Xin Zhao - League of Legends Champion
Kazanma Oranı
49.3%
Seçim Oranı
1.4%
Yasaklanma Oranı
0.6%

Xin Zhaovs Kayn

DFighterTank
Yama26.18
Maç1.391
KoridorTüm Koridorlar
TierTüm Seviyeler
Son Güncelleme22 Eyl 2026 UTC

Xin Zhao vs Kayn, LoL patch 26.18\'da a decisive bir eşleşme. Xin Zhao, 78 oyuna dayalı olarak Kayn\'a karşı 56.4% win rate (+12.8%) ile kazanıyor. Xin Zhao wins the early laning phase while Kayn scales better into the late game. Aşağıda Xin Zhao vs Kayn eşleşmesi için en iyi Xin Zhao buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

Xin Zhao Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Xin Zhao'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Xin Zhao
Xin Zhao
57.1%
VS
Kayn
42.9%
Kayn

Xin Zhao vs Kayn: Kim Kazanır?

Hafif üstünlük: Xin ZhaoDüşük güven

Xin Zhao bu maçların 57.1% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 46.0% ile 67.6% arasında (95% aralığı).

Beklenen
49.8%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orman)
Eşleşme etkisi
+7.3 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
77 maç
Koridor: Orman

Koridor: Orman · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.18 · 11 Eyl – 14 Eyl

Öne çıkanlar

  • Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Xin Zhao. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Xin Zhao, 77 maçın 57.1% kadarını kazanıyor (95% aralığı 46.0–67.6%).
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Orman) Xin Zhao şampiyonu için 49.8% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • Hiçbir taraf koridoru istikrarlı biçimde kazanmıyor: 15. dakikadaki ortalama altın farkı 26, hata payı içinde (74 maç).
  • Xin Zhao oyuncuları Kayn karşısında şu seçimi çok daha seyrek yapıyor: Merkür'ün Adımları. Diğer maçlarında (Koridor: Orman) 36.0%, burada 18.2%.
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca Xin Zhao ve Kayn karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, Xin Zhao şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

Xin Zhao vs Kayn Koridor İstatistikleri

Xin ZhaoKayn

15. dakikada

Altın farkı
−26
Hata payı içinde
95% aralığı: −300 ile +248 arası
XP farkı
+136
Hata payı içinde
95% aralığı: −88 ile +359 arası
CS farkı
+0.5
Hata payı içinde
95% aralığı: −3.8 ile +4.9 arası
2.91
15. dk öncesi öldürmeler
2.97
2.34
15. dk öncesi ölümler
2.70
10.4%
İlk kan
3.9%

Solo öldürmeler bu yamadan itibaren izleniyor — şu ana kadar 0 maçta bu veri var; 30 maçtan itibaren gösteriliyor.

Tüm maç ortalamaları

1.0
CS / dk
1.0
756
Hasar / dk
804
12.766
Altın / oyun
13.164
695
İyileştirme / dk
528
1.083
Azaltılan Hasar / dk
1.026
0.9
CC / dk
0.7

Xin Zhao vs Kayn Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

Xin Zhao şampiyonunun Kayn karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
8 maç
Yetersiz maç
20–25 dk
10 maç
Yetersiz maç
25–30 dk
16 maç
39.3%
30–35 dk
28 maç
Yetersiz maç
35+ dk
15 maç
Xin Zhao vs Kayn95% aralığıXin Zhao olağan (Orman)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Xin Zhao şampiyonunun Kayn karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

Xin Zhao vs Kayn Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)DengeliXin Zhao 15. dk altın: −26
  2. İlk eşyaDengeliXin Zhao: 0.2 dk · Kayn: 0.2 dk
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarYetersiz veri
  5. 30+ dk maçlarDengeliXin Zhao: 43 maçta kazanma oranı 46.5%

Xin Zhao vs Kayn: Neler Değişiyor

Xin Zhao oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Orman) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

  • Merkür'ün Adımları
    Genellikle
    36.0%
    vs Kayn
    18.2%
    −17.8 puan
  • Çelik Kaplamalı Çizme
    Genellikle
    47.6%
    vs Kayn
    59.7%
    +12.1 puanBurada kazanma oranı 58.7%
  • Yelgezer YavrusuCan İksiri
    Yelgezer Yavrusu + Can İksiriBaşlangıç eşyaları
    Genellikle
    8.7%
    vs Kayn
    15.6%
    +6.9 puan
  • Alazpençe YavrusuCan İksiriKâhin Merceği
    Alazpençe Yavrusu + Can İksiri + Kâhin MerceğiBaşlangıç eşyaları
    Genellikle
    1.2%
    vs Kayn
    6.5%
    +5.3 puan
  • Çivili Zırh
    Genellikle
    1.3%
    vs Kayn
    5.2%
    +3.9 puan
  • Vahşi Hydra
    Genellikle
    0.8%
    vs Kayn
    3.9%
    +3.1 puan

Xin Zhao vs Kayn En İyi Build

Olağan Xin Zhao build (Orman)

61.6% kazanma oranı · 73 maç

Rakip: Kayn

Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Kayn'a karşı 51 Xin Zhao maçından yalnızca 5 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Xin Zhao'ın standart buildini kullanın.

  • Xin Zhao genellikle ilk olarak Yelgezer Yavrusu eşyasını tamamlıyor; süre: 0.2 dk (36 maçın medyanı).
  • Kayn genellikle ilk olarak Alazpençe Yavrusu eşyasını tamamlıyor; süre: 0.2 dk (33 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: W > E > Q — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

Xin Zhao vs Kayn En İyi Rünler

Olağan Xin Zhao rünleri (Orman)

Kandöken'in LanetiKandöken'in Laneti
İsabet
ZaferEfsane: ÇeviklikSon Darbe
İlham
Kozmik SezgiSihirli Pabuçlar
Saldırı Hızı (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

50.3% kazanma oranı · 491 maç

Rakip: Kayn

Kandöken'in LanetiKandöken'in Laneti
İsabet
ZaferEfsane: ÇeviklikSon Darbe
İlham
Kozmik SezgiSihirli Pabuçlar
Saldırı Hızı (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

55.9% kazanma oranı · 34 maç


Xin Zhao esleme verileri League of Legends 26.18 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Xin Zhao'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Xin Zhao buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

MetaBot Desktop

Kazandıran Avantajı Yakalayın

Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.

  • Oyun içi arayüzler
  • Otomatik maç takibi
  • Masaüstüne Özel Araçlar
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Xin Zhao vs Kayn SSS - Yama 26.18

Xin Zhao vs Kayn: Kim kazanır?

Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Xin Zhao. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Xin Zhao, 77 maçın 57.1% kadarını kazanıyor (95% aralığı 46.0–67.6%).

Xin Zhao şampiyonunun Kayn karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon Xin Zhao, 26.18 yamasında Kayn karşısındaki 77 maçın (Koridor: Orman) 57.1% kadarını kazanıyor (95% aralığı 46.0–67.6%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orman) beklenen oran 49.8%.

Xin Zhao, Kayn şampiyonuna karşı counter mı?

Net olarak söylenemez. Şampiyon Xin Zhao, Kayn karşısındaki 77 maçın 57.1% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (46.0–67.6%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.

Koridoru kim kazanır: Xin Zhao mi, Kayn mi?

Hiçbir taraf koridoru istikrarlı biçimde kazanmıyor: 15. dakikadaki ortalama altın farkı 26, hata payı içinde (74 maç).

Xin Zhao, Kayn şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Kayn, Xin Zhao karşısında ne zaman en güçlü?

Güncel verilere göre oyunun hiçbir evresinde şampiyon Kayn, Xin Zhao karşısında hata payının ötesinde önde değil.

Xin Zhao, Kayn karşısında hangi buildi yapmalı?

Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Xin Zhao şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Orman): Ölümün Dansı, Haşmetli Hydra, Kara Balta. Kayn karşısındaki en büyük değişiklik: Merkür'ün Adımları (genellikle 36.0%, burada 18.2%).

Xin Zhao, Kayn karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Kandöken'in Laneti (İsabet + İlham) — Kayn karşısında 34 maçta 55.9%.