
- Kazanma Oranı
- 49.1%
- Seçim Oranı
- 1.6%
- Yasaklanma Oranı
- 1.6%
Kayle vs Teemo
- Yama
- 26.20
- Maç
- 2.127
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 13 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Kayle vs Teemo, LoL patch 26.20\'da a decisive bir eşleşme. Teemo, 62 oyuna dayalı olarak Kayle\'a karşı 56.5% win rate (+12.9%) ile kazanıyor. Teemo holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Kayle vs Teemo eşleşmesi için en iyi Kayle buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.
Kayle Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Kayle'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.


Kayle vs Teemo: Kim Kazanır?
Kayle bu maçların 41.7% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 30.1% ile 54.3% arasında (95% aralığı).
- Beklenen
- 48.5% İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Üst)
- Eşleşme etkisi
- −6.8 puan Gözlenen eksi beklenen
- Örneklem
- 60 maç Koridor: Üst
- vs yama 26.19
- −1.2 puan Yamalar arası normal dalgalanma içinde
Koridor: Üst · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.20 · 9 Eki – 11 Eki
Öne çıkanlar
- Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Teemo. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Kayle, 60 maçın 41.7% kadarını kazanıyor (95% aralığı 30.1–54.3%).
- İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Üst) Kayle şampiyonu için 48.5% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
- Teemo genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Kayle şampiyonuna göre ortalama 1.233 altın önde (15. dakika kaydı olan 59 maç).
- Kayle oyuncuları Teemo karşısında şu seçimi çok daha sık yapıyor: Doran'ın Kalkanı + Can İksiri. Diğer maçlarında (Koridor: Üst) 6.3%, burada 23.3%.
Nasıl Hesaplıyoruz
Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.
Bir maç yalnızca Kayle ve Teemo karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.
95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.
Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.
"Neler değişiyor" bölümü, Kayle şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).
Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.
Kayle vs Teemo Koridor İstatistikleri
15. dakikada
Tüm maç ortalamaları
Kayle vs Teemo Maç Süresine Göre Kazanma Oranı
Kayle şampiyonunun Teemo karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.
Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Kayle şampiyonunun Teemo karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.
Kayle vs Teemo Güç Zirveleri
Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.
- Koridor (15 dk)TeemoKayle 15. dk altın: −1.233
- İlk eşyaTeemoKayle: 14.3 dk · Teemo: 11.9 dk
- 20 dk altı maçlarYetersiz veri
- 20–30 dk maçlarYetersiz veri
- 30+ dk maçlarYetersiz veri
Kayle vs Teemo: Neler Değişiyor
Kayle oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Üst) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

Doran'ın Kalkanı + Can İksiriBaşlangıç eşyalarıGenellikle6.3%vs Teemo23.3%+17.0 puan

Doran'ın Yayı + Can İksiri + Can İksiriBaşlangıç eşyalarıGenellikle18.9%vs Teemo6.7%−12.3 puan
Ayağı ÇabukAna rünGenellikle9.7%vs Teemo20.0%+10.3 puan

Doran'ın Kalkanı + Can İksiri + Görünmez TotemBaşlangıç eşyalarıGenellikle3.6%vs Teemo10.0%+6.4 puan
CanlandırRünGenellikle1.2%vs Teemo5.0%+3.8 puan
Genellikle%0,5 altıvs Teemo3.3%+3.3 puan
Kutluyas RukernEşyaGenellikle%0,5 altıvs Teemo3.3%+3.3 puan
Ölçeklenen Can (esnek)İstatistik parçasıGenellikle%0,5 altıvs Teemo3.3%+3.3 puan
Kayle vs Teemo En İyi Build
Olağan Kayle build (Üst)
63.0% kazanma oranı · 92 maç
Rakip: Teemo
Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Teemo'a karşı 34 Kayle maçından yalnızca 7 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Kayle'ın standart buildini kullanın.
- Kayle genellikle ilk olarak Nashor'un Dişi eşyasını tamamlıyor; süre: 14.3 dk (47 maçın medyanı).
- Teemo genellikle ilk olarak Statikk Hançer eşyasını tamamlıyor; süre: 11.9 dk (48 maçın medyanı).
- Yetenek önceliği: E > Q > W — olağanla aynı.
Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.
Kayle vs Teemo En İyi Rünler
Kayle draftını Draft Laboratuvarı'nda planla
Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.
- Tam 5v5 draft tahtası
- Koridor eşleşme kazanma oranları
- Seçim ve yasak önerileri

Kayle esleme verileri League of Legends 26.20 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Kayle'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Kayle buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.
Diğer Eşleşmeler: Kayle
Kayle için en zor
Kayle için en kolay
Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Kayle vs Teemo SSS - Yama 26.20
Kayle vs Teemo: Kim kazanır?
Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Teemo. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Kayle, 60 maçın 41.7% kadarını kazanıyor (95% aralığı 30.1–54.3%).
Kayle şampiyonunun Teemo karşısındaki kazanma oranı nedir?
Şampiyon Kayle, 26.20 yamasında Teemo karşısındaki 60 maçın (Koridor: Üst) 41.7% kadarını kazanıyor (95% aralığı 30.1–54.3%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Üst) beklenen oran 48.5%.
Kayle, Teemo şampiyonuna karşı counter mı?
Net olarak söylenemez. Şampiyon Kayle, Teemo karşısındaki 60 maçın 41.7% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (30.1–54.3%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.
Koridoru kim kazanır: Kayle mi, Teemo mi?
Teemo genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Kayle şampiyonuna göre ortalama 1.233 altın önde (15. dakika kaydı olan 59 maç).
Kayle, Teemo şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?
Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.
Teemo, Kayle karşısında ne zaman en güçlü?
Şampiyon Teemo şu evrelerde ölçülebilir biçimde önde: Koridor (15 dk), İlk eşya.
Kayle, Teemo karşısında hangi buildi yapmalı?
Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Kayle şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Üst): Gölgealev, Nashor'un Dişi, Rabadon'un Şapkası. Teemo karşısındaki en büyük değişiklik: Doran'ın Kalkanı + Can İksiri (genellikle 6.3%, burada 23.3%).
Kayle, Teemo karşısında hangi rünleri kullanmalı?
Kayle şampiyonunun olağan Saldırıya Devam sayfasını kullanın (İsabet + Büyücülük); eşleşmeye özel bir sayfa için çok az maç var. Teemo karşısındaki en büyük değişiklik: Ayağı Çabuk (genellikle 9.7%, burada 20.0%).
