
- Kazanma Oranı
- 51.6%
- Seçim Oranı
- 4.3%
- Yasaklanma Oranı
- 7.1%
Warwick Sinerjiler ve En İyi Takım Arkadaşları
- Yama
- 26.20
- Maç
- 7.630
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 16 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Yama 26.20'da Warwick kiminle kazanıyor: her roldeki her takım arkadaşı, iki şampiyonun tek başına kazandığına göre ölçülür; böylece güçlü bir ikili iki güçlü şampiyon değil, gerçek sinerjidir.
- En iyi orta koridorcu
- Mel%54,5 · 143 maç
- En iyi üst koridorcu
- Yorick%59,7 · 154 maç
- En iyi destek
- Lux%56,8 · 456 maç
- En iyi ADC
- Twitch%57,9 · 183 maç
Warwick Sinerjileri - Yama 26.20
150 takım arkadaşı eşleşmesi ölçüldüWarwick (Orman) en çok destek Lux (%56,8, beklenenin +5,3 üstü) ve destek Seraphine (%56,4, +4,1) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %38,6 ile üst koridorcu Tryndamere; beklenenin 13,0 puan altında.
Warwick ile en iyi orta koridorcular
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 70.8% | +15.7 | 48 | |
| 54.5% | +7.0 | 143 | |
| 59.6% | +10.9 | 57 | |
| 56.4% | +3.3 | 289 | |
| 57.5% | +3.6 | 214 | |
| 53.6% | +1.6 | 261 |
En zayıf eşleşmeler
Warwick ile en iyi üst koridorcular
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 59.7% | +6.6 | 154 | |
| 61.1% | +9.1 | 72 | |
| 57.4% | +7.8 | 94 | |
| 57.9% | +8.3 | 76 | |
| 56.5% | +3.0 | 283 | |
| 55.0% | +2.3 | 338 |
En zayıf eşleşmeler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 38.6% | −13.0 | 114 | |
| 44.7% | −7.5 | 179 | |
| 42.7% | −6.0 | 227 |
Warwick için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler
Warwick (Üst) en çok ADC Jinx (%60,6, beklenenin +6,2 üstü) ve ADC Caitlyn (%55,4, +2,1) ile kazanıyor.
Warwick için en iyi ormancılar
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 60.0% | +7.5 | 40 |
En zayıf eşleşmeler
Warwick için en iyi destekler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 62.0% | +8.2 | 50 | |
| 61.5% | +7.5 | 52 | |
| 58.7% | +4.4 | 46 | |
| 57.1% | +3.1 | 49 |
En zayıf eşleşmeler
Sinerji, o takım arkadaşıyla oynanan maçlardaki kazanma oranından, iki şampiyonun kendi rollerindeki kazanma oranlarına göre birlikte ulaşması beklenen oranın (log5) çıkarılmasıyla bulunur. Listeler her sinerjinin %95 aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece küçük bir örneklem sırf şansla listenin başına geçemez.
Warwick Takım Sinerjisi Hesaplayıcı
Takım arkadaşlarını seç
Her birinin Warwick (Orman) kazanma oranını nasıl değiştirdiğini ve tüm takım için tahmini görmek üzere takım arkadaşlarını seç.
Bu bir tahmindir: her eşleşmenin ölçülen sinerjisini olasılık ölçeğinde toplar ve eşleşmelerin birbirinden bağımsız olduğunu varsayar. Gerçek takımlar rakip seçimlere ve oyunculara da bağlıdır.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Warwick Sinerji SSS - Yama 26.20
Warwick için en iyi orta koridorcu kim?
Mel. Warwick (Orman), orta koridorcu Mel ile oynanan 143 dereceli maçın %54,5'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 7,0 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Yone, Fizz.
Warwick için en iyi üst koridorcu kim?
Yorick. Warwick (Orman), üst koridorcu Yorick ile oynanan 154 dereceli maçın %59,7'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 6,6 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Zaahen, Gnar.
Warwick için en iyi destek kim?
Lux. Warwick (Orman), destek Lux ile oynanan 456 dereceli maçın %56,8'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 5,3 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Seraphine, Zyra.
Warwick hangi şampiyonlarla sinerji yapar?
Bu yamada Warwick (Orman) en büyük artışı Lux (destek, %56,8), Seraphine (destek, %56,4), Zyra (destek, %59,2) ile alıyor.
Warwick ile hangi takım arkadaşları kötü?
Warwick (Orman) en kötü sonuçları Tryndamere (üst koridorcu, %38,6), Zed (orta koridorcu, %42,1), Thresh (destek, %46,7) ile alıyor; her biri iki şampiyonun tek başına kazandığının altında.
Sinerji nasıl hesaplanıyor?
Bu yamadaki tek/çift ve esnek dereceli maçlardan: iki şampiyon aynı takımdayken kazanma oranı, eksi her şampiyonun kendi rolündeki kazanma oranından beklenen oran. Pozitif değer, ikilinin bireysel gücünün açıklayabileceğinden daha fazla birlikte kazandığı anlamına gelir. Bir eşleşmenin listelenmesi için en az 40 maç gerekir.