Graves, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
47.6%
Seçim Oranı
2.0%
Yasaklanma Oranı
6.1%

Graves vs Wukong

Graves Tier FNişancı
Yama
26.21
Maç
3.990
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
3 Kas 2026 UTC

Graves vs Wukong, LoL patch 26.21\'da a decisive bir eşleşme. Wukong, 136 oyuna dayalı olarak Graves\'a karşı 53.7% win rate (+7.4%) ile kazanıyor. Wukong holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Graves vs Wukong eşleşmesi için en iyi Graves buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

Graves Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Graves'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Graves
Graves
46.9%
VS
Wukong
53.1%
Wukong

Graves vs Wukong: Kim Kazanır?

Hafif üstünlük: WukongDüşük güven

Graves bu maçların 46.9% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 38.9% ile 55.0% arasında (95% aralığı).

Beklenen
43.9%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orman)
Eşleşme etkisi
+2.9 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
143 maç
Koridor: Orman
vs yama 26.20
+3.6 puan
Yamalar arası normal dalgalanma içinde

Koridor: Orman · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.21 · 27 Eki – 3 Kas

Öne çıkanlar

  • Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Wukong. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Graves, 143 maçın 46.9% kadarını kazanıyor (95% aralığı 38.9–55.0%).
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Orman) Graves şampiyonu için 43.9% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • Graves genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Wukong şampiyonuna göre ortalama 271 altın önde (15. dakika kaydı olan 139 maç).
  • Graves oyuncuları Wukong karşısında şu seçimi çok daha sık yapıyor: Çelik Kaplamalı Çizme. Diğer maçlarında (Koridor: Orman) 42.7%, burada 54.5%.
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca Graves ve Wukong karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, Graves şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

Graves vs Wukong Koridor İstatistikleri

GravesWukong

15. dakikada

Altın farkı
+271
Graves önde
95% aralığı: +79 ile +463 arası
XP farkı
+241
Graves önde
95% aralığı: +53 ile +429 arası
CS farkı
+7.6
Graves önde
95% aralığı: +4.0 ile +11.2 arası
2.51
15. dk öncesi öldürmeler
2.61
2.19
15. dk öncesi ölümler
1.96
0.11
15. dk öncesi solo öldürmeler
0.25
7.0%
İlk kan
4.9%

Tüm maç ortalamaları

1.5
CS / dk
1.1
780
Hasar / dk
586
13.985
Altın / oyun
12.950
309
İyileştirme / dk
330
713
Azaltılan Hasar / dk
1.076
0.8
CC / dk
0.8

Graves vs Wukong Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

Graves şampiyonunun Wukong karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
9 maç
Yetersiz maç
20–25 dk
23 maç
46.2%
25–30 dk
39 maç
43.2%
30–35 dk
37 maç
54.3%
35+ dk
35 maç
Graves vs Wukong95% aralığıGraves olağan (Orman)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Graves şampiyonunun Wukong karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

Graves vs Wukong Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)GravesGraves 15. dk altın: +271
  2. İlk eşyaDengeliGraves: 0.2 dk · Wukong: 0.2 dk
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarDengeliGraves: 62 maçta kazanma oranı 43.5%
  5. 30+ dk maçlarDengeliGraves: 72 maçta kazanma oranı 48.6%

Graves vs Wukong: Neler Değişiyor

Graves oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Orman) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

Graves vs Wukong En İyi Build

Olağan Graves build (Orman)

86.7% kazanma oranı · 15 maç

Rakip: Wukong

Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Wukong'a karşı 96 Graves maçından yalnızca 16 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Graves'ın standart buildini kullanın.

  • Graves genellikle ilk olarak Alazpençe Yavrusu eşyasını tamamlıyor; süre: 0.2 dk (112 maçın medyanı).
  • Wukong genellikle ilk olarak Alazpençe Yavrusu eşyasını tamamlıyor; süre: 0.2 dk (86 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: Q > E > W — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

Graves vs Wukong En İyi Rünler

Olağan Graves rünleri (Orman)

Ayağı ÇabukAyağı Çabuk
İsabet
ZaferEfsane: ÇeviklikSon Darbe
Hâkimiyet
Ani DarbeHazine Avcısı
Saldırı Hızı (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

62.5% kazanma oranı · 48 maç

Rakip: Wukong

Kara HasatKara Hasat
Hâkimiyet
Ani DarbeAcı HatıraHazine Avcısı
İsabet
Efsane: ÇeviklikZafer
Saldırı Hızı (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

47.5% kazanma oranı · 61 maç

MetaBot Desktop

Graves draftını Draft Laboratuvarı'nda planla

Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.

  • Tam 5v5 draft tahtası
  • Koridor eşleşme kazanma oranları
  • Seçim ve yasak önerileri
MetaBot Desktop'ta Draft Laboratuvarı

Graves esleme verileri League of Legends 26.21 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Graves'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Graves buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

Diğer Eşleşmeler: Graves

Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.

🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Graves vs Wukong SSS - Yama 26.21

Graves vs Wukong: Kim kazanır?

Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Wukong. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Graves, 143 maçın 46.9% kadarını kazanıyor (95% aralığı 38.9–55.0%).

Graves şampiyonunun Wukong karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon Graves, 26.21 yamasında Wukong karşısındaki 143 maçın (Koridor: Orman) 46.9% kadarını kazanıyor (95% aralığı 38.9–55.0%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orman) beklenen oran 43.9%.

Graves, Wukong şampiyonuna karşı counter mı?

Net olarak söylenemez. Şampiyon Graves, Wukong karşısındaki 143 maçın 46.9% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (38.9–55.0%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.

Koridoru kim kazanır: Graves mi, Wukong mi?

Graves genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Wukong şampiyonuna göre ortalama 271 altın önde (15. dakika kaydı olan 139 maç).

Graves, Wukong şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Wukong, Graves karşısında ne zaman en güçlü?

Güncel verilere göre oyunun hiçbir evresinde şampiyon Wukong, Graves karşısında hata payının ötesinde önde değil.

Graves, Wukong karşısında hangi buildi yapmalı?

Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Graves şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Orman): Tahsildar, Youmuu'nun Hayaletkılıcı, Ebedi Kılıç. Wukong karşısındaki en büyük değişiklik: Çelik Kaplamalı Çizme (genellikle 42.7%, burada 54.5%).

Graves, Wukong karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Kara Hasat (Hâkimiyet + İsabet) — Wukong karşısında 61 maçta 47.5%. Wukong karşısındaki en büyük değişiklik: Hâkimiyet (genellikle 15.8%, burada 8.4%).