Milio, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
51.9%
Seçim Oranı
2.8%
Yasaklanma Oranı
4.0%

Milio vs Pantheon

Milio Tier SDestekBüyücü
Yama
26.21
Maç
5.605
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
3 Kas 2026 UTC

Milio vs Pantheon, LoL patch 26.21\'da a decisive bir eşleşme. Milio, 86 oyuna dayalı olarak Pantheon\'a karşı 59.3% win rate (+18.6%) ile kazanıyor. Milio holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Milio vs Pantheon eşleşmesi için en iyi Milio buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

Milio Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Milio'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Milio
Milio
59.0%
VS
Pantheon
41.0%
Pantheon

Milio vs Pantheon: Kim Kazanır?

Hafif üstünlük: MilioDüşük güven

Milio bu maçların 59.0% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 48.3% ile 69.0% arasında (95% aralığı).

Beklenen
52.9%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Destek)
Eşleşme etkisi
+6.2 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
83 maç
Koridor: Destek
vs yama 26.20
+5.8 puan
Yamalar arası normal dalgalanma içinde

Koridor: Destek · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.21 · 27 Eki – 3 Kas

Öne çıkanlar

  • Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Milio. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Milio, 83 maçın 59.0% kadarını kazanıyor (95% aralığı 48.3–69.0%).
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Destek) Milio şampiyonu için 52.9% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • Pantheon genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Milio şampiyonuna göre ortalama 395 altın önde (15. dakika kaydı olan 82 maç).
  • Milio oyuncuları Pantheon karşısında şu seçimi çok daha seyrek yapıyor: E > W > Q yetenek sırası. Diğer maçlarında (Koridor: Destek) 75.4%, burada 65.1%.
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca Milio ve Pantheon karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, Milio şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

Milio vs Pantheon Koridor İstatistikleri

MilioPantheon

15. dakikada

Altın farkı
−395
Pantheon önde
95% aralığı: −579 ile −210 arası
XP farkı
+260
Milio önde
95% aralığı: +95 ile +424 arası
CS farkı
−2.2
Pantheon önde
95% aralığı: −4.2 ile −0.3 arası
0.66
15. dk öncesi öldürmeler
2.26
1.73
15. dk öncesi ölümler
3.10
0.02
15. dk öncesi solo öldürmeler
0.06
6.0%
İlk kan
14.5%

Tüm maç ortalamaları

1.0
CS / dk
1.5
239
Hasar / dk
615
9.295
Altın / oyun
10.466
434
İyileştirme / dk
129
338
Azaltılan Hasar / dk
565
0.8
CC / dk
0.8

Milio vs Pantheon Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

Milio şampiyonunun Pantheon karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
7 maç
Yetersiz maç
20–25 dk
8 maç
Yetersiz maç
25–30 dk
20 maç
64.0%
30–35 dk
25 maç
Yetersiz maç
35+ dk
23 maç
Milio vs Pantheon95% aralığıMilio olağan (Destek)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Milio şampiyonunun Pantheon karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

Milio vs Pantheon Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)PantheonMilio 15. dk altın: −395
  2. İlk eşyaMilioMilio: 12.3 dk · Pantheon: 15.2 dk
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarYetersiz veri
  5. 30+ dk maçlarDengeliMilio: 48 maçta kazanma oranı 56.3%

Milio vs Pantheon: Neler Değişiyor

Milio oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Destek) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

  • E > W > Q
    E > W > Q yetenek sırasıYetenek önceliği
    Genellikle
    75.4%
    vs Pantheon
    65.1%
    −10.3 puanBurada kazanma oranı 63.0%
  • Azim
    Azimİkincil ağaç
    Genellikle
    72.6%
    vs Pantheon
    62.7%
    −10.0 puanBurada kazanma oranı 55.8%
  • Demir Solari'nin Broşu
    Genellikle
    3.8%
    vs Pantheon
    10.8%
    +7.1 puan

Milio vs Pantheon En İyi Build

Olağan Milio build (Destek)

66.7% kazanma oranı · 126 maç

Rakip: Pantheon

Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Pantheon'a karşı 43 Milio maçından yalnızca 10 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Milio'ın standart buildini kullanın.

  • Milio genellikle ilk olarak Helia'nın Yankıları eşyasını tamamlıyor; süre: 12.3 dk (31 maçın medyanı).
  • Pantheon genellikle ilk olarak Kararma eşyasını tamamlıyor; süre: 15.2 dk (29 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: E > W > Q — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

Milio vs Pantheon En İyi Rünler

Olağan Milio rünleri (Destek)

Aery'yi ÇağırAery'yi Çağır
Büyücülük
Mana Akışı YüzüğüYücelikKızart
İlham
Peksimet TeslimatıKozmik Sezgi
Uyarlanabilir Güç (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

55.5% kazanma oranı · 508 maç

Rakip: Pantheon

Aery'yi ÇağırAery'yi Çağır
Büyücülük
Mana Akışı YüzüğüYücelikKızart
Azim
Kemik ZırhCanlandır
Yetenek Hızı (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

60.5% kazanma oranı · 38 maç

MetaBot Desktop

Milio draftını Draft Laboratuvarı'nda planla

Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.

  • Tam 5v5 draft tahtası
  • Koridor eşleşme kazanma oranları
  • Seçim ve yasak önerileri
MetaBot Desktop'ta Draft Laboratuvarı

Milio esleme verileri League of Legends 26.21 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Milio'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Milio buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

Diğer Eşleşmeler: Milio

Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.

🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Milio vs Pantheon SSS - Yama 26.21

Milio vs Pantheon: Kim kazanır?

Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Milio. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Milio, 83 maçın 59.0% kadarını kazanıyor (95% aralığı 48.3–69.0%).

Milio şampiyonunun Pantheon karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon Milio, 26.21 yamasında Pantheon karşısındaki 83 maçın (Koridor: Destek) 59.0% kadarını kazanıyor (95% aralığı 48.3–69.0%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Destek) beklenen oran 52.9%.

Milio, Pantheon şampiyonuna karşı counter mı?

Net olarak söylenemez. Şampiyon Milio, Pantheon karşısındaki 83 maçın 59.0% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (48.3–69.0%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.

Koridoru kim kazanır: Milio mi, Pantheon mi?

Pantheon genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Milio şampiyonuna göre ortalama 395 altın önde (15. dakika kaydı olan 82 maç).

Milio, Pantheon şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Pantheon, Milio karşısında ne zaman en güçlü?

Şampiyon Pantheon şu evrelerde ölçülebilir biçimde önde: Koridor (15 dk).

Milio, Pantheon karşısında hangi buildi yapmalı?

Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Milio şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Destek): Dinçleştirici Aytaşı, Kızgın Buhurdanlık, Kefaret. Pantheon karşısındaki en büyük değişiklik: Demir Solari'nin Broşu (genellikle 3.8%, burada 10.8%).

Milio, Pantheon karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Aery'yi Çağır (Büyücülük + Azim) — Pantheon karşısında 38 maçta 60.5%. Pantheon karşısındaki en büyük değişiklik: Azim (genellikle 72.6%, burada 62.7%).