Xerath, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
51.8%
Seçim Oranı
2.7%
Yasaklanma Oranı
6.7%

Xerath Sinerjiler ve En İyi Takım Arkadaşları

Xerath Tier SBüyücüDestek
Yama
26.20
Maç
5.428
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
17 Eki 2026 UTC

Yama 26.20'da Xerath kiminle kazanıyor: her roldeki her takım arkadaşı, iki şampiyonun tek başına kazandığına göre ölçülür; böylece güçlü bir ikili iki güçlü şampiyon değil, gerçek sinerjidir.

En iyi ADC
Kai'Sa%57,1 · 198 maç

Xerath Sinerjileri - Yama 26.20

92 takım arkadaşı eşleşmesi ölçüldü

Xerath (Orta) en çok ADC Kai'Sa (%57,1, beklenenin +4,9 üstü) ve destek Nami (%60,2, +6,3) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %46,0 ile destek Milio; beklenenin 9,8 puan altında.

Xerath için en iyi ormancılar

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Sejuani68.3%+12.741
Vi59.0%+5.961
Master Yi56.6%+2.3122
Lee Sin50.4%+1.5127
Lillia60.8%+5.751
Jarvan IV57.7%+4.752

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Viego42.3%−9.2104
Kayn50.5%−3.3194
Kha'Zix43.7%−7.171

Xerath için en iyi destekler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Rell70.7%+17.141
Alistar68.2%+14.944
Nami60.2%+6.3118
Lulu58.0%+5.2112
Braum61.1%+8.654
Pyke58.3%+6.184

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Vel'Koz33.3%−19.442
Milio46.0%−9.8113
Senna44.6%−7.583

Xerath ile en iyi üst koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Mordekaiser60.7%+5.9112
Tryndamere63.6%+9.844
Gangplank57.5%+5.973
Sett57.3%+3.3124
Volibear57.3%+4.682
Shen58.1%+5.062

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Teemo46.9%−7.898
Darius42.9%−7.377
Jax46.8%−6.879

Xerath için en iyi ADC'ler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Draven62.0%+11.550
Kai'Sa57.1%+4.9198
Jinx58.1%+3.1222
Aphelios59.7%+7.277
Lucian55.8%+5.6104
Ezreal53.2%+3.9109

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Samira39.6%−13.353
Jhin48.7%−5.1236
Miss Fortune49.4%−4.1180

Xerath için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler

  • Kai'Sa · ADC+4.9
  • Nami · destek+6.3
  • Mordekaiser · üst koridorcu+5.9
  • Jhin · ADC−5.1
  • Viego · ormancı−9.2
  • Milio · destek−9.8

Xerath (Destek) en çok orta koridorcu Ahri (%64,5, beklenenin +12,5 üstü) ve ormancı Shaco (%57,0, +7,7) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %34,5 ile orta koridorcu Sylas; beklenenin 13,6 puan altında. En yaygın koridor partneri Jhin; Xerath maçlarının %14,5'inde.

Xerath için en iyi ADC'ler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Twitch59.1%+8.466
Caitlyn52.1%+1.9263
Jhin51.2%+0.1330
Smolder55.2%+3.487
Ashe49.6%+1.1115
Xayah56.1%+6.441

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Lucian36.4%−11.255
Varus38.8%−10.149
Kai'Sa47.1%−2.5136

Xerath için en iyi ormancılar

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Shaco57.0%+7.793
Master Yi57.0%+5.486
Shyvana60.0%+5.875
Warwick56.4%+4.3101
Lee Sin49.2%+2.9122
Lillia61.0%+8.541

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Hecarim37.2%−9.343
Rammus47.2%−7.653
Graves43.3%−5.467

Xerath ile en iyi orta koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Ahri64.5%+12.593
Fizz60.8%+8.779
Viktor60.8%+9.351
Ekko57.7%+5.171
Malzahar55.3%+3.594
LeBlanc56.0%+6.950

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Sylas34.5%−13.684
Katarina38.8%−11.567
Veigar45.9%−5.774

Xerath ile en iyi üst koridorcular

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Yone63.2%+12.468
Darius55.7%+8.279
Nasus60.3%+8.963
Yorick57.5%+5.873
Garen56.8%+4.788
Renekton54.0%+4.750

En zayıf eşleşmeler

Takım arkadaşıKazanma OranıSinerjiMaç
Sett44.2%−7.2129
Yasuo39.1%−11.346
Tryndamere41.2%−10.151

Xerath için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler

  • Ahri · orta koridorcu+12.5
  • Shaco · ormancı+7.7
  • Caitlyn · ADC+1.9
  • Kai'Sa · ADC−2.5
  • Sett · üst koridorcu−7.2
  • Sylas · orta koridorcu−13.6

Sinerji, o takım arkadaşıyla oynanan maçlardaki kazanma oranından, iki şampiyonun kendi rollerindeki kazanma oranlarına göre birlikte ulaşması beklenen oranın (log5) çıkarılmasıyla bulunur. Listeler her sinerjinin %95 aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece küçük bir örneklem sırf şansla listenin başına geçemez.

Xerath Takım Sinerjisi Hesaplayıcı

Takım arkadaşlarını seç

Her birinin Xerath (Orta) kazanma oranını nasıl değiştirdiğini ve tüm takım için tahmini görmek üzere takım arkadaşlarını seç.

Tahmini kazanma oranı52,8%En az bir takım arkadaşı seç

Bu bir tahmindir: her eşleşmenin ölçülen sinerjisini olasılık ölçeğinde toplar ve eşleşmelerin birbirinden bağımsız olduğunu varsayar. Gerçek takımlar rakip seçimlere ve oyunculara da bağlıdır.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Xerath Sinerji SSS - Yama 26.20

Xerath hangi şampiyonlarla sinerji yapar?

Bu yamada Xerath (Orta) en büyük artışı Kai'Sa (ADC, %57,1), Nami (destek, %60,2), Mordekaiser (üst koridorcu, %60,7) ile alıyor.

Xerath ile hangi takım arkadaşları kötü?

Xerath (Orta) en kötü sonuçları Milio (destek, %46,0), Viego (ormancı, %42,3), Jhin (ADC, %48,7) ile alıyor; her biri iki şampiyonun tek başına kazandığının altında.

Sinerji nasıl hesaplanıyor?

Bu yamadaki tek/çift ve esnek dereceli maçlardan: iki şampiyon aynı takımdayken kazanma oranı, eksi her şampiyonun kendi rolündeki kazanma oranından beklenen oran. Pozitif değer, ikilinin bireysel gücünün açıklayabileceğinden daha fazla birlikte kazandığı anlamına gelir. Bir eşleşmenin listelenmesi için en az 40 maç gerekir.