Jhin, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
50.6%
Seçim Oranı
8.4%
Yasaklanma Oranı
4.1%

Jhin vs Viktor

Jhin Tier ANişancıBüyücü
Yama
26.20
Maç
16.729
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
17 Eki 2026 UTC

Jhin vs Viktor, LoL patch 26.20\'da a decisive bir eşleşme. Jhin, 124 oyuna dayalı olarak Viktor\'a karşı 56.5% win rate (+12.9%) ile kazanıyor. Viktor wins the early laning phase while Jhin scales better into the late game. Aşağıda Jhin vs Viktor eşleşmesi için en iyi Jhin buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

Jhin Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Jhin'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Jhin
Jhin
58.8%
VS
Viktor
41.2%
Viktor

Jhin vs Viktor: Kim Kazanır?

Hafif üstünlük: JhinDüşük güven

Jhin bu maçların 58.8% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 49.6% ile 67.4% arasında (95% aralığı).

Beklenen
50.6%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Alt)
Eşleşme etkisi
+8.2 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
114 maç
Koridor: Alt
vs yama 26.19
+9.9 puan
Yamalar arası normal dalgalanma içinde

Koridor: Alt · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.20 · 10 Eki – 17 Eki

Başka bir koridorda da karşılaştılar (Orta): 6 maç, Jhin şampiyonunun kazanma oranı 33.3%.

Öne çıkanlar

  • Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Jhin. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Jhin, 114 maçın 58.8% kadarını kazanıyor (95% aralığı 49.6–67.4%).
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Alt) Jhin şampiyonu için 50.6% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • Jhin genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Viktor şampiyonuna göre ortalama 704 altın önde (15. dakika kaydı olan 111 maç).
  • Jhin oyuncuları Viktor karşısında şu seçimi çok daha sık yapıyor: Can (savunma). Diğer maçlarında (Koridor: Alt) 12.9%, burada 21.9%.
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca Jhin ve Viktor karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, Jhin şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

Jhin vs Viktor Koridor İstatistikleri

JhinViktor

15. dakikada

Altın farkı
+704
Jhin önde
95% aralığı: +434 ile +973 arası
XP farkı
+128
Hata payı içinde
95% aralığı: −51 ile +306 arası
CS farkı
+3.8
Hata payı içinde
95% aralığı: −1.0 ile +8.6 arası
3.93
15. dk öncesi öldürmeler
2.13
2.12
15. dk öncesi ölümler
2.91
0.23
15. dk öncesi solo öldürmeler
0.13
23.7%
İlk kan
8.8%

Tüm maç ortalamaları

6.8
CS / dk
6.6
847
Hasar / dk
873
14.509
Altın / oyun
12.943
192
İyileştirme / dk
57
371
Azaltılan Hasar / dk
512
1.0
CC / dk
1.0

Jhin vs Viktor Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

Jhin şampiyonunun Viktor karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
12 maç
Yetersiz maç
20–25 dk
10 maç
48.6%
25–30 dk
35 maç
63.0%
30–35 dk
27 maç
60.0%
35+ dk
30 maç
Jhin vs Viktor95% aralığıJhin olağan (Alt)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Jhin şampiyonunun Viktor karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

Jhin vs Viktor Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)JhinJhin 15. dk altın: +704
  2. İlk eşyaJhinJhin: 10.7 dk · Viktor: 11.7 dk
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarDengeliJhin: 45 maçta kazanma oranı 55.6%
  5. 30+ dk maçlarDengeliJhin: 57 maçta kazanma oranı 61.4%

Jhin vs Viktor: Neler Değişiyor

Jhin oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Alt) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

  • Can (savunma)
    Can (savunma)İstatistik parçası
    Genellikle
    12.9%
    vs Viktor
    21.9%
    +9.0 puanBurada kazanma oranı 64.0%
  • Doran'ın MiğferiCan İksiriGörünmez Totem
    Doran'ın Miğferi + Can İksiri + Görünmez TotemBaşlangıç eşyaları
    Genellikle
    6.0%
    vs Viktor
    13.2%
    +7.1 puan
  • Uyarlanabilir Güç (saldırı)
    Uyarlanabilir Güç (saldırı)İstatistik parçası
    Genellikle
    94.5%
    vs Viktor
    100.0%
    +5.5 puanBurada kazanma oranı 58.8%
  • Ölümateşi Dokunuşu
    Genellikle
    6.1%
    vs Viktor
    11.4%
    +5.3 puan
  • Merkür'ün Adımları
    Genellikle
    1.7%
    vs Viktor
    5.3%
    +3.6 puan

Jhin vs Viktor En İyi Build

Olağan Jhin build (Alt)

80.0% kazanma oranı · 25 maç

Rakip: Viktor

Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Viktor'a karşı 82 Jhin maçından yalnızca 12 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Jhin'ın standart buildini kullanın.

  • Jhin genellikle ilk olarak Kibir eşyasını tamamlıyor; süre: 10.7 dk (54 maçın medyanı).
  • Viktor genellikle ilk olarak Siyahateş Meşalesi eşyasını tamamlıyor; süre: 11.7 dk (86 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: Q > W > E — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

Jhin vs Viktor En İyi Rünler

Olağan Jhin rünleri (Alt)

Ayağı ÇabukAyağı Çabuk
İsabet
Pratik ZekâEfsane: KanBiç Devir
İlham
On Parmağında On MarifetÖzel İndirim
Uyarlanabilir Güç (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Can (savunma)

66.2% kazanma oranı · 71 maç

Rakip: Viktor

Kara HasatKara Hasat
Hâkimiyet
Kan TadıAcı HatıraHazine Avcısı
İsabet
Son DarbePratik Zekâ
Uyarlanabilir Güç (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

86.4% kazanma oranı · 22 maç

MetaBot Desktop

Jhin draftını Draft Laboratuvarı'nda planla

Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.

  • Tam 5v5 draft tahtası
  • Koridor eşleşme kazanma oranları
  • Seçim ve yasak önerileri
MetaBot Desktop'ta Draft Laboratuvarı

Jhin esleme verileri League of Legends 26.20 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Jhin'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Jhin buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

Diğer Eşleşmeler: Jhin

Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Jhin vs Viktor SSS - Yama 26.20

Jhin vs Viktor: Kim kazanır?

Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Jhin. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Jhin, 114 maçın 58.8% kadarını kazanıyor (95% aralığı 49.6–67.4%).

Jhin şampiyonunun Viktor karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon Jhin, 26.20 yamasında Viktor karşısındaki 114 maçın (Koridor: Alt) 58.8% kadarını kazanıyor (95% aralığı 49.6–67.4%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Alt) beklenen oran 50.6%.

Jhin, Viktor şampiyonuna karşı counter mı?

Net olarak söylenemez. Şampiyon Jhin, Viktor karşısındaki 114 maçın 58.8% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (49.6–67.4%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.

Koridoru kim kazanır: Jhin mi, Viktor mi?

Jhin genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Viktor şampiyonuna göre ortalama 704 altın önde (15. dakika kaydı olan 111 maç).

Jhin, Viktor şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Viktor, Jhin karşısında ne zaman en güçlü?

Güncel verilere göre oyunun hiçbir evresinde şampiyon Viktor, Jhin karşısında hata payının ötesinde önde değil.

Jhin, Viktor karşısında hangi buildi yapmalı?

Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Jhin şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Alt): Fırtınabiçen, Bombardıman Topu, Fani Hatıratı. Viktor karşısındaki en büyük değişiklik: Doran'ın Miğferi + Can İksiri + Görünmez Totem (genellikle 6.0%, burada 13.2%).

Jhin, Viktor karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Kara Hasat (Hâkimiyet + İsabet) — Viktor karşısında 22 maçta 86.4%. Viktor karşısındaki en büyük değişiklik: Can (savunma) (genellikle 12.9%, burada 21.9%).