
- Kazanma Oranı
- 48.0%
- Seçim Oranı
- 2.8%
- Yasaklanma Oranı
- 19.3%
Pyke vs Milio
- Yama
- 26.20
- Maç
- 3.671
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Pyke vs Milio, LoL patch 26.20\'da a decisive bir eşleşme. Milio, 87 oyuna dayalı olarak Pyke\'a karşı 58.6% win rate (+17.2%) ile kazanıyor. Milio holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Pyke vs Milio eşleşmesi için en iyi Pyke buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.
Pyke Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Pyke'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.


Pyke vs Milio: Kim Kazanır?
Pyke bu maçların 40.5% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 30.6% ile 51.2% arasında (95% aralığı).
- Beklenen
- 46.4% İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Destek)
- Eşleşme etkisi
- −5.9 puan Gözlenen eksi beklenen
- Örneklem
- 84 maç Koridor: Destek
- vs yama 26.19
- −9.9 puan Yamalar arası normal dalgalanma içinde
Koridor: Destek · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.20 · 9 Eki – 11 Eki
Öne çıkanlar
- Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Milio. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Pyke, 84 maçın 40.5% kadarını kazanıyor (95% aralığı 30.6–51.2%).
- İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Destek) Pyke şampiyonu için 46.4% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
- Pyke genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Milio şampiyonuna göre ortalama 555 altın önde (15. dakika kaydı olan 82 maç).
- Pyke oyuncuları Milio karşısında şu seçimi çok daha seyrek yapıyor: Gözü Kara. Diğer maçlarında (Koridor: Destek) 58.9%, burada 46.4%.
Nasıl Hesaplıyoruz
Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.
Bir maç yalnızca Pyke ve Milio karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.
95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.
Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.
"Neler değişiyor" bölümü, Pyke şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).
Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.
Pyke vs Milio Koridor İstatistikleri
15. dakikada
Tüm maç ortalamaları
Pyke vs Milio Maç Süresine Göre Kazanma Oranı
Pyke şampiyonunun Milio karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.
Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Pyke şampiyonunun Milio karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.
Pyke vs Milio Güç Zirveleri
Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.
- Koridor (15 dk)PykePyke 15. dk altın: +555
- İlk eşyaMilioPyke: 13.8 dk · Milio: 12.1 dk
- 20 dk altı maçlarYetersiz veri
- 20–30 dk maçlarDengeliPyke: 45 maçta kazanma oranı 37.8%
- 30+ dk maçlarYetersiz veri
Pyke vs Milio: Neler Değişiyor
Pyke oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Destek) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.
Gözü KaraRünGenellikle58.9%vs Milio46.4%−12.5 puanBurada kazanma oranı 48.7%
Yılan DişiEşyaGenellikle5.0%vs Milio14.3%+9.3 puan
Kontrol TotemiBaşlangıç eşyalarıGenellikle2.4%vs Milio7.1%+4.8 puan
Pyke vs Milio En İyi Build
Olağan Pyke build (Destek)
83.3% kazanma oranı · 12 maç
Rakip: Milio
Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Milio'a karşı 28 Pyke maçından yalnızca 6 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Pyke'ın standart buildini kullanın.
- Pyke genellikle ilk olarak Umbra Mızrağı eşyasını tamamlıyor; süre: 13.8 dk (59 maçın medyanı).
- Milio genellikle ilk olarak Helia'nın Yankıları eşyasını tamamlıyor; süre: 12.1 dk (32 maçın medyanı).
- Yetenek önceliği: Q > E > W — olağanla aynı.
Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.
Pyke vs Milio En İyi Rünler
Pyke draftını Draft Laboratuvarı'nda planla
Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.
- Tam 5v5 draft tahtası
- Koridor eşleşme kazanma oranları
- Seçim ve yasak önerileri

Pyke esleme verileri League of Legends 26.20 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Pyke'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Pyke buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.
Diğer Eşleşmeler: Pyke
Pyke için en zor
Pyke için en kolay
Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Pyke vs Milio SSS - Yama 26.20
Pyke vs Milio: Kim kazanır?
Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Milio. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Pyke, 84 maçın 40.5% kadarını kazanıyor (95% aralığı 30.6–51.2%).
Pyke şampiyonunun Milio karşısındaki kazanma oranı nedir?
Şampiyon Pyke, 26.20 yamasında Milio karşısındaki 84 maçın (Koridor: Destek) 40.5% kadarını kazanıyor (95% aralığı 30.6–51.2%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Destek) beklenen oran 46.4%.
Pyke, Milio şampiyonuna karşı counter mı?
Net olarak söylenemez. Şampiyon Pyke, Milio karşısındaki 84 maçın 40.5% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (30.6–51.2%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.
Koridoru kim kazanır: Pyke mi, Milio mi?
Pyke genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Milio şampiyonuna göre ortalama 555 altın önde (15. dakika kaydı olan 82 maç).
Pyke, Milio şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?
Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.
Milio, Pyke karşısında ne zaman en güçlü?
Şampiyon Milio şu evrelerde ölçülebilir biçimde önde: İlk eşya.
Pyke, Milio karşısında hangi buildi yapmalı?
Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Pyke şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Destek): Kibir, Aksiyom Akımı, Umbra Mızrağı. Milio karşısındaki en büyük değişiklik: Yılan Dişi (genellikle 5.0%, burada 14.3%).
Pyke, Milio karşısında hangi rünleri kullanmalı?
Keskin Sağanak (Hâkimiyet + Azim) — Milio karşısında 30 maçta 50.0%. Milio karşısındaki en büyük değişiklik: Gözü Kara (genellikle 58.9%, burada 46.4%).
