- Kazanma Oranı
- 49.2%
- Seçilme Oranı
- 0.1%
- Ort. KDA
- 3.98
Cyclops vs The Hood
- Rol
- Duelist
- Maçlar
- 572
- Sezon
- Season 10.5
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Cyclops vs The Hood eşleşmesi yakın rekabet halinde, Cyclops 118 oyunda %49.1 kazanma oranıyla öne geçiyor. Cyclops, The Hood'ın ön hat varlığı etrafında çalışmalı, oyun başına 0 hasar verirken The Hood takımı için baskıyı emiyor. Bu eşit eşleşmede, Cyclops oyuncuları The Hood'a karşı maksimum etki için takım koordinasyonuna ve yetenek zamanlamasına odaklanmalı.
Cyclops Eşleşme Analizi
Cyclops için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
Cyclops vs The Hood eşleşmesini kim kazanır?
Cyclops vs The Hood Eşleşme Analizi
Cyclops vs The Hood eşleşmesi, 118 analiz edilen maçtan gelen verilere göre son derece yakın. The Hood, Cyclops'ın %49.1'sine kıyasla %50.8 kazanma oranıyla ince bir avantaj tutuyor, bu yalnızca %1.7 fark temsil ediyor. The Hood hafif bir istatistiksel üstünlüğe sahip olsa da, her iki kahraman da geçerli seçimler ve sonuç genellikle uygulamaya bağlı. The Hood'ın kalabalık kontrolü ve dayanıklılığı, Cyclops'in hasar pencerelerini bozmasına ve arka hattını korumasına izin veriyor. The Hood, bu eşleşmede Cyclops'ın 3.40'sına karşı önemli ölçüde daha güçlü 4.20 KDA gösteriyor. Bu fark, The Hood'ın ya daha fazla eleme aldığını, ya daha az öldüğünü ya da her ikisini birden yaptığını düşündürüyor. Cyclops vs The Hood eşleşmesi etkili bir şekilde eşit. Kahraman seçimine güvenmek yerine rakibinizi mekanik olarak geçmeye, iyi konumlandırma sürdürmeye ve takımınızla çalışmaya odaklanın. Bir Düellocu olarak, Cyclops'nun The Hood'a karşı başarısı genellikle zamanlamaya bağlı. Temel bekleme sürelerini bekleyin, fırsatları belirleyin ve verimsiz takas yapmak yerine kararlı bir şekilde taahhüt edin.
Cyclops vs The Hood Savaş İstatistikleri
The Hood, Cyclops'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Öldürme ve Ölüm). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.
Cyclops vs The Hood Etki Karşılaştırması
Bir Düellocu olarak, Cyclops beklendiği gibi maç başına ortalama 0 hasar ile önde. Bu hasar çıktısı, eleme tehdit etmelerine ve The Hood'ı sürekli baskı altında tutmalarına izin veriyor.
Cyclops, The Hood'dan maç başına 0 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı, takımlarının uzun süreli dövüşleri kazanmasına ve hedeflerde varlık sürdürmesine yardımcı oluyor.
Duelist vs Vanguard Rol Eşleşmesi
Cyclops, yalnızca %49.1 kazanma oranıyla The Hood'a karşı zorlanıyor. Bu Öncü'nün kalabalık kontrolü ve dayanıklılığı agresif oyunlarınızı kapatabilir. Bekleme sürelerini bekleyin, takım arkadaşlarıyla koordine olun ve sürdürme avantajlarının birleştiği uzun süreli dövüşlere yakalanmaktan kaçının.
Cyclops etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da Cyclops için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47.0% | 166 | 4.01 | 19.3 | 6.1 | 0 | 0 | |
| 48.3% | 151 | 4.10 | 21.1 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 49.1% | 118 | 3.40 | 17.0 | 6.4 | 0 | 0 | |
| 50.5% | 103 | 3.71 | 18.5 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 40.8% | 98 | 4.12 | 21.3 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 51.5% | 97 | 4.04 | 20.0 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 58.1% | 93 | 4.57 | 24.4 | 6.8 | 0 | 0 | |
| 51.7% | 87 | 3.47 | 19.0 | 6.8 | 0 | 0 | |
| 56.3% | 87 | 4.41 | 20.4 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 43.0% | 86 | 3.82 | 19.6 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 43.4% | 83 | 3.52 | 17.7 | 6.2 | 0 | 0 | |
| 48.1% | 81 | 4.19 | 22.4 | 6.8 | 0 | 0 | |
| 42.0% | 81 | 3.31 | 16.1 | 6.2 | 0 | 0 | |
| 46.8% | 77 | 4.29 | 21.5 | 6.2 | 0 | 0 | |
| 43.1% | 72 | 3.86 | 18.8 | 6.1 | 0 | 0 | |
| 47.8% | 69 | 4.72 | 22.3 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 46.3% | 67 | 4.15 | 19.6 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 46.0% | 63 | 3.40 | 17.5 | 6.4 | 0 | 0 | |
| 43.3% | 60 | 3.03 | 16.3 | 6.8 | 0 | 0 | |
| 49.1% | 59 | 3.98 | 21.6 | 6.7 | 0 | 0 | |
| 54.2% | 59 | 4.72 | 20.4 | 5.5 | 0 | 0 | |
| 46.6% | 58 | 3.45 | 17.1 | 6.1 | 0 | 0 | |
| 40.4% | 57 | 4.38 | 20.6 | 6.2 | 0 | 0 | |
| 51.0% | 51 | 4.56 | 20.2 | 5.5 | 0 | 0 | |
| 56.0% | 50 | 4.58 | 21.7 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 44.9% | 49 | 3.93 | 20.4 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 41.9% | 43 | 3.69 | 19.4 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 58.5% | 41 | 4.74 | 21.4 | 5.6 | 0 | 0 | |
| 30.8% | 39 | 3.14 | 16.8 | 7.0 | 0 | 0 | |
| 30.8% | 39 | 3.07 | 16.4 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 61.5% | 39 | 4.00 | 19.7 | 6.2 | 0 | 0 | |
| 53.8% | 39 | 4.67 | 20.4 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 42.4% | 33 | 3.70 | 15.1 | 5.1 | 0 | 0 | |
| 58.1% | 31 | 3.52 | 17.3 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 54.8% | 31 | 5.10 | 21.6 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 37.9% | 29 | 2.93 | 17.7 | 7.7 | 0 | 0 | |
| 34.5% | 29 | 3.21 | 15.7 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 55.2% | 29 | 5.63 | 25.0 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 50.0% | 28 | 3.85 | 17.3 | 5.6 | 0 | 0 | |
| 53.6% | 28 | 4.19 | 19.8 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 51.8% | 27 | 3.60 | 18.2 | 6.4 | 0 | 0 | |
| 61.5% | 26 | 4.17 | 17.6 | 5.3 | 0 | 0 | |
| 61.5% | 26 | 5.70 | 20.2 | 4.2 | 0 | 0 | |
| 53.8% | 26 | 4.54 | 20.5 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 45.8% | 24 | 3.27 | 14.2 | 5.1 | 0 | 0 | |
| 50.0% | 24 | 4.54 | 22.9 | 6.3 | 0 | 0 | |
| 50.0% | 22 | 3.32 | 15.9 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 59.1% | 22 | 3.77 | 16.8 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 42.9% | 21 | 3.09 | 14.2 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 70.0% | 20 | 5.06 | 24.1 | 6.2 | 0 | 0 | |
| 55.0% | 20 | 4.37 | 18.3 | 5.0 | 0 | 0 | |
| 66.7% | 18 | 4.37 | 20.8 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 42.9% | 14 | 3.88 | 20.1 | 6.7 | 0 | 0 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Cyclops vs The Hood SSS
Marvel Rivals'da Cyclops'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
Cyclops, Jeff The Land Shark, Gambit, Doctor Strange'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %70.0 kazanma oranıyla Wolverine'ya karşı.
Marvel Rivals'da Cyclops'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
Cyclops, Jubilee, Cloak & Dagger, The Hood'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %30.8 kazanma oranıyla Elsa Bloodstone.
Cyclops ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Duelist olarak, Cyclops 53 eşleşmeden 26'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
Cyclops farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Duelist olarak, Cyclops'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.