Kai'Sa, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
50.3%
Seçim Oranı
6.5%
Yasaklanma Oranı
2.5%

Kai'Sa ARAM Build ve İstatistikler

Kai'Sa Tier ANişancıBüyücü
Yama
26.20
Maç
8.468
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
13 Eki 2026 UTC

Patch 26.20 Kai'Sa ARAM istatistikleri, Kai'Sa\'in ARAM modunda 53.1% win rate ve #53. sıra olduğunu gösteriyor. Howling Abyss\'te hakim olmak için Kai'Sa\'in en iyi takım arkadaşları, counterları ve ARAM buildlerini keşfedin.

Kai'Sa ARAM Performansı

Kai'Sa Tier C
53.1%Kazanma oranı
1.1%Seçilme oranı
#53Kazanma sıralaması
177Maçlar

Savaş istatistikleri

12.6Oldurmeler
8.4Ölümler
20.4Asist

Hasar istatistikleri

32.395Verilen
21.785Alınan
13.787Altin

Fayda istatistikleri

3.914İyileştirme
1Kalkan
Kai'Sa bir rekabetçi League of Legends ARAM şampiyonudur ve 53.1% kazanma oranına ve 1.1% seçilme oranına. Kai'Sa tüm ARAM şampiyonları arasında #53 sıradadır. Oyun tarzı açısından Kai'Sa şu konularda parlıyor: hasar vurma, hayatta kalma.
Küçük örneklem177 maç temel alınmıştır. Örneklem küçük olduğu için bu sayılar güvenilir bir değerden çok bir yön gösteriyor.

📊Kai'Sa ARAM Oyun Tarzı Profili

Kai'Sa ARAM\'da diğer tüm şampiyonlarla nasıl karşılaştırıldığını gör. Daha yüksek yüzdelikler her kategoride daha güçlü performans gösterir.

⚔️Hasar vericiEn Iyi 13%

Kai'Sa elit bir hasar vericidir ve ARAM şampiyonlarının 87%\'inden fazla hasar çıktısı sağlar.

🛡️Tank / On HatSon 10%

Kai'Sa en iyi güvenli mesafeden oynanır ve doğrudan çatışmalardan kaçınır.

💚İyileştirici / DestekSon 27%

Kai'Sa uzun süreli dövüşlerde iyileştirme ve sürdürülebilirlik için takım arkadaşlarına bağımlıdır.

💀KDA / Hayatta kalmaEn Iyi 16%

Kai'Sa olağanüstü bir KDA sürdürür, şampiyonların 84%\'inden daha az ölür ve daha fazla öldürme güvence altına alır.

Oyun tarzı analizi

177 ARAM maçından elde edilen performans verilerine dayanarak, Kai'Sa en iyi hasar carry and tutarlı performans gösterici olarak oynar. Ana rolünde elit seviye istatistiklerle, Kai'Sa doğru oynandığında çok etkilidir.

Kai'Sa için ARAM build'ini Yama 16.20 için optimize etmek amacıyla en yüksek kazanma oranına sahip eşyaları önceliklendirin. En yüksek performanslı build, çekirdek itemler olarak Kraken Katili, Mahvolmuş Kralın Kılıcı, Guinsoo'nun Hiddeti içerir ve 77.8% kazanma oranına ulaşır. Berserker's Greaves bu build için önerilen bot seçimidir. En iyi 3 build ortalama 69.7% kazanma oranına sahiptir. Her maç ilerledikçe build'ini rakip takıma göre ayarlamaya devam et.

Sıralama
Çekirdek itemler
Durumsal
Botlar
Tier
Kazanma oranı
KO Fark
Maçlar
1
Kraken Katili - Core item 1 for Kai'Sa ARAM buildMahvolmuş Kralın Kılıcı - Core item 2 for Kai'Sa ARAM buildGuinsoo'nun Hiddeti - Core item 3 for Kai'Sa ARAM build
İblis Avcısı Oku - Situational item option for Kai'Sa ARAM buildDominik Efendi'nin Hürmetleri - Situational item option for Kai'Sa ARAM buildNashor'un Dişi - Situational item option for Kai'Sa ARAM build
Berserker's Greaves - Recommended boots for Kai'Sa ARAM build
Tier A77.8%+24.7%9
2
Kraken Katili - Core item 1 for Kai'Sa ARAM buildSon Durak - Core item 2 for Kai'Sa ARAM buildGuinsoo'nun Hiddeti - Core item 3 for Kai'Sa ARAM build
Statikk Hançer - Situational item option for Kai'Sa ARAM buildNashor'un Dişi - Situational item option for Kai'Sa ARAM buildKanasusamış - Situational item option for Kai'Sa ARAM build
Berserker's Greaves - Recommended boots for Kai'Sa ARAM build
Tier C71.4%+18.3%7
3
Kraken Katili - Core item 1 for Kai'Sa ARAM buildSon Durak - Core item 2 for Kai'Sa ARAM buildMahvolmuş Kralın Kılıcı - Core item 3 for Kai'Sa ARAM build
Kanasusamış - Situational item option for Kai'Sa ARAM buildStatikk Hançer - Situational item option for Kai'Sa ARAM buildGuinsoo'nun Hiddeti - Situational item option for Kai'Sa ARAM build
Mercury's Treads - Recommended boots for Kai'Sa ARAM build
Tier C60.0%+6.9%10
4
Luden'in Feryadı - Core item 1 for Kai'Sa ARAM buildGölgealev - Core item 2 for Kai'Sa ARAM buildUfukgetiren - Core item 3 for Kai'Sa ARAM build
Hiçlik Değneği - Situational item option for Kai'Sa ARAM buildMakber Çiçeği - Situational item option for Kai'Sa ARAM buildRabadon'un Şapkası - Situational item option for Kai'Sa ARAM build
Sorcerer's Shoes - Recommended boots for Kai'Sa ARAM build
Tier D60.0%+6.9%5
5
Luden'in Feryadı - Core item 1 for Kai'Sa ARAM buildYıldırım Asası - Core item 2 for Kai'Sa ARAM buildGölgealev - Core item 3 for Kai'Sa ARAM build
Statikk Hançer - Situational item option for Kai'Sa ARAM buildHiçlik Değneği - Situational item option for Kai'Sa ARAM buildUfukgetiren - Situational item option for Kai'Sa ARAM build
Sorcerer's Shoes - Recommended boots for Kai'Sa ARAM build
Tier F50.0%-3.1%12
MetaBot Desktop

Uğuldayan Uçurum'da Kai'Sa ustası ol

ARAM Yardımcısı her şampiyonun Uğuldayan Uçurum kazanma oranını, savaş, hasar ve altın verilerini, tüm kadrodaki sırasını ve kazandıran dizilimleri, takım arkadaşlarını ve eşleşmeleri gösterir.

  • ARAM kazanma oranı ve seviyesi
  • Tüm kadroya göre yüzdelikler
  • Dizilimler, takım arkadaşları ve eşleşmeler
MetaBot Desktop'ta ARAM Yardımcısı

ARAM\'da Kai'Sa ile en iyi uyum sağlayan şampiyonlar. Bu takım arkadaşlarıyla oynamak kazanma oranını artırır.

Sampiyon
Kazanma oranı
KO Fark
Yasuo - Best ARAM ally for Kai'SaYasuo100.0%+46.9%
Galio - Best ARAM ally for Kai'SaGalio83.3%+30.2%
Bard - Best ARAM ally for Kai'SaBard80.0%+26.9%
Sylas - Best ARAM ally for Kai'SaSylas77.8%+24.7%
Singed - Best ARAM ally for Kai'SaSinged75.0%+21.9%

ARAM\'da Kai'Sa kontrleyen şampiyonlar. Uluyan Uçurum\'da bu rakiplerle karşılaşırken dikkatli ol.

Sampiyon
KO karşı
KO Fark
Nilah - Kai'Sa ARAM counterNilah20.0%-33.1%
Dr. Mundo - Kai'Sa ARAM counterDr. Mundo20.0%-33.1%
Seraphine - Kai'Sa ARAM counterSeraphine30.0%-23.1%
Jhin - Kai'Sa ARAM counterJhin30.0%-23.1%
Morgana - Kai'Sa ARAM counterMorgana33.3%-19.8%

Kai'Sa\'in ARAM\'da en iyi performans gösterdiği şampiyonlar. Daha yüksek kazanma oranları için bu eşleşmeleri hedefle.

Sampiyon
KO karşı
KO Fark
Vladimir - Kai'Sa beats in ARAMVladimir100.0%+46.9%
Teemo - Kai'Sa beats in ARAMTeemo100.0%+46.9%
Fizz - Kai'Sa beats in ARAMFizz100.0%+46.9%
Graves - Kai'Sa beats in ARAMGraves100.0%+46.9%
Malphite - Kai'Sa beats in ARAMMalphite90.0%+36.9%

Kai'Sa ARAM\'da İyi mi?

Kai'Sa şu anda ARAM'da C-tier bir şampiyondur (Yama 16.20), bu onu durumsal bir secim yapar.53.1% kazanma oranı Sıralama #53 tüm şampiyonlar arasında,Kai'Sa ortalamanin ustunde performans gosteriyor ARAM modunda.

Kai'Sa ARAM Performans Analizi

ARAM'da Kai'Sa ortalama 12.6/8.4/20.4 KDA, 177 analiz edilen maçta. Bu durtme ve hasar veren oyun tarzı hasar vermekte üstündür, ARAM hasar vericilerin üst 13.370000000000005%'sinde yer alır. Kai'Sa mükemmel hayatta kalma oranı korur, KDA'da üst 16.28%'de yer alır.

1.1% seçilme oranıyla, Kai'Sa daha uzmanlaşmış kullanım görür. Ortalamanın üzerinde performans, Kai'Sa'in kitini ustalaşan oyuncuları ödüllendirir.

Kai'Sa ile Oynamak icin En Iyi Sampiyonlar

ARAM'da takım kompozisyonu önemlidir. Kai'Sa Yasuo ile birlikte olağanüstü performans gösterir, birleşik 100.0% kazanma oranı aynı takımda olduğunda.

Diğer güçlü müttefikler Galio (83.3% kazanma oranı) Bard (80.0% kazanma oranı).. Takımınız şampiyon rerolla yaparken bu sinerjileri arayın.

ARAM\'da Kai'Sa Counter\'ları

Dikkatli olun Nilah, Kai'Sa'i 20.0% kazanma oranı ile kontra eder. Dr. Mundo and Seraphine de zorluk çıkarır.

Bu tehditlere karşı konumlanmanızı ve itemlerinizi ayarlayın.

Optimal Kai'Sa ARAM Build Yolu

Kai'Sa için en yüksek kazanma oranlı build şunları içerir Kraken Katili, Mahvolmuş Kralın Kılıcı, Guinsoo'nun Hiddeti temel itemler olarak.77.8% kazanma oranı. Hareketlilik için Berserker's Greaves önerilir.

ARAM tek koridor sürekli takım savaşı modu olduğundan, savaş etkinliğinizi hemen artıran itemlere öncelik verin.

ARAM\'da Kai'Sa Oynamak için İpuçları

🎯
Takim Kavgasi Konumlandirmasi

Güvenli hasar vermek için maksimum menzilde kalın. Frontline'ınızın arkasında konumlanın ve yanlardan gelenlere dikkat edin.

💰
Esya Onceligi

Maksimum etki için ARAM'da erken hasar itemleri yapın. İlk büyük güç artışınız için Kraken Katili'ı acele edin.

❄️
ARAM\'a Özel Strateji

Dalgalar arasında poke fırsatları arayın. Sağlık kalıntılarını akıllıca kullanın ve düşmanlar düşükken angaje olun.

Son Karar: ARAM\'da Kai'Sa Oynamalı mısın?

Kai'Sa ARAM'da ortalama (53.1% kazanma oranı). İyi uygulama ile iyi performans gösterebilir.

Yama 16.20 bazlı veriler. Kai'Sa'in performansı denge güncellemeleriyle değişebileceğinden tekrar kontrol edin. 177 maç bazlı analiz.

ARAM\'da Benzer Bottom Şampiyonları

Bu şampiyonlar Çağırıcının Vadisi\'nde Kai'Sa ile aynı koridoru oynar ve ARAM\'da iyi performans gösterir. Kai'Sa oynamaktan hoşlanıyorsan, Uluyan Uçurum\'da bu seçimlerle de başarılı olabilirsin.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Kai'Sa ARAM SSS - Yama 16.20

Kai'Sa ARAM’da iyi mi?

Kai'Sa için 16.20 yamasında ARAM’da yalnızca analiz edilen 177 maç var; bu, diğer şampiyonlarla karşılaştırmak için henüz yeterli değil. Gözlenen kazanma oranı 53.1% — bunu bir hüküm değil, ilk izlenim olarak değerlendir.

Kai'Sa için en iyi ARAM dizilimi nedir?

Kai'Sa için en yüksek kazanma oranlı ARAM dizilimi çekirdek eşya olarak Kraken Katili, Mahvolmuş Kralın Kılıcı, Guinsoo'nun Hiddeti kullanıyor ve 77.8% kazanma oranına ulaşıyor. Önerilen çizme Berserker's Greaves. ARAM kesintisiz bir kavga olduğundan, anında etki veren eşyalar geç dönem ölçeklenmeden önce gelir.

ARAM’da Kai'Sa ile hangi şampiyonlar iyi uyum sağlar?

ARAM’da Kai'Sa için en iyi takım arkadaşı Yasuo; aynı takımda olduklarında kazanma oranı 100.0%. Diğer güçlü müttefikler: Galio, Bard. Şansını artırmak için kendi takımında bu şampiyonlara bak.

ARAM’da Kai'Sa şampiyonunu kim kontralar?

Nilah, ARAM’da Kai'Sa karşısındaki en güçlü kontradır ve ona karşı maçların 20.0% kadarını kazanır. Diğer zor eşleşmeler: Dr. Mundo, Seraphine. Bu şampiyonlarla karşılaştığında konumlanmanı ve eşya dizilimini buna göre ayarla.

Kai'Sa şampiyonunun ARAM kazanma oranı nedir?

Kai'Sa, 16.20 yamasında ARAM’da 53.1% kazanma oranına sahip ve tüm şampiyonlar arasında #53 sırada. Seçilme oranı analiz edilen 177 maç üzerinden 1.1%.

Kai'Sa ARAM’da hangi kademede?

Kai'Sa için 16.20 yamasında kademe verilecek kadar ARAM maçı henüz yok. Gözlenen kazanma oranı analiz edilen 177 maç üzerinden 53.1%; bu, diğer şampiyonlarla karşılaştırmak için fazlasıyla az.

Kai'Sa ARAM Rünleri ve Hasarı

En yaygın Kai'Sa ARAM rün sayfası Kara Hasat ile başlıyor: oyunların %21'i, 38 oyunda %60,5 kazanma oranı.

Dakika başı hasar
1.749
Dakika başı altın
744
Dakika başı iyileştirme
211
KDA
3,94

En çok oynanan rün sayfası

Kara HasatKan TadıAcı HatıraHazine Avcısı
BüyücülükMana Akışı YüzüğüYücelik
Uyarlanabilir Güç (saldırı) · Uyarlanabilir Güç (esnek) · Ölçeklenen Can (savunma)
60.5% · 38 maç · 21%

İkinci rün sayfası

Ölümcül TempoPratik ZekâEfsane: KanSon Darbe
HâkimiyetKan TadıHazine Avcısı
Saldırı Hızı (saldırı) · Uyarlanabilir Güç (esnek) · Ölçeklenen Can (savunma)
55.2% · 58 maç · 33%

ARAM örneklemleri derecelilerden çok daha küçüktür; 30 oyunun altındaki rün sayfaları gösterilmez.