
- Kazanma Oranı
- 51.7%
- Seçim Oranı
- 2.1%
- Yasaklanma Oranı
- 4.5%
Zyra vs Thresh
- Yama
- 26.21
- Maç
- 4.230
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 3 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Zyra vs Thresh, LoL patch 26.21\'da a decisive bir eşleşme. Thresh, 224 oyuna dayalı olarak Zyra\'a karşı 55.8% win rate (+11.6%) ile kazanıyor. Thresh holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Zyra vs Thresh eşleşmesi için en iyi Zyra buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.
Zyra Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Zyra'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.


Zyra vs Thresh: Kim Kazanır?
Zyra bu maçların 43.5% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 37.1% ile 50.2% arasında (95% aralığı).
- Beklenen
- 50.0% İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Destek)
- Eşleşme etkisi
- −6.5 puan Gözlenen eksi beklenen
- Örneklem
- 216 maç Koridor: Destek
- vs yama 26.20
- −14.2 puan Son yamadan bu yana gerçek bir değişim
Koridor: Destek · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.21 · 27 Eki – 3 Kas
Öne çıkanlar
- Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Thresh. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Zyra, 216 maçın 43.5% kadarını kazanıyor (95% aralığı 37.1–50.2%).
- İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Destek) Zyra şampiyonu için 50.0% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
- Zyra genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Thresh şampiyonuna göre ortalama 211 altın önde (15. dakika kaydı olan 213 maç).
Nasıl Hesaplıyoruz
Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.
Bir maç yalnızca Zyra ve Thresh karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.
95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.
Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.
"Neler değişiyor" bölümü, Zyra şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).
Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.
Zyra vs Thresh Koridor İstatistikleri
15. dakikada
Tüm maç ortalamaları
Zyra vs Thresh Maç Süresine Göre Kazanma Oranı
Zyra şampiyonunun Thresh karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.
Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Zyra şampiyonunun Thresh karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.
Zyra vs Thresh Güç Zirveleri
Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.
- Koridor (15 dk)ZyraZyra 15. dk altın: +211
- İlk eşyaThreshZyra: 15.1 dk · Thresh: 13.4 dk
- 20 dk altı maçlarYetersiz veri
- 20–30 dk maçlarDengeliZyra: 69 maçta kazanma oranı 46.4%
- 30+ dk maçlarDengeliZyra: 126 maçta kazanma oranı 42.1%
Zyra vs Thresh: Neler Değişiyor
Zyra oyuncuları Thresh karşısında düzenlerini anlamlı ölçüde değiştirmiyor: hiçbir eşya, rün, büyü veya yetenek sırası hata payının ötesinde 3 puan ya da daha fazla farklılık göstermiyor. Olağan build geçerli.
Zyra vs Thresh En İyi Build
Olağan Zyra build (Destek)
59.1% kazanma oranı · 132 maç
Rakip: Thresh
Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Thresh'a karşı 76 Zyra maçından yalnızca 12 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Zyra'ın standart buildini kullanın.
- Zyra genellikle ilk olarak Liandry'nin Eziyeti eşyasını tamamlıyor; süre: 15.1 dk (144 maçın medyanı).
- Thresh genellikle ilk olarak Demir Solari'nin Broşu eşyasını tamamlıyor; süre: 13.4 dk (182 maçın medyanı).
- Yetenek önceliği: E > Q > W — olağanla aynı.
Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.
Zyra vs Thresh En İyi Rünler
Zyra draftını Draft Laboratuvarı'nda planla
Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.
- Tam 5v5 draft tahtası
- Koridor eşleşme kazanma oranları
- Seçim ve yasak önerileri

Zyra esleme verileri League of Legends 26.21 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Zyra'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Zyra buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.
Diğer Eşleşmeler: Zyra
Zyra için en zor
Zyra için en kolay
Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Zyra vs Thresh SSS - Yama 26.21
Zyra vs Thresh: Kim kazanır?
Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Thresh. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Zyra, 216 maçın 43.5% kadarını kazanıyor (95% aralığı 37.1–50.2%).
Zyra şampiyonunun Thresh karşısındaki kazanma oranı nedir?
Şampiyon Zyra, 26.21 yamasında Thresh karşısındaki 216 maçın (Koridor: Destek) 43.5% kadarını kazanıyor (95% aralığı 37.1–50.2%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Destek) beklenen oran 50.0%.
Zyra, Thresh şampiyonuna karşı counter mı?
Net olarak söylenemez. Şampiyon Zyra, Thresh karşısındaki 216 maçın 43.5% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (37.1–50.2%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.
Koridoru kim kazanır: Zyra mi, Thresh mi?
Zyra genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Thresh şampiyonuna göre ortalama 211 altın önde (15. dakika kaydı olan 213 maç).
Zyra, Thresh şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?
Ölçülebilir biçimde hayır: Zyra şampiyonunun Thresh karşısındaki kazanma oranları, 25 dakika veya daha kısa maçlarda ve daha uzun maçlarda birbirinin hata payı içinde.
Thresh, Zyra karşısında ne zaman en güçlü?
Şampiyon Thresh şu evrelerde ölçülebilir biçimde önde: İlk eşya.
Zyra, Thresh karşısında hangi buildi yapmalı?
Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Zyra şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Destek): Liandry'nin Eziyeti, Zhonya'nın Kumsaati, Rylai'nin Kristal Asası.
Zyra, Thresh karşısında hangi rünleri kullanmalı?
Sihirli Yıldız (Büyücülük + Hâkimiyet) — Thresh karşısında 73 maçta 39.7%.
