K'Sante, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
44.7%
Seçim Oranı
1.2%
Yasaklanma Oranı
1.3%

K'Sante vs Illaoi

K'Sante Tier FTankDövüşçü
Yama
26.20
Maç
2.159
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
16 Eki 2026 UTC

K'Sante vs Illaoi, LoL patch 26.20\'da a decisive bir eşleşme. Illaoi, 51 oyuna dayalı olarak K'Sante\'a karşı 68.6% win rate (+37.3%) ile kazanıyor. Illaoi holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda K'Sante vs Illaoi eşleşmesi için en iyi K'Sante buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

K'Sante Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve K'Sante'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
K'Sante
K'Sante
32.0%
VS
Illaoi
68.0%
Illaoi

K'Sante vs Illaoi: Kim Kazanır?

Favori: IllaoiDüşük güven

K'Sante bu maçların 32.0% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 20.8% ile 45.8% arasında (95% aralığı).

Beklenen
43.3%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Üst)
Eşleşme etkisi
−11.3 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
50 maç
Koridor: Üst
vs yama 26.19
−13.9 puan
Yamalar arası normal dalgalanma içinde

Koridor: Üst · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.20 · 9 Eki – 11 Eki

Öne çıkanlar

  • Illaoi bu eşleşmede favori: şampiyon K'Sante, 50 maçın 32.0% kadarını kazanıyor ve 95% aralığının tamamı (20.8–45.8%) 50% değerinin aynı tarafında.
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Üst) K'Sante şampiyonu için 43.3% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • Illaoi genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada K'Sante şampiyonuna göre ortalama 759 altın önde (15. dakika kaydı olan 48 maç).
  • K'Sante oyuncuları Illaoi karşısında şu seçimi çok daha sık yapıyor: Çivili Zırh. Diğer maçlarında (Koridor: Üst) 28.6%, burada 46.0%.
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca K'Sante ve Illaoi karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, K'Sante şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

K'Sante vs Illaoi Koridor İstatistikleri

K'SanteIllaoi

15. dakikada

Altın farkı
−759
Illaoi önde
95% aralığı: −1.187 ile −330 arası
XP farkı
−535
Illaoi önde
95% aralığı: −1.017 ile −53 arası
CS farkı
−19.6
Illaoi önde
95% aralığı: −27.1 ile −12.0 arası
2.08
15. dk öncesi öldürmeler
2.77
2.94
15. dk öncesi ölümler
2.48
1.34
15. dk öncesi solo öldürmeler
1.90
8.0%
İlk kan
20.0%

Tüm maç ortalamaları

5.8
CS / dk
7.0
749
Hasar / dk
1.094
10.855
Altın / oyun
12.905
265
İyileştirme / dk
407
2.235
Azaltılan Hasar / dk
1.583
1.5
CC / dk
0.3

K'Sante vs Illaoi Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

K'Sante şampiyonunun Illaoi karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
5 maç
Yetersiz maç
20–25 dk
3 maç
Yetersiz maç
25–30 dk
14 maç
Yetersiz maç
30–35 dk
14 maç
Yetersiz maç
35+ dk
14 maç
K'Sante vs Illaoi95% aralığıK'Sante olağan (Üst)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: K'Sante şampiyonunun Illaoi karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

K'Sante vs Illaoi Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)IllaoiK'Sante 15. dk altın: −759
  2. İlk eşyaIllaoiK'Sante: 14.1 dk · Illaoi: 11.3 dk
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarYetersiz veri
  5. 30+ dk maçlarYetersiz veri

K'Sante vs Illaoi: Neler Değişiyor

K'Sante oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Üst) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

  • Çivili Zırh
    Genellikle
    28.6%
    vs Illaoi
    46.0%
    +17.4 puanBurada kazanma oranı 47.8%
  • Merkür'ün Adımları
    Genellikle
    30.1%
    vs Illaoi
    14.0%
    −16.1 puan
  • Kutluyas Rukern
    Genellikle
    29.9%
    vs Illaoi
    14.0%
    −15.9 puan
  • Zafer
    ZaferRün
    Genellikle
    38.2%
    vs Illaoi
    54.0%
    +15.8 puanBurada kazanma oranı 33.3%
  • Çelik Kaplamalı Çizme
    Genellikle
    63.4%
    vs Illaoi
    78.0%
    +14.6 puanBurada kazanma oranı 33.3%
  • Sonsuz Çaresizlik
    Genellikle
    28.0%
    vs Illaoi
    42.0%
    +14.0 puanBurada kazanma oranı 38.1%
  • Q > W > E
    Q > W > E yetenek sırasıYetenek önceliği
    Genellikle
    74.1%
    vs Illaoi
    88.0%
    +13.9 puanBurada kazanma oranı 29.5%
  • SıçraTutuştur
    Sıçra + TutuşturSihirdar büyüleri
    Genellikle
    18.2%
    vs Illaoi
    32.0%
    +13.8 puan

K'Sante vs Illaoi En İyi Build

Olağan K'Sante build (Üst)

81.8% kazanma oranı · 11 maç

Rakip: Illaoi

Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Illaoi'a karşı 26 K'Sante maçından yalnızca 6 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine K'Sante'ın standart buildini kullanın.

  • K'Sante genellikle ilk olarak Buzdoğan Eldiven eşyasını tamamlıyor; süre: 14.1 dk (33 maçın medyanı).
  • Illaoi genellikle ilk olarak Kara Balta eşyasını tamamlıyor; süre: 11.3 dk (40 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: Q > W > E — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

K'Sante vs Illaoi En İyi Rünler

Olağan K'Sante rünleri (Üst)

Artçı ŞokArtçı Şok
Azim
Kalkan Darbesiİkinci ŞansAşırı Büyüme
İlham
Peksimet TeslimatıKozmik Sezgi
Saldırı Hızı (saldırı)Ölçeklenen Can (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

52.2% kazanma oranı · 180 maç

Rakip: Illaoi

Hortlağın PençesiHortlağın Pençesi
Azim
Kalkan Darbesiİkinci ŞansAşırı Büyüme
İsabet
Son DirenişZafer
Saldırı Hızı (saldırı)Ölçeklenen Can (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

30.0% kazanma oranı · 20 maç

MetaBot Desktop

K'Sante draftını Draft Laboratuvarı'nda planla

Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.

  • Tam 5v5 draft tahtası
  • Koridor eşleşme kazanma oranları
  • Seçim ve yasak önerileri
MetaBot Desktop'ta Draft Laboratuvarı

K'Sante esleme verileri League of Legends 26.20 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi K'Sante'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi K'Sante buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

Diğer Eşleşmeler: K'Sante

Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

K'Sante vs Illaoi SSS - Yama 26.20

K'Sante vs Illaoi: Kim kazanır?

Illaoi bu eşleşmede favori: şampiyon K'Sante, 50 maçın 32.0% kadarını kazanıyor ve 95% aralığının tamamı (20.8–45.8%) 50% değerinin aynı tarafında.

K'Sante şampiyonunun Illaoi karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon K'Sante, 26.20 yamasında Illaoi karşısındaki 50 maçın (Koridor: Üst) 32.0% kadarını kazanıyor (95% aralığı 20.8–45.8%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Üst) beklenen oran 43.3%.

K'Sante, Illaoi şampiyonuna karşı counter mı?

Hayır — durum tam tersi: şampiyon K'Sante, Illaoi karşısındaki 50 maçın yalnızca 32.0% kadarını kazanıyor ve 95% aralığının tamamı 50% altında.

Koridoru kim kazanır: K'Sante mi, Illaoi mi?

Illaoi genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada K'Sante şampiyonuna göre ortalama 759 altın önde (15. dakika kaydı olan 48 maç).

K'Sante, Illaoi şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Illaoi, K'Sante karşısında ne zaman en güçlü?

Şampiyon Illaoi şu evrelerde ölçülebilir biçimde önde: Koridor (15 dk), İlk eşya.

K'Sante, Illaoi karşısında hangi buildi yapmalı?

Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden K'Sante şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Üst): Şahbaz Jak'Sho, Çivili Zırh, Kutluyas Rukern. Illaoi karşısındaki en büyük değişiklik: Çivili Zırh (genellikle 28.6%, burada 46.0%).

K'Sante, Illaoi karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Hortlağın Pençesi (Azim + İsabet) — Illaoi karşısında 20 maçta 30.0%. Illaoi karşısındaki en büyük değişiklik: Zafer (genellikle 38.2%, burada 54.0%).