
- Kazanma Oranı
- 51.0%
- Seçim Oranı
- 8.9%
- Yasaklanma Oranı
- 15.9%
Yone Sinerjiler ve En İyi Takım Arkadaşları
- Yama
- 26.20
- Maç
- 15.996
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 17 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Yama 26.20'da Yone kiminle kazanıyor: her roldeki her takım arkadaşı, iki şampiyonun tek başına kazandığına göre ölçülür; böylece güçlü bir ikili iki güçlü şampiyon değil, gerçek sinerjidir.
- En iyi ormancı
- Nocturne%56,4 · 225 maç
- En iyi destek
- Brand%57,6 · 255 maç
- En iyi üst koridorcu
- Yorick%60,9 · 202 maç
- En iyi ADC
- Veigar%63,9 · 144 maç
Yone Sinerjileri - Yama 26.20
176 takım arkadaşı eşleşmesi ölçüldüYone (Orta) en çok üst koridorcu Yorick (%60,9, beklenenin +7,6 üstü) ve ADC Veigar (%63,9, +7,6) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %48,3 ile ormancı Master Yi; beklenenin 5,2 puan altında.
Yone için en iyi ormancılar
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 68.2% | +17.5 | 44 | |
| 56.4% | +5.5 | 225 | |
| 58.1% | +4.0 | 303 | |
| 59.4% | +6.4 | 128 | |
| 56.4% | +3.3 | 289 | |
| 52.3% | +5.0 | 151 |
En zayıf eşleşmeler
Yone için en iyi destekler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 67.9% | +13.1 | 56 | |
| 57.6% | +5.5 | 255 | |
| 54.9% | +3.3 | 379 | |
| 53.9% | +1.4 | 499 | |
| 52.3% | +0.6 | 599 | |
| 55.8% | +3.6 | 172 |
En zayıf eşleşmeler
Yone ile en iyi üst koridorcular
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 60.9% | +7.6 | 202 | |
| 60.6% | +6.5 | 142 | |
| 55.5% | +2.5 | 503 | |
| 53.8% | +3.2 | 316 | |
| 56.7% | +3.0 | 319 | |
| 58.1% | +5.0 | 124 |
En zayıf eşleşmeler
Yone için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler
Yone (Üst) en çok orta koridorcu Mel (%59,0, beklenenin +12,4 üstü) ve orta koridorcu Xerath (%63,8, +11,9) ile kazanıyor. En zayıf eşleşme %35,4 ile orta koridorcu Zoe; beklenenin 13,2 puan altında.
Yone için en iyi ormancılar
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 58.2% | +9.0 | 158 | |
| 55.7% | +8.8 | 131 | |
| 57.0% | +4.8 | 277 | |
| 57.2% | +6.9 | 145 | |
| 62.4% | +8.2 | 101 | |
| 59.5% | +8.8 | 74 |
En zayıf eşleşmeler
Yone için en iyi destekler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 62.5% | +11.6 | 96 | |
| 53.4% | +3.0 | 296 | |
| 54.4% | +4.9 | 160 | |
| 53.9% | +2.4 | 280 | |
| 54.7% | +1.9 | 258 | |
| 53.4% | +1.6 | 277 |
En zayıf eşleşmeler
| Takım arkadaşı | Kazanma Oranı | Sinerji | Maç |
|---|---|---|---|
| 44.8% | −5.6 | 183 | |
| 45.0% | −6.0 | 151 | |
| 45.0% | −5.4 | 171 |
Yone için en güçlü ve en zayıf eşleşmeler
Sinerji, o takım arkadaşıyla oynanan maçlardaki kazanma oranından, iki şampiyonun kendi rollerindeki kazanma oranlarına göre birlikte ulaşması beklenen oranın (log5) çıkarılmasıyla bulunur. Listeler her sinerjinin %95 aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece küçük bir örneklem sırf şansla listenin başına geçemez.
Yone Takım Sinerjisi Hesaplayıcı
Takım arkadaşlarını seç
Her birinin Yone (Orta) kazanma oranını nasıl değiştirdiğini ve tüm takım için tahmini görmek üzere takım arkadaşlarını seç.
Bu bir tahmindir: her eşleşmenin ölçülen sinerjisini olasılık ölçeğinde toplar ve eşleşmelerin birbirinden bağımsız olduğunu varsayar. Gerçek takımlar rakip seçimlere ve oyunculara da bağlıdır.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Yone Sinerji SSS - Yama 26.20
Yone için en iyi ormancı kim?
Nocturne. Yone (Orta), ormancı Nocturne ile oynanan 225 dereceli maçın %56,4'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 5,5 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Cho'Gath, Volibear.
Yone için en iyi destek kim?
Brand. Yone (Orta), destek Brand ile oynanan 255 dereceli maçın %57,6'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 5,5 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Nautilus, Seraphine.
Yone için en iyi üst koridorcu kim?
Yorick. Yone (Orta), üst koridorcu Yorick ile oynanan 202 dereceli maçın %60,9'ini kazanıyor; bu, iki şampiyonun ayrı ayrı kazandığından 7,6 puan fazla. Diğer güçlü seçenekler: Ornn, Mordekaiser.
Yone hangi şampiyonlarla sinerji yapar?
Bu yamada Yone (Orta) en büyük artışı Yorick (üst koridorcu, %60,9), Veigar (ADC, %63,9), Brand (destek, %57,6) ile alıyor.
Yone ile hangi takım arkadaşları kötü?
Yone (Orta) en kötü sonuçları Master Yi (ormancı, %48,3), Sion (üst koridorcu, %42,3), Wukong (ormancı, %49,2) ile alıyor; her biri iki şampiyonun tek başına kazandığının altında.
Sinerji nasıl hesaplanıyor?
Bu yamadaki tek/çift ve esnek dereceli maçlardan: iki şampiyon aynı takımdayken kazanma oranı, eksi her şampiyonun kendi rolündeki kazanma oranından beklenen oran. Pozitif değer, ikilinin bireysel gücünün açıklayabileceğinden daha fazla birlikte kazandığı anlamına gelir. Bir eşleşmenin listelenmesi için en az 40 maç gerekir.