
- Kazanma Oranı
- 50.2%
- Seçim Oranı
- 4.0%
- Yasaklanma Oranı
- 28.9%
Master Yi vs Lee Sin
- Yama
- 26.21
- Maç
- 8.078
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 3 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Master Yi vs Lee Sin, LoL patch 26.21\'da a decisive bir eşleşme. Master Yi, 498 oyuna dayalı olarak Lee Sin\'a karşı 56.4% win rate (+12.9%) ile kazanıyor. Master Yi holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Master Yi vs Lee Sin eşleşmesi için en iyi Master Yi buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.
Master Yi Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Master Yi'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.


Master Yi vs Lee Sin: Kim Kazanır?
Master Yi bu maçların 56.4% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 51.9% ile 60.8% arasında (95% aralığı).
- Beklenen
- 55.3% İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orman)
- Eşleşme etkisi
- +1.1 puan Gözlenen eksi beklenen
- Örneklem
- 477 maç Koridor: Orman
- vs yama 26.20
- −0.4 puan Yamalar arası normal dalgalanma içinde
Koridor: Orman · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.21 · 27 Eki – 3 Kas
Öne çıkanlar
- Master Yi, güncel yamadaki geniş bir örneklemde bu eşleşmeyi tutarlı biçimde kazanıyor: şampiyon Master Yi, 477 maçın 56.4% kadarını kazanıyor (95% aralığı 51.9–60.8%).
- İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Orman) Master Yi şampiyonu için 55.3% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
- Master Yi genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Lee Sin şampiyonuna göre ortalama 120 altın önde (15. dakika kaydı olan 472 maç).
- Master Yi oyuncuları Lee Sin karşısında şu seçimi çok daha sık yapıyor: Çelik Kaplamalı Çizme. Diğer maçlarında (Koridor: Orman) 8.3%, burada 12.4%.
Nasıl Hesaplıyoruz
Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.
Bir maç yalnızca Master Yi ve Lee Sin karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.
95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.
Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.
"Neler değişiyor" bölümü, Master Yi şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).
Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.
Master Yi vs Lee Sin Koridor İstatistikleri
15. dakikada
Tüm maç ortalamaları
Master Yi vs Lee Sin Maç Süresine Göre Kazanma Oranı
Master Yi şampiyonunun Lee Sin karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.
Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Master Yi şampiyonunun Lee Sin karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.
Master Yi vs Lee Sin Güç Zirveleri
Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.
- Koridor (15 dk)Master YiMaster Yi 15. dk altın: +120
- İlk eşyaDengeliMaster Yi: 0.2 dk · Lee Sin: 0.2 dk
- 20 dk altı maçlarYetersiz veri
- 20–30 dk maçlarDengeliMaster Yi: 208 maçta kazanma oranı 52.9%
- 30+ dk maçlarMaster YiMaster Yi: 247 maçta kazanma oranı 59.1%
Master Yi vs Lee Sin: Neler Değişiyor
Master Yi oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Orman) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.
Çelik Kaplamalı ÇizmeBotlarGenellikle8.3%vs Lee Sin12.4%+4.1 puanBurada kazanma oranı 61.0%
Master Yi vs Lee Sin En İyi Build
Olağan Master Yi build (Orman)
90.9% kazanma oranı · 11 maç
Rakip: Lee Sin
75.0% kazanma oranı · 32 maç
Sınırlı örneklem: 329 maçın yalnızca 32 tanesinde tam olarak bu çekirdek tamamlandı; bunu bir öneri değil, bir gözlem olarak değerlendirin.
- Master Yi genellikle ilk olarak Alazpençe Yavrusu eşyasını tamamlıyor; süre: 0.2 dk (195 maçın medyanı).
- Lee Sin genellikle ilk olarak Alazpençe Yavrusu eşyasını tamamlıyor; süre: 0.2 dk (370 maçın medyanı).
- Yetenek önceliği: Q > E > W — olağanla aynı.
Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.
Master Yi vs Lee Sin En İyi Rünler
Master Yi draftını Draft Laboratuvarı'nda planla
Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.
- Tam 5v5 draft tahtası
- Koridor eşleşme kazanma oranları
- Seçim ve yasak önerileri

Master Yi esleme verileri League of Legends 26.21 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Master Yi'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Master Yi buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.
Diğer Eşleşmeler: Master Yi
Master Yi için en zor
Master Yi için en kolay
Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Master Yi vs Lee Sin SSS - Yama 26.21
Master Yi vs Lee Sin: Kim kazanır?
Master Yi, güncel yamadaki geniş bir örneklemde bu eşleşmeyi tutarlı biçimde kazanıyor: şampiyon Master Yi, 477 maçın 56.4% kadarını kazanıyor (95% aralığı 51.9–60.8%).
Master Yi şampiyonunun Lee Sin karşısındaki kazanma oranı nedir?
Şampiyon Master Yi, 26.21 yamasında Lee Sin karşısındaki 477 maçın (Koridor: Orman) 56.4% kadarını kazanıyor (95% aralığı 51.9–60.8%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orman) beklenen oran 55.3%.
Master Yi, Lee Sin şampiyonuna karşı counter mı?
Evet. Şampiyon Master Yi, 26.21 yamasında Lee Sin karşısındaki 477 maçın 56.4% kadarını kazanıyor ve 95% aralığının tamamı 50% üzerinde.
Koridoru kim kazanır: Master Yi mi, Lee Sin mi?
Master Yi genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Lee Sin şampiyonuna göre ortalama 120 altın önde (15. dakika kaydı olan 472 maç).
Master Yi, Lee Sin şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?
Ölçülebilir biçimde hayır: Master Yi şampiyonunun Lee Sin karşısındaki kazanma oranları, 25 dakika veya daha kısa maçlarda ve daha uzun maçlarda birbirinin hata payı içinde.
Lee Sin, Master Yi karşısında ne zaman en güçlü?
Güncel verilere göre oyunun hiçbir evresinde şampiyon Lee Sin, Master Yi karşısında hata payının ötesinde önde değil.
Master Yi, Lee Sin karşısında hangi buildi yapmalı?
Lee Sin karşısında en başarılı Master Yi çekirdeği: Kraken Katili, Ölümün Dansı, Mahvolmuş Kralın Kılıcı (32 maçta 75.0%). Lee Sin karşısındaki en büyük değişiklik: Çelik Kaplamalı Çizme (genellikle 8.3%, burada 12.4%).
Master Yi, Lee Sin karşısında hangi rünleri kullanmalı?
Ölümcül Tempo (İsabet + İlham) — Lee Sin karşısında 66 maçta 63.6%.

