
Sylasvs Bard
Sylas vs Bard, LoL patch 26.10\'da a decisive bir eşleşme. Bard, 9 oyuna dayalı olarak Sylas\'a karşı 55.6% win rate (+11.1%) ile kazanıyor. Bard wins the early laning phase while Sylas scales better into the late game. Aşağıda Sylas vs Bard eşleşmesi için en iyi Sylas buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.
Sylas Matchup Breakdown
Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Sylas performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.
Who Wins the Sylas vs Bard Matchup?

Sylas vs Bard eşleşme özeti
Sylas vs Bard eşleşmesi League of Legends dereceli oyununda belirleyici bir eşleşme. Analiz edilen 9 son maça göre, Bard 55.6% kazanma oranıyla Sylas'ın 44.4%'sine karşı kazanır ve Bard'a 11.1 yüzde puanı avantajı verir. Oyun fazı dinamikleri burada kritik bir rol oynar: Bard erken lane aşamasını kontrol eder, ancak Sylas oyun uzadıkça daha iyi ölçeklenir. Eşleşme, oyun süresine bağlı olarak dramatik şekilde değişir — Bard Sylas güç zirvelerine ulaşmadan önce avantajları zorlamalı, Sylas ise güvenli farm ve anahtar eşya eşiklerine ulaşmaya odaklanmalıdır. En önemli istatistiksel fark kalabalık kontrolü'da, Bard 0.5s CC/min ile önde — bu fark takaslar ve çarpışmaların sonucunu güçlü şekilde etkiler. Bard bu eşleşmede güçlü bir avantaja sahip. Sylas oyuncuları savunmacı oynamalı, kule altında güvenli farm önceliklendirmeli ve orman baskısı veya Bard'nin aşırı uzanmasıyla oluşan fırsatları aramalı. Uzun takaslardan kaçının ve pozisyonlama ve koordinasyonun daha önemli olduğu takım savaşlarını bekleyin. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, bu lane rakibine karşı şampiyon seçim kararları ve oyun içi strateji için önemlidir.
Sylas vs Bard Lane Aşaması Analizi
Sylas, Bard'a karşı lane aşamasında favori, 5 anahtar istatistik kategorisinden 4'unu kazanıyor. Sylas, farm, hasar, altın geliri ve sustain'de avantajlara sahip ve bu eşleşmede daha güçlü lane'ci.
Best Sylas Build Against Bard
Çelik Kaplamalı Çizme, Bard'a karşı optimal ayakkabı seçimidir ve bu eşleşmede Sylas'ın en çok ihtiyaç duyduğu hareketliliği ve istatistikleri sağlar. Sylas için Bard'a karşı en iyi performans gösteren ana eşyalar Gölgealev, Zhonya'nın Kumsaati ve Hextech Füzekemer. Bu kombinasyon, Sylas'a eşleşme için hasar, hayatta kalma ve fayda arasında etkili bir denge verir. Bu yapı, 2 maçta sağlam 50.0% kazanma oranı elde eder ve Bard'a karşı güvenilir bir eşya yolu olduğunu kanıtlar. Takım kompozisyonları ve oyun durumuna göre ayarlamalar gerekebilir, ancak bu yapı Sylas vs Bard eşleşmesi için en güçlü temeli sağlar.
Early Game vs Late Game
Bard, etkileyici 100.0% kazanma oranıyla erken oyuna (ilk 15 dakika) hakimiyet kurar — Sylas'a 100.0 yüzde puanı öncülük. Bu tek taraflı erken oyun, Bard'ın seviye 1'den itibaren lane'in temposunu dikte edebileceği, takasları, dalga durumunu ve nehir önceliğini kontrol edebileceği anlamına gelir.
Sylas, 66.7% kazanma oranıyla geç oyunda (25+ dakika) çok üstün — Bard'ın 33.3 puan üzerinde. Uzun oyunlar, kiti ve ölçeklemesi onları takım savaşları ve hedef kontrolünde baskın bir güç yapan Sylas'ı güçlü şekilde kayırır.
Bu eşleşme dramatik bir güç değişimi içerir: Bard, Sylas ölçekleme eşiklerine ulaşmadan önce erken avantajını agresif şekilde zorlamalı ve oyunu kapatmalı. Sylas lane aşamasını çok geride kalmadan atlatırsa, eşleşme onların lehine döner. Ejderha ve Yarık Habercisi kontrolü çok önemli — erken hedefleri güvence altına alan takım kartopu yapabilir veya ölçeklenmek için zaman kazanabilir.
Best Sylas Runes Against Bard
Azim ve İsabet rün kurulumu, Sylas'a bu zor eşleşmede Bard'a karşı rekabet etmek için en iyi araçları verir ve optimal rün sinerjileriyle istatistiksel dezavantajları telafi eder.
Sylas esleme verileri League of Legends 26.10 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Sylas'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Sylas buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.
Rakip | Kazanma oranı | Maçlar | CS/dk | Hasar/dk | Altin/mac | Erken KO | Gec KO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51.57% | 159 | 5.4 | 818 | 10,577 | 51.3% | 51.8% | |
| 39.23% | 130 | 5.0 | 794 | 10,863 | 37.3% | 40.9% | |
| 43.86% | 114 | 4.5 | 792 | 11,659 | 41.9% | 45.1% | |
| 42.34% | 111 | 5.3 | 890 | 11,246 | 31.3% | 50.8% | |
| 49.55% | 111 | 5.3 | 889 | 11,602 | 55.3% | 46.6% | |
| 38.18% | 110 | 5.2 | 810 | 11,153 | 32.6% | 41.8% | |
| 46.73% | 107 | 5.3 | 741 | 11,517 | 45.0% | 47.8% | |
| 51.96% | 102 | 0.9 | 835 | 12,835 | 55.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 102 | 5.0 | 860 | 11,553 | 54.8% | 46.7% | |
| 53.85% | 91 | 3.6 | 812 | 11,480 | 57.7% | 48.7% | |
| 54.02% | 87 | 3.8 | 825 | 12,322 | 65.8% | 44.9% | |
| 48.24% | 85 | 5.2 | 877 | 11,443 | 51.5% | 46.1% | |
| 58.75% | 80 | 2.7 | 899 | 12,186 | 60.6% | 57.5% | |
| 37.50% | 80 | 1.2 | 708 | 12,034 | 47.6% | 26.3% | |
| 51.28% | 78 | 0.9 | 712 | 12,796 | 53.1% | 50.0% | |
| 47.44% | 78 | 0.9 | 728 | 12,513 | 61.5% | 40.4% | |
| 50.65% | 77 | 3.9 | 855 | 11,600 | 62.5% | 42.2% | |
| 49.32% | 73 | 5.5 | 904 | 11,554 | 60.0% | 39.5% | |
| 58.33% | 72 | 5.1 | 819 | 11,907 | 62.1% | 55.8% | |
| 45.83% | 72 | 1.1 | 761 | 11,729 | 37.8% | 54.3% | |
| 38.57% | 70 | 4.8 | 703 | 10,404 | 44.1% | 33.3% | |
| 57.97% | 69 | 5.6 | 876 | 11,245 | 44.1% | 71.4% | |
| 47.83% | 69 | 1.2 | 712 | 12,096 | 57.1% | 41.5% | |
| 61.19% | 67 | 3.4 | 817 | 11,295 | 53.3% | 67.6% | |
| 52.46% | 61 | 0.9 | 722 | 12,670 | 53.9% | 51.4% | |
| 49.15% | 59 | 5.1 | 751 | 11,039 | 61.5% | 39.4% | |
| 55.93% | 59 | 1.3 | 719 | 11,926 | 46.4% | 64.5% | |
| 49.15% | 59 | 1.3 | 790 | 11,482 | 48.4% | 50.0% | |
| 37.29% | 59 | 4.4 | 839 | 11,171 | 40.9% | 35.1% | |
| 50.00% | 56 | 5.2 | 688 | 9,518 | 46.7% | 53.9% | |
| 44.44% | 54 | 5.3 | 905 | 10,604 | 51.6% | 34.8% | |
| 43.40% | 53 | 1.2 | 698 | 11,863 | 42.3% | 44.4% | |
| 38.46% | 52 | 1.2 | 688 | 11,605 | 37.5% | 39.3% | |
| 60.78% | 51 | 5.7 | 875 | 11,624 | 57.1% | 63.3% | |
| 48.98% | 49 | 4.8 | 722 | 10,388 | 31.8% | 63.0% | |
| 60.42% | 48 | 4.8 | 820 | 11,357 | 55.6% | 63.3% | |
| 55.32% | 47 | 4.2 | 785 | 10,423 | 63.0% | 45.0% | |
| 38.10% | 42 | 0.9 | 686 | 12,600 | 43.8% | 34.6% | |
| 38.10% | 42 | 5.0 | 755 | 10,308 | 55.6% | 25.0% | |
| 46.34% | 41 | 5.4 | 793 | 11,032 | 70.0% | 23.8% | |
| 52.63% | 38 | 1.2 | 745 | 12,509 | 37.5% | 63.6% | |
| 65.79% | 38 | 5.3 | 878 | 11,613 | 50.0% | 77.3% | |
| 45.95% | 37 | 3.5 | 704 | 10,144 | 50.0% | 42.1% | |
| 59.46% | 37 | 5.5 | 809 | 11,616 | 75.0% | 47.6% | |
| 61.11% | 36 | 4.9 | 760 | 10,869 | 58.3% | 62.5% | |
| 62.86% | 35 | 1.8 | 774 | 12,874 | 61.1% | 64.7% | |
| 51.43% | 35 | 1.9 | 691 | 10,584 | 64.7% | 38.9% | |
| 52.94% | 34 | 5.6 | 919 | 12,013 | 42.9% | 60.0% | |
| 44.12% | 34 | 0.7 | 673 | 10,905 | 42.9% | 46.1% | |
| 57.58% | 33 | 0.9 | 748 | 10,649 | 55.6% | 60.0% | |
| 60.61% | 33 | 1.3 | 829 | 11,039 | 57.1% | 66.7% | |
| 56.25% | 32 | 4.6 | 820 | 10,728 | 60.0% | 50.0% | |
| 59.38% | 32 | 4.4 | 906 | 11,350 | 57.1% | 61.1% | |
| 54.84% | 31 | 1.0 | 728 | 12,582 | 52.9% | 57.1% | |
| 43.33% | 30 | 1.7 | 773 | 12,326 | 45.5% | 42.1% | |
| 50.00% | 30 | 5.3 | 813 | 10,077 | 57.9% | 36.4% | |
| 51.72% | 29 | 1.0 | 740 | 11,914 | 50.0% | 53.9% | |
| 51.72% | 29 | 0.8 | 633 | 12,171 | 72.7% | 38.9% | |
| 48.28% | 29 | 5.0 | 824 | 11,234 | 66.7% | 40.0% | |
| 57.14% | 28 | 1.8 | 701 | 12,635 | 69.2% | 46.7% | |
| 70.37% | 27 | 5.3 | 814 | 9,482 | 72.7% | 68.8% | |
| 48.15% | 27 | 5.2 | 844 | 11,766 | 54.5% | 43.8% | |
| 55.56% | 27 | 0.9 | 689 | 11,832 | 71.4% | 38.5% | |
| 51.85% | 27 | 0.8 | 654 | 12,355 | 76.9% | 28.6% | |
| 76.92% | 26 | 5.5 | 821 | 11,465 | 44.4% | 94.1% | |
| 44.00% | 25 | 1.0 | 743 | 13,120 | 30.0% | 53.3% | |
| 52.00% | 25 | 4.5 | 1,037 | 12,420 | 50.0% | 53.9% | |
| 54.17% | 24 | 1.2 | 899 | 14,360 | 60.0% | 52.6% | |
| 45.83% | 24 | 2.0 | 714 | 13,386 | 62.5% | 37.5% | |
| 34.78% | 23 | 3.4 | 774 | 11,535 | 30.0% | 38.5% | |
| 36.36% | 22 | 0.9 | 708 | 10,877 | 30.8% | 44.4% | |
| 40.91% | 22 | 3.8 | 778 | 11,605 | 41.7% | 40.0% | |
| 54.55% | 22 | 5.4 | 868 | 9,872 | 69.2% | 33.3% | |
| 40.91% | 22 | 3.1 | 798 | 10,161 | 36.4% | 45.5% | |
| 45.45% | 22 | 5.0 | 828 | 10,724 | 50.0% | 41.7% | |
| 47.62% | 21 | 1.4 | 804 | 13,636 | 85.7% | 28.6% | |
| 52.38% | 21 | 4.4 | 727 | 11,259 | 55.6% | 50.0% | |
| 40.00% | 20 | 3.0 | 752 | 10,035 | 33.3% | 45.5% | |
| 45.00% | 20 | 1.0 | 736 | 11,439 | 50.0% | 41.7% | |
| 42.11% | 19 | 2.8 | 709 | 11,788 | 28.6% | 50.0% | |
| 50.00% | 18 | 2.8 | 1,063 | 11,992 | 60.0% | 37.5% | |
| 61.11% | 18 | 4.0 | 989 | 12,516 | 57.1% | 63.6% | |
| 38.89% | 18 | 4.1 | 1,041 | 12,804 | 50.0% | 30.0% | |
| 35.29% | 17 | 3.7 | 825 | 10,624 | 30.0% | 42.9% | |
| 47.06% | 17 | 5.5 | 819 | 10,246 | 55.6% | 37.5% | |
| 52.94% | 17 | 0.9 | 745 | 11,393 | 50.0% | 57.1% | |
| 56.25% | 16 | 3.1 | 710 | 10,384 | 66.7% | 42.9% | |
| 37.50% | 16 | 3.2 | 831 | 10,992 | 62.5% | 12.5% | |
| 68.75% | 16 | 5.3 | 827 | 10,246 | 80.0% | 50.0% | |
| 56.25% | 16 | 5.2 | 880 | 10,517 | 57.1% | 55.6% | |
| 33.33% | 15 | 5.6 | 952 | 11,266 | 57.1% | 12.5% | |
| 60.00% | 15 | 2.4 | 863 | 12,429 | 50.0% | 71.4% | |
| 50.00% | 14 | 0.9 | 733 | 12,752 | 57.1% | 42.9% | |
| 71.43% | 14 | 1.6 | 720 | 10,974 | 57.1% | 85.7% | |
| 53.85% | 13 | 4.3 | 670 | 10,490 | 60.0% | 50.0% | |
| 53.85% | 13 | 3.9 | 736 | 10,143 | 66.7% | 42.9% | |
| 53.85% | 13 | 1.4 | 588 | 9,957 | 60.0% | 50.0% | |
| 38.46% | 13 | 1.2 | 699 | 13,483 | 40.0% | 37.5% | |
| 46.15% | 13 | 5.0 | 838 | 8,898 | 25.0% | 80.0% | |
| 66.67% | 12 | 3.5 | 742 | 10,537 | 50.0% | 75.0% | |
| 50.00% | 12 | 1.3 | 597 | 10,219 | 75.0% | 37.5% | |
| 16.67% | 12 | 1.6 | 694 | 10,107 | 12.5% | 25.0% | |
| 41.67% | 12 | 5.1 | 855 | 9,439 | 28.6% | 60.0% | |
| 50.00% | 12 | 1.2 | 634 | 10,529 | 40.0% | 57.1% | |
| 63.64% | 11 | 3.1 | 908 | 10,418 | 60.0% | 66.7% | |
| 54.55% | 11 | 1.6 | 805 | 11,245 | 80.0% | 33.3% | |
| 72.73% | 11 | 5.7 | 889 | 9,807 | 50.0% | 100.0% | |
| 54.55% | 11 | 1.1 | 862 | 11,944 | 66.7% | 40.0% | |
| 54.55% | 11 | 3.0 | 851 | 10,577 | 50.0% | 57.1% | |
| 45.45% | 11 | 2.2 | 698 | 11,348 | 25.0% | 57.1% | |
| 70.00% | 10 | 3.5 | 988 | 11,804 | 100.0% | 50.0% | |
| 60.00% | 10 | 4.7 | 857 | 7,923 | 57.1% | 66.7% | |
| 30.00% | 10 | 4.6 | 703 | 9,451 | 50.0% | 16.7% | |
| 70.00% | 10 | 4.5 | 869 | 11,258 | 75.0% | 66.7% | |
| 55.56% | 9 | 2.4 | 1,041 | 11,924 | 50.0% | 60.0% | |
| 11.11% | 9 | 0.9 | 475 | 11,455 | 25.0% | 0.0% | |
| 33.33% | 9 | 4.3 | 582 | 10,045 | 0.0% | 50.0% | |
| 44.44% | 9 | 1.3 | 745 | 11,371 | 0.0% | 66.7% | |
| 50.00% | 8 | 3.8 | 849 | 13,009 | 0.0% | 80.0% | |
| 87.50% | 8 | 4.0 | 1,145 | 12,511 | 66.7% | 100.0% | |
| 25.00% | 8 | 1.3 | 551 | 8,845 | 25.0% | 25.0% | |
| 25.00% | 8 | 2.0 | 790 | 11,828 | 33.3% | 20.0% | |
| 75.00% | 8 | 1.6 | 691 | 10,823 | 100.0% | 60.0% | |
| 62.50% | 8 | 1.6 | 620 | 7,723 | 83.3% | 0.0% | |
| 75.00% | 8 | 1.5 | 716 | 9,475 | 100.0% | 50.0% | |
| 75.00% | 8 | 5.1 | 918 | 11,802 | 75.0% | 75.0% | |
| 57.14% | 7 | 4.9 | 725 | 12,448 | 50.0% | 60.0% | |
| 71.43% | 7 | 5.1 | 1,141 | 14,766 | 100.0% | 66.7% | |
| 57.14% | 7 | 2.5 | 680 | 11,771 | 50.0% | 66.7% | |
| 50.00% | 6 | 1.6 | 405 | 7,702 | 40.0% | 100.0% | |
| 33.33% | 6 | 4.5 | 858 | 7,920 | 25.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 6 | 1.5 | 678 | 10,723 | 100.0% | 40.0% | |
| 33.33% | 6 | 6.9 | 967 | 12,430 | 0.0% | 50.0% | |
| 16.67% | 6 | 1.3 | 633 | 10,822 | 0.0% | 20.0% | |
| 100.00% | 6 | 5.3 | 860 | 11,130 | 100.0% | 100.0% | |
| 40.00% | 5 | 1.3 | 641 | 9,613 | 0.0% | 40.0% | |
| 20.00% | 5 | 4.5 | 658 | 10,416 | 0.0% | 25.0% | |
| 0.00% | 5 | 5.4 | 692 | 10,816 | 0.0% | 0.0% | |
| 40.00% | 5 | 4.9 | 783 | 10,811 | 0.0% | 50.0% | |
| 40.00% | 5 | 4.4 | 630 | 9,430 | 33.3% | 50.0% | |
| 40.00% | 5 | 4.6 | 1,013 | 10,269 | 0.0% | 66.7% | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Sylas vs Bard - Sık Sorulan Sorular
League of Legends'da Sylas Bard'a karsi nasil gidiyor?
Bard, Sylas vs Bard matchupini 55.6% kazanma oraniyla Sylas'in 44.4%'sine karsi kazaniyor, 11.1 yuzde puani fark. Bu veriler patch 26.10'daki 9 son dereceli oyuna dayanmaktadir.
Erken oyunda Sylas Bard'a karsi nasil gidiyor?
Erken oyunda, Bard Sylas'a karsi 100.0% kazanma oraniyla 0.0%'e karsi avantaja sahiptir. Bard oyunculari ilk 15 dakikada agresif tradeler ve dalga kontrolu ile lane avantajlarini zorlamalidir.
Gec oyunda Sylas Bard'a karsi nasil gidiyor?
Gec oyunda, Sylas Sylas vs Bard matchupini 66.7% kazanma oraniyla 33.3%'e karsi ele gecirir. Sylas 25 dakikadan sonra takim savaslari ve hedef catismalarinda daha iyi olceklenir.
Sylas vs Bard matchupini kim kazanir?
Bard, League of Legends patch 26.10'da 55.6% kazanma oraniyla Sylas'a karsi matchupu kazaniyor. 11.1 yuzde puani avantaji, 9 analiz edilen oyuna dayanarak bu lane matchupinda Bard'in significantly favori oldugu anlamina gelir.
Bard'a karsi en iyi Sylas buildi nedir?
Bard'a karsi en iyi Sylas buildi Gölgealev, Zhonya'nın Kumsaati, Hextech Füzekemer with Çelik Kaplamalı Çizme icerir. This build achieves a 50.0% win rate in the matchup. Tam esya yolu ve build sirasi icin yukaridaki matchup analizine bakin.
Bard'a karsi en iyi Sylas runelari nelerdir?
Bard'a karsi en iyi Sylas runelari Azim birincil agacini İsabet ikincil ile kullanir. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Sylas vs Bard matchup. Yukaridaki matchup karsilastirmasinda tam rune analizine bakin.
Sylas Bard'i counter yapar mi?
Hayir, Sylas sadece 44.4% kazanma oraniyla Bard'a karsi zorlanir. Bard bu matchupta avantaja sahiptir. Sylas oyunculari Bard'un lidini en aza indirmek icin guvenli farm yapmaya ve uzun tradelerden kacinmaya odaklanmalidir.
Bard'a karsi Sylas'i nasil oynarim?
Bard'a karsi Sylas oynarken, dikkatli oynayinn ve Bard'un guc zirvelerinden kacinin. Focus on safe farming — you outscale Bard in the late game. Sanslarinizi optimize etmek icin yukaridaki matchup-spesifik build ve runelari kullanin.