Jhin, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
50.1%
Seçim Oranı
8.2%
Yasaklanma Oranı
4.1%

Jhin vs Yasuo

Jhin Tier BNişancıBüyücü
Yama
26.20
Maç
14.698
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
16 Eki 2026 UTC

Jhin vs Yasuo, LoL patch 26.20\'da a decisive bir eşleşme. Jhin, 179 oyuna dayalı olarak Yasuo\'a karşı 52.5% win rate (+5.0%) ile kazanıyor. Yasuo wins the early laning phase while Jhin scales better into the late game. Aşağıda Jhin vs Yasuo eşleşmesi için en iyi Jhin buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

Jhin Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Jhin'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Jhin
Jhin
50.9%
VS
Yasuo
49.1%
Yasuo

Jhin vs Yasuo: Kim Kazanır?

Dengeli eşleşmeOrta güven

Jhin bu maçların 50.9% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 43.3% ile 58.4% arasında (95% aralığı).

Beklenen
50.5%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Alt)
Eşleşme etkisi
+0.4 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
165 maç
Koridor: Alt
vs yama 26.19
+3.1 puan
Yamalar arası normal dalgalanma içinde

Koridor: Alt · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.20 · 9 Eki – 11 Eki

Başka bir koridorda da karşılaştılar (Orta): 9 maç, Jhin şampiyonunun kazanma oranı 77.8%.

Başka bir koridorda da karşılaştılar (Üst): 4 maç, Jhin şampiyonunun kazanma oranı 50.0%.

Öne çıkanlar

  • Jhin vs Yasuo dengeli bir eşleşme: şampiyon Jhin, 165 maçın 50.9% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (43.3–58.4%) 50% değerini rahatça içeriyor.
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Alt) Jhin şampiyonu için 50.5% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • Hiçbir taraf koridoru istikrarlı biçimde kazanmıyor: 15. dakikadaki ortalama altın farkı 177, hata payı içinde (165 maç).
  • Jhin oyuncuları Yasuo karşısında şu seçimi çok daha sık yapıyor: Bitkinlik + Sıçra. Diğer maçlarında (Koridor: Alt) 2.7%, burada 9.7%.
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca Jhin ve Yasuo karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, Jhin şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

Jhin vs Yasuo Koridor İstatistikleri

JhinYasuo

15. dakikada

Altın farkı
−177
Hata payı içinde
95% aralığı: −425 ile +70 arası
XP farkı
−183
Yasuo önde
95% aralığı: −326 ile −39 arası
CS farkı
−5.7
Yasuo önde
95% aralığı: −9.4 ile −2.0 arası
3.14
15. dk öncesi öldürmeler
3.58
2.79
15. dk öncesi ölümler
3.13
0.16
15. dk öncesi solo öldürmeler
0.21
19.4%
İlk kan
15.8%

Tüm maç ortalamaları

6.1
CS / dk
6.8
732
Hasar / dk
832
13.635
Altın / oyun
14.173
143
İyileştirme / dk
196
384
Azaltılan Hasar / dk
992
1.0
CC / dk
0.9

Jhin vs Yasuo Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

Jhin şampiyonunun Yasuo karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
7 maç
Yetersiz maç
20–25 dk
18 maç
49.1%
25–30 dk
55 maç
49.0%
30–35 dk
49 maç
55.6%
35+ dk
36 maç
Jhin vs Yasuo95% aralığıJhin olağan (Alt)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Jhin şampiyonunun Yasuo karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

Jhin vs Yasuo Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)DengeliJhin 15. dk altın: −177
  2. İlk eşyaJhinJhin: 11.4 dk · Yasuo: 13.4 dk
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarDengeliJhin: 73 maçta kazanma oranı 50.7%
  5. 30+ dk maçlarDengeliJhin: 85 maçta kazanma oranı 51.8%

Jhin vs Yasuo: Neler Değişiyor

Jhin oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Alt) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

  • BitkinlikSıçra
    Bitkinlik + SıçraSihirdar büyüleri
    Genellikle
    2.7%
    vs Yasuo
    9.7%
    +7.0 puan

Jhin vs Yasuo En İyi Build

Olağan Jhin build (Alt)

90.0% kazanma oranı · 10 maç

Rakip: Yasuo

Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Yasuo'a karşı 110 Jhin maçından yalnızca 15 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Jhin'ın standart buildini kullanın.

  • Jhin genellikle ilk olarak Kibir eşyasını tamamlıyor; süre: 11.4 dk (84 maçın medyanı).
  • Yasuo genellikle ilk olarak Mahvolmuş Kralın Kılıcı eşyasını tamamlıyor; süre: 13.4 dk (50 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: Q > W > E — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

Jhin vs Yasuo En İyi Rünler

Olağan Jhin rünleri (Alt)

Ayağı ÇabukAyağı Çabuk
İsabet
Pratik ZekâEfsane: KanBiç Devir
İlham
On Parmağında On MarifetÖzel İndirim
Uyarlanabilir Güç (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Can (savunma)

61.7% kazanma oranı · 81 maç

Rakip: Yasuo

Ayağı ÇabukAyağı Çabuk
İsabet
Pratik ZekâEfsane: KanSon Darbe
Büyücülük
SüratYaklaşan Fırtına
Uyarlanabilir Güç (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

52.7% kazanma oranı · 55 maç

MetaBot Desktop

Jhin draftını Draft Laboratuvarı'nda planla

Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.

  • Tam 5v5 draft tahtası
  • Koridor eşleşme kazanma oranları
  • Seçim ve yasak önerileri
MetaBot Desktop'ta Draft Laboratuvarı

Jhin esleme verileri League of Legends 26.20 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Jhin'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Jhin buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

Diğer Eşleşmeler: Jhin

Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Jhin vs Yasuo SSS - Yama 26.20

Jhin vs Yasuo: Kim kazanır?

Jhin vs Yasuo dengeli bir eşleşme: şampiyon Jhin, 165 maçın 50.9% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (43.3–58.4%) 50% değerini rahatça içeriyor.

Jhin şampiyonunun Yasuo karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon Jhin, 26.20 yamasında Yasuo karşısındaki 165 maçın (Koridor: Alt) 50.9% kadarını kazanıyor (95% aralığı 43.3–58.4%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Alt) beklenen oran 50.5%.

Jhin, Yasuo şampiyonuna karşı counter mı?

Net olarak söylenemez. Şampiyon Jhin, Yasuo karşısındaki 165 maçın 50.9% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (43.3–58.4%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.

Koridoru kim kazanır: Jhin mi, Yasuo mi?

Hiçbir taraf koridoru istikrarlı biçimde kazanmıyor: 15. dakikadaki ortalama altın farkı 177, hata payı içinde (165 maç).

Jhin, Yasuo şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Yasuo, Jhin karşısında ne zaman en güçlü?

Güncel verilere göre oyunun hiçbir evresinde şampiyon Yasuo, Jhin karşısında hata payının ötesinde önde değil.

Jhin, Yasuo karşısında hangi buildi yapmalı?

Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Jhin şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Alt): Elektrikli Devirkılıcı, Kibir, Tahsildar.

Jhin, Yasuo karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Ayağı Çabuk (İsabet + Büyücülük) — Yasuo karşısında 55 maçta 52.7%. Yasuo karşısındaki en büyük değişiklik: Bitkinlik + Sıçra (genellikle 2.7%, burada 9.7%).