
- Kazanma Oranı
- 48.5%
- Seçim Oranı
- 5.1%
- Yasaklanma Oranı
- 12.6%
Nautilus vs Senna
- Yama
- 26.21
- Maç
- 10.279
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 3 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Nautilus vs Senna, LoL patch 26.21\'da a decisive bir eşleşme. Senna, 244 oyuna dayalı olarak Nautilus\'a karşı 52.9% win rate (+5.7%) ile kazanıyor. Senna holds the advantage in both the early and late game. Aşağıda Nautilus vs Senna eşleşmesi için en iyi Nautilus buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.
Nautilus Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Nautilus'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.


Nautilus vs Senna: Kim Kazanır?
Nautilus bu maçların 47.9% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 41.5% ile 54.2% arasında (95% aralığı).
- Beklenen
- 47.2% İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Destek)
- Eşleşme etkisi
- +0.6 puan Gözlenen eksi beklenen
- Örneklem
- 234 maç Koridor: Destek
- vs yama 26.20
- −7.6 puan Yamalar arası normal dalgalanma içinde
Koridor: Destek · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.21 · 27 Eki – 3 Kas
Öne çıkanlar
- Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Senna. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Nautilus, 234 maçın 47.9% kadarını kazanıyor (95% aralığı 41.5–54.2%).
- İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Destek) Nautilus şampiyonu için 47.2% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
- Senna genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Nautilus şampiyonuna göre ortalama 422 altın önde (15. dakika kaydı olan 230 maç).
- Nautilus oyuncuları Senna karşısında şu seçimi çok daha seyrek yapıyor: Ölçeklenen Can (savunma). Diğer maçlarında (Koridor: Destek) 92.5%, burada 88.5%.
Nasıl Hesaplıyoruz
Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.
Bir maç yalnızca Nautilus ve Senna karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.
95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.
Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.
"Neler değişiyor" bölümü, Nautilus şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).
Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.
Nautilus vs Senna Koridor İstatistikleri
15. dakikada
Tüm maç ortalamaları
Nautilus vs Senna Maç Süresine Göre Kazanma Oranı
Nautilus şampiyonunun Senna karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.
Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Nautilus şampiyonunun Senna karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.
Nautilus vs Senna Güç Zirveleri
Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.
- Koridor (15 dk)SennaNautilus 15. dk altın: −422
- İlk eşyaNautilusNautilus: 13.3 dk · Senna: 13.8 dk
- 20 dk altı maçlarYetersiz veri
- 20–30 dk maçlarDengeliNautilus: 96 maçta kazanma oranı 46.9%
- 30+ dk maçlarDengeliNautilus: 123 maçta kazanma oranı 49.6%
Nautilus vs Senna: Neler Değişiyor
Nautilus oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Destek) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.
Ölçeklenen Can (savunma)İstatistik parçasıGenellikle92.5%vs Senna88.5%−4.0 puanBurada kazanma oranı 46.4%
Nautilus vs Senna En İyi Build
Olağan Nautilus build (Destek)
60.9% kazanma oranı · 552 maç
Rakip: Senna
Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Senna'a karşı 89 Nautilus maçından yalnızca 10 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Nautilus'ın standart buildini kullanın.
- Nautilus genellikle ilk olarak Demir Solari'nin Broşu eşyasını tamamlıyor; süre: 13.3 dk (157 maçın medyanı).
- Senna genellikle ilk olarak Kara Balta eşyasını tamamlıyor; süre: 13.8 dk (112 maçın medyanı).
- Yetenek önceliği: Q > W > E — olağanla aynı.
Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.
Nautilus vs Senna En İyi Rünler
Nautilus draftını Draft Laboratuvarı'nda planla
Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.
- Tam 5v5 draft tahtası
- Koridor eşleşme kazanma oranları
- Seçim ve yasak önerileri

Nautilus esleme verileri League of Legends 26.21 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Nautilus'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Nautilus buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.
Diğer Eşleşmeler: Nautilus
Nautilus için en zor
Nautilus için en kolay
Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Nautilus vs Senna SSS - Yama 26.21
Nautilus vs Senna: Kim kazanır?
Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Senna. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Nautilus, 234 maçın 47.9% kadarını kazanıyor (95% aralığı 41.5–54.2%).
Nautilus şampiyonunun Senna karşısındaki kazanma oranı nedir?
Şampiyon Nautilus, 26.21 yamasında Senna karşısındaki 234 maçın (Koridor: Destek) 47.9% kadarını kazanıyor (95% aralığı 41.5–54.2%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Destek) beklenen oran 47.2%.
Nautilus, Senna şampiyonuna karşı counter mı?
Net olarak söylenemez. Şampiyon Nautilus, Senna karşısındaki 234 maçın 47.9% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (41.5–54.2%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.
Koridoru kim kazanır: Nautilus mi, Senna mi?
Senna genellikle koridoru kazanıyor: 15. dakikada Nautilus şampiyonuna göre ortalama 422 altın önde (15. dakika kaydı olan 230 maç).
Nautilus, Senna şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?
Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.
Senna, Nautilus karşısında ne zaman en güçlü?
Şampiyon Senna şu evrelerde ölçülebilir biçimde önde: Koridor (15 dk).
Nautilus, Senna karşısında hangi buildi yapmalı?
Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Nautilus şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Destek): Demir Solari'nin Broşu, Şövalyenin Adağı, Çivili Zırh.
Nautilus, Senna karşısında hangi rünleri kullanmalı?
Artçı Şok (Azim + İsabet) — Senna karşısında 67 maçta 50.7%. Senna karşısındaki en büyük değişiklik: Ölçeklenen Can (savunma) (genellikle 92.5%, burada 88.5%).
