Cloak & Dagger - Marvel Rivals Strategist
Wskaźnik Wygranych
49.9%
Wskaźnik Wyboru
4.3%
Śr. KDA
7.90

Cloak & Dagger vs Star-Lord

Cloak & Dagger Tier F
Rola
Strategist
Mecze
17 415
Sezon
Season 10.5

Cloak & Dagger dominuje w starciu z Star-Lord z imponującym wskaźnikiem wygranych 61.1% w 221 grach. Star-Lord poluje na Cloak & Dagger za 20.4 średnich zabójstw, ale Cloak & Dagger może odwrócić walki z 14 219 wydajnością leczenia, jeśli jest chroniony. Grając Cloak & Dagger przeciwko Star-Lord, wykorzystuj swoją przewagę wcześnie i kapitalizuj na swojej wyższej KDA.

Analiza matchupu Cloak & Dagger

Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Cloak & Dagger. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.

Porównaj z przeciwnikiem
Cloak & Dagger - 61.1% procent wygranych w tym matchupie
Cloak & Dagger
61.1% WS
VS
Matchup Star-Lord vs Cloak & Dagger - 38.9% procent wygranych
Star-Lord
38.9% WS

Kto wygrywa matchup Cloak & Dagger vs Star-Lord?

Cloak & Dagger wygrywa matchup Cloak & Dagger vs Star-Lord
Zwycięzca
Cloak & Dagger
Mecze: 221
61.1%
Wskaźnik Wygranych
38.9%
10.70
KDA
3.20
16.1
Zabójstwa
20.4
4.7
Śmierci
6.9
34.5
Asysty
1.5
4578
Obrażenia
8330
14 219
Leczenie
169

Analiza Starcia Cloak & Dagger vs Star-Lord

Starcie Cloak & Dagger vs Star-Lord jest zdecydowanie jednostronne na podstawie próbki 221 meczów. Cloak & Dagger dominuje ze wskaźnikiem wygranych 61.1%, podczas gdy Star-Lord osiąga tylko 38.9%, imponująca przewaga 22.2%. To reprezentuje jedno z bardziej nierównych starć bohaterów w Marvel Rivals, i gracze powinni mocno rozważyć kompozycję drużyny, gdy stoją przed tym scenariuszem. Cloak & Dagger ma narzędzia do przetrwania burstu Star-Lord i umożliwienia kolegom z drużyny ukaranie nadmiernego wystawienia. Cloak & Dagger absolutnie dominuje w statystykach KDA z 10.70, masywną przewagę +7.50 nad Star-Lord. Wskazuje to, że Cloak & Dagger konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. Największa różnica pojawia się w liczbach leczenia, z Cloak & Dagger zapewniającym 14 050 więcej leczenia na mecz. Ta przewaga podtrzymania często decyduje, która drużyna wygrywa przedłużone starcia. Grając Cloak & Dagger przeciwko Star-Lord, możesz grać agresywnie z pewnością siebie. Twój wskaźnik wygranych 61.1% w tym starciu oznacza, że statystyki mocno cię faworyzują w bezpośrednich starciach. Szukaj okazji do wymuszania walk i wykorzystuj swoją przewagę. Jako Strateg, starcie Cloak & Dagger przeciwko Star-Lord jest silnie wpływane przez ochronę drużyny. Pozycjonuj się w pobliżu sojuszników, którzy mogą odciągnąć, i komunikuj, gdy jesteś pod presją.

Statystyki Walki Cloak & Dagger vs Star-Lord

Cloak & Dagger prowadzi statystyki walki przeciwko Star-Lord

Cloak & Dagger ma wyraźną przewagę w walce nad Star-Lord, wygrywając 3 z 4 kategorii statystycznych (KDA, Śmierci i Asysty). Wskazuje to na znaczącą lukę wydajnościową w bezpośrednich konfrontacjach.

KDA
10.70Cloak & Dagger
3.20Star-Lord
Cloak & Dagger całkowicie przewyższa Star-Lord w efektywności KDA, notując 10.70 w porównaniu z przewagą +7.50. Ta dominująca wydajność wskazuje, że Cloak & Dagger konsekwentnie wygrywa wymiany i przeżywa walki drużynowe.
Zabójstwa
16.1Cloak & Dagger
20.4Star-Lord
Star-Lord dominuje w kolumnie zabójstw ze średnią 20.4 eliminacji, masywną przewagę +4.3 nad Cloak & Dagger. Ta różnica zabójstw tworzy znaczny potencjał śnieżnej kuli poprzez ekonomię ulta.
Śmierci
4.7Cloak & Dagger
6.9Star-Lord
Cloak & Dagger znacznie dłużej przeżywa Star-Lord w tym starciu, średnio tylko 4.7 śmierci wobec 6.9. Ta przewaga przeżywalności -2.1 zapewnia masywną wartość poprzez ciągłe obrażenia, leczenie lub obecność na pierwszej linii.
Asysty
34.5Cloak & Dagger
1.5Star-Lord
Cloak & Dagger dominuje we wkładzie drużynowym ze średnią 34.5 asyst, +32.9 więcej niż Star-Lord. Ta masywna różnica asyst pokazuje, że Cloak & Dagger konsekwentnie uczestniczy i umożliwia udane walki drużynowe.

Porównanie Wpływu Cloak & Dagger vs Star-Lord

⚔️
Śr. Obrażeń
Star-Lord
8330
+3752 przewagi
Cloak & DaggerCloak & Dagger4578
Star-LordStar-Lord8330
💚
Śr. Leczenia
Cloak & Dagger
14 219
+14 050 przewagi
Cloak & DaggerCloak & Dagger14 219
Star-LordStar-Lord169

Jako Pojedynkowicz, Star-Lord oczekiwanie prowadzi obrażenia ze średnią 8330 na mecz. Ta wydajność obrażeń pozwala im zagrażać eliminacjami i konsekwentnie wywierać presję na Cloak & Dagger.

Jako Strateg, Cloak & Dagger wnosi średnio 14 219 leczenia na mecz, podtrzymując swoją drużynę przez presję Star-Lord i umożliwiając przedłużone walki drużynowe.

Starcie Ról Strategist vs Duelist

Cloak & Dagger
Cloak & DaggerStrategist
vs
Star-Lord
Star-LordDuelist

Cloak & Dagger zaskakująco dobrze radzi sobie z Star-Lord ze wskaźnikiem wygranych 61.1%. Twoje narzędzia obronne i pozycjonowanie pozwalają ci przetrwać ich burst. Trzymaj się blisko kolegów z drużyny, używaj terenu i karaj nadmierne zaangażowanie.

MetaBot Desktop

Zbuduj najlepszą drużynę wokół Cloak & Dagger

Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.

  • Pełna plansza 6v6
  • Team-upy i synergie par
  • Matchupy z wrogą drużyną
Laboratorium składów drużyny w MetaBot Desktop

Kompletne dane o starciach dla Cloak & Dagger w Marvel Rivals (sezon Season 10.5). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.

Starcia Cloak & Dagger (Patch Season 10.5)
Przeciwnik
Wskaźnik Wygranych
Mecze
KDA
Zabójstwa
Śmierci
Obrażenia
Leczenie
55.7%4798.0315.35.6733922 721
50.0%4568.3315.15.3667721 325
56.9%39912.7317.64.3416913 405
52.4%39111.1016.44.7389113 460
50.3%39010.2116.64.8457613 570
44.9%3858.9115.25.0455013 582
45.7%3706.9213.25.8614424 344
49.2%36210.4616.55.1413213 157
46.6%3506.6712.35.300
50.1%34512.2217.24.6340610 965
53.8%3448.3514.25.3504016 772
54.9%33510.7316.04.8369912 181
55.5%3358.0414.95.5624420 827
46.7%3289.2815.05.0388112 175
51.9%3228.3614.25.1488917 222
56.6%30410.6016.04.6443014 437
44.6%2895.9911.35.400
50.7%2848.2514.65.3338411 738
50.5%27711.7616.84.7383011 754
51.8%2729.7417.75.5355110 031
52.8%2718.0114.85.4661019 090
47.0%2709.1015.65.1448315 702
51.2%25410.8817.35.1463115 626
50.6%2539.3917.05.2617615 879
61.1%22110.7016.14.7457814 219
45.0%2185.5711.86.1593721 111
53.0%21510.6216.95.0515615 776
47.8%2077.8515.35.7647720 172
48.0%20411.6517.64.8388411 377
49.8%2038.6915.25.2424611 296
42.3%1879.4115.14.7450014 082
41.6%1859.3116.95.4620522 853
49.7%1859.3314.85.0571317 008
48.3%1787.8914.75.6537718 545
51.0%15510.2716.85.0399811 768
51.7%1516.8512.85.200
47.6%14510.1315.34.9372512 790
51.0%14511.2317.44.834228950
43.6%1338.4314.75.2483614 201
57.6%1329.8418.05.5517015 315
49.2%1309.3916.05.2501014 454
45.7%1279.2215.55.5325910 914
52.0%1259.9417.15.0447312 996
41.6%1257.8913.65.1384813 603
53.7%12310.4217.55.1399311 527
50.0%12211.1116.14.4416913 393
38.5%1229.8416.95.3424811 844
57.1%11912.0717.54.6392014 373
54.8%1157.6113.45.3554818 066
58.6%998.9313.44.5408115 196
56.8%889.3916.75.4560817 459
41.4%876.0912.15.500
58.6%5810.1915.04.5570218 583
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ Cloak & Dagger vs Star-Lord

Jakie są najlepsze starcia Cloak & Dagger w Marvel Rivals?

Cloak & Dagger radzi sobie najlepiej przeciwko Doctor Strange, Invisible Woman, Elsa Bloodstone. Najsilniejsze starcie jest z Star-Lord ze wskaźnikiem wygranych 61.1%.

Jakie są najgorsze starcia Cloak & Dagger w Marvel Rivals?

Cloak & Dagger ma trudności z Gambit, Magneto, Moon Knight. Najtrudniejszy kontrpik to Mister Fantastic z tylko 38.5% wskaźnikiem wygranych.

Jak wygrywać więcej starć z Cloak & Dagger?

Jako Strategist, Cloak & Dagger wygrywa 31 z 53 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.

Jak Cloak & Dagger radzi sobie przeciwko różnym rolom?

Jako Strategist, wydajność Cloak & Dagger w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.