
- Kazanma Oranı
- 51.3%
- Seçim Oranı
- 5.0%
- Yasaklanma Oranı
- 14.5%
Malphite Sinerjiler ve En İyi Takım Arkadaşları
- Yama
- 26.20
- Maç
- 10.065
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 17 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Yama 26.20'da Malphite kiminle kazanıyor: her roldeki her takım arkadaşı, iki şampiyonun tek başına kazandığına göre ölçülür; böylece güçlü bir ikili iki güçlü şampiyon değil, gerçek sinerjidir.
- En iyi ormancı
- Cho'Gath%59,4 · 212 maç
- En iyi destek
- Nautilus%57,6 · 297 maç
- En iyi orta koridorcu
- Irelia%60,7 · 117 maç
- En iyi ADC
- Aphelios%60,2 · 191 maç
Malphite Sinerjileri - Yama 26.20
148 takım arkadaşı eşleşmesi ölçüldüMalphite (Üst) en çok ADC Aphelios (%60,2, beklenenin +8,4 üstü) ve orta koridorcu Irelia (%60,7, +10,1) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %41,5 ile destek Karma; beklenenin 9,5 puan altında.
Malphite için en iyi ormancılar
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 65.9% | +12.1 | 44 | |
| 59.4% | +4.7 | 212 | |
| 57.9% | +5.4 | 140 | |
| 55.9% | +2.4 | 320 | |
| 56.9% | +3.2 | 197 | |
| 52.7% | +1.9 | 294 |
En zayıf eşleşmeler
Malphite için en iyi destekler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 57.6% | +6.2 | 297 | |
| 57.1% | +3.9 | 364 | |
| 57.6% | +6.7 | 125 | |
| 56.2% | +3.5 | 274 | |
| 53.8% | +2.1 | 405 | |
| 55.7% | +1.9 | 413 |
En zayıf eşleşmeler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 41.5% | −9.5 | 193 | |
| 44.5% | −8.0 | 191 | |
| 40.0% | −13.9 | 55 |
Malphite için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler
Malphite (Orman) en çok ADC Jinx (%60,0, beklenenin +6,7 üstü) ve ADC Caitlyn (%55,1, +4,0) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %45,2 ile destek Lux; beklenenin 5,5 puan altında.
Malphite ile en iyi orta koridorcular
En zayıf eşleşmeler
Malphite ile en iyi üst koridorcular
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 59.1% | +6.8 | 66 | |
| 58.5% | +7.6 | 41 | |
| 54.3% | +1.2 | 46 |
En zayıf eşleşmeler
Malphite için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler
Malphite (Destek) en çok orta koridorcu Yasuo ile kazanıyor: %55,7, beklenenin +8,2 üstü. En zayıf eşleşme %41,0 ile ADC Miss Fortune; beklenenin 6,1 puan altında. En yaygın koridor partneri Miss Fortune; Malphite maçlarının %10,6'inde.
Malphite için en iyi ADC'ler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 59.5% | +12.8 | 42 | |
| 50.8% | +2.3 | 63 | |
| 46.4% | +1.8 | 56 | |
| 43.9% | +1.0 | 41 |
En zayıf eşleşmeler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 41.0% | −6.1 | 100 | |
| 41.0% | −5.3 | 83 | |
| 42.0% | −4.2 | 69 |
Malphite için en iyi ormancılar
En zayıf eşleşmeler
Malphite ile en iyi orta koridorcular
En zayıf eşleşmeler
Malphite ile en iyi üst koridorcular
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 52.9% | +4.6 | 51 | |
| 51.1% | +3.6 | 47 |
En zayıf eşleşmeler
Malphite için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler
Sinerji, o takım arkadaşıyla oynanan maçlardaki kazanma oranından, iki şampiyonun kendi rollerindeki kazanma oranlarına göre birlikte ulaşması beklenen oranın (log5) çıkarılmasıyla bulunur. Listeler her sinerjinin %95 aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece küçük bir örneklem sırf şansla listenin başına geçemez.
Malphite Takım Sinerjisi Hesaplayıcı
Takım arkadaşlarını seç
Her birinin Malphite (Üst) kazanma oranını nasıl değiştirdiğini ve tüm takım için tahmini görmek üzere takım arkadaşlarını seç.
Bu bir tahmindir: her eşleşmenin ölçülen sinerjisini olasılık ölçeğinde toplar ve eşleşmelerin birbirinden bağımsız olduğunu varsayar. Gerçek takımlar rakip seçimlere ve oyunculara da bağlıdır.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Malphite Sinerji SSS - Yama 26.20
Malphite için en iyi ormancı kim?
Cho'Gath. Malphite (Üst), ormancı Cho'Gath ile oynanan 212 dereceli maçın %59,4'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 4,7 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Vi, Master Yi.
Malphite için en iyi destek kim?
Nautilus. Malphite (Üst), destek Nautilus ile oynanan 297 dereceli maçın %57,6'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 6,2 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Thresh, Tahm Kench.
Malphite için en iyi orta koridorcu kim?
Irelia. Malphite (Üst), orta koridorcu Irelia ile oynanan 117 dereceli maçın %60,7'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 10,1 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Yasuo, Twisted Fate.
Malphite hangi şampiyonlarla sinerji yapar?
Bu yamada Malphite (Üst) en büyük artışı Aphelios (ADC, %60,2), Irelia (orta koridorcu, %60,7), Nautilus (destek, %57,6) ile alıyor.
Malphite ile hangi takım arkadaşları kötü?
Malphite (Üst) en kötü sonuçları Karma (destek, %41,5), Blitzcrank (destek, %44,5), Jinx (ADC, %50,6) ile alıyor; her biri iki şampiyonun tek başına kazandığının altında.
Sinerji nasıl hesaplanıyor?
Bu yamadaki tek/çift ve esnek dereceli maçlardan: iki şampiyon aynı takımdayken kazanma oranı, eksi her şampiyonun kendi rolündeki kazanma oranından beklenen oran. Pozitif değer, ikilinin bireysel gücünün açıklayabileceğinden daha fazla birlikte kazandığı anlamına gelir. Bir eşleşmenin listelenmesi için en az 40 maç gerekir.