
Nami vs Rell, LoL patch 26.17\'da a decisive bir eşleşme. Nami, 45 oyuna dayalı olarak Rell\'a karşı 55.6% win rate (+11.1%) ile kazanıyor. Nami wins the early laning phase while Rell scales better into the late game. Aşağıda Nami vs Rell eşleşmesi için en iyi Nami buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.
Bir rakip seçmek ve Nami'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Nami vs Rell eşleşmesi League of Legends dereceli oyununda belirleyici bir eşleşme. Analiz edilen 45 son maça göre, Nami 55.6% kazanma oranıyla Rell'ın 44.4%'sine karşı kazanır ve Nami'a 11.1 yüzde puanı avantajı verir. Oyun fazı dinamikleri burada kritik bir rol oynar: Nami erken lane aşamasını kontrol eder, ancak Rell oyun uzadıkça daha iyi ölçeklenir. Eşleşme, oyun süresine bağlı olarak dramatik şekilde değişir — Nami Rell güç zirvelerine ulaşmadan önce avantajları zorlamalı, Rell ise güvenli farm ve anahtar eşya eşiklerine ulaşmaya odaklanmalıdır. En önemli istatistiksel fark sustain'da, Rell 619 HP/min ile önde — bu fark takaslar ve çarpışmaların sonucunu güçlü şekilde etkiler. Nami oyuncuları güvenle Rell'ye karşı seçim yapabilir ve seviye 1'den itibaren agresif oynayabilir. Erken dönemde uygun takaslarla lane hakimiyeti kurmaya çalışın ve Rell'yi mümkün olduğunca CS'den uzak tutun. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, bu lane rakibine karşı şampiyon seçim kararları ve oyun içi strateji için önemlidir.
Nami, Rell'a karşı lane aşamasında favori, 5 anahtar istatistik kategorisinden 3'unu kazanıyor. Nami, hasar, altın geliri ve kalabalık kontrolü'de avantajlara sahip ve bu eşleşmede daha güçlü lane'ci.
Ionia Çizmeleri, Rell'a karşı optimal ayakkabı seçimidir ve bu eşleşmede Nami'ın en çok ihtiyaç duyduğu hareketliliği ve istatistikleri sağlar. Nami için Rell'a karşı en iyi performans gösteren ana eşyalar Helia'nın Yankıları, Dinçleştirici Aytaşı ve Kefaret. Bu kombinasyon, Nami'a eşleşme için hasar, hayatta kalma ve fayda arasında etkili bir denge verir. Bu yapı olağanüstü iyi performans gösterir, 3 maçta 100.0% kazanma oranı elde eder — ortalamanın çok üzerinde ve Rell'a karşı en iyi eşya yolu olur. Takım kompozisyonları ve oyun durumuna göre ayarlamalar gerekebilir, ancak bu yapı Nami vs Rell eşleşmesi için en güçlü temeli sağlar.
Nami, etkileyici 61.5% kazanma oranıyla erken oyuna (ilk 15 dakika) hakimiyet kurar — Rell'a 23.1 yüzde puanı öncülük. Bu tek taraflı erken oyun, Nami'ın seviye 1'den itibaren lane'in temposunu dikte edebileceği, takasları, dalga durumunu ve nehir önceliğini kontrol edebileceği anlamına gelir.
Rell, 52.6% kazanma oranıyla geç oyunda (25+ dakika) çok üstün — Nami'ın 5.3 puan üzerinde. Uzun oyunlar, kiti ve ölçeklemesi onları takım savaşları ve hedef kontrolünde baskın bir güç yapan Rell'ı güçlü şekilde kayırır.
Bu eşleşme dramatik bir güç değişimi içerir: Nami, Rell ölçekleme eşiklerine ulaşmadan önce erken avantajını agresif şekilde zorlamalı ve oyunu kapatmalı. Rell lane aşamasını çok geride kalmadan atlatırsa, eşleşme onların lehine döner. Ejderha ve Yarık Habercisi kontrolü çok önemli — erken hedefleri güvence altına alan takım kartopu yapabilir veya ölçeklenmek için zaman kazanabilir.
Büyücülük ana ile Azim ikincil çalıştırmak, Nami'ın Rell'a karşı avantajını zorlamasına olanak tanır ve bu eşleşmeyi avantajlı kılan güçlü yanları amplifikasyon yapar.
Nami esleme verileri League of Legends 26.17 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Nami'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Nami buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.
Rakip | Kazanma oranı | Maçlar | CS/dk | Hasar/dk | Altin/mac | Erken KO | Gec KO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 54.40% | 318 | 0.9 | 299 | 8.251 | 51.9% | 56.8% | |
| 47.62% | 210 | 0.9 | 277 | 8.633 | 45.6% | 49.1% | |
| 48.78% | 205 | 0.9 | 319 | 8.551 | 51.1% | 46.9% | |
| 53.16% | 190 | 0.9 | 309 | 8.430 | 52.1% | 54.3% | |
| 49.43% | 176 | 0.9 | 308 | 8.257 | 48.9% | 50.0% | |
| 52.53% | 158 | 0.9 | 307 | 8.775 | 47.7% | 55.9% | |
| 48.37% | 153 | 0.9 | 319 | 8.317 | 48.6% | 48.1% | |
| 50.00% | 142 | 0.9 | 292 | 7.761 | 51.7% | 47.3% | |
| 41.84% | 141 | 0.9 | 319 | 7.998 | 35.7% | 47.9% | |
| 49.18% | 122 | 0.9 | 320 | 8.631 | 44.1% | 54.0% | |
| 51.75% | 114 | 0.9 | 296 | 8.238 | 53.5% | 50.0% | |
| 43.52% | 108 | 0.9 | 315 | 8.817 | 40.9% | 45.3% | |
| 45.54% | 101 | 0.9 | 321 | 8.263 | 40.5% | 49.1% | |
| 44.90% | 98 | 0.9 | 320 | 8.558 | 42.2% | 47.2% | |
| 45.35% | 86 | 0.8 | 358 | 8.483 | 55.9% | 38.5% | |
| 47.62% | 84 | 0.9 | 267 | 8.036 | 45.5% | 50.0% | |
| 40.79% | 76 | 0.9 | 322 | 8.352 | 34.3% | 46.3% | |
| 63.16% | 76 | 0.9 | 317 | 9.371 | 52.0% | 68.6% | |
| 47.30% | 74 | 0.9 | 313 | 8.623 | 51.9% | 44.7% | |
| 50.68% | 73 | 0.9 | 294 | 8.788 | 47.1% | 53.9% | |
| 47.22% | 72 | 0.9 | 315 | 8.375 | 42.9% | 51.4% | |
| 43.66% | 71 | 0.9 | 338 | 8.668 | 48.1% | 40.9% | |
| 58.82% | 68 | 0.9 | 304 | 8.074 | 73.0% | 41.9% | |
| 50.77% | 65 | 0.9 | 335 | 8.072 | 58.6% | 44.4% | |
| 49.21% | 63 | 0.9 | 350 | 8.264 | 43.8% | 54.8% | |
| 48.39% | 62 | 0.8 | 379 | 8.107 | 53.6% | 44.1% | |
| 41.67% | 48 | 0.9 | 309 | 8.328 | 41.7% | 41.7% | |
| 58.70% | 46 | 0.8 | 315 | 9.628 | 50.0% | 63.3% | |
| 55.56% | 45 | 0.8 | 361 | 8.954 | 61.5% | 47.4% | |
| 47.22% | 36 | 0.8 | 355 | 8.397 | 45.0% | 50.0% | |
| 37.14% | 35 | 0.8 | 326 | 9.261 | 26.7% | 45.0% | |
| 60.00% | 35 | 0.9 | 354 | 8.306 | 52.9% | 66.7% | |
| 51.52% | 33 | 0.9 | 290 | 9.195 | 33.3% | 61.9% | |
| 56.67% | 30 | 0.8 | 298 | 9.249 | 27.3% | 73.7% | |
| 44.83% | 29 | 0.8 | 343 | 8.168 | 53.9% | 37.5% | |
| 48.28% | 29 | 0.9 | 282 | 8.649 | 41.7% | 52.9% | |
| 66.67% | 27 | 0.8 | 340 | 9.159 | 64.3% | 69.2% | |
| 68.00% | 25 | 1.1 | 314 | 9.185 | 80.0% | 60.0% | |
| 37.50% | 24 | 0.8 | 298 | 7.346 | 33.3% | 41.7% | |
| 75.00% | 20 | 0.9 | 333 | 9.164 | 75.0% | 75.0% | |
| 52.94% | 17 | 0.8 | 286 | 7.722 | 37.5% | 66.7% | |
| 50.00% | 16 | 0.9 | 307 | 8.875 | 85.7% | 22.2% | |
| 62.50% | 16 | 0.9 | 310 | 7.533 | 62.5% | 62.5% | |
| 57.14% | 14 | 0.9 | 313 | 9.211 | 75.0% | 50.0% | |
| 58.33% | 12 | 0.9 | 372 | 10.617 | 50.0% | 62.5% | |
| 75.00% | 12 | 0.8 | 327 | 9.505 | 50.0% | 100.0% | |
| 44.44% | 9 | 0.9 | 316 | 7.907 | 33.3% | 66.7% | |
| 50.00% | 8 | 0.8 | 333 | 7.958 | 100.0% | 20.0% | |
| 71.43% | 7 | 0.7 | 383 | 10.635 | 0.0% | 83.3% | |
| 85.71% | 7 | 0.8 | 385 | 10.562 | 100.0% | 80.0% | |
| 57.14% | 7 | 0.7 | 438 | 9.907 | 100.0% | 50.0% | |
| 71.43% | 7 | 0.9 | 365 | 9.516 | 75.0% | 66.7% | |
| 42.86% | 7 | 0.8 | 365 | 8.900 | 75.0% | 0.0% | |
| 42.86% | 7 | 1.0 | 328 | 7.768 | 50.0% | 0.0% | |
| 66.67% | 6 | 1.0 | 311 | 9.713 | 66.7% | 66.7% | |
| 66.67% | 6 | 0.9 | 303 | 10.040 | 100.0% | 60.0% | |
| 33.33% | 6 | 0.9 | 246 | 8.738 | 0.0% | 40.0% | |
| 50.00% | 6 | 0.8 | 340 | 11.069 | 100.0% | 40.0% | |
| 66.67% | 6 | 1.0 | 304 | 8.808 | 100.0% | 0.0% | |
| 33.33% | 6 | 0.9 | 231 | 8.449 | 0.0% | 40.0% | |
| 40.00% | 5 | 0.8 | 275 | 7.914 | 0.0% | 66.7% | |
| 80.00% | 5 | 0.7 | 356 | 7.996 | 100.0% | 66.7% | |
| 60.00% | 5 | 1.6 | 308 | 6.977 | 66.7% | 50.0% | |
Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Nami, Nami vs Rell matchupini 55.6% kazanma oraniyla Rell'in 44.4%'sine karsi kazaniyor, 11.1 yuzde puani fark. Bu veriler patch 26.17'daki 45 son dereceli oyuna dayanmaktadir.
Erken oyunda, Nami Rell'a karsi 61.5% kazanma oraniyla 38.5%'e karsi avantaja sahiptir. Nami oyunculari ilk 15 dakikada agresif tradeler ve dalga kontrolu ile lane avantajlarini zorlamalidir.
Gec oyunda, Rell Nami vs Rell matchupini 52.6% kazanma oraniyla 47.4%'e karsi ele gecirir. Rell 25 dakikadan sonra takim savaslari ve hedef catismalarinda daha iyi olceklenir.
Nami, League of Legends patch 26.17'da 55.6% kazanma oraniyla Rell'a karsi matchupu kazaniyor. 11.1 yuzde puani avantaji, 45 analiz edilen oyuna dayanarak bu lane matchupinda Nami'in significantly favori oldugu anlamina gelir.
Rell'a karsi en iyi Nami buildi Helia'nın Yankıları, Dinçleştirici Aytaşı, Kefaret with Ionia Çizmeleri icerir. This build achieves a 100.0% win rate in the matchup. Tam esya yolu ve build sirasi icin yukaridaki matchup analizine bakin.
Rell'a karsi en iyi Nami runelari Büyücülük birincil agacini Azim ikincil ile kullanir. This rune setup achieves a 52.2% win rate in the Nami vs Rell matchup. Yukaridaki matchup karsilastirmasinda tam rune analizine bakin.
Evet, Nami 55.6% kazanma oraniyla Rell'a karsi avantajli bir matchupa sahiptir. Nami, guncel patch 26.17 verilerine gore lane'de Rell'u strongly counters.
Rell'a karsi Nami oynarken, avantajli pencerelerde agresif trade yaparak istatistiksel avantajlarinizi kullanin. You have early game priority — look for kills and zone control before first recall. En iyi sonuclar icin bu ozel matchup icin onerilen esyalari ve runelari yapin.
Masaüstü uygulama yalnızca Windows için — bağlantıyı kendine gönder ve bilgisayarın başına geçtiğinde kur.