Camille, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
47.5%
Seçim Oranı
2.0%
Yasaklanma Oranı
1.6%

Camille Sinerjiler ve En İyi Takım Arkadaşları

Camille Tier FDövüşçüSuikastçı
Yama
26.20
Maç
4.011
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
17 Eki 2026 UTC

Yama 26.20'da Camille kiminle kazanıyor: her roldeki her takım arkadaşı, iki şampiyonun tek başına kazandığına göre ölçülür; böylece güçlü bir ikili iki güçlü şampiyon değil, gerçek sinerjidir.

En iyi destek
Thresh%56,1 · 155 maç
En iyi orta koridorcu
Sylas%57,1 · 98 maç
En iyi ADC
Jhin%55,7 · 221 maç

Camille Sinerjileri - Yama 26.20

98 takım arkadaşı eşleşmesi ölçüldü

Camille (Üst) en çok orta koridorcu Sylas (%57,1, beklenenin +10,5 üstü) ve ADC Jhin (%55,7, +5,9) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %35,3 ile destek Pyke; beklenenin 12,9 puan altında.

Camille için en iyi ormancılar

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Diana60.3%+12.763
Warwick58.8%+8.080
Master Yi55.1%+4.9107
Lillia57.1%+6.177
Talon58.5%+9.641
Ekko53.5%+4.186

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Nocturne37.3%−11.267
Shaco39.8%−8.193
Kayn45.3%−4.5190

Camille için en iyi destekler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Thresh56.1%+6.2155
Tahm Kench60.0%+12.545
Morgana57.1%+7.891
Seraphine54.3%+3.9175
Karma51.1%+3.688
Nami50.3%+0.5159

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Pyke35.3%−12.985
Nautilus37.5%−10.5112
Lux42.9%−5.5126

Camille ile en iyi orta koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Sylas57.1%+10.498
Zoe58.1%+10.943
Syndra56.1%+8.857
Mel51.8%+7.856
Viktor55.1%+5.178
Vladimir56.0%+5.175

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Veigar41.2%−9.1102
Yone42.2%−8.6102
Ahri45.9%−4.7122

Camille için en iyi ADC'ler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Jhin55.7%+5.9221
Aphelios54.4%+6.090
Caitlyn49.4%+0.7249
Kai'Sa49.5%+1.4192
Draven54.0%+7.650
Yunara50.0%+1.7110

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Samira37.5%−11.464
Vayne39.7%−8.578
Lucian39.4%−6.7104

Camille için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler

  • Sylas · orta koridorcu+10.4
  • Jhin · ADC+5.9
  • Thresh · destek+6.2
  • Veigar · orta koridorcu−9.1
  • Nautilus · destek−10.5
  • Pyke · destek−12.9

Camille (Destek) en çok ADC Jhin ile kazanıyor: %49,4, beklenenin +5,0 üstü. En yaygın koridor partneri Jhin; Camille maçlarının %9,1'inde.

Camille için en iyi ADC'ler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Tristana57.8%+14.064
Ashe53.3%+11.545
Jhin49.4%+5.089
Caitlyn45.2%+1.873
Kai'Sa44.4%+1.672
Ezreal40.8%+0.749

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Miss Fortune43.3%−0.960
Jinx45.5%−0.255

Camille için en iyi ormancılar

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Cho'Gath49.0%+2.949

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Kayn42.9%−1.670
Lee Sin36.4%−3.344

Camille ile en iyi orta koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Yone63.4%+18.041
Zed48.8%+5.043

Camille ile en iyi üst koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Volibear54.5%+11.244

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Mordekaiser35.7%−9.842

Sinerji, o takım arkadaşıyla oynanan maçlardaki kazanma oranından, iki şampiyonun kendi rollerindeki kazanma oranlarına göre birlikte ulaşması beklenen oranın (log5) çıkarılmasıyla bulunur. Listeler her sinerjinin %95 aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece küçük bir örneklem sırf şansla listenin başına geçemez.

Camille Takım Sinerjisi Hesaplayıcı

Takım arkadaşlarını seç

Her birinin Camille (Üst) kazanma oranını nasıl değiştirdiğini ve tüm takım için tahmini görmek üzere takım arkadaşlarını seç.

Tahmini kazanma oranı48,8%En az bir takım arkadaşı seç

Bu bir tahmindir: her eşleşmenin ölçülen sinerjisini olasılık ölçeğinde toplar ve eşleşmelerin birbirinden bağımsız olduğunu varsayar. Gerçek takımlar rakip seçimlere ve oyunculara da bağlıdır.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Camille Sinerji SSS - Yama 26.20

Camille için en iyi destek kim?

Thresh. Camille (Üst), destek Thresh ile oynanan 155 dereceli maçın %56,1'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 6,2 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Morgana, Seraphine.

Camille için en iyi orta koridorcu kim?

Sylas. Camille (Üst), orta koridorcu Sylas ile oynanan 98 dereceli maçın %57,1'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 10,5 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Viktor, Vladimir.

Camille hangi şampiyonlarla sinerji yapar?

Bu yamada Camille (Üst) en büyük artışı Sylas (orta koridorcu, %57,1), Jhin (ADC, %55,7), Thresh (destek, %56,1) ile alıyor.

Camille ile hangi takım arkadaşları kötü?

Camille (Üst) en kötü sonuçları Pyke (destek, %35,3), Nautilus (destek, %37,5), Veigar (orta koridorcu, %41,2) ile alıyor; her biri iki şampiyonun tek başına kazandığının altında.

Sinerji nasıl hesaplanıyor?

Bu yamadaki tek/çift ve esnek dereceli maçlardan: iki şampiyon aynı takımdayken kazanma oranı, eksi her şampiyonun kendi rolündeki kazanma oranından beklenen oran. Pozitif değer, ikilinin bireysel gücünün açıklayabileceğinden daha fazla birlikte kazandığı anlamına gelir. Bir eşleşmenin listelenmesi için en az 40 maç gerekir.