Singed, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
53.0%
Seçim Oranı
1.1%
Yasaklanma Oranı
0.9%

Singed vs Urgot

Singed Tier STankBüyücü
Yama
26.21
Maç
2.187
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
3 Kas 2026 UTC

Singed vs Urgot, LoL patch 26.21\'da a decisive bir eşleşme. Singed, 40 oyuna dayalı olarak Urgot\'a karşı 55.0% win rate (+10.0%) ile kazanıyor. Singed holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Singed vs Urgot eşleşmesi için en iyi Singed buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

Singed Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Singed'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Singed
Singed
52.8%
VS
Urgot
47.2%
Urgot

Singed vs Urgot: Kim Kazanır?

Hafif üstünlük: SingedDüşük güven

Singed bu maçların 52.8% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 37.0% ile 68.0% arasında (95% aralığı).

Beklenen
55.4%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Üst)
Eşleşme etkisi
−2.6 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
36 maç
Koridor: Üst
vs yama 26.20
—
İki yamada da yeterli maç yok

Koridor: Üst · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.21 · 27 Eki – 3 Kas

Öne çıkanlar

  • Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Singed. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Singed, 36 maçın 52.8% kadarını kazanıyor (95% aralığı 37.0–68.0%).
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Üst) Singed şampiyonu için 55.4% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • Urgot genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Singed şampiyonuna göre ortalama 497 altın önde (15. dakika kaydı olan 36 maç).
  • Singed oyuncuları Urgot karşısında şu seçimi çok daha seyrek yapıyor: Uyarlanabilir Güç (esnek). Diğer maçlarında (Koridor: Üst) 47.3%, burada 27.8%.
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca Singed ve Urgot karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, Singed şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

Singed vs Urgot Koridor İstatistikleri

SingedUrgot

15. dakikada

Altın farkı
−497
Urgot önde
95% aralığı: −938 ile −56 arası
XP farkı
−763
Urgot önde
95% aralığı: −1.211 ile −315 arası
CS farkı
+6.7
Hata payı içinde
95% aralığı: −1.4 ile +14.7 arası
1.50
15. dk öncesi öldürmeler
3.33
3.53
15. dk öncesi ölümler
2.14
0.61
15. dk öncesi solo öldürmeler
2.03
11.1%
İlk kan
16.7%

Tüm maç ortalamaları

7.5
CS / dk
6.8
683
Hasar / dk
924
12.343
Altın / oyun
13.081
209
İyileştirme / dk
203
1.257
Azaltılan Hasar / dk
1.441
1.5
CC / dk
1.0

Singed vs Urgot Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

Singed şampiyonunun Urgot karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
2 maç
Yetersiz maç
20–25 dk
4 maç
Yetersiz maç
25–30 dk
13 maç
Yetersiz maç
30–35 dk
9 maç
Yetersiz maç
35+ dk
8 maç
Singed vs Urgot95% aralığıSinged olağan (Üst)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Singed şampiyonunun Urgot karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

Singed vs Urgot Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)UrgotSinged 15. dk altın: −497
  2. İlk eşyaUrgotSinged: 12.2 dk · Urgot: 10.9 dk
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarYetersiz veri
  5. 30+ dk maçlarYetersiz veri

Singed vs Urgot: Neler Değişiyor

Singed oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Üst) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

  • Uyarlanabilir Güç (esnek)
    Uyarlanabilir Güç (esnek)İstatistik parçası
    Genellikle
    47.3%
    vs Urgot
    27.8%
    −19.6 puan
  • Son Direniş
    Genellikle
    65.3%
    vs Urgot
    47.2%
    −18.0 puan
  • İsabet
    İsabetİkincil ağaç
    Genellikle
    34.3%
    vs Urgot
    16.7%
    −17.7 puan
  • Zafer
    ZaferRün
    Genellikle
    69.9%
    vs Urgot
    52.8%
    −17.1 puan
  • Siyahateş Meşalesi
    Genellikle
    2.6%
    vs Urgot
    8.3%
    +5.7 puan
  • Doran'ın YüzüğüCan İksiriCan İksiriCan İksiriGörünmez Totem
    Doran'ın Yüzüğü + Can İksiri + Can İksiri + Can İksiri + Görünmez TotemBaşlangıç eşyaları
    Genellikle
    0.6%
    vs Urgot
    5.6%
    +4.9 puan
  • Belden Aşağı
    Genellikle
    1.3%
    vs Urgot
    5.6%
    +4.3 puan

Singed vs Urgot En İyi Build

Olağan Singed build (Üst)

82.4% kazanma oranı · 17 maç

Rakip: Urgot

Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Urgot'a karşı 28 Singed maçından yalnızca 7 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Singed'ın standart buildini kullanın.

  • Singed genellikle ilk olarak Liandry'nin Eziyeti eşyasını tamamlıyor; süre: 12.2 dk (21 maçın medyanı).
  • Urgot genellikle ilk olarak Kara Balta eşyasını tamamlıyor; süre: 10.9 dk (27 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: Q > E > W — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

Singed vs Urgot En İyi Rünler

Olağan Singed rünleri (Üst)

Ölümateşi DokunuşuÖlümateşi Dokunuşu
Büyücülük
Bulut PeleriniSüratYaklaşan Fırtına
İsabet
ZaferSon Direniş
Uyarlanabilir Güç (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Can (savunma)

79.2% kazanma oranı · 24 maç

Rakip: Urgot

Henüz eşleşmeye özel bir rün sayfası için yeterli maç yok — olağan sayfayı kullanın.

MetaBot Desktop

Singed draftını Draft Laboratuvarı'nda planla

Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.

  • Tam 5v5 draft tahtası
  • Koridor eşleşme kazanma oranları
  • Seçim ve yasak önerileri
MetaBot Desktop'ta Draft Laboratuvarı

Singed esleme verileri League of Legends 26.21 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Singed'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Singed buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

Diğer Eşleşmeler: Singed

Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.

🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Singed vs Urgot SSS - Yama 26.21

Singed vs Urgot: Kim kazanır?

Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Singed. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Singed, 36 maçın 52.8% kadarını kazanıyor (95% aralığı 37.0–68.0%).

Singed şampiyonunun Urgot karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon Singed, 26.21 yamasında Urgot karşısındaki 36 maçın (Koridor: Üst) 52.8% kadarını kazanıyor (95% aralığı 37.0–68.0%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Üst) beklenen oran 55.4%.

Singed, Urgot şampiyonuna karşı counter mı?

Net olarak söylenemez. Şampiyon Singed, Urgot karşısındaki 36 maçın 52.8% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (37.0–68.0%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.

Koridoru kim kazanır: Singed mi, Urgot mi?

Urgot genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Singed şampiyonuna göre ortalama 497 altın önde (15. dakika kaydı olan 36 maç).

Singed, Urgot şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Urgot, Singed karşısında ne zaman en güçlü?

Şampiyon Urgot şu evrelerde ölçülebilir biçimde önde: Koridor (15 dk), İlk eşya.

Singed, Urgot karşısında hangi buildi yapmalı?

Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Singed şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Üst): Kandöken'in Laneti, Şahbaz Jak'Sho, Liandry'nin Eziyeti. Urgot karşısındaki en büyük değişiklik: Siyahateş Meşalesi (genellikle 2.6%, burada 8.3%).

Singed, Urgot karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Singed şampiyonunun olağan Ölümateşi Dokunuşu sayfasını kullanın (Büyücülük + İsabet); eşleşmeye özel bir sayfa için çok az maç var. Urgot karşısındaki en büyük değişiklik: Uyarlanabilir Güç (esnek) (genellikle 47.3%, burada 27.8%).