Thresh, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
50.8%
Seçim Oranı
5.7%
Yasaklanma Oranı
7.6%

Thresh vs Malphite

Thresh Tier ADestekTank
Yama
26.20
Maç
11.406
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
17 Eki 2026 UTC

Thresh vs Malphite, LoL patch 26.20\'da a decisive bir eşleşme. Thresh, 45 oyuna dayalı olarak Malphite\'a karşı 53.3% win rate (+6.7%) ile kazanıyor. Malphite wins the early laning phase while Thresh scales better into the late game. Aşağıda Thresh vs Malphite eşleşmesi için en iyi Thresh buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

Thresh Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Thresh'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Thresh
Thresh
56.1%
VS
Malphite
43.9%
Malphite

Thresh vs Malphite: Kim Kazanır?

Hafif üstünlük: ThreshDüşük güven

Thresh bu maçların 56.1% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 41.0% ile 70.1% arasında (95% aralığı).

Beklenen
54.8%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Destek)
Eşleşme etkisi
+1.3 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
41 maç
Koridor: Destek
vs yama 26.19
—
İki yamada da yeterli maç yok

Koridor: Destek · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.20 · 10 Eki – 16 Eki

Öne çıkanlar

  • Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Thresh. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Thresh, 41 maçın 56.1% kadarını kazanıyor (95% aralığı 41.0–70.1%).
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Destek) Thresh şampiyonu için 54.8% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • Hiçbir taraf koridoru istikrarlı biçimde kazanmıyor: 15. dakikadaki ortalama altın farkı 184, hata payı içinde (40 maç).
  • Thresh oyuncuları Malphite karşısında şu seçimi çok daha seyrek yapıyor: Şövalyenin Adağı. Diğer maçlarında (Koridor: Destek) 36.9%, burada 19.5%.
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca Thresh ve Malphite karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, Thresh şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

Thresh vs Malphite Koridor İstatistikleri

ThreshMalphite

15. dakikada

Altın farkı
−184
Hata payı içinde
95% aralığı: −427 ile +60 arası
XP farkı
−96
Hata payı içinde
95% aralığı: −361 ile +169 arası
CS farkı
−3.5
Malphite önde
95% aralığı: −7.0 ile −0.1 arası
1.45
15. dk öncesi öldürmeler
1.98
2.92
15. dk öncesi ölümler
2.95
0.05
15. dk öncesi solo öldürmeler
0.03
7.3%
İlk kan
7.3%

Tüm maç ortalamaları

1.2
CS / dk
1.9
384
Hasar / dk
603
9.189
Altın / oyun
9.573
114
İyileştirme / dk
78
1.052
Azaltılan Hasar / dk
989
1.6
CC / dk
1.1

Thresh vs Malphite Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

Thresh şampiyonunun Malphite karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
4 maç
Yetersiz maç
20–25 dk
11 maç
Yetersiz maç
25–30 dk
9 maç
Yetersiz maç
30–35 dk
10 maç
Yetersiz maç
35+ dk
7 maç
Thresh vs Malphite95% aralığıThresh olağan (Destek)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Thresh şampiyonunun Malphite karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

Thresh vs Malphite Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)DengeliThresh 15. dk altın: −184
  2. İlk eşyaThreshThresh: 12.2 dk · Malphite: 13.8 dk
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarYetersiz veri
  5. 30+ dk maçlarYetersiz veri

Thresh vs Malphite: Neler Değişiyor

Thresh oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Destek) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

  • Şövalyenin Adağı
    Genellikle
    36.9%
    vs Malphite
    19.5%
    −17.3 puan
  • Şahbaz Jak'Sho
    Genellikle
    1.0%
    vs Malphite
    7.3%
    +6.3 puan
  • Can İksiriCan İksiriKontrol TotemiGörünmez Totem
    Can İksiri + Can İksiri + Kontrol Totemi + Görünmez TotemBaşlangıç eşyaları
    Genellikle
    0.8%
    vs Malphite
    4.9%
    +4.1 puan

Thresh vs Malphite En İyi Build

Olağan Thresh build (Destek)

72.6% kazanma oranı · 73 maç

Rakip: Malphite

Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Malphite'a karşı 20 Thresh maçından yalnızca 3 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Thresh'ın standart buildini kullanın.

  • Thresh genellikle ilk olarak Demir Solari'nin Broşu eşyasını tamamlıyor; süre: 12.2 dk (31 maçın medyanı).
  • Malphite genellikle ilk olarak Habaset eşyasını tamamlıyor; süre: 13.8 dk (26 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: Q > E > W — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

Thresh vs Malphite En İyi Rünler

Olağan Thresh rünleri (Destek)

Artçı ŞokArtçı Şok
Azim
Yaşam KaynağıKemik ZırhGözü Kara
Hâkimiyet
Derin Totemİnsafsız Avcı
Yetenek Hızı (saldırı)Hareket Hızı (esnek)Can (savunma)

75.0% kazanma oranı · 24 maç

Rakip: Malphite

Henüz eşleşmeye özel bir rün sayfası için yeterli maç yok — olağan sayfayı kullanın.

MetaBot Desktop

Thresh draftını Draft Laboratuvarı'nda planla

Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.

  • Tam 5v5 draft tahtası
  • Koridor eşleşme kazanma oranları
  • Seçim ve yasak önerileri
MetaBot Desktop'ta Draft Laboratuvarı

Thresh esleme verileri League of Legends 26.20 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Thresh'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Thresh buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

Diğer Eşleşmeler: Thresh

Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Thresh vs Malphite SSS - Yama 26.20

Thresh vs Malphite: Kim kazanır?

Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Thresh. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Thresh, 41 maçın 56.1% kadarını kazanıyor (95% aralığı 41.0–70.1%).

Thresh şampiyonunun Malphite karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon Thresh, 26.20 yamasında Malphite karşısındaki 41 maçın (Koridor: Destek) 56.1% kadarını kazanıyor (95% aralığı 41.0–70.1%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Destek) beklenen oran 54.8%.

Thresh, Malphite şampiyonuna karşı counter mı?

Net olarak söylenemez. Şampiyon Thresh, Malphite karşısındaki 41 maçın 56.1% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (41.0–70.1%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.

Koridoru kim kazanır: Thresh mi, Malphite mi?

Hiçbir taraf koridoru istikrarlı biçimde kazanmıyor: 15. dakikadaki ortalama altın farkı 184, hata payı içinde (40 maç).

Thresh, Malphite şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Malphite, Thresh karşısında ne zaman en güçlü?

Güncel verilere göre oyunun hiçbir evresinde şampiyon Malphite, Thresh karşısında hata payının ötesinde önde değil.

Thresh, Malphite karşısında hangi buildi yapmalı?

Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Thresh şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Destek): Demir Solari'nin Broşu, Donmuş Yürek, Kutluyas Rukern. Malphite karşısındaki en büyük değişiklik: Şövalyenin Adağı (genellikle 36.9%, burada 19.5%).

Thresh, Malphite karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Thresh şampiyonunun olağan Artçı Şok sayfasını kullanın (Azim + Hâkimiyet); eşleşmeye özel bir sayfa için çok az maç var.