Annie, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
51.8%
Seçim Oranı
1.0%
Yasaklanma Oranı
0.9%

Annie Sinerjiler ve En İyi Takım Arkadaşları

Annie Tier BBüyücüDestek
Yama
26.20
Maç
2.024
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
18 Eki 2026 UTC

Yama 26.20'da Annie kiminle kazanıyor: her roldeki her takım arkadaşı, iki şampiyonun tek başına kazandığına göre ölçülür; böylece güçlü bir ikili iki güçlü şampiyon değil, gerçek sinerjidir.

En iyi ormancı
Kayn%59,8 · 122 maç

Annie Sinerjileri - Yama 26.20

54 takım arkadaşı eşleşmesi ölçüldü

Annie (Orta) en çok ormancı Kayn (%59,8, beklenenin +7,9 üstü) ve ADC Jinx (%58,1, +4,8) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %44,8 ile ADC Jhin; beklenenin 7,1 puan altında.

Annie için en iyi ormancılar

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Kayn59.8%+7.9122
Wukong61.3%+6.862
Warwick57.6%+4.185
Kha'Zix57.4%+7.347
Lee Sin48.4%+1.193
Briar54.1%+0.361

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Viego42.3%−8.271
Nocturne43.9%−6.541
Cho'Gath53.7%−0.967

Annie için en iyi destekler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Blitzcrank61.1%+9.554
Morgana59.7%+7.962
Thresh55.2%+2.996
Lux52.3%+1.4109
Lulu54.7%+3.364
Pantheon53.7%+3.341

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Leona48.4%−5.562
Senna43.2%−7.644
Seraphine50.5%−2.091

Annie ile en iyi üst koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Garen62.1%+8.866
Mordekaiser60.9%+7.369
Yone56.7%+4.467
Malphite56.5%+2.862
Nasus56.0%+3.850
Jax51.9%+1.254

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Sett47.8%−4.790
Volibear49.3%−2.175
Gangplank45.5%−5.144

Annie için en iyi ADC'ler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Aphelios70.9%+20.355
Jinx58.1%+4.8136
Xayah60.4%+8.848
Miss Fortune53.9%+2.2128
Kai'Sa54.1%+3.298
Caitlyn51.9%+0.3160

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Jhin44.8%−7.1154
Ezreal38.6%−8.683
Lucian42.4%−7.459

Annie için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler

  • Kayn · ormancı+7.9
  • Jinx · ADC+4.8
  • Warwick · ormancı+4.1
  • Sett · üst koridorcu−4.7
  • Ezreal · ADC−8.6
  • Jhin · ADC−7.1

Sinerji, o takım arkadaşıyla oynanan maçlardaki kazanma oranından, iki şampiyonun kendi rollerindeki kazanma oranlarına göre birlikte ulaşması beklenen oranın (log5) çıkarılmasıyla bulunur. Listeler her sinerjinin %95 aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece küçük bir örneklem sırf şansla listenin başına geçemez.

Annie Takım Sinerjisi Hesaplayıcı

Takım arkadaşlarını seç

Her birinin Annie (Orta) kazanma oranını nasıl değiştirdiğini ve tüm takım için tahmini görmek üzere takım arkadaşlarını seç.

Tahmini kazanma oranı51,3%En az bir takım arkadaşı seç

Bu bir tahmindir: her eşleşmenin ölçülen sinerjisini olasılık ölçeğinde toplar ve eşleşmelerin birbirinden bağımsız olduğunu varsayar. Gerçek takımlar rakip seçimlere ve oyunculara da bağlıdır.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Annie Sinerji SSS - Yama 26.20

Annie için en iyi ormancı kim?

Kayn. Annie (Orta), ormancı Kayn ile oynanan 122 dereceli maçın %59,8'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 7,9 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Wukong, Warwick.

Annie hangi şampiyonlarla sinerji yapar?

Bu yamada Annie (Orta) en büyük artışı Kayn (ormancı, %59,8), Jinx (ADC, %58,1), Warwick (ormancı, %57,6) ile alıyor.

Annie ile hangi takım arkadaşları kötü?

Annie (Orta) en kötü sonuçları Jhin (ADC, %44,8), Ezreal (ADC, %38,6), Sett (üst koridorcu, %47,8) ile alıyor; her biri iki şampiyonun tek başına kazandığının altında.

Sinerji nasıl hesaplanıyor?

Bu yamadaki tek/çift ve esnek dereceli maçlardan: iki şampiyon aynı takımdayken kazanma oranı, eksi her şampiyonun kendi rolündeki kazanma oranından beklenen oran. Pozitif değer, ikilinin bireysel gücünün açıklayabileceğinden daha fazla birlikte kazandığı anlamına gelir. Bir eşleşmenin listelenmesi için en az 40 maç gerekir.