Ivern - League of Legends Champion
Kazanma Oranı
47.4%
Seçim Oranı
1.3%

Ivernvs Quinn

FSupportMage
Yama26.10
Maçlar595,409
KoridorTüm Koridorlar
TierTüm Seviyeler
Son Güncelleme17 May 2026

Ivern vs Quinn, LoL patch 26.10\'da a decisive bir eşleşme. Ivern, 12 oyuna dayalı olarak Quinn\'a karşı 83.3% win rate (+66.7%) ile kazanıyor. Ivern holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Ivern vs Quinn eşleşmesi için en iyi Ivern buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

Ivern Matchup Breakdown

Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Ivern performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.

Compare against an opponent
Quinn - 83.3% win rateQuinn(83.3%)
Ivern - 83.3% win rate in this matchup
Ivern
83.3% WR
VS
Quinn vs Ivern matchup - 16.7% win rate
Quinn
16.7% WR

Who Wins the Ivern vs Quinn Matchup?

Ivern wins the Ivern vs Quinn matchup
Winner
Ivern
Matches: 12
83.3%
Win Rate
16.7%
0.5
CS / min
0.8
396
DMG / min
653
12,190
Gold / game
12,997
301
Heal / min
313
492
DMG Mitigated / min
484
1.6
CC / min
1.0
50.0%
Early Game WR
50.0%
100.0%
Late Game WR
0.0%

Ivern vs Quinn eşleşme özeti

Ivern vs Quinn eşleşmesi League of Legends dereceli oyununda belirleyici bir eşleşme. Analiz edilen 12 son maça göre, Ivern 83.3% kazanma oranıyla Quinn'ın 16.7%'sine karşı kazanır ve Ivern'a 66.7 yüzde puanı avantajı verir. Ivern her aşamada hakimiyet kurar — erken lane'den geç oyun takım savaşlarına kadar. Bu tutarlı avantaj, Quinn oyuncularının uygun pencereler bulmasını zorlaştırır, bu yüzden takım bağımlı stratejiler ve solo çatışmalardan kaçınmak şarttır. En önemli istatistiksel fark CS'da, Quinn 0.3 CS/min ile önde — bu fark takaslar ve çarpışmaların sonucunu güçlü şekilde etkiler. Ivern oyuncuları güvenle Quinn'ye karşı seçim yapabilir ve seviye 1'den itibaren agresif oynayabilir. Erken dönemde uygun takaslarla lane hakimiyeti kurmaya çalışın ve Quinn'yi mümkün olduğunca CS'den uzak tutun. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, bu lane rakibine karşı şampiyon seçim kararları ve oyun içi strateji için önemlidir.

Ivern vs Quinn Lane Aşaması Analizi

Quinn League of Legends'ta Ivern'a karşı lane aşamasını kazanır

Quinn, Ivern'a karşı lane aşamasında favori, 5 anahtar istatistik kategorisinden 4'unu kazanıyor. Quinn, farm, hasar, altın geliri ve sustain'de avantajlara sahip ve bu eşleşmede daha güçlü lane'ci.

Farm
0.5Ivern
0.8Quinn
Quinn, Ivern'ı dakikada 0.3 CS ile geride bırakır — 15 dakikalık bir lane aşamasında yaklaşık 5 CS'ye ulaşan ılımlı bir farm avantajı. Bu, Quinn için daha erken bileşen alımları ve biraz daha hızlı güç zirvelerine dönüşür.
Hasar
396Ivern
653Quinn
Quinn, 257 DMG/dk ile Ivern'ı hasarda büyük ölçüde geride bırakır, hem kısa takaslar hem de all-in'lerde hakimiyet kurar. Ivern uzun süreli çatışmadan kaçınmalı ve bunun yerine patlama takas kalıplarına odaklanmalı — hemen ardından geri çekilmeyle kısa angajlar — Quinn'ın sürekli hasar avantajının devralmasını önlemek için.
Ekonomi
12,190Ivern
12,997Quinn
Quinn, Ivern'dan maç başına etkileyici 808 daha fazla altın üretir. Bu önemli ekonomik avantaj, Quinn'ın sürekli olarak anahtar eşya eşiklerine daha erken ulaştığı anlamına gelir ve oyun boyunca büyüyen bileşik bir avantaj yaratır. Ivern maliyet etkin eşya seçimlerine odaklanmalı ve daha fazla geride kalmamak için gereksiz ölümlerden kaçınmalıdır.
Fayda
1.6Ivern
1.0Quinn
Ivern, Quinn'dan dakikada 0.6 saniye daha fazla kalabalık kontrolü sağlar, daha iyi gank kurulum potansiyeli ve biraz daha fazla takım savaşı faydası sunar. Bu CC avantajı, Ivern'ın ormancısıyla koordine olmasına ve çarpışmaların temposunu kontrol etmesine yardımcı olur.
Sustain
792Ivern
797Quinn
Ivern ve Quinn karşılaştırılabilir sustain profillerine sahip, iyileşme ve hasar azaltmalarında sadece 4 HP/dk fark var. Hiçbir şampiyon lane'de diğerini yıpratamaz, bu yüzden takaslar sustain'den ziyade patlama potansiyeli ve yetenek kullanımıyla belirlenecek.

Best Ivern Build Against Quinn

Ionia Çizmeleri, Quinn'a karşı optimal ayakkabı seçimidir ve bu eşleşmede Ivern'ın en çok ihtiyaç duyduğu hareketliliği ve istatistikleri sağlar. Ivern için Quinn'a karşı en iyi performans gösteren ana eşyalar Şafağın Özü, Dinçleştirici Aytaşı ve Kızgın Buhurdanlık. Bu kombinasyon, Ivern'a eşleşme için hasar, hayatta kalma ve fayda arasında etkili bir denge verir. Bu yapı olağanüstü iyi performans gösterir, 3 maçta 100.0% kazanma oranı elde eder — ortalamanın çok üzerinde ve Quinn'a karşı en iyi eşya yolu olur. Takım kompozisyonları ve oyun durumuna göre ayarlamalar gerekebilir, ancak bu yapı Ivern vs Quinn eşleşmesi için en güçlü temeli sağlar.

Early Game vs Late Game

Erken Oyun
Ivern
50.0%
+0.0% avantaj
Ivern erken oyun kazanma oranıIvern50.0%
Quinn erken oyun kazanma oranıQuinn50.0%
Geç Oyun
Ivern
100.0%
+100.0% avantaj
Ivern geç oyun kazanma oranıIvern100.0%
Quinn geç oyun kazanma oranıQuinn0.0%

Erken oyun (ilk 15 dakika), Ivern ve Quinn arasında yazı tura, Ivern bıçak sırtı 50.0% kazanma oranı avantajıyla (+0.0%). Erken lane aşamasında şampiyon avantajından çok bireysel beceri ve orman yakınlığı önemli olacak.

Ivern, 100.0% kazanma oranıyla geç oyunda (25+ dakika) çok üstün — Quinn'ın 100.0 puan üzerinde. Uzun oyunlar, kiti ve ölçeklemesi onları takım savaşları ve hedef kontrolünde baskın bir güç yapan Ivern'ı güçlü şekilde kayırır.

Ivern oyunun her aşamasında avantajı elinde tutar ve lane'den geç oyun takım savaşlarına kadar sürekli avantajlı bir eşleşme yapar. Quinn oyuncuları bu eşleşmeyi kazanmak için ölçeklenmeye güvenmek yerine üstün oynamalar, takım bağımlı stratejiler ve yakalamalar aramalı.

Best Ivern Runes Against Quinn

İlham rün ağacı - Ivern vs Quinn ana rünlerİlham
Buzul Takviyesi - Ivern vs Quinn en iyi rünÖzel İndirim - Ivern vs Quinn en iyi rünÜçlü Tonik - Ivern vs Quinn en iyi rünKozmik Sezgi - Ivern vs Quinn en iyi rün
Azim rün ağacı - Ivern vs Quinn ikincil rünlerAzim
Yaşam Kaynağı - Ivern vs Quinn en iyi rünCanlandır - Ivern vs Quinn en iyi rün
100.0% WR

İlham ana ile Azim ikincil çalıştırmak, Ivern'ın Quinn'a karşı avantajını zorlamasına olanak tanır ve bu eşleşmeyi avantajlı kılan güçlü yanları amplifikasyon yapar.


Ivern esleme verileri League of Legends 26.10 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Ivern'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Ivern buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

League of Legends Yama 26.10'te Ivern eslesmesi kazanma oranlari ve istatistikleri
Rakip
Kazanma oranı
Maçlar
CS/dk
Hasar/dk
Altin/mac
Erken KO
Gec KO
47.22%720.742310,29757.1%37.8%
54.41%680.640710,83963.3%47.4%
53.33%600.534610,27769.0%38.7%
40.00%550.54239,56950.0%28.0%
48.15%540.642810,26844.0%51.7%
52.94%510.538110,65246.1%60.0%
30.95%420.639810,54622.2%37.5%
42.50%400.649912,23435.7%46.1%
68.42%380.850012,52969.2%68.0%
44.74%380.646412,37841.7%46.1%
54.05%370.645811,17768.8%42.9%
54.84%310.64149,49156.5%50.0%
58.62%290.642110,38764.7%50.0%
41.38%290.646811,23750.0%38.1%
42.86%280.540110,07741.7%43.8%
56.00%250.542011,39058.3%53.9%
68.00%251.145911,33866.7%68.8%
52.00%250.634610,02938.5%66.7%
45.83%240.43879,53150.0%41.7%
50.00%220.44079,11835.3%100.0%
40.00%201.03928,93155.6%27.3%
47.37%190.538411,07662.5%36.4%
31.58%190.64229,78650.0%23.1%
42.11%190.844611,06545.5%37.5%
27.78%180.751111,20940.0%12.5%
50.00%180.642011,10566.7%33.3%
22.22%180.642610,91228.6%18.2%
47.06%170.53817,82950.0%42.9%
41.18%170.53148,60346.1%25.0%
62.50%160.644310,54642.9%77.8%
56.25%161.12636,75960.0%50.0%
18.75%160.640411,05733.3%10.0%
68.75%160.438710,49750.0%87.5%
71.43%140.93379,834100.0%60.0%
64.29%140.93999,63857.1%71.4%
42.86%140.642311,65016.7%62.5%
71.43%140.741511,60075.0%70.0%
61.54%130.650412,50260.0%62.5%
46.15%131.12888,48142.9%50.0%
38.46%131.03269,33250.0%33.3%
53.85%131.33289,03950.0%57.1%
83.33%120.539612,19050.0%100.0%
58.33%120.941410,09175.0%50.0%
41.67%120.755513,5990.0%55.6%
41.67%121.63759,64250.0%37.5%
50.00%120.949611,92225.0%62.5%
25.00%122.252111,6160.0%33.3%
63.64%112.142811,76766.7%62.5%
45.45%110.93499,04150.0%40.0%
81.82%112.260912,23475.0%85.7%
63.64%111.84859,68062.5%66.7%
60.00%101.63498,22750.0%75.0%
66.67%90.639610,34566.7%66.7%
22.22%91.860712,08966.7%0.0%
55.56%90.846310,59650.0%60.0%
55.56%90.947412,0320.0%71.4%
62.50%81.13158,59150.0%66.7%
12.50%81.23737,0710.0%33.3%
37.50%80.93459,28850.0%33.3%
62.50%80.452011,53550.0%66.7%
62.50%81.653710,87275.0%50.0%
12.50%82.051310,2680.0%20.0%
57.14%72.85626,81650.0%66.7%
71.43%71.12989,726100.0%60.0%
14.29%73.075011,50450.0%0.0%
57.14%71.028910,280100.0%40.0%
71.43%71.44779,51983.3%0.0%
42.86%72.571310,22933.3%50.0%
71.43%70.545311,59275.0%66.7%
14.29%70.54419,73733.3%0.0%
33.33%60.632211,11133.3%33.3%
66.67%60.635910,3720.0%80.0%
83.33%61.541310,08375.0%100.0%
50.00%61.32757,74350.0%50.0%
66.67%61.02898,76950.0%75.0%
60.00%51.959711,4270.0%100.0%
0.00%51.12286,4980.0%0.0%
0.00%54.871111,7530.0%0.0%
60.00%51.42166,28266.7%50.0%
20.00%51.23288,4830.0%33.3%
40.00%51.441110,982100.0%0.0%
60.00%50.83047,81150.0%100.0%
60.00%51.346411,61850.0%66.7%
60.00%50.551111,45750.0%66.7%
40.00%50.649712,3480.0%66.7%
60.00%51.42467,50233.3%100.0%

Get the MetaBot Desktop App

Level up your gameplay with real-time overlays, automatic game detection, and instant stats — all on your desktop.

In-game overlaysAuto game detectionMulti-game supportPersonal dashboard
Download NowFree download
🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Ivern vs Quinn - Sık Sorulan Sorular

League of Legends'da Ivern Quinn'a karsi nasil gidiyor?

Ivern, Ivern vs Quinn matchupini 83.3% kazanma oraniyla Quinn'in 16.7%'sine karsi kazaniyor, 66.7 yuzde puani fark. Bu veriler patch 26.10'daki 12 son dereceli oyuna dayanmaktadir.

Erken oyunda Ivern Quinn'a karsi nasil gidiyor?

Erken oyunda, Ivern Quinn'a karsi 50.0% kazanma oraniyla 50.0%'e karsi avantaja sahiptir. Ivern oyunculari ilk 15 dakikada agresif tradeler ve dalga kontrolu ile lane avantajlarini zorlamalidir.

Gec oyunda Ivern Quinn'a karsi nasil gidiyor?

Gec oyunda, Ivern Ivern vs Quinn matchupini 100.0% kazanma oraniyla 0.0%'e karsi ele gecirir. Ivern 25 dakikadan sonra takim savaslari ve hedef catismalarinda daha iyi olceklenir.

Ivern vs Quinn matchupini kim kazanir?

Ivern, League of Legends patch 26.10'da 83.3% kazanma oraniyla Quinn'a karsi matchupu kazaniyor. 66.7 yuzde puani avantaji, 12 analiz edilen oyuna dayanarak bu lane matchupinda Ivern'in significantly favori oldugu anlamina gelir.

Quinn'a karsi en iyi Ivern buildi nedir?

Quinn'a karsi en iyi Ivern buildi Şafağın Özü, Dinçleştirici Aytaşı, Kızgın Buhurdanlık with Ionia Çizmeleri icerir. This build achieves a 100.0% win rate in the matchup. Tam esya yolu ve build sirasi icin yukaridaki matchup analizine bakin.

Quinn'a karsi en iyi Ivern runelari nelerdir?

Quinn'a karsi en iyi Ivern runelari İlham birincil agacini Azim ikincil ile kullanir. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Ivern vs Quinn matchup. Yukaridaki matchup karsilastirmasinda tam rune analizine bakin.

Ivern Quinn'i counter yapar mi?

Evet, Ivern 83.3% kazanma oraniyla Quinn'a karsi avantajli bir matchupa sahiptir. Ivern, guncel patch 26.10 verilerine gore lane'de Quinn'u strongly counters.

Quinn'a karsi Ivern'i nasil oynarim?

Quinn'a karsi Ivern oynarken, avantajli pencerelerde agresif trade yaparak istatistiksel avantajlarinizi kullanin. You have early game priority — look for kills and zone control before first recall. En iyi sonuclar icin bu ozel matchup icin onerilen esyalari ve runelari yapin.