Thresh, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
50.8%
Seçim Oranı
5.7%
Yasaklanma Oranı
7.6%

Thresh vs Bard

Thresh Tier ADestekTank
Yama
26.20
Maç
7.447
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
14 Eki 2026 UTC

Thresh vs Bard, LoL patch 26.20\'da a decisive bir eşleşme. Thresh, 124 oyuna dayalı olarak Bard\'a karşı 56.5% win rate (+12.9%) ile kazanıyor. Thresh holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Thresh vs Bard eşleşmesi için en iyi Thresh buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

Thresh Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Thresh'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Thresh
Thresh
58.1%
VS
Bard
41.9%
Bard

Thresh vs Bard: Kim Kazanır?

Hafif üstünlük: ThreshDüşük güven

Thresh bu maçların 58.1% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 49.1% ile 66.7% arasında (95% aralığı).

Beklenen
51.6%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Destek)
Eşleşme etkisi
+6.5 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
117 maç
Koridor: Destek
vs yama 26.19
+8.4 puan
Yamalar arası normal dalgalanma içinde

Koridor: Destek · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.20 · 9 Eki – 11 Eki

Öne çıkanlar

  • Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Thresh. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Thresh, 117 maçın 58.1% kadarını kazanıyor (95% aralığı 49.1–66.7%).
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Destek) Thresh şampiyonu için 51.6% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • Hiçbir taraf koridoru istikrarlı biçimde kazanmıyor: 15. dakikadaki ortalama altın farkı 22, hata payı içinde (116 maç).
  • Thresh oyuncuları Bard karşısında şu seçimi çok daha sık yapıyor: Atiklik Çizmeleri. Diğer maçlarında (Koridor: Destek) 61.1%, burada 70.9%.
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca Thresh ve Bard karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, Thresh şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

Thresh vs Bard Koridor İstatistikleri

ThreshBard

15. dakikada

Altın farkı
+22
Hata payı içinde
95% aralığı: −109 ile +153 arası
XP farkı
+24
Hata payı içinde
95% aralığı: −114 ile +162 arası
CS farkı
+6.1
Thresh önde
95% aralığı: +4.7 ile +7.6 arası
1.32
15. dk öncesi öldürmeler
1.29
2.41
15. dk öncesi ölümler
2.77
0.07
15. dk öncesi solo öldürmeler
0.05
10.3%
İlk kan
5.1%

Tüm maç ortalamaları

1.1
CS / dk
1.0
353
Hasar / dk
415
9.199
Altın / oyun
9.243
115
İyileştirme / dk
203
1.015
Azaltılan Hasar / dk
598
1.4
CC / dk
1.9

Thresh vs Bard Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

Thresh şampiyonunun Bard karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
13 maç
Yetersiz maç
20–25 dk
10 maç
65.5%
25–30 dk
29 maç
61.1%
30–35 dk
36 maç
55.2%
35+ dk
29 maç
Thresh vs Bard95% aralığıThresh olağan (Destek)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Thresh şampiyonunun Bard karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

Thresh vs Bard Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)DengeliThresh 15. dk altın: +22
  2. İlk eşyaThreshThresh: 13.0 dk · Bard: 15.1 dk
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarYetersiz veri
  5. 30+ dk maçlarDengeliThresh: 65 maçta kazanma oranı 58.5%

Thresh vs Bard: Neler Değişiyor

Thresh oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Destek) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

Thresh vs Bard En İyi Build

Olağan Thresh build (Destek)

64.0% kazanma oranı · 509 maç

Rakip: Bard

Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Bard'a karşı 55 Thresh maçından yalnızca 8 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Thresh'ın standart buildini kullanın.

  • Thresh genellikle ilk olarak Demir Solari'nin Broşu eşyasını tamamlıyor; süre: 13.0 dk (89 maçın medyanı).
  • Bard genellikle ilk olarak Ölü Adamın Zırhı eşyasını tamamlıyor; süre: 15.1 dk (59 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: Q > E > W — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

Thresh vs Bard En İyi Rünler

Olağan Thresh rünleri (Destek)

Artçı ŞokArtçı Şok
Azim
Yaşam KaynağıKemik ZırhGözü Kara
Hâkimiyet
Derin Totemİnsafsız Avcı
Yetenek Hızı (saldırı)Hareket Hızı (esnek)Can (savunma)

66.7% kazanma oranı · 33 maç

Rakip: Bard

Artçı ŞokArtçı Şok
Azim
Yaşam KaynağıKemik ZırhGözü Kara
İlham
Peksimet TeslimatıKozmik Sezgi
Uyarlanabilir Güç (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

60.6% kazanma oranı · 33 maç

MetaBot Desktop

Thresh draftını Draft Laboratuvarı'nda planla

Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.

  • Tam 5v5 draft tahtası
  • Koridor eşleşme kazanma oranları
  • Seçim ve yasak önerileri
MetaBot Desktop'ta Draft Laboratuvarı

Thresh esleme verileri League of Legends 26.20 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Thresh'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Thresh buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

Diğer Eşleşmeler: Thresh

Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Thresh vs Bard SSS - Yama 26.20

Thresh vs Bard: Kim kazanır?

Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Thresh. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Thresh, 117 maçın 58.1% kadarını kazanıyor (95% aralığı 49.1–66.7%).

Thresh şampiyonunun Bard karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon Thresh, 26.20 yamasında Bard karşısındaki 117 maçın (Koridor: Destek) 58.1% kadarını kazanıyor (95% aralığı 49.1–66.7%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Destek) beklenen oran 51.6%.

Thresh, Bard şampiyonuna karşı counter mı?

Net olarak söylenemez. Şampiyon Thresh, Bard karşısındaki 117 maçın 58.1% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (49.1–66.7%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.

Koridoru kim kazanır: Thresh mi, Bard mi?

Hiçbir taraf koridoru istikrarlı biçimde kazanmıyor: 15. dakikadaki ortalama altın farkı 22, hata payı içinde (116 maç).

Thresh, Bard şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Bard, Thresh karşısında ne zaman en güçlü?

Güncel verilere göre oyunun hiçbir evresinde şampiyon Bard, Thresh karşısında hata payının ötesinde önde değil.

Thresh, Bard karşısında hangi buildi yapmalı?

Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Thresh şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Destek): Demir Solari'nin Broşu, Şövalyenin Adağı, Zeke'nin Ahengi. Bard karşısındaki en büyük değişiklik: Atiklik Çizmeleri (genellikle 61.1%, burada 70.9%).

Thresh, Bard karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Artçı Şok (Azim + İlham) — Bard karşısında 33 maçta 60.6%.