Mel, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
46.8%
Seçim Oranı
3.6%
Yasaklanma Oranı
18.2%

Mel Sinerjiler ve En İyi Takım Arkadaşları

Mel Tier FBüyücüDestek
Yama
26.20
Maç
4.668
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
15 Eki 2026 UTC

Yama 26.20'da Mel kiminle kazanıyor: her roldeki her takım arkadaşı, iki şampiyonun tek başına kazandığına göre ölçülür; böylece güçlü bir ikili iki güçlü şampiyon değil, gerçek sinerjidir.

En iyi ormancı
Warwick%54,6 · 108 maç
En iyi üst koridorcu
Yone%59,8 · 82 maç
En iyi ADC
Yunara%54,1 · 109 maç

Mel Sinerjileri - Yama 26.20

96 takım arkadaşı eşleşmesi ölçüldü

Mel (Orta) en çok üst koridorcu Yone (%59,8, beklenenin +13,1 üstü) ve ADC Yunara (%54,1, +8,4) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %34,1 ile ADC Twitch; beklenenin 12,2 puan altında.

Mel için en iyi ormancılar

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Warwick54.6%+7.8108
Kha'Zix56.0%+11.650
Viego52.0%+6.0127
Wukong55.9%+7.193
Cho'Gath54.7%+7.186
Lillia54.2%+6.959

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Ekko34.1%−12.341
Shaco37.0%−8.181
Briar40.0%−6.8100

Mel için en iyi destekler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Tahm Kench54.4%+9.979
Nautilus50.0%+4.4120
Leona53.0%+5.0100
Seraphine49.6%+2.9141
Nami52.1%+4.496
Pyke48.5%+4.568

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Senna33.8%−12.571
Lux38.2%−7.9170
Vel'Koz35.6%−10.345

Mel ile en iyi üst koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Yone59.8%+13.182
Illaoi57.1%+10.770
Malphite53.3%+6.292
Nasus53.7%+6.667
Dr. Mundo54.8%+7.842
Volibear47.4%+2.395

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Teemo39.3%−8.0107
Cho'Gath37.5%−11.948
Garen40.7%−7.391

Mel için en iyi ADC'ler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Yunara54.1%+8.4109
Tristana51.4%+5.5148
Jinx51.3%+3.8238
Ezreal48.2%+6.7110
Aphelios52.9%+7.770
Varus54.3%+9.146

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Twitch34.1%−12.285
Xayah36.0%−9.775
Miss Fortune43.0%−3.0179

Mel için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler

  • Yone · üst koridorcu+13.1
  • Yunara · ADC+8.4
  • Warwick · ormancı+7.8
  • Teemo · üst koridorcu−8.0
  • Lux · destek−7.9
  • Twitch · ADC−12.2

Mel (Destek) en çok ADC Caitlyn (%51,2, beklenenin +3,7 üstü) ve ADC Jinx (%51,5, +2,7) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %47,3 ile ADC Jhin; beklenenin 0,3 puan altında. En yaygın koridor partneri Caitlyn; Mel maçlarının %11,7'inde.

Mel için en iyi ADC'ler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Caitlyn51.2%+3.6127
Jinx51.5%+2.797
Miss Fortune49.5%+2.191
Ezreal45.5%+2.644

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Kai'Sa38.3%−9.560
Ashe40.7%−5.054
Tristana43.8%−3.464

Mel için en iyi ormancılar

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Briar60.0%+11.940
Warwick59.1%+10.944
Master Yi50.0%+0.864

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Wukong37.5%−12.740
Kayn46.3%−0.982

Mel ile en iyi orta koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Yone55.6%+7.172
Malzahar52.9%+5.351
Zed47.8%+0.646

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Yasuo44.6%−4.756
Ahri46.5%−1.743

Mel ile en iyi üst koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Sett52.9%+5.168
Teemo50.0%+1.344

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Mordekaiser35.6%−12.745
Garen41.4%−7.958
Jax40.0%−8.740

Mel için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler

  • Caitlyn · ADC+3.6
  • Jinx · ADC+2.7
  • Miss Fortune · ADC+2.1
  • Kayn · ormancı−0.9
  • Jhin · ADC−0.3

En yaygın koridor partneri Seraphine; Mel maçlarının %7,6'inde.

Mel için en iyi destekler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Senna58.2%+9.555
Lux51.7%+3.260
Seraphine50.8%+1.763
Nautilus51.2%+3.243

Mel için en iyi ormancılar

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Kayn61.7%+13.547
Viego52.9%+4.651

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Master Yi46.9%−3.349

Mel ile en iyi orta koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Yasuo61.4%+11.270
Yone54.4%+5.057

Mel ile en iyi üst koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Yone56.8%+7.844

Sinerji, o takım arkadaşıyla oynanan maçlardaki kazanma oranından, iki şampiyonun kendi rollerindeki kazanma oranlarına göre birlikte ulaşması beklenen oranın (log5) çıkarılmasıyla bulunur. Listeler her sinerjinin %95 aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece küçük bir örneklem sırf şansla listenin başına geçemez.

Mel Takım Sinerjisi Hesaplayıcı

Takım arkadaşlarını seç

Her birinin Mel (Orta) kazanma oranını nasıl değiştirdiğini ve tüm takım için tahmini görmek üzere takım arkadaşlarını seç.

Tahmini kazanma oranı45,9%En az bir takım arkadaşı seç

Bu bir tahmindir: her eşleşmenin ölçülen sinerjisini olasılık ölçeğinde toplar ve eşleşmelerin birbirinden bağımsız olduğunu varsayar. Gerçek takımlar rakip seçimlere ve oyunculara da bağlıdır.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Mel Sinerji SSS - Yama 26.20

Mel için en iyi ormancı kim?

Warwick. Mel (Orta), ormancı Warwick ile oynanan 108 dereceli maçın %54,6'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 7,8 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Viego, Wukong.

Mel için en iyi üst koridorcu kim?

Yone. Mel (Orta), üst koridorcu Yone ile oynanan 82 dereceli maçın %59,8'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 13,1 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Illaoi, Malphite.

Mel hangi şampiyonlarla sinerji yapar?

Bu yamada Mel (Orta) en büyük artışı Yone (üst koridorcu, %59,8), Yunara (ADC, %54,1), Warwick (ormancı, %54,6) ile alıyor.

Mel ile hangi takım arkadaşları kötü?

Mel (Orta) en kötü sonuçları Twitch (ADC, %34,1), Lux (destek, %38,2), Teemo (üst koridorcu, %39,3) ile alıyor; her biri iki şampiyonun tek başına kazandığının altında.

Sinerji nasıl hesaplanıyor?

Bu yamadaki tek/çift ve esnek dereceli maçlardan: iki şampiyon aynı takımdayken kazanma oranı, eksi her şampiyonun kendi rolündeki kazanma oranından beklenen oran. Pozitif değer, ikilinin bireysel gücünün açıklayabileceğinden daha fazla birlikte kazandığı anlamına gelir. Bir eşleşmenin listelenmesi için en az 40 maç gerekir.