
- Kazanma Oranı
- 50.8%
- Seçim Oranı
- 3.2%
- Yasaklanma Oranı
- 7.3%
Viktor Sinerjiler ve En İyi Takım Arkadaşları
- Yama
- 26.20
- Maç
- 6.379
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 17 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Yama 26.20'da Viktor kiminle kazanıyor: her roldeki her takım arkadaşı, iki şampiyonun tek başına kazandığına göre ölçülür; böylece güçlü bir ikili iki güçlü şampiyon değil, gerçek sinerjidir.
- En iyi ormancı
- Nocturne%62,2 · 111 maç
- En iyi destek
- Senna%58,5 · 118 maç
- En iyi üst koridorcu
- Illaoi%63,7 · 113 maç
- En iyi ADC
- Lucian%56,6 · 189 maç
Viktor Sinerjileri - Yama 26.20
132 takım arkadaşı eşleşmesi ölçüldüViktor (Orta) en çok üst koridorcu Illaoi (%63,7, beklenenin +11,4 üstü) ve ormancı Nocturne (%62,2, +11,2) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %42,4 ile üst koridorcu Garen; beklenenin 10,9 puan altında.
Viktor için en iyi ormancılar
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 62.2% | +11.2 | 111 | |
| 60.7% | +9.1 | 122 | |
| 57.1% | +9.5 | 91 | |
| 54.7% | +7.9 | 106 | |
| 58.7% | +10.3 | 63 | |
| 59.8% | +7.0 | 117 |
En zayıf eşleşmeler
Viktor için en iyi destekler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 58.5% | +7.9 | 118 | |
| 58.7% | +4.4 | 167 | |
| 57.6% | +5.9 | 99 | |
| 56.4% | +6.0 | 94 | |
| 60.8% | +9.3 | 51 | |
| 52.8% | +2.2 | 218 |
En zayıf eşleşmeler
Viktor için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler
Viktor (Alt) en çok orta koridorcu Yasuo (%57,9, beklenenin +6,4 üstü) ve orta koridorcu Zed (%57,6, +6,8) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %45,0 ile destek Veigar; beklenenin 2,9 puan altında. En yaygın koridor partneri Veigar; Viktor maçlarının %9,3'inde.
Viktor için en iyi destekler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 63.8% | +10.6 | 47 | |
| 59.5% | +10.3 | 42 | |
| 54.7% | +5.0 | 64 | |
| 56.3% | +6.6 | 48 | |
| 54.4% | +2.4 | 79 |
En zayıf eşleşmeler
Viktor için en iyi ormancılar
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 58.0% | +6.6 | 119 | |
| 60.7% | +8.8 | 61 | |
| 64.4% | +10.0 | 45 | |
| 52.7% | +3.6 | 74 | |
| 53.2% | +4.2 | 47 |
En zayıf eşleşmeler
Viktor ile en iyi orta koridorcular
En zayıf eşleşmeler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 51.7% | −0.7 | 116 |
Viktor için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler
En yaygın koridor partneri Veigar; Viktor maçlarının %57,1'inde.
Viktor için en iyi ADC'ler
Bu roldeki hiçbir takım arkadaşı henüz kazanma oranını belirgin şekilde artırmıyor.
En zayıf eşleşmeler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 33.3% | −9.2 | 60 |
Sinerji, o takım arkadaşıyla oynanan maçlardaki kazanma oranından, iki şampiyonun kendi rollerindeki kazanma oranlarına göre birlikte ulaşması beklenen oranın (log5) çıkarılmasıyla bulunur. Listeler her sinerjinin %95 aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece küçük bir örneklem sırf şansla listenin başına geçemez.
Viktor Takım Sinerjisi Hesaplayıcı
Takım arkadaşlarını seç
Her birinin Viktor (Orta) kazanma oranını nasıl değiştirdiğini ve tüm takım için tahmini görmek üzere takım arkadaşlarını seç.
Bu bir tahmindir: her eşleşmenin ölçülen sinerjisini olasılık ölçeğinde toplar ve eşleşmelerin birbirinden bağımsız olduğunu varsayar. Gerçek takımlar rakip seçimlere ve oyunculara da bağlıdır.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Viktor Sinerji SSS - Yama 26.20
Viktor için en iyi ormancı kim?
Nocturne. Viktor (Orta), ormancı Nocturne ile oynanan 111 dereceli maçın %62,2'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 11,2 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Vi, Hecarim.
Viktor için en iyi destek kim?
Senna. Viktor (Orta), destek Senna ile oynanan 118 dereceli maçın %58,5'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 7,9 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Milio, Alistar.
Viktor için en iyi üst koridorcu kim?
Illaoi. Viktor (Orta), üst koridorcu Illaoi ile oynanan 113 dereceli maçın %63,7'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 11,4 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Nasus, Ornn.
Viktor hangi şampiyonlarla sinerji yapar?
Bu yamada Viktor (Orta) en büyük artışı Illaoi (üst koridorcu, %63,7), Nocturne (ormancı, %62,2), Lucian (ADC, %56,6) ile alıyor.
Viktor ile hangi takım arkadaşları kötü?
Viktor (Orta) en kötü sonuçları Garen (üst koridorcu, %42,4), Darius (üst koridorcu, %40,8), Viego (ormancı, %43,8) ile alıyor; her biri iki şampiyonun tek başına kazandığının altında.
Sinerji nasıl hesaplanıyor?
Bu yamadaki tek/çift ve esnek dereceli maçlardan: iki şampiyon aynı takımdayken kazanma oranı, eksi her şampiyonun kendi rolündeki kazanma oranından beklenen oran. Pozitif değer, ikilinin bireysel gücünün açıklayabileceğinden daha fazla birlikte kazandığı anlamına gelir. Bir eşleşmenin listelenmesi için en az 40 maç gerekir.