Gnar, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
49.3%
Seçim Oranı
1.6%
Yasaklanma Oranı
0.9%

Gnar ARAM Build ve İstatistikler

Gnar Tier FDövüşçüTank
Yama
26.20
Maç
2.129
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
12 Eki 2026 UTC

Patch 26.20 Gnar ARAM istatistikleri, Gnar\'in ARAM modunda 50.0% win rate ve #90. sıra olduğunu gösteriyor. Howling Abyss\'te hakim olmak için Gnar\'in en iyi takım arkadaşları, counterları ve ARAM buildlerini keşfedin.

Gnar ARAM Performansı

Gnar Tier D
50.0%Kazanma oranı
0.5%Seçilme oranı
#90Kazanma sıralaması
74Maçlar

Savaş istatistikleri

9.1Oldurmeler
9.5Ölümler
20.4Asist

Hasar istatistikleri

26.108Verilen
35.901Alınan
12.206Altin

Fayda istatistikleri

4.976İyileştirme
0Kalkan
Gnar bir rekabetçi League of Legends ARAM şampiyonudur ve 50.0% kazanma oranına ve 0.5% seçilme oranına. Gnar tüm ARAM şampiyonları arasında #90 sıradadır. Oyun tarzı açısından Gnar şu konularda parlıyor: dengeli oynanış.
Çok küçük örneklem74 maç temel alınmıştır. Sonuç çıkarmak için örneklem çok küçük — bu sayıları geçici kabul edin.

📊Gnar ARAM Oyun Tarzı Profili

Gnar ARAM\'da diğer tüm şampiyonlarla nasıl karşılaştırıldığını gör. Daha yüksek yüzdelikler her kategoride daha güçlü performans gösterir.

⚔️Hasar vericiSon 49%

Gnar ham hasara daha az odaklanır ve diğer oyun yönlerini önceliklendirir.

🛡️Tank / On HatEn Iyi 33%

Gnar gerektiğinde ön cepheyi tutabilir ve ortalamanın üzerinde dayanıklılığa sahiptir.

💚İyileştirici / DestekSon 38%

Gnar uzun süreli dövüşlerde iyileştirme ve sürdürülebilirlik için takım arkadaşlarına bağımlıdır.

💀KDA / Hayatta kalmaSon 48%

Gnar agresif takas yapma eğilimindedir ve takım değeri için ölümleri kabul eder.

Oyun tarzı analizi

74 ARAM maçından elde edilen performans verilerine dayanarak, Gnar en iyi yari-tank olarak oynar. Gnar sağlam değer sunar ve doğru konumlanmayla takım dövüşlerini belirleyebilir.

ARAM\'da Gnar ile en iyi uyum sağlayan şampiyonlar. Bu takım arkadaşlarıyla oynamak kazanma oranını artırır.

Sampiyon
Kazanma oranı
KO Fark
Caitlyn - Best ARAM ally for GnarCaitlyn83.3%+33.3%
Seraphine - Best ARAM ally for GnarSeraphine80.0%+30.0%
Lissandra - Best ARAM ally for GnarLissandra66.7%+16.7%
Yasuo - Best ARAM ally for GnarYasuo60.0%+10.0%
Vex - Best ARAM ally for GnarVex60.0%+10.0%

ARAM\'da Gnar kontrleyen şampiyonlar. Uluyan Uçurum\'da bu rakiplerle karşılaşırken dikkatli ol.

Sampiyon
KO karşı
KO Fark
Lux - Gnar ARAM counterLux12.5%-37.5%
Twitch - Gnar ARAM counterTwitch18.2%-31.8%
Karthus - Gnar ARAM counterKarthus20.0%-30.0%
Ahri - Gnar ARAM counterAhri33.3%-16.7%
Master Yi - Gnar ARAM counterMaster Yi40.0%-10.0%

Gnar\'in ARAM\'da en iyi performans gösterdiği şampiyonlar. Daha yüksek kazanma oranları için bu eşleşmeleri hedefle.

Sampiyon
KO karşı
KO Fark
Viktor - Gnar beats in ARAMViktor80.0%+30.0%
Veigar - Gnar beats in ARAMVeigar80.0%+30.0%
Ziggs - Gnar beats in ARAMZiggs60.0%+10.0%
Tahm Kench - Gnar beats in ARAMTahm Kench60.0%+10.0%
Kindred - Gnar beats in ARAMKindred60.0%+10.0%

Gnar ARAM\'da İyi mi?

Gnar şu anda ARAM'da D-tier bir şampiyondur (Yama 16.20), bu onu zorlu bir secim yapar.50.0% kazanma oranı Sıralama #90 tüm şampiyonlar arasında,Gnar bazi zorluklarla karsilasir ARAM modunda.

Gnar ARAM Performans Analizi

ARAM'da Gnar ortalama 9.1/9.5/20.4 KDA, 74 analiz edilen maçta. Bu on hat tank oyun tarzı sağlar takım için önemli hasar emilimi.

0.5% seçilme oranıyla, Gnar daha uzmanlaşmış kullanım görür. Gnar'in potansiyelini maksimize etmek için aşağıdaki optimal buildlere odaklanın.

Gnar ile Oynamak icin En Iyi Sampiyonlar

ARAM'da takım kompozisyonu önemlidir. Gnar Caitlyn ile birlikte olağanüstü performans gösterir, birleşik 83.3% kazanma oranı aynı takımda olduğunda.

Diğer güçlü müttefikler Seraphine (80.0% kazanma oranı) Lissandra (66.7% kazanma oranı).. Takımınız şampiyon rerolla yaparken bu sinerjileri arayın.

ARAM\'da Gnar Counter\'ları

Dikkatli olun Lux, Gnar'i 12.5% kazanma oranı ile kontra eder. Twitch and Karthus de zorluk çıkarır.

Bu tehditlere karşı konumlanmanızı ve itemlerinizi ayarlayın.

ARAM\'da Gnar Oynamak için İpuçları

🎯
Takim Kavgasi Konumlandirmasi

Tank olarak, skillshotları emmek ve savaşları başlatmak için önde konumlanın. Çalıları stratejik olarak kullanın.

💰
Esya Onceligi

Maksimum etki için ARAM'da erken hasar itemleri yapın. Durumsal satın almalardan önce temel itemleri tamamlamaya odaklanın.

❄️
ARAM\'a Özel Strateji

Sağlık kalıntılarının zamanlamasından yararlanın. Başarılı poke sonrası all-in'ler için takımınızla koordine olun.

Son Karar: ARAM\'da Gnar Oynamalı mısın?

Gnar ARAM'da zorluklarla karşılaşır ancak Caitlyn ile başarılı olabilir.

Yama 16.20 bazlı veriler. Gnar'in performansı denge güncellemeleriyle değişebileceğinden tekrar kontrol edin. 74 maç bazlı analiz.

ARAM\'da Benzer Top Şampiyonları

Bu şampiyonlar Çağırıcının Vadisi\'nde Gnar ile aynı koridoru oynar ve ARAM\'da iyi performans gösterir. Gnar oynamaktan hoşlanıyorsan, Uluyan Uçurum\'da bu seçimlerle de başarılı olabilirsin.

MetaBot Desktop

Kazandıran Avantajı Yakalayın

Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.

  • Oyun içi arayüzler
  • Otomatik maç takibi
  • Masaüstüne Özel Araçlar
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Gnar ARAM SSS - Yama 16.20

Gnar ARAM’da iyi mi?

Gnar için 16.20 yamasında ARAM’da yalnızca analiz edilen 74 maç var; bu, diğer şampiyonlarla karşılaştırmak için henüz yeterli değil. Gözlenen kazanma oranı 50.0% — bunu bir hüküm değil, ilk izlenim olarak değerlendir.

Gnar için en iyi ARAM dizilimi nedir?

Gnar için en iyi dizilim maçın gidişatına göre değişir. Yukarıdaki dizilim tablosunda en iyi performans gösteren eşya kombinasyonları var.

ARAM’da Gnar ile hangi şampiyonlar iyi uyum sağlar?

ARAM’da Gnar için en iyi takım arkadaşı Caitlyn; aynı takımda olduklarında kazanma oranı 83.3%. Diğer güçlü müttefikler: Seraphine, Lissandra. Şansını artırmak için kendi takımında bu şampiyonlara bak.

ARAM’da Gnar şampiyonunu kim kontralar?

Lux, ARAM’da Gnar karşısındaki en güçlü kontradır ve ona karşı maçların 12.5% kadarını kazanır. Diğer zor eşleşmeler: Twitch, Karthus. Bu şampiyonlarla karşılaştığında konumlanmanı ve eşya dizilimini buna göre ayarla.

Gnar şampiyonunun ARAM kazanma oranı nedir?

Gnar, 16.20 yamasında ARAM’da 50.0% kazanma oranına sahip ve tüm şampiyonlar arasında #90 sırada. Seçilme oranı analiz edilen 74 maç üzerinden 0.5%.

Gnar ARAM’da hangi kademede?

Gnar için 16.20 yamasında kademe verilecek kadar ARAM maçı henüz yok. Gözlenen kazanma oranı analiz edilen 74 maç üzerinden 50.0%; bu, diğer şampiyonlarla karşılaştırmak için fazlasıyla az.

Gnar ARAM Rünleri ve Hasarı

Dakika başı hasar
1.483
Dakika başı altın
694
Dakika başı iyileştirme
283
KDA
3,09

ARAM örneklemleri derecelilerden çok daha küçüktür; 30 oyunun altındaki rün sayfaları gösterilmez.