
- Kazanma Oranı
- 49.3%
- Seçim Oranı
- 1.8%
- Yasaklanma Oranı
- 1.4%
Camille vs Fiora
- Yama
- 26.21
- Maç
- 3.496
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 4 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Camille vs Fiora, LoL patch 26.21\'da a decisive bir eşleşme. Camille, 50 oyuna dayalı olarak Fiora\'a karşı 56.0% win rate (+12.0%) ile kazanıyor. Camille holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Camille vs Fiora eşleşmesi için en iyi Camille buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.
Camille Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Camille'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.


Camille vs Fiora: Kim Kazanır?
Camille bu maçların 59.3% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 46.0% ile 71.3% arasında (95% aralığı).
- Beklenen
- 51.1% İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Üst)
- Eşleşme etkisi
- +8.2 puan Gözlenen eksi beklenen
- Örneklem
- 54 maç Koridor: Üst
- vs yama 26.20
- +3.9 puan Yamalar arası normal dalgalanma içinde
Koridor: Üst · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.21 · 27 Eki – 3 Kas
Öne çıkanlar
- Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Camille. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Camille, 54 maçın 59.3% kadarını kazanıyor (95% aralığı 46.0–71.3%).
- İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Üst) Camille şampiyonu için 51.1% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
- Hiçbir taraf koridoru istikrarlı biçimde kazanmıyor: 15. dakikadaki ortalama altın farkı 210, hata payı içinde (54 maç).
- Camille oyuncuları Fiora karşısında şu seçimi çok daha sık yapıyor: Çelik Kaplamalı Çizme. Diğer maçlarında (Koridor: Üst) 51.3%, burada 72.2%.
Nasıl Hesaplıyoruz
Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.
Bir maç yalnızca Camille ve Fiora karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.
95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.
Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.
"Neler değişiyor" bölümü, Camille şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).
Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.
Camille vs Fiora Koridor İstatistikleri
15. dakikada
Tüm maç ortalamaları
Camille vs Fiora Maç Süresine Göre Kazanma Oranı
Camille şampiyonunun Fiora karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.
Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Camille şampiyonunun Fiora karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.
Camille vs Fiora Güç Zirveleri
Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.
- Koridor (15 dk)DengeliCamille 15. dk altın: −210
- İlk eşyaCamilleCamille: 11.9 dk · Fiora: 12.4 dk
- 20 dk altı maçlarYetersiz veri
- 20–30 dk maçlarYetersiz veri
- 30+ dk maçlarYetersiz veri
Camille vs Fiora: Neler Değişiyor
Camille oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Üst) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.
Çelik Kaplamalı ÇizmeBotlarGenellikle51.3%vs Fiora72.2%+21.0 puanBurada kazanma oranı 56.4%
Merkür'ün AdımlarıBotlarGenellikle29.4%vs Fiora16.7%−12.8 puan
Hızını AlRünGenellikle2.1%vs Fiora7.4%+5.3 puan
Genellikle1.7%vs Fiora5.6%+3.9 puan
Saldırıya DevamAna rünGenellikle1.8%vs Fiora5.6%+3.8 puan
Camille vs Fiora En İyi Build
Olağan Camille build (Üst)
59.4% kazanma oranı · 165 maç
Rakip: Fiora
Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Fiora'a karşı 25 Camille maçından yalnızca 8 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Camille'ın standart buildini kullanın.
- Camille genellikle ilk olarak Üçlü Kuvvet eşyasını tamamlıyor; süre: 11.9 dk (49 maçın medyanı).
- Fiora genellikle ilk olarak Vahşi Hydra eşyasını tamamlıyor; süre: 12.4 dk (53 maçın medyanı).
- Yetenek önceliği: Q > E > W — olağanla aynı.
Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.
Camille vs Fiora En İyi Rünler
Camille draftını Draft Laboratuvarı'nda planla
Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.
- Tam 5v5 draft tahtası
- Koridor eşleşme kazanma oranları
- Seçim ve yasak önerileri

Camille esleme verileri League of Legends 26.21 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Camille'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Camille buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.
Diğer Eşleşmeler: Camille
Camille için en zor
Camille için en kolay
Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Camille vs Fiora SSS - Yama 26.21
Camille vs Fiora: Kim kazanır?
Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Camille. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Camille, 54 maçın 59.3% kadarını kazanıyor (95% aralığı 46.0–71.3%).
Camille şampiyonunun Fiora karşısındaki kazanma oranı nedir?
Şampiyon Camille, 26.21 yamasında Fiora karşısındaki 54 maçın (Koridor: Üst) 59.3% kadarını kazanıyor (95% aralığı 46.0–71.3%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Üst) beklenen oran 51.1%.
Camille, Fiora şampiyonuna karşı counter mı?
Net olarak söylenemez. Şampiyon Camille, Fiora karşısındaki 54 maçın 59.3% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (46.0–71.3%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.
Koridoru kim kazanır: Camille mi, Fiora mi?
Hiçbir taraf koridoru istikrarlı biçimde kazanmıyor: 15. dakikadaki ortalama altın farkı 210, hata payı içinde (54 maç).
Camille, Fiora şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?
Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.
Fiora, Camille karşısında ne zaman en güçlü?
Güncel verilere göre oyunun hiçbir evresinde şampiyon Fiora, Camille karşısında hata payının ötesinde önde değil.
Camille, Fiora karşısında hangi buildi yapmalı?
Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Camille şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Üst): Shojin'in Mızrağı, Üçlü Kuvvet, Vahşi Hydra. Fiora karşısındaki en büyük değişiklik: Çelik Kaplamalı Çizme (genellikle 51.3%, burada 72.2%).
Camille, Fiora karşısında hangi rünleri kullanmalı?
Camille şampiyonunun olağan Hortlağın Pençesi sayfasını kullanın (Azim + İlham); eşleşmeye özel bir sayfa için çok az maç var. Fiora karşısındaki en büyük değişiklik: Hızını Al (genellikle 2.1%, burada 7.4%).
