
- Kazanma Oranı
- 49.2%
- Seçim Oranı
- 3.6%
- Yasaklanma Oranı
- 5.3%
Tahm Kench Sinerjiler ve En İyi Takım Arkadaşları
- Yama
- 26.20
- Maç
- 7.283
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 18 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Yama 26.20'da Tahm Kench kiminle kazanıyor: her roldeki her takım arkadaşı, iki şampiyonun tek başına kazandığına göre ölçülür; böylece güçlü bir ikili iki güçlü şampiyon değil, gerçek sinerjidir.
- En iyi ADC
- Ezreal%54,8 · 157 maç
- En iyi ormancı
- Kayn%53,9 · 258 maç
- En iyi üst koridorcu
- Garen%59,2 · 125 maç
Tahm Kench Sinerjileri - Yama 26.20
117 takım arkadaşı eşleşmesi ölçüldüTahm Kench (Destek) en çok ADC Ezreal (%54,8, beklenenin +9,9 üstü) ve üst koridorcu Garen (%59,2, +8,2) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %41,9 ile üst koridorcu Yone; beklenenin 8,2 puan altında. En yaygın koridor partneri Caitlyn; Tahm Kench maçlarının %10,2'inde.
Tahm Kench için en iyi ADC'ler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 54.8% | +9.9 | 157 | |
| 62.7% | +11.9 | 51 | |
| 55.0% | +3.6 | 160 | |
| 50.1% | +0.5 | 345 | |
| 53.0% | +2.8 | 115 | |
| 49.5% | +0.5 | 202 |
En zayıf eşleşmeler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 46.5% | −4.6 | 312 | |
| 46.5% | −2.9 | 288 | |
| 37.5% | −10.8 | 48 |
Tahm Kench için en iyi ormancılar
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 56.8% | +12.6 | 74 | |
| 63.4% | +14.1 | 41 | |
| 53.9% | +4.2 | 258 | |
| 59.8% | +6.2 | 107 | |
| 52.2% | +5.5 | 90 | |
| 52.9% | +4.8 | 102 |
En zayıf eşleşmeler
Tahm Kench için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler
Tahm Kench (Üst) en çok ADC Aphelios (%60,0, beklenenin +12,0 üstü) ve destek Lux (%56,8, +8,5) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %37,6 ile ormancı Nocturne; beklenenin 10,1 puan altında.
Tahm Kench için en iyi ormancılar
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 53.6% | +3.9 | 125 | |
| 47.9% | +3.2 | 140 | |
| 48.9% | +5.1 | 88 | |
| 55.4% | +3.4 | 112 | |
| 49.8% | +0.5 | 241 | |
| 58.2% | +6.7 | 55 |
En zayıf eşleşmeler
Tahm Kench için en iyi destekler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 56.8% | +8.5 | 199 | |
| 63.3% | +13.4 | 49 | |
| 54.4% | +4.5 | 206 | |
| 60.0% | +7.6 | 90 | |
| 51.7% | +2.1 | 172 | |
| 51.6% | +3.3 | 124 |
En zayıf eşleşmeler
Tahm Kench için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler
Sinerji, o takım arkadaşıyla oynanan maçlardaki kazanma oranından, iki şampiyonun kendi rollerindeki kazanma oranlarına göre birlikte ulaşması beklenen oranın (log5) çıkarılmasıyla bulunur. Listeler her sinerjinin %95 aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece küçük bir örneklem sırf şansla listenin başına geçemez.
Tahm Kench Takım Sinerjisi Hesaplayıcı
Takım arkadaşlarını seç
Her birinin Tahm Kench (Destek) kazanma oranını nasıl değiştirdiğini ve tüm takım için tahmini görmek üzere takım arkadaşlarını seç.
Bu bir tahmindir: her eşleşmenin ölçülen sinerjisini olasılık ölçeğinde toplar ve eşleşmelerin birbirinden bağımsız olduğunu varsayar. Gerçek takımlar rakip seçimlere ve oyunculara da bağlıdır.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Tahm Kench Sinerji SSS - Yama 26.20
Tahm Kench için en iyi ADC kim?
Ezreal. Tahm Kench (Destek), ADC Ezreal ile oynanan 157 dereceli maçın %54,8'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 9,9 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Smolder, Jhin.
Tahm Kench için en iyi ormancı kim?
Kayn. Tahm Kench (Destek), ormancı Kayn ile oynanan 258 dereceli maçın %53,9'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 4,2 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Qiyana, Shyvana.
Tahm Kench hangi şampiyonlarla sinerji yapar?
Bu yamada Tahm Kench (Destek) en büyük artışı Ezreal (ADC, %54,8), Garen (üst koridorcu, %59,2), Kayn (ormancı, %53,9) ile alıyor.
Tahm Kench ile hangi takım arkadaşları kötü?
Tahm Kench (Destek) en kötü sonuçları Yone (üst koridorcu, %41,9), Jinx (ADC, %46,5), Shaco (ormancı, %40,8) ile alıyor; her biri iki şampiyonun tek başına kazandığının altında.
Sinerji nasıl hesaplanıyor?
Bu yamadaki tek/çift ve esnek dereceli maçlardan: iki şampiyon aynı takımdayken kazanma oranı, eksi her şampiyonun kendi rolündeki kazanma oranından beklenen oran. Pozitif değer, ikilinin bireysel gücünün açıklayabileceğinden daha fazla birlikte kazandığı anlamına gelir. Bir eşleşmenin listelenmesi için en az 40 maç gerekir.