Graves, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
49.5%
Seçim Oranı
3.0%
Yasaklanma Oranı
7.0%

Graves vs Bel'Veth

Graves Tier CNişancı
Yama
26.20
Maç
3.898
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
13 Eki 2026 UTC

Graves vs Bel'Veth, LoL patch 26.20\'da a decisive bir eşleşme. Graves, 42 oyuna dayalı olarak Bel'Veth\'a karşı 54.8% win rate (+9.5%) ile kazanıyor. Graves holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Graves vs Bel'Veth eşleşmesi için en iyi Graves buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

Graves Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Graves'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Graves
Graves
57.5%
VS
Bel'Veth
42.5%
Bel'Veth

Graves vs Bel'Veth: Kim Kazanır?

Hafif üstünlük: GravesDüşük güven

Graves bu maçların 57.5% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 42.2% ile 71.5% arasında (95% aralığı).

Beklenen
48.6%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orman)
Eşleşme etkisi
+8.9 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
40 maç
Koridor: Orman
vs yama 26.19
—
İki yamada da yeterli maç yok

Koridor: Orman · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.20 · 10 Eki – 11 Eki

Öne çıkanlar

  • Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Graves. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Graves, 40 maçın 57.5% kadarını kazanıyor (95% aralığı 42.2–71.5%).
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Orman) Graves şampiyonu için 48.6% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • Graves genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Bel'Veth şampiyonuna göre ortalama 724 altın önde (15. dakika kaydı olan 39 maç).
  • Graves oyuncuları Bel'Veth karşısında şu seçimi çok daha seyrek yapıyor: Merkür'ün Adımları. Diğer maçlarında (Koridor: Orman) 29.7%, burada 12.5%.
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca Graves ve Bel'Veth karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, Graves şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

Graves vs Bel'Veth Koridor İstatistikleri

GravesBel'Veth

15. dakikada

Altın farkı
+724
Graves önde
95% aralığı: +350 ile +1.097 arası
XP farkı
+514
Graves önde
95% aralığı: +109 ile +918 arası
CS farkı
+9.7
Graves önde
95% aralığı: +1.7 ile +17.7 arası
3.03
15. dk öncesi öldürmeler
1.67
1.59
15. dk öncesi ölümler
2.26
0.33
15. dk öncesi solo öldürmeler
0.07
2.5%
İlk kan
0.0%

Tüm maç ortalamaları

1.4
CS / dk
1.2
755
Hasar / dk
541
13.939
Altın / oyun
12.625
325
İyileştirme / dk
467
681
Azaltılan Hasar / dk
950
0.7
CC / dk
0.6

Graves vs Bel'Veth Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

Graves şampiyonunun Bel'Veth karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
3 maç
Yetersiz maç
20–25 dk
8 maç
Yetersiz maç
25–30 dk
18 maç
Yetersiz maç
30–35 dk
9 maç
Yetersiz maç
35+ dk
2 maç
Graves vs Bel'Veth95% aralığıGraves olağan (Orman)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Graves şampiyonunun Bel'Veth karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

Graves vs Bel'Veth Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)GravesGraves 15. dk altın: +724
  2. İlk eşyaDengeliGraves: 0.1 dk · Bel'Veth: 0.1 dk
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarYetersiz veri
  5. 30+ dk maçlarYetersiz veri

Graves vs Bel'Veth: Neler Değişiyor

Graves oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Orman) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

  • Merkür'ün Adımları
    Genellikle
    29.7%
    vs Bel'Veth
    12.5%
    −17.2 puan
  • Özel İndirim
    Genellikle
    7.3%
    vs Bel'Veth
    22.5%
    +15.2 puan
  • Atiklik Çizmeleri
    Genellikle
    1.9%
    vs Bel'Veth
    7.5%
    +5.6 puan
  • Yelgezer YavrusuGörünmez Totem
    Yelgezer Yavrusu + Görünmez TotemBaşlangıç eşyaları
    Genellikle
    2.3%
    vs Bel'Veth
    7.5%
    +5.2 puan
  • Efsane: Kan
    Genellikle
    1.3%
    vs Bel'Veth
    5.0%
    +3.7 puan

Graves vs Bel'Veth En İyi Build

Olağan Graves build (Orman)

61.7% kazanma oranı · 588 maç

Rakip: Bel'Veth

Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Bel'Veth'a karşı 25 Graves maçından yalnızca 8 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Graves'ın standart buildini kullanın.

  • Graves genellikle ilk olarak Alazpençe Yavrusu eşyasını tamamlıyor; süre: 0.1 dk (26 maçın medyanı).
  • Bel'Veth genellikle ilk olarak Yelgezer Yavrusu eşyasını tamamlıyor; süre: 0.1 dk (21 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: Q > E > W — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

Graves vs Bel'Veth En İyi Rünler

Olağan Graves rünleri (Orman)

Ayağı ÇabukAyağı Çabuk
İsabet
ZaferEfsane: ÇeviklikSon Darbe
İlham
Kozmik SezgiSihirli Pabuçlar
Saldırı Hızı (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

51.6% kazanma oranı · 713 maç

Rakip: Bel'Veth

Henüz eşleşmeye özel bir rün sayfası için yeterli maç yok — olağan sayfayı kullanın.

MetaBot Desktop

Graves draftını Draft Laboratuvarı'nda planla

Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.

  • Tam 5v5 draft tahtası
  • Koridor eşleşme kazanma oranları
  • Seçim ve yasak önerileri
MetaBot Desktop'ta Draft Laboratuvarı

Graves esleme verileri League of Legends 26.20 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Graves'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Graves buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

Diğer Eşleşmeler: Graves

Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Graves vs Bel'Veth SSS - Yama 26.20

Graves vs Bel'Veth: Kim kazanır?

Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Graves. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Graves, 40 maçın 57.5% kadarını kazanıyor (95% aralığı 42.2–71.5%).

Graves şampiyonunun Bel'Veth karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon Graves, 26.20 yamasında Bel'Veth karşısındaki 40 maçın (Koridor: Orman) 57.5% kadarını kazanıyor (95% aralığı 42.2–71.5%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orman) beklenen oran 48.6%.

Graves, Bel'Veth şampiyonuna karşı counter mı?

Net olarak söylenemez. Şampiyon Graves, Bel'Veth karşısındaki 40 maçın 57.5% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (42.2–71.5%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.

Koridoru kim kazanır: Graves mi, Bel'Veth mi?

Graves genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Bel'Veth şampiyonuna göre ortalama 724 altın önde (15. dakika kaydı olan 39 maç).

Graves, Bel'Veth şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Bel'Veth, Graves karşısında ne zaman en güçlü?

Güncel verilere göre oyunun hiçbir evresinde şampiyon Bel'Veth, Graves karşısında hata payının ötesinde önde değil.

Graves, Bel'Veth karşısında hangi buildi yapmalı?

Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Graves şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Orman): Kibir, Tahsildar, Ölümsüz Kalkanyay. Bel'Veth karşısındaki en büyük değişiklik: Merkür'ün Adımları (genellikle 29.7%, burada 12.5%).

Graves, Bel'Veth karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Graves şampiyonunun olağan Ayağı Çabuk sayfasını kullanın (İsabet + İlham); eşleşmeye özel bir sayfa için çok az maç var. Bel'Veth karşısındaki en büyük değişiklik: Özel İndirim (genellikle 7.3%, burada 22.5%).