LeBlanc, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
49.7%
Seçim Oranı
2.5%
Yasaklanma Oranı
9.2%

LeBlanc vs Yone

LeBlanc Tier DSuikastçıBüyücü
Yama
26.21
Maç
4.999
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
3 Kas 2026 UTC

LeBlanc vs Yone, LoL patch 26.21\'da a decisive bir eşleşme. LeBlanc, 191 oyuna dayalı olarak Yone\'a karşı 55.5% win rate (+11.0%) ile kazanıyor. LeBlanc holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda LeBlanc vs Yone eşleşmesi için en iyi LeBlanc buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

LeBlanc Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve LeBlanc'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
LeBlanc
LeBlanc
53.6%
VS
Yone
46.4%
Yone

LeBlanc vs Yone: Kim Kazanır?

Hafif üstünlük: LeBlancOrta güven

LeBlanc bu maçların 53.6% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 46.3% ile 60.8% arasında (95% aralığı).

Beklenen
48.4%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orta)
Eşleşme etkisi
+5.2 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
179 maç
Koridor: Orta
vs yama 26.20
+1.4 puan
Yamalar arası normal dalgalanma içinde

Koridor: Orta · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.21 · 27 Eki – 3 Kas

Başka bir koridorda da karşılaştılar (Üst): 4 maç, LeBlanc şampiyonunun kazanma oranı 100.0%.

Öne çıkanlar

  • Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: LeBlanc. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon LeBlanc, 179 maçın 53.6% kadarını kazanıyor (95% aralığı 46.3–60.8%).
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Orta) LeBlanc şampiyonu için 48.4% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • LeBlanc genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Yone şampiyonuna göre ortalama 416 altın önde (15. dakika kaydı olan 179 maç).
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca LeBlanc ve Yone karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, LeBlanc şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

LeBlanc vs Yone Koridor İstatistikleri

LeBlancYone

15. dakikada

Altın farkı
+416
LeBlanc önde
95% aralığı: +191 ile +641 arası
XP farkı
+354
LeBlanc önde
95% aralığı: +125 ile +583 arası
CS farkı
−0.7
Hata payı içinde
95% aralığı: −4.8 ile +3.4 arası
3.65
15. dk öncesi öldürmeler
2.04
2.00
15. dk öncesi ölümler
3.49
1.57
15. dk öncesi solo öldürmeler
0.90
19.6%
İlk kan
5.0%

Tüm maç ortalamaları

5.7
CS / dk
6.4
967
Hasar / dk
868
12.501
Altın / oyun
12.441
137
İyileştirme / dk
284
407
Azaltılan Hasar / dk
1.005
0.6
CC / dk
0.7

LeBlanc vs Yone Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

LeBlanc şampiyonunun Yone karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
12 maç
33.3%
20–25 dk
27 maç
56.0%
25–30 dk
50 maç
53.2%
30–35 dk
47 maç
58.1%
35+ dk
43 maç
LeBlanc vs Yone95% aralığıLeBlanc olağan (Orta)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: LeBlanc şampiyonunun Yone karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

LeBlanc vs Yone Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)LeBlancLeBlanc 15. dk altın: +416
  2. İlk eşyaLeBlancLeBlanc: 10.9 dk · Yone: 14.3 dk
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarDengeliLeBlanc: 77 maçta kazanma oranı 48.1%
  5. 30+ dk maçlarDengeliLeBlanc: 90 maçta kazanma oranı 55.6%

LeBlanc vs Yone: Neler Değişiyor

LeBlanc oyuncuları Yone karşısında düzenlerini anlamlı ölçüde değiştirmiyor: hiçbir eşya, rün, büyü veya yetenek sırası hata payının ötesinde 3 puan ya da daha fazla farklılık göstermiyor. Olağan build geçerli.

LeBlanc vs Yone En İyi Build

Olağan LeBlanc build (Orta)

86.8% kazanma oranı · 38 maç

Rakip: Yone

65.9% kazanma oranı · 44 maç

Sınırlı örneklem: 108 maçın yalnızca 44 tanesinde tam olarak bu çekirdek tamamlandı; bunu bir öneri değil, bir gözlem olarak değerlendirin.

  • LeBlanc genellikle ilk olarak Luden'in Feryadı eşyasını tamamlıyor; süre: 10.9 dk (160 maçın medyanı).
  • Yone genellikle ilk olarak Ölümsüz Kalkanyay eşyasını tamamlıyor; süre: 14.3 dk (83 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: W > Q > E — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

LeBlanc vs Yone En İyi Rünler

Olağan LeBlanc rünleri (Orta)

Elektrik VerElektrik Ver
Hâkimiyet
Ani DarbeAcı Hatıraİnsafsız Avcı
Büyücülük
Yaklaşan FırtınaYücelik
Uyarlanabilir Güç (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

51.1% kazanma oranı · 1.988 maç

Rakip: Yone

Elektrik VerElektrik Ver
Hâkimiyet
Ani DarbeAcı Hatıraİnsafsız Avcı
Büyücülük
Yaklaşan FırtınaYücelik
Uyarlanabilir Güç (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

57.0% kazanma oranı · 93 maç

MetaBot Desktop

LeBlanc draftını Draft Laboratuvarı'nda planla

Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.

  • Tam 5v5 draft tahtası
  • Koridor eşleşme kazanma oranları
  • Seçim ve yasak önerileri
MetaBot Desktop'ta Draft Laboratuvarı

LeBlanc esleme verileri League of Legends 26.21 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi LeBlanc'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi LeBlanc buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

Diğer Eşleşmeler: LeBlanc

Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.

🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

LeBlanc vs Yone SSS - Yama 26.21

LeBlanc vs Yone: Kim kazanır?

Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: LeBlanc. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon LeBlanc, 179 maçın 53.6% kadarını kazanıyor (95% aralığı 46.3–60.8%).

LeBlanc şampiyonunun Yone karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon LeBlanc, 26.21 yamasında Yone karşısındaki 179 maçın (Koridor: Orta) 53.6% kadarını kazanıyor (95% aralığı 46.3–60.8%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orta) beklenen oran 48.4%.

LeBlanc, Yone şampiyonuna karşı counter mı?

Net olarak söylenemez. Şampiyon LeBlanc, Yone karşısındaki 179 maçın 53.6% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (46.3–60.8%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.

Koridoru kim kazanır: LeBlanc mi, Yone mi?

LeBlanc genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Yone şampiyonuna göre ortalama 416 altın önde (15. dakika kaydı olan 179 maç).

LeBlanc, Yone şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Yone, LeBlanc karşısında ne zaman en güçlü?

Güncel verilere göre oyunun hiçbir evresinde şampiyon Yone, LeBlanc karşısında hata payının ötesinde önde değil.

LeBlanc, Yone karşısında hangi buildi yapmalı?

Yone karşısında en başarılı LeBlanc çekirdeği: Luden'in Feryadı, Yıldırım Asası, Gölgealev (44 maçta 65.9%).

LeBlanc, Yone karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Elektrik Ver (Hâkimiyet + Büyücülük) — Yone karşısında 93 maçta 57.0%.