
Viktor vs Vayne, LoL patch 26.17\'da a very close bir eşleşme. Viktor, 32 oyuna dayalı olarak Vayne\'a karşı 50.0% win rate (+0.0%) ile kazanıyor. Vayne wins the early laning phase while Viktor scales better into the late game. Aşağıda Viktor vs Vayne eşleşmesi için en iyi Viktor buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.
Bir rakip seçmek ve Viktor'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Viktor vs Vayne eşleşmesi League of Legends dereceli oyununda esasen yazı tura atmaya benzer bir eşleşme. Analiz edilen 32 son maça göre, Viktor 50.0% kazanma oranıyla Vayne'ın 50.0%'sine karşı kazanır ve Viktor'a 0.0 yüzde puanı avantajı verir. Oyun fazı dinamikleri burada kritik bir rol oynar: Vayne erken lane aşamasını kontrol eder, ancak Viktor oyun uzadıkça daha iyi ölçeklenir. Eşleşme, oyun süresine bağlı olarak dramatik şekilde değişir — Vayne Viktor güç zirvelerine ulaşmadan önce avantajları zorlamalı, Viktor ise güvenli farm ve anahtar eşya eşiklerine ulaşmaya odaklanmalıdır. En önemli istatistiksel fark kalabalık kontrolü'da, Viktor 0.6s CC/min ile önde — bu fark takaslar ve çarpışmaların sonucunu güçlü şekilde etkiler. Viktor istatistiksel bir avantaja sahip, ancak marj Vayne'nin güçlü yanlarına saygı göstermenin önemli olduğu kadar yakın. Bekleme süreleri uygun olduğunda takas yapın, düşman ormancıyı takip edin ve hafif avantajı belirleyici bir öne dönüştürmek için en güçlü eşya zirvelerinize doğru inşa edin. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, bu lane rakibine karşı şampiyon seçim kararları ve oyun içi strateji için önemlidir.
Viktor, Vayne'a karşı lane aşamasında favori, 5 anahtar istatistik kategorisinden 4'unu kazanıyor. Viktor, farm, hasar, altın geliri ve kalabalık kontrolü'de avantajlara sahip ve bu eşleşmede daha güçlü lane'ci.
Sahir Pabuçları, Vayne'a karşı optimal ayakkabı seçimidir ve bu eşleşmede Viktor'ın en çok ihtiyaç duyduğu hareketliliği ve istatistikleri sağlar. Viktor için Vayne'a karşı en iyi performans gösteren ana eşyalar Luden'in Feryadı, Gölgealev ve Zhonya'nın Kumsaati. Bu kombinasyon, Viktor'a eşleşme için hasar, hayatta kalma ve fayda arasında etkili bir denge verir. Bu yapı olağanüstü iyi performans gösterir, 1 maçta 100.0% kazanma oranı elde eder — ortalamanın çok üzerinde ve Vayne'a karşı en iyi eşya yolu olur. Takım kompozisyonları ve oyun durumuna göre ayarlamalar gerekebilir, ancak bu yapı Viktor vs Vayne eşleşmesi için en güçlü temeli sağlar.
Vayne, etkileyici 62.5% kazanma oranıyla erken oyuna (ilk 15 dakika) hakimiyet kurar — Viktor'a 25.0 yüzde puanı öncülük. Bu tek taraflı erken oyun, Vayne'ın seviye 1'den itibaren lane'in temposunu dikte edebileceği, takasları, dalga durumunu ve nehir önceliğini kontrol edebileceği anlamına gelir.
Viktor, 54.2% kazanma oranıyla geç oyunda (25+ dakika) çok üstün — Vayne'ın 8.3 puan üzerinde. Uzun oyunlar, kiti ve ölçeklemesi onları takım savaşları ve hedef kontrolünde baskın bir güç yapan Viktor'ı güçlü şekilde kayırır.
Bu eşleşme dramatik bir güç değişimi içerir: Vayne, Viktor ölçekleme eşiklerine ulaşmadan önce erken avantajını agresif şekilde zorlamalı ve oyunu kapatmalı. Viktor lane aşamasını çok geride kalmadan atlatırsa, eşleşme onların lehine döner. Ejderha ve Yarık Habercisi kontrolü çok önemli — erken hedefleri güvence altına alan takım kartopu yapabilir veya ölçeklenmek için zaman kazanabilir.
Büyücülük ana ile Azim ikincil kombinasyonu, Viktor'ın bu çekişmeli eşleşmede potansiyelini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olur ve Vayne'ı geçmek için doğru saldırı ve savunma araçları karışımını sağlar.
Viktor esleme verileri League of Legends 26.17 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Viktor'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Viktor buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.
Rakip | Kazanma oranı | Maçlar | CS/dk | Hasar/dk | Altin/mac | Erken KO | Gec KO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 48.63% | 183 | 6.7 | 951 | 11.258 | 47.8% | 49.5% | |
| 58.79% | 165 | 7.2 | 1.000 | 11.996 | 67.1% | 52.2% | |
| 47.10% | 138 | 6.8 | 1.013 | 11.285 | 51.3% | 41.9% | |
| 45.65% | 138 | 7.1 | 1.021 | 12.580 | 48.1% | 44.2% | |
| 50.00% | 136 | 7.1 | 965 | 11.795 | 50.8% | 49.3% | |
| 50.75% | 134 | 6.9 | 1.013 | 12.333 | 50.9% | 50.6% | |
| 45.22% | 115 | 6.8 | 908 | 11.147 | 48.3% | 41.8% | |
| 51.35% | 111 | 6.7 | 963 | 12.725 | 53.2% | 50.0% | |
| 49.06% | 106 | 6.7 | 924 | 12.150 | 44.9% | 52.6% | |
| 52.83% | 106 | 6.7 | 905 | 12.077 | 47.5% | 56.1% | |
| 51.89% | 106 | 6.9 | 975 | 13.201 | 61.9% | 45.3% | |
| 58.82% | 102 | 6.4 | 958 | 11.586 | 64.1% | 55.6% | |
| 48.96% | 96 | 6.6 | 1.004 | 11.632 | 37.8% | 58.8% | |
| 54.26% | 94 | 6.6 | 979 | 12.333 | 51.5% | 55.7% | |
| 57.83% | 83 | 6.9 | 1.032 | 12.149 | 59.1% | 56.4% | |
| 53.66% | 82 | 6.7 | 1.038 | 11.549 | 45.2% | 62.5% | |
| 43.04% | 79 | 6.7 | 969 | 11.809 | 48.6% | 38.6% | |
| 44.74% | 76 | 6.8 | 904 | 11.294 | 38.9% | 50.0% | |
| 50.67% | 75 | 6.8 | 992 | 12.680 | 54.0% | 47.4% | |
| 64.38% | 73 | 6.7 | 936 | 11.422 | 59.5% | 69.4% | |
| 43.28% | 67 | 6.6 | 975 | 13.485 | 33.3% | 46.9% | |
| 56.92% | 65 | 7.0 | 951 | 10.526 | 60.5% | 51.9% | |
| 43.08% | 65 | 6.4 | 947 | 13.500 | 35.3% | 45.8% | |
| 50.00% | 62 | 7.0 | 1.048 | 12.371 | 46.1% | 52.8% | |
| 55.93% | 59 | 6.9 | 1.100 | 12.363 | 64.3% | 48.4% | |
| 55.93% | 59 | 6.8 | 973 | 11.927 | 58.1% | 53.6% | |
| 61.40% | 57 | 6.6 | 1.002 | 12.500 | 52.2% | 67.7% | |
| 41.07% | 56 | 7.0 | 925 | 11.758 | 33.3% | 52.2% | |
| 41.82% | 55 | 6.8 | 1.069 | 11.252 | 36.4% | 45.5% | |
| 49.09% | 55 | 7.3 | 1.127 | 11.847 | 45.8% | 51.6% | |
| 62.26% | 53 | 6.7 | 978 | 11.251 | 63.0% | 61.5% | |
| 56.60% | 53 | 6.8 | 948 | 13.105 | 55.6% | 57.1% | |
| 58.82% | 51 | 7.0 | 1.074 | 12.744 | 71.4% | 50.0% | |
| 44.90% | 49 | 6.4 | 795 | 11.439 | 39.3% | 52.4% | |
| 40.00% | 45 | 6.8 | 987 | 11.798 | 47.4% | 34.6% | |
| 48.84% | 43 | 6.9 | 949 | 12.633 | 47.1% | 50.0% | |
| 62.79% | 43 | 7.1 | 971 | 11.458 | 66.7% | 59.1% | |
| 36.59% | 41 | 6.5 | 999 | 13.259 | 43.8% | 32.0% | |
| 40.00% | 40 | 6.6 | 824 | 11.788 | 44.4% | 36.4% | |
| 54.05% | 37 | 6.7 | 853 | 10.335 | 57.9% | 50.0% | |
| 44.44% | 36 | 7.2 | 971 | 12.511 | 37.5% | 50.0% | |
| 40.00% | 35 | 7.2 | 1.060 | 13.020 | 50.0% | 31.6% | |
| 38.24% | 34 | 6.8 | 1.041 | 11.389 | 35.7% | 40.0% | |
| 52.94% | 34 | 6.4 | 1.085 | 14.569 | 50.0% | 53.6% | |
| 63.64% | 33 | 7.0 | 1.028 | 11.096 | 70.0% | 53.9% | |
| 53.13% | 32 | 6.6 | 902 | 12.730 | 70.0% | 45.5% | |
| 62.50% | 32 | 6.7 | 996 | 12.382 | 62.5% | 62.5% | |
| 50.00% | 32 | 6.7 | 957 | 13.832 | 37.5% | 54.2% | |
| 40.63% | 32 | 7.1 | 944 | 12.343 | 54.5% | 33.3% | |
| 43.75% | 32 | 6.4 | 825 | 10.979 | 41.7% | 45.0% | |
| 60.00% | 30 | 6.9 | 972 | 11.293 | 53.3% | 66.7% | |
| 46.43% | 28 | 7.0 | 1.042 | 12.084 | 61.5% | 33.3% | |
| 50.00% | 28 | 7.0 | 1.151 | 11.562 | 53.3% | 46.1% | |
| 44.44% | 27 | 6.9 | 1.035 | 11.435 | 38.5% | 50.0% | |
| 65.38% | 26 | 6.9 | 915 | 12.367 | 71.4% | 58.3% | |
| 52.00% | 25 | 6.7 | 837 | 10.662 | 57.1% | 45.5% | |
| 45.83% | 24 | 7.4 | 937 | 13.199 | 22.2% | 60.0% | |
| 34.78% | 23 | 6.8 | 968 | 10.077 | 27.3% | 41.7% | |
| 63.64% | 22 | 6.6 | 980 | 11.342 | 71.4% | 50.0% | |
| 55.00% | 20 | 6.8 | 949 | 11.774 | 72.7% | 33.3% | |
| 63.16% | 19 | 7.4 | 1.101 | 13.423 | 75.0% | 54.5% | |
| 55.56% | 18 | 7.3 | 1.057 | 11.893 | 66.7% | 44.4% | |
| 66.67% | 18 | 7.3 | 1.025 | 14.210 | 70.0% | 62.5% | |
| 64.71% | 17 | 6.3 | 1.071 | 12.644 | 71.4% | 60.0% | |
| 52.94% | 17 | 7.0 | 960 | 11.693 | 50.0% | 60.0% | |
| 64.71% | 17 | 6.5 | 999 | 14.244 | 50.0% | 69.2% | |
| 56.25% | 16 | 6.6 | 1.033 | 12.631 | 66.7% | 42.9% | |
| 73.33% | 15 | 7.0 | 1.127 | 14.256 | 80.0% | 70.0% | |
| 66.67% | 15 | 6.5 | 1.017 | 10.668 | 71.4% | 62.5% | |
| 26.67% | 15 | 6.8 | 1.085 | 11.719 | 50.0% | 11.1% | |
| 61.54% | 13 | 7.3 | 858 | 10.849 | 87.5% | 20.0% | |
| 66.67% | 12 | 7.6 | 1.024 | 11.675 | 57.1% | 80.0% | |
| 25.00% | 12 | 6.8 | 869 | 9.957 | 75.0% | 0.0% | |
| 83.33% | 12 | 7.5 | 1.203 | 13.757 | 100.0% | 66.7% | |
| 58.33% | 12 | 6.3 | 993 | 10.097 | 42.9% | 80.0% | |
| 66.67% | 12 | 6.3 | 876 | 11.465 | 60.0% | 71.4% | |
| 63.64% | 11 | 6.7 | 1.137 | 13.606 | 100.0% | 50.0% | |
| 72.73% | 11 | 6.9 | 821 | 10.574 | 75.0% | 66.7% | |
| 50.00% | 10 | 6.2 | 865 | 10.782 | 60.0% | 40.0% | |
| 50.00% | 10 | 6.8 | 910 | 12.761 | 50.0% | 50.0% | |
| 40.00% | 10 | 7.4 | 1.189 | 13.152 | 40.0% | 40.0% | |
| 88.89% | 9 | 6.3 | 1.233 | 10.673 | 80.0% | 100.0% | |
| 44.44% | 9 | 7.1 | 1.288 | 15.259 | 0.0% | 44.4% | |
| 50.00% | 8 | 6.9 | 1.124 | 12.931 | 33.3% | 60.0% | |
| 37.50% | 8 | 7.1 | 979 | 11.513 | 20.0% | 66.7% | |
| 37.50% | 8 | 6.6 | 1.168 | 14.169 | 50.0% | 33.3% | |
| 25.00% | 8 | 6.8 | 1.072 | 13.581 | 0.0% | 28.6% | |
| 25.00% | 8 | 6.6 | 912 | 11.514 | 33.3% | 20.0% | |
| 87.50% | 8 | 6.8 | 1.091 | 11.140 | 66.7% | 100.0% | |
| 50.00% | 8 | 5.5 | 927 | 11.577 | 40.0% | 66.7% | |
| 57.14% | 7 | 5.0 | 961 | 9.841 | 25.0% | 100.0% | |
| 57.14% | 7 | 6.5 | 973 | 11.238 | 75.0% | 33.3% | |
| 33.33% | 6 | 3.7 | 742 | 11.370 | 0.0% | 40.0% | |
| 33.33% | 6 | 2.7 | 768 | 11.590 | 0.0% | 40.0% | |
| 33.33% | 6 | 6.1 | 847 | 12.574 | 0.0% | 40.0% | |
| 66.67% | 6 | 3.7 | 853 | 12.336 | 50.0% | 75.0% | |
| 16.67% | 6 | 7.0 | 1.028 | 10.210 | 33.3% | 0.0% | |
| 50.00% | 6 | 7.1 | 1.476 | 10.882 | 50.0% | 50.0% | |
| 33.33% | 6 | 7.2 | 800 | 10.990 | 33.3% | 33.3% | |
| 20.00% | 5 | 7.6 | 958 | 8.719 | 0.0% | 50.0% | |
| 80.00% | 5 | 7.7 | 877 | 12.005 | 66.7% | 100.0% | |
| 20.00% | 5 | 3.0 | 663 | 7.764 | 33.3% | 0.0% | |
Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Viktor, Viktor vs Vayne matchupini 50.0% kazanma oraniyla Vayne'in 50.0%'sine karsi kazaniyor, 0.0 yuzde puani fark. Bu veriler patch 26.17'daki 32 son dereceli oyuna dayanmaktadir.
Erken oyunda, Vayne Viktor'a karsi 62.5% kazanma oraniyla 37.5%'e karsi avantaja sahiptir. Vayne oyunculari ilk 15 dakikada agresif tradeler ve dalga kontrolu ile lane avantajlarini zorlamalidir.
Gec oyunda, Viktor Viktor vs Vayne matchupini 54.2% kazanma oraniyla 45.8%'e karsi ele gecirir. Viktor 25 dakikadan sonra takim savaslari ve hedef catismalarinda daha iyi olceklenir.
Viktor, League of Legends patch 26.17'da 50.0% kazanma oraniyla Vayne'a karsi matchupu kazaniyor. 0.0 yuzde puani avantaji, 32 analiz edilen oyuna dayanarak bu lane matchupinda Viktor'in slightly favori oldugu anlamina gelir.
Vayne'a karsi en iyi Viktor buildi Luden'in Feryadı, Gölgealev, Zhonya'nın Kumsaati with Sahir Pabuçları icerir. This build achieves a 100.0% win rate in the matchup. Tam esya yolu ve build sirasi icin yukaridaki matchup analizine bakin.
Vayne'a karsi en iyi Viktor runelari Büyücülük birincil agacini Azim ikincil ile kullanir. This rune setup achieves a 50.0% win rate in the Viktor vs Vayne matchup. Yukaridaki matchup karsilastirmasinda tam rune analizine bakin.
Evet, Viktor 50.0% kazanma oraniyla Vayne'a karsi avantajli bir matchupa sahiptir. Viktor, guncel patch 26.17 verilerine gore lane'de Vayne'u slightly edges out.
Vayne'a karsi Viktor oynarken, avantajli pencerelerde agresif trade yaparak istatistiksel avantajlarinizi kullanin. Play safe early and scale into your power spikes where you outperform Vayne. En iyi sonuclar icin bu ozel matchup icin onerilen esyalari ve runelari yapin.
Masaüstü uygulama yalnızca Windows için — bağlantıyı kendine gönder ve bilgisayarın başına geçtiğinde kur.