Gnar, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
48.5%
Seçim Oranı
1.7%
Yasaklanma Oranı
0.9%

Gnar Sinerjiler ve En İyi Takım Arkadaşları

Gnar Tier FDövüşçüTank
Yama
26.20
Maç
2.962
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
16 Eki 2026 UTC

Yama 26.20'da Gnar kiminle kazanıyor: her roldeki her takım arkadaşı, iki şampiyonun tek başına kazandığına göre ölçülür; böylece güçlü bir ikili iki güçlü şampiyon değil, gerçek sinerjidir.

En iyi ormancı
Cho'Gath%58,1 · 105 maç
En iyi orta koridorcu
Zed%56,6 · 83 maç

Gnar Sinerjileri - Yama 26.20

97 takım arkadaşı eşleşmesi ölçüldü

Gnar (Üst) en çok orta koridorcu Zed (%56,6, beklenenin +8,7 üstü) ve ormancı Cho'Gath (%58,1, +7,5) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %39,4 ile destek Lux; beklenenin 8,8 puan altında.

Gnar için en iyi ormancılar

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Vi59.3%+11.559
Cho'Gath58.1%+7.5105
Warwick57.4%+7.894
Kindred58.7%+11.046
Lee Sin49.6%+5.2129
Graves54.9%+6.971

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Nocturne35.9%−11.564
Fiddlesticks35.7%−12.542
Viego42.1%−5.6121

Gnar için en iyi destekler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Soraka61.2%+12.067
Braum60.7%+11.861
Zyra60.0%+11.660
Nautilus54.3%+6.1140
Pyke55.2%+8.058
Leona54.1%+3.7109

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Rakan31.3%−16.948
Lux39.4%−8.8175
Senna38.4%−9.886

Gnar ile en iyi orta koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Zed56.6%+8.783
Ekko58.5%+7.582
Vladimir57.4%+7.761
Twisted Fate56.9%+8.751
Mel53.3%+9.045
Viktor54.7%+5.775

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Syndra37.5%−10.464
Sylas40.2%−6.597
Zoe35.7%−10.642

Gnar için en iyi ADC'ler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Lucian52.0%+6.5100
Samira53.6%+6.656
Aphelios52.9%+5.368
Xayah53.3%+4.675
Vayne52.1%+4.671
Ashe47.2%+0.6125

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Miss Fortune40.7%−7.6167
Caitlyn45.8%−2.8251
Yunara43.8%−4.0137

Gnar için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler

  • Zed · orta koridorcu+8.7
  • Cho'Gath · ormancı+7.5
  • Nautilus · destek+6.1
  • Senna · destek−9.8
  • Miss Fortune · ADC−7.6
  • Lux · destek−8.8

Sinerji, o takım arkadaşıyla oynanan maçlardaki kazanma oranından, iki şampiyonun kendi rollerindeki kazanma oranlarına göre birlikte ulaşması beklenen oranın (log5) çıkarılmasıyla bulunur. Listeler her sinerjinin %95 aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece küçük bir örneklem sırf şansla listenin başına geçemez.

Gnar Takım Sinerjisi Hesaplayıcı

Takım arkadaşlarını seç

Her birinin Gnar (Üst) kazanma oranını nasıl değiştirdiğini ve tüm takım için tahmini görmek üzere takım arkadaşlarını seç.

Tahmini kazanma oranı48,2%En az bir takım arkadaşı seç

Bu bir tahmindir: her eşleşmenin ölçülen sinerjisini olasılık ölçeğinde toplar ve eşleşmelerin birbirinden bağımsız olduğunu varsayar. Gerçek takımlar rakip seçimlere ve oyunculara da bağlıdır.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Gnar Sinerji SSS - Yama 26.20

Gnar için en iyi ormancı kim?

Cho'Gath. Gnar (Üst), ormancı Cho'Gath ile oynanan 105 dereceli maçın %58,1'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 7,5 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Warwick, Lee Sin.

Gnar için en iyi orta koridorcu kim?

Zed. Gnar (Üst), orta koridorcu Zed ile oynanan 83 dereceli maçın %56,6'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 8,7 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Ekko, Vladimir.

Gnar hangi şampiyonlarla sinerji yapar?

Bu yamada Gnar (Üst) en büyük artışı Zed (orta koridorcu, %56,6), Cho'Gath (ormancı, %58,1), Nautilus (destek, %54,3) ile alıyor.

Gnar ile hangi takım arkadaşları kötü?

Gnar (Üst) en kötü sonuçları Lux (destek, %39,4), Miss Fortune (ADC, %40,7), Senna (destek, %38,4) ile alıyor; her biri iki şampiyonun tek başına kazandığının altında.

Sinerji nasıl hesaplanıyor?

Bu yamadaki tek/çift ve esnek dereceli maçlardan: iki şampiyon aynı takımdayken kazanma oranı, eksi her şampiyonun kendi rolündeki kazanma oranından beklenen oran. Pozitif değer, ikilinin bireysel gücünün açıklayabileceğinden daha fazla birlikte kazandığı anlamına gelir. Bir eşleşmenin listelenmesi için en az 40 maç gerekir.