
- Kazanma Oranı
- 49.3%
- Seçim Oranı
- 2.0%
- Yasaklanma Oranı
- 0.7%
Jarvan IV Arena Build, Güçlendirmeler ve İkililer
- Yama
- 26.20
- Maç
- 2.628
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Patch 26.20 Jarvan IV arena modu istatistikleri, Jarvan IV\'in arena modunda 16.0% win rate ve 3.53 ortalama sıralama olduğunu gösteriyor. Metaya hakim olmak için Jarvan IV\'in en iyi duo partnerleri, augmentleri ve arena buildlerini keşfedin.
Jarvan IV Arena Performansı
Jarvan IV Tier DSavaş İstatistikleri
Jarvan IV En İyi Arena Partnerleri - Yama 16.20
League of Legends Yama 16.20'de Jarvan IV için en yüksek performanslı Arena güçlendirmelerini keşfedin. En güçlü güçlendirme seçenekleri arasında Izbandut, Lokomotif, Dehşetsalan yer alıyor ve 3v3v3v3v3v3 savaşlarında önemli avantajlar sağlıyor. Prismatik güçlendirmeler sunulduğunda Izbandut'i önceliklendirin. Altın güçlendirmeler için Lokomotif, Jarvan IV ile iyi sinerji oluşturur\Jarvan IV Arena oyunlarınız için en iyi Gümüş, Altın ve Prismatik güçlendirmeleri bulmak için aşağıdaki nadirlik filtrelerini kullanın.
Takımını bağlayan, temas ettiği rakiplere sürekli büyü hasarı veren bir bağ oluşur.
Boyutunu büyüterek %15 Can ve %10 Değişken Kuvvet kazanırsın.
Yeteneklerin kritik vuruş yapabilir.? Kritik Vuruş İhtimali kazanırsın.
Ölümcül Tempo ve Yenilmez anahtar rünlerini kazanırsın.
Bir rakip şampiyonu hareketsiz bıraktıktan veya yere sapladıktan sonra ? Kalkan kazanırsın.
Koşul: En az 400 yükü olan bir Çelikyürek'in olsun.Ödül: Çelikyürek yüklerin 3 katına çıkar. Can yenilenmesi Çelikyürek yüklerinin %13 kadarına eşdeğer miktarda artar.
Artçı Şok ve Buzul Takviyesi anahtar rünlerini kazanırsın.
Normal saldırıların azami canının %4 kadarına eşdeğer miktarda ilave fiziksel hasar verir.
Temas ettiği rakiplere büyü hasarı veren yıldızlar etrafında yörüngeye girer.
Alt etme başına fazladan boyut ve yüzdelik ilave can kazanırsın.
%15 Zırh Delme ve Büyü Nüfuzu kazanırsın.
20 Saldırı Gücü, 10 Yetenek Hızı ve 10 Zırh Deşme kazanırsın.
Yetenek gücün ilave saldırı gücüne dönüşür. %15 Saldırı Gücü kazanırsın.
Rakip şampiyonları hareketsiz bırakmak kalıcı olarak lanetli güç kazandırır. Lanetli gücüne bağlı olarak zırh ve büyü direnci kazanırsın.
Gelecek eklentilerin aşaması 1 artar. Bu eklentiler zaten prizmatikse 750 İlave Altın kazanırsın.
İçinde bulunan şampiyon başına sürekli olarak kalıcı lanetli güç toplayan bir hare kazanırsın. Lanetli gücüne bağlı olarak azami can kazanırsın.
Hedefe on-hit yeteneklerin bekleme sürelerini 1.3 saniye azaltır.
Rasgele bir prizmatik eklenti kazanırsın.
1000 Can kazanırsın ama verdiğin hasar %10 azalır.
League of Legends Arena modunda Jarvan IV ile eşleştirilecek en iyi 3v3 partner şampiyonlarını bulun. En güçlü ikili partner Tristana olup, birlikte oynandığında 20.0% kazanma oranı ve 2.7 ortalama sıralama elde ediyor. Diğer yüksek sinerjili partnerler arasında Jhin and Kai'Sa yer alıyor ve hepsi Jarvan IV'in 3.5 olan solo ortalamasına kıyasla geliştirilmiş sıralama oranları sunuyor. 10 şampiyon Jarvan IV kazanma oranını 16.0% taban değerinin üzerine çıkarıyor. İdeal Arena ikili kompozisyonunuzu bulmak için kazanma oranlarını, ilk 2 oranlarını, ilk 4 oranlarını ve sıralama farklarını karşılaştırın.
Partner | Tier | Kazanma Oranı | KO Farkı | Top 2 | Top 4 | Ort. Sıra | Sıra Farkı | Maçlar |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tier C | 20.0% | +4.0% | 53.3% | 86.7% | 2.7 | +0.8 | 30 | |
| Tier B | 23.5% | +7.5% | 52.9% | 88.2% | 2.8 | +0.8 | 34 | |
| Tier B | 25.0% | +9.0% | 41.7% | 75.0% | 3.0 | +0.5 | 24 | |
| Tier A | 33.3% | +17.3% | 50.0% | 66.7% | 3.0 | +0.5 | 24 | |
| Tier F | 5.6% | -10.5% | 38.9% | 83.3% | 3.2 | +0.4 | 36 | |
| Tier D | 14.3% | -1.7% | 35.7% | 78.6% | 3.2 | +0.3 | 28 | |
| Tier B | 25.0% | +9.0% | 58.3% | 66.7% | 3.3 | +0.3 | 24 | |
| Tier C | 18.2% | +2.1% | 54.5% | 63.6% | 3.3 | +0.3 | 22 | |
| Tier F | 0.0% | -16.0% | 15.4% | 84.6% | 3.3 | +0.2 | 26 | |
| Tier D | 11.1% | -4.9% | 38.9% | 66.7% | 3.4 | +0.1 | 36 |
Jarvan IV Arena Modunda İyi mi?
Jarvan IV, şu anda League of Legends Arena modu Yama 16.20 için D seviye şampiyon olarak değerlendirilmekte ve 3v3v3v3v3v3 formatında zorlu bir seçimdır. 16.0% kazanma oranı (1. sıra bitirişler) ve 67.5% ilk 4 oranı ile Jarvan IV, mevcut Arena metasında bazı zorluklarla karşılaşıyor.
Jarvan IV Arena Performans Analizi
Arena'nın benzersiz 3v3v3v3v3v3 formatında, Jarvan IV analiz edilen 599 maç boyunca ortalama 3.5 yerleşim elde eder. Bu ön cephe tankı oyun tarzı, takım için önemli miktarda hasar emmeyi mümkün kılar. Jarvan IV, mükemmel KDA oranlarıyla güçlü hayatta kalma becerisi gösterir ve şampiyonların ilk 17%'inde yer alır.
32.0% ilk 2 oranı podyum pozisyonlarını güvence altına almada gelişme alanı gösterir. Arena sıralamasında yükselmek isteyen oyuncular, yerleşim tutarlılığını maksimize etmek için en uygun güçlendirme seçimi ve trio sinerjilerine odaklanmak yapmalıdır.
Jarvan IV ile Eşleştirilecek En İyi Şampiyonlar
Arena'da ikili kompozisyon kritik öneme sahiptir ve Jarvan IV, ile mükemmel sinerji kurar Tristana, birleşik 20.0% kazanma oranı ve 2.7 ortalama yerleşim elde eder. Bu eşleşme Jarvan IV'in temel performansını +4.0% artırır.
Diğer güçlü ikili partnerler arasında Jhin (23.5% kazanma oranı) ve Kai'Sa (25.0% kazanma oranı). Jarvan IV, kazanma oranını temel seviyenin üzerine çıkaran 10+ partnerle mükemmel ikili esnekliğine sahiptir.
Jarvan IV Güçlendirme Öncelik Rehberi
Güçlendirme seçimi Arena maçınızı belirleyebilir. Jarvan IV için en iyi performans gösteren güçlendirme Izbandut, oyuncular oyunların 20.0%'ında seçer.
Prizmatik güçlendirmeler sunulduğunda, maksimum etki için Izbandut'i önceliklendirin. Lokomotif gibi Altın güçlendirmeler oyun boyunca tutarlı değer sağlar. Her seçim turunda hangi güçlendirmeleri önceliklendireceğinizi belirlemek için yukarıdaki güçlendirme seviye listesini kullanın.
Arena'da Jarvan IV Oynama İpuçları
Jarvan IV'in zayıflıklarını kapatmak için partnerinizle koordineli olun. Dengeli bir takım kompozisyonu için bir hasar verici ile eşleştirin.
Sunulduğunda S seviye ve A seviye güçlendirmeleri önceliklendirin. Jarvan IV'in 67.5% ilk 4 oranı, her turda optimal güçlendirme seçimi ile önemli ölçüde geliştirilebilir.
Jarvan IV'i kullanın\
Son Karar: Arena'da Jarvan IV Oynamalı mısınız?
Jarvan IV, mevcut Arena metasında zorluklarla karşılaşıyor ancak kendini adamış oyuncular için hala oynanabilir durumda. Başarı, optimal güçlendirme seçimi, Tristana gibi partnerlerle güçlü trio sinerjisi ve Jarvan IV'in setine hakimiyet gerektirir. Yerleşim potansiyelinizi maksimize etmek için yukarıdaki dizilimleri ve güçlendirmeleri değerlendirin.
Bu veriler Yama 16.20 için düzenli olarak güncellenmektedir. Her yamadan sonra denge değişikliklerinin Jarvan IV'in Arena performansını nasıl etkilediğini görmek için tekrar kontrol edin. En doğru sonuçlar için, güvenilir istatistikler ve öneriler sağlamak amacıyla 599 maç analiz ediyoruz.
Kazandıran Avantajı Yakalayın
Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.
- Oyun içi arayüzler
- Otomatik maç takibi
- Masaüstüne Özel Araçlar
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Jarvan IV Arena SSS - Yama 16.20
Jarvan IV Arena modunda iyi mi?
Jarvan IV şu anda Arena modunda D seviyesinde bir şampiyon olup 16.0% kazanma oranı ve 67.5% ilk 4 oranına sahiptir. Jarvan IV metada zorluklarla karşılaşsa da, adanmış oyuncular optimal yapılar ve ikili partnerlerle hala başarılı olabilir.
Arena'da Jarvan IV için en iyi ikili partner kim?
Arena'da Jarvan IV için en iyi ikili partner Tristana'dir, birlikte 20.0% kazanma oranı ve 2.7 ortalama sıralama elde eder. Diğer güçlü partnerler Jhin and Kai'Sa'dır.
Arena'da Jarvan IV için en iyi güçlendirmeler neler?
Jarvan IV için en iyi performans gösteren artırım 20.0% seçilme oranıyla Izbandut'dır. Jarvan IV'in setiyle sinerji sağlayan Prizmatik ve Altın artırımlara öncelik verin.
Arena'da Jarvan IV için en iyi dizilim ne?
Jarvan IV'in optimal yapısı oyun durumuna göre değişir. En iyi eşya kombinasyonları için yukarıdaki yapılar tablosuna bakın.
Jarvan IV'in\
Jarvan IV Patch 16.20 için Arena modunda 16.0% kazanma oranına (1. sıra) sahiptir. İlk 2 oranı 32.0%, ilk 4 oranı 67.5% olup, 599 analiz edilen maçta ortalama 3.5 sıralama elde etmiştir.
Arena'da Jarvan IV hangi seviyede?
Jarvan IV Patch 16.20 için Arena modunda D seviye olarak derecelendirilmiştir. Alt seviye şampiyonlar zorluklarla karşılaşır ancak ustalık ve iyi trio sinerji ile hala başarılı olabilir. Seviyeler kazanma oranı, ilk 4 oranı ve ortalama sıralamaya göre hesaplanır.
Arena'da Jarvan IV nasıl oynanır?
Arena'da Jarvan IV'i etkili oynamak için: 1) En iyi sonuçlar için Tristana ile partner olun. 2) Teklif edildiğinde Izbandut'e öncelik verin. 3) Güç artışları için core items'i erken yapın. 4) Alan kontrolü yaparken hasarı absorbe edin ve partnerinizi koruyun.
Jarvan IV'in\
Jarvan IV'in performansı ikili partner seçimine göre önemli ölçüde değişir. Tristana ile partner olmak kazanma oranını 20.0%'e yükseltir. Başarının anahtarı Jarvan IV'in tank oyun stili'ini tamamlayan partnerler seçmek ve ikili kompozisyonunuzu güçlendiren artırımlar seçmektir.