Ryze, League of Legends şampiyonu
Kazanma Oranı
47.3%
Seçim Oranı
1.1%
Yasaklanma Oranı
0.3%

Ryze vs Syndra

Ryze Tier FBüyücü
Yama
26.20
Maç
1.460
Koridor
Tüm Koridorlar
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
15 Eki 2026 UTC

Ryze vs Syndra, LoL patch 26.20\'da a decisive bir eşleşme. Syndra, 28 oyuna dayalı olarak Ryze\'a karşı 53.6% win rate (+7.1%) ile kazanıyor. Ryze wins the early laning phase while Syndra scales better into the late game. Aşağıda Ryze vs Syndra eşleşmesi için en iyi Ryze buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.

Ryze Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Ryze'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Ryze
Ryze
44.4%
VS
Syndra
55.6%
Syndra

Ryze vs Syndra: Kim Kazanır?

Hafif üstünlük: SyndraDüşük güven

Ryze bu maçların 44.4% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 27.6% ile 62.7% arasında (95% aralığı).

Beklenen
47.8%
İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orta)
Eşleşme etkisi
−3.4 puan
Gözlenen eksi beklenen
Örneklem
27 maç
Koridor: Orta
vs yama 26.19
—
İki yamada da yeterli maç yok

Koridor: Orta · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.20 · 9 Eki – 11 Eki

Öne çıkanlar

  • Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Syndra. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Ryze, 27 maçın 44.4% kadarını kazanıyor (95% aralığı 27.6–62.7%).
  • İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Orta) Ryze şampiyonu için 47.8% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
  • Ryze oyuncuları Syndra karşısında şu seçimi çok daha sık yapıyor: Sıçra + Hayalet. Diğer maçlarında (Koridor: Orta) 26.9%, burada 55.6%.
Nasıl Hesaplıyoruz

Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.

Bir maç yalnızca Ryze ve Syndra karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.

95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.

Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.

"Neler değişiyor" bölümü, Ryze şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).

Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.

Ryze vs Syndra Koridor İstatistikleri

RyzeSyndra

Şu ana kadar yalnızca 27 maçın 15. dakika kaydı var — koridor evresi rakamları 30 maçtan itibaren görünür.

Tüm maç ortalamaları

7.1
CS / dk
7.7
819
Hasar / dk
982
11.901
Altın / oyun
12.881
217
İyileştirme / dk
80
689
Azaltılan Hasar / dk
317
0.7
CC / dk
1.4

Ryze vs Syndra Maç Süresine Göre Kazanma Oranı

Ryze şampiyonunun Syndra karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.

Yetersiz maç
20 dk altı
2 maç
Yetersiz maç
20–25 dk
5 maç
Yetersiz maç
25–30 dk
9 maç
Yetersiz maç
30–35 dk
5 maç
Yetersiz maç
35+ dk
6 maç
Ryze vs Syndra95% aralığıRyze olağan (Orta)

Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Ryze şampiyonunun Syndra karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.

Ryze vs Syndra Güç Zirveleri

Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.

  1. Koridor (15 dk)Yetersiz veri
  2. İlk eşyaYetersiz veri
  3. 20 dk altı maçlarYetersiz veri
  4. 20–30 dk maçlarYetersiz veri
  5. 30+ dk maçlarYetersiz veri

Ryze vs Syndra: Neler Değişiyor

Ryze oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Orta) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.

  • SıçraHayalet
    Sıçra + HayaletSihirdar büyüleri
    Genellikle
    26.9%
    vs Syndra
    55.6%
    +28.6 puan
  • Zincirli Eziciler
    Genellikle
    29.9%
    vs Syndra
    55.6%
    +25.7 puan
  • Doran'ın YüzüğüCan İksiriCan İksiri
    Doran'ın Yüzüğü + Can İksiri + Can İksiriBaşlangıç eşyaları
    Genellikle
    33.8%
    vs Syndra
    59.3%
    +25.4 puan
  • SıçraIşınlan
    Sıçra + IşınlanSihirdar büyüleri
    Genellikle
    64.0%
    vs Syndra
    44.4%
    −19.6 puan
  • Peksimet Teslimatı
    Genellikle
    13.5%
    vs Syndra
    %2 altı
    −13.5 puan
  • Suda Yürüyen
    Genellikle
    13.2%
    vs Syndra
    %2 altı
    −13.2 puan
  • Can İksiriCan İksiriTanrıça'nın GözyaşıGörünmez Totem
    Can İksiri + Can İksiri + Tanrıça'nın Gözyaşı + Görünmez TotemBaşlangıç eşyaları
    Genellikle
    13.0%
    vs Syndra
    %2 altı
    −13.0 puan
  • Yıldırım Asası
    Genellikle
    0.5%
    vs Syndra
    3.7%
    +3.2 puan

Ryze vs Syndra En İyi Build

Olağan Ryze build (Orta)

60.9% kazanma oranı · 92 maç

Rakip: Syndra

Eşleşmeye özel build verisi yetersiz: Syndra'a karşı 16 Ryze maçından yalnızca 8 tanesinde tam build vardı; bu, bir eşya sırası önermek için çok az. Bunun yerine Ryze'ın standart buildini kullanın.

  • Ryze genellikle ilk olarak Asırlık Sopa eşyasını tamamlıyor; süre: 12.3 dk (25 maçın medyanı).
  • Yetenek önceliği: Q > E > W — olağanla aynı.

Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.

Ryze vs Syndra En İyi Rünler

Olağan Ryze rünleri (Orta)

Yıldırım Yağmacısı'nın CinnetiYıldırım Yağmacısı'nın Cinneti
Büyücülük
Mana Akışı YüzüğüYücelikYaklaşan Fırtına
Azim
Kemik ZırhAşırı Büyüme
Saldırı Hızı (saldırı)Uyarlanabilir Güç (esnek)Ölçeklenen Can (savunma)

48.5% kazanma oranı · 359 maç

Rakip: Syndra

Henüz eşleşmeye özel bir rün sayfası için yeterli maç yok — olağan sayfayı kullanın.

MetaBot Desktop

Ryze draftını Draft Laboratuvarı'nda planla

Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.

  • Tam 5v5 draft tahtası
  • Koridor eşleşme kazanma oranları
  • Seçim ve yasak önerileri
MetaBot Desktop'ta Draft Laboratuvarı

Ryze esleme verileri League of Legends 26.20 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Ryze'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Ryze buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.

Diğer Eşleşmeler: Ryze

Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Ryze vs Syndra SSS - Yama 26.20

Ryze vs Syndra: Kim kazanır?

Güncel veriler hafifçe şu tarafı destekliyor: Syndra. Ancak örneklem güçlü bir sonuç için fazla sınırlı: şampiyon Ryze, 27 maçın 44.4% kadarını kazanıyor (95% aralığı 27.6–62.7%).

Ryze şampiyonunun Syndra karşısındaki kazanma oranı nedir?

Şampiyon Ryze, 26.20 yamasında Syndra karşısındaki 27 maçın (Koridor: Orta) 44.4% kadarını kazanıyor (95% aralığı 27.6–62.7%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orta) beklenen oran 47.8%.

Ryze, Syndra şampiyonuna karşı counter mı?

Net olarak söylenemez. Şampiyon Ryze, Syndra karşısındaki 27 maçın 44.4% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (27.6–62.7%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.

Koridoru kim kazanır: Ryze mi, Syndra mi?

Koridoru kimin kazandığını söylemek için henüz 15. dakika kaydı olan yeterli maç yok (27).

Ryze, Syndra şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?

Henüz her süre için karar verecek kadar maç yok.

Syndra, Ryze karşısında ne zaman en güçlü?

Güncel verilere göre oyunun hiçbir evresinde şampiyon Syndra, Ryze karşısında hata payının ötesinde önde değil.

Ryze, Syndra karşısında hangi buildi yapmalı?

Eşleşmeye özel bir çekirdek için yeterli maç yok; bu yüzden Ryze şampiyonunun olağan çekirdeğini kullanın (Koridor: Orta): Asırlık Sopa, Rabadon'un Şapkası, Seraph'ın Şefkati. Syndra karşısındaki en büyük değişiklik: Zincirli Eziciler (genellikle 29.9%, burada 55.6%).

Ryze, Syndra karşısında hangi rünleri kullanmalı?

Ryze şampiyonunun olağan Yıldırım Yağmacısı'nın Cinneti sayfasını kullanın (Büyücülük + Azim); eşleşmeye özel bir sayfa için çok az maç var. Syndra karşısındaki en büyük değişiklik: Sıçra + Hayalet (genellikle 26.9%, burada 55.6%).