Smolder, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
53.2%
Seçim Oranı
3.4%
Yasaklanma Oranı
2.3%

Smolder vs Lucian

Smolder Tier SNişancıBüyücü
Yama
26.22
Maç
1.190
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
6 Kas 2026 UTC

Smolder vs Lucian, LoL patch 26.22\'da a decisive bir eşleşme. Smolder, 42 oyuna dayalı olarak Lucian\'a karşı 61.9% win rate (+23.8%) ile kazanıyor. Smolder holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Smolder vs Lucian eşleşmesi için en iyi Smolder buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

Smolder Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Smolder'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Smolder
Smolder
63.4%
VS
Lucian
36.6%
Lucian

Smolder vs Lucian: Kim Kazanır?

Hafif üstünlük: SmolderDüşük güven

Smolder bu maçların 63.4% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 48.1% ile 76.4% arasında (95% aralığı).

Beklenen
56.8%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Alt)
Eşleşme etkisi
+6.6 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
41 maç
Koridor: Alt
vs yama 26.21
—
İki yamada da yeterli maç yok

Koridor: Alt · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.22 · 4 Kas – 6 Kas

Öne çıkanlar

  • Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Smolder. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Smolder, 41 maçın 63.4% kadarını kazanıyor (95% aralığı 48.1–76.4%).
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Alt) Smolder şampiyonu için 56.8% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • Lucian genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Smolder şampiyonuna göre ortalama 644 altın önde (15. dakika kaydı olan 41 maç).
  • Smolder oyuncuları Lucian karşısında şu seçimi çok daha sık yapıyor: Kara Balta. Diğer maçlarında (Koridor: Alt) 49.6%, burada 70.7%.
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca Smolder ve Lucian karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, Smolder şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

Smolder vs Lucian Koridor İstatistikleri

SmolderLucian

15. dakikada

Altın farkı
−644
Lucian önde
95% aralığı: −1.068 ile −219 arası
XP farkı
−29
Hata payı içinde
95% aralığı: −278 ile +220 arası
CS farkı
−7.8
Lucian önde
95% aralığı: −13.8 ile −1.7 arası
2.00
15. dk öncesi öldürmeler
3.12
2.22
15. dk öncesi ölümler
2.20
0.17
15. dk öncesi solo öldürmeler
0.15
2.4%
İlk kan
12.2%

Tüm maç ortalamaları

7.0
CS / dk
7.0
908
Hasar / dk
844
13.479
Altın / oyun
13.545
202
İyileştirme / dk
224
407
Azaltılan Hasar / dk
458
0.4
CC / dk
0.0

Smolder vs Lucian Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

Smolder şampiyonunun Lucian karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
4 maç
Yetersiz maç
20–25 dk
6 maç
Yetersiz maç
25–30 dk
11 maç
Yetersiz maç
30–35 dk
12 maç
Yetersiz maç
35+ dk
8 maç
Smolder vs Lucian95% aralığıSmolder olağan (Alt)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Smolder şampiyonunun Lucian karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

Smolder vs Lucian Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)LucianSmolder 15. dk altın: −644
  2. İlk eşyaLucianSmolder: 12.3 dk · Lucian: 11.0 dk
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarYetersiz veri
  5. 30+ dk maçlarYetersiz veri

Smolder vs Lucian: Neler Değişiyor

Smolder oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Alt) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

  • Kara Balta
    Genellikle
    49.6%
    vs Lucian
    70.7%
    +21.1 puanBurada kazanma oranı 62.1%
  • Saldırıya Devam
    Genellikle
    1.0%
    vs Lucian
    4.9%
    +3.8 puan

Smolder vs Lucian En İyi Build

Olağan Smolder build (Alt)

60.1% kazanma oranı · 158 maç

Rakip: Lucian

Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Lucian'a karşı 28 Smolder maçından yalnızca 8 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Smolder'ın standart buildini kullanın.

  • Smolder genellikle ilk olarak Canbiçen eşyasını tamamlıyor; süre: 12.3 dk (36 maçın medyanı).
  • Lucian genellikle ilk olarak Canbiçen eşyasını tamamlıyor; süre: 11.0 dk (29 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: Q > W > E — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

Smolder vs Lucian En İyi Rünler

Olağan Smolder rünleri (Alt)

Ölümateşi DokunuşuÖlümateşi Dokunuşu
Büyücülük
Bulut PeleriniSüratYaklaşan Fırtına
İlham
Kozmik SezgiSihirli Pabuçlar
Uyarlanabilir Güç (saldırı)Hareket Hızı (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

60.8% kazanma oranı · 222 maç

Rakip: Lucian

Henüz eşleşmeye özel bir rün sayfası için yeterli maç yok — olağan sayfayı kullanın.

MetaBot Desktop

Smolder draftını Draft Laboratuvarı'nda planla

Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.

  • Tam 5v5 draft tahtası
  • Koridor eşleşme kazanma oranları
  • Seçim ve yasak önerileri
MetaBot Desktop'ta Draft Laboratuvarı

Smolder esleme verileri League of Legends 26.22 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Smolder'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Smolder buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

Diğer Eşleşmeler: Smolder

Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.

🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Smolder vs Lucian SSS - Yama 26.22

Smolder vs Lucian: Kim kazanır?

Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Smolder. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Smolder, 41 maçın 63.4% kadarını kazanıyor (95% aralığı 48.1–76.4%).

Smolder şampiyonunun Lucian karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon Smolder, 26.22 yamasında Lucian karşısındaki 41 maçın (Koridor: Alt) 63.4% kadarını kazanıyor (95% aralığı 48.1–76.4%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Alt) beklenen oran 56.8%.

Smolder, Lucian şampiyonuna karşı counter mı?

Net olarak söylenemez. Şampiyon Smolder, Lucian karşısındaki 41 maçın 63.4% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (48.1–76.4%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.

Koridoru kim kazanır: Smolder mi, Lucian mi?

Lucian genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Smolder şampiyonuna göre ortalama 644 altın önde (15. dakika kaydı olan 41 maç).

Smolder, Lucian şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Lucian, Smolder karşısında ne zaman en güçlü?

Şampiyon Lucian şu evrelerde ölçülebilir biçimde önde: Koridor (15 dk), İlk eşya.

Smolder, Lucian karşısında hangi buildi yapmalı?

Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Smolder şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Alt): Canbiçen, Shojin'in Mızrağı, Bombardıman Topu. Lucian karşısındaki en büyük değişiklik: Kara Balta (genellikle 49.6%, burada 70.7%).

Smolder, Lucian karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Smolder şampiyonunun olağan Ölümateşi Dokunuşu sayfasını kullanın (Büyücülük + İlham); eşleşmeye özel bir sayfa için çok az maç var. Lucian karşısındaki en büyük değişiklik: Saldırıya Devam (genellikle 1.0%, burada 4.9%).