 42.129 | |
| 50.57% | 5.048 | 2.77 | 7.5 | 6.3 | 32.919 | 41.798 | |
| 54.58% | 4.905 | 2.89 | 7.5 | 6.0 | 33.424 | 42.211 | |
| 52.13% | 4.892 | 2.85 | 7.4 | 6.0 | 32.622 | 42.478 | |
| 44.70% | 4.864 | 2.72 | 7.0 | 6.0 | 30.775 | 42.145 | |
| 51.33% | 4.787 | 2.73 | 7.4 | 6.1 | 31.242 | 41.721 | |
| 47.15% | 4.526 | 2.92 | 7.5 | 5.9 | 32.494 | 42.477 | |
| 53.48% | 4.484 | 2.91 | 7.0 | 5.8 | 31.921 | 41.436 | |
| 52.73% | 3.905 | 2.93 | 7.3 | 5.9 | 31.827 | 41.991 | |
| 49.83% | 3.588 | 2.84 | 7.2 | 5.9 | 33.616 | 41.918 | |
| 53.28% | 3.495 | 2.76 | 7.1 | 6.2 | 31.126 | 41.584 | |
| 56.48% | 3.341 | 3.07 | 7.5 | 5.7 | 32.220 | 42.691 | |
| 55.48% | 3.324 | 2.86 | 7.1 | 6.1 | 31.325 | 41.837 | |
| 50.61% | 3.268 | 2.81 | 7.4 | 6.1 | 32.769 | 41.643 | |
| 54.09% | 3.204 | 2.79 | 7.3 | 6.2 | 32.812 | 41.773 | |
| 52.39% | 3.197 | 2.81 | 7.1 | 6.1 | 31.412 | 41.357 | |
| 52.89% | 3.076 | 2.82 | 7.1 | 6.0 | 32.169 | 41.738 | |
| 51.18% | 3.044 | 2.89 | 7.4 | 6.0 | 33.500 | 42.748 | |
| 47.99% | 2.965 | 2.75 | 7.2 | 6.0 | 33.695 | 41.542 | |
| 46.46% | 2.942 | 2.82 | 7.1 | 5.9 | 32.592 | 41.162 | |
| 56.48% | 2.872 | 3.00 | 7.5 | 5.8 | 32.508 | 42.654 | |
| 57.03% | 2.730 | 3.03 | 7.5 | 5.8 | 32.883 | 43.418 | |
| 53.26% | 2.640 | 2.94 | 7.6 | 6.0 | 34.819 | 42.769 | |
| 55.28% | 2.549 | 2.92 | 7.4 | 6.0 | 32.699 | 42.679 | |
| 52.71% | 2.235 | 2.72 | 7.1 | 6.2 | 31.695 | 41.988 | |
| 54.58% | 2.153 | 2.92 | 7.5 | 5.8 | 32.588 | 42.828 | |
| 48.93% | 1.913 | 2.91 | 7.4 | 5.8 | 34.903 | 41.556 | |
| 56.83% | 1.888 | 3.06 | 7.4 | 5.8 | 32.388 | 42.921 | |
| 52.04% | 1.862 | 2.91 | 7.3 | 5.9 | 31.316 | 41.649 | |
| 54.36% | 1.698 | 2.84 | 7.3 | 5.9 | 32.807 | 42.128 | |
| 55.72% | 1.671 | 2.92 | 7.0 | 5.8 | 31.644 | 42.655 | |
| 54.08% | 1.546 | 2.97 | 7.2 | 5.7 | 31.365 | 42.253 | |
| 57.22% | 1.288 | 2.92 | 7.0 | 5.8 | 31.318 | 41.021 | |
| 56.01% | 957 | 3.03 | 5.2 | 4.4 | 24.332 | 36.538 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Tayf Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Tayf'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Tayf'nin en iyi eşleşmesi Bekçi'e karşıdır, 57.2% kazanma oranı elde eder. Tayf bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Tayf'nin en zor eşleşmesi nedir?
Tayf'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 44.5% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Tayf, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Tayf'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Tayf'nin Deadlock'ta 31 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 9 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Tayf'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Tayf'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Tayf'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Tayf'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
