
- Kazanma Oranı
- 48.0%
- Seçim Oranı
- 7.6%
- Yasaklanma Oranı
- 10.5%
Sylas vs Wukong
- Yama
- 26.21
- Maç
- 15.189
- Koridor
- Tüm Koridorlar
- Tier
- Tüm Seviyeler
- Son Güncelleme
- 4 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Sylas vs Wukong, LoL patch 26.21\'da a moderate bir eşleşme. Wukong, 210 oyuna dayalı olarak Sylas\'a karşı 51.4% win rate (+2.9%) ile kazanıyor. Sylas wins the early laning phase while Wukong scales better into the late game. Aşağıda Sylas vs Wukong eşleşmesi için en iyi Sylas buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.
Sylas Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Sylas'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğine dair detaylı bir analiz görmek için açılır menüyü kullanın. Kafa kafaya kazanma oranları, koridor istatistikleri, eşleşme için en iyi build ve runlar ve erken vs geç oyun analizi alacaksınız — tümü gerçek dereceli verilerine dayalı.


Sylas vs Wukong: Kim Kazanır?
Sylas bu maçların 51.3% kadarını kazanıyor. Bu maç sayısıyla gerçek oran büyük olasılıkla 44.3% ile 58.3% arasında (95% aralığı).
- Beklenen
- 44.6% İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orman)
- Eşleşme etkisi
- +6.7 puan Gözlenen eksi beklenen
- Örneklem
- 191 maç Koridor: Orman
- vs yama 26.20
- +5.9 puan Yamalar arası normal dalgalanma içinde
Koridor: Orman · Dereceli Tek/Çift ve Esnek · Kuzey Amerika sunucusu · Tüm dereceler · Yama 26.21 · 27 Eki – 3 Kas
Öne çıkanlar
- Sylas vs Wukong dengeli bir eşleşme: şampiyon Sylas, 191 maçın 51.3% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (44.3–58.3%) 50% değerini rahatça içeriyor.
- İki şampiyonun genel kazanma oranları (Koridor: Orman) Sylas şampiyonu için 44.6% öngörüyor; sonuç bu değerin hata payı içinde, yani bu eşleşme büyük ölçüde iki şampiyonun genel gücünü yansıtıyor.
- Hiçbir taraf koridoru istikrarlı biçimde kazanmıyor: 15. dakikadaki ortalama altın farkı 28, hata payı içinde (188 maç).
- Sylas oyuncuları Wukong karşısında şu seçimi çok daha seyrek yapıyor: Sihirbaz Pabuçları. Diğer maçlarında (Koridor: Orman) 63.5%, burada 50.8%.
Nasıl Hesaplıyoruz
Maçlar: gösterilen yamadan, Kuzey Amerika sunucusundaki Dereceli Tek/Çift ve Esnek maçlar. Remake maçlar (5 dakikadan kısa) hariç tutulur.
Bir maç yalnızca Sylas ve Wukong karşı takımlarda aynı pozisyonda oynadığında sayılır; bu nedenle roam, takım içi koridor değişimleri veya bir şampiyonun yalnızca aynı maçta bulunması asla bu eşleşme olarak sayılmaz.
95% aralığı bir Wilson skor aralığıdır. Güven, bu aralığın genişliğine göre belirlenir: ±3 puan içi çok yüksek, ±5 yüksek, ±8 orta, daha genişi düşük. 20 maçın altında eşleşme hiç sınıflandırılmaz.
Beklenen kazanma oranı, iki şampiyonun bu koridordaki kazanma oranlarını (aynı maçlar ve filtreler) log5 formülüyle birleştirir: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Eşleşme etkisi = gözlenen − beklenen.
"Neler değişiyor" bölümü, Sylas şampiyonunun bu eşleşmedeki tercihlerini aynı şampiyonun aynı koridordaki diğer maçlarıyla karşılaştırır ve bir değişikliği yalnızca en az 3 puan olduğunda ve istatistiksel olarak anlamlı olduğunda listeler (iki oranlı z testi, |z| ≥ 2, 20+ maç).
Sonuçlar dereceye göre ayrılmaz: derece başına örneklem, güvenilir derece bazlı eşleşme rakamları için çok küçük.
Sylas vs Wukong Koridor İstatistikleri
15. dakikada
Tüm maç ortalamaları
Sylas vs Wukong Maç Süresine Göre Kazanma Oranı
Sylas şampiyonunun Wukong karşısında maç süresine göre kazanma oranı. Nokta kazanma oranını, çubuk 95% aralığını, kesik çizgi ise şampiyonun o süredeki olağan kazanma oranını gösterir. 25 maçtan az olan süreler boş bırakılır.
Hiçbir maç süresi öne çıkmıyor: Sylas şampiyonunun Wukong karşısında kısa ve uzun maçlardaki sonuçları birbirinin hata payı içinde.
Sylas vs Wukong Güç Zirveleri
Her evrede kimin önde olduğu, bu maçlardan ölçülmüştür. Fark hata payı içindeyse evre "Dengeli", karar vermek için çok az maç varsa "Yetersiz veri" olarak görünür.
- Koridor (15 dk)DengeliSylas 15. dk altın: +28
- İlk eşyaDengeliSylas: 0.2 dk · Wukong: 0.2 dk
- 20 dk altı maçlarYetersiz veri
- 20–30 dk maçlarDengeliSylas: 92 maçta kazanma oranı 54.3%
- 30+ dk maçlarDengeliSylas: 84 maçta kazanma oranı 46.4%
Sylas vs Wukong: Neler Değişiyor
Sylas oyuncularının bu eşleşmede diğer maçlarına (Koridor: Orman) göre belirgin biçimde daha sık veya daha seyrek yaptığı tercihler.
Sihirbaz PabuçlarıBotlarGenellikle63.5%vs Wukong50.8%−12.7 puanBurada kazanma oranı 52.6%
Ionia ÇizmeleriBotlarGenellikle17.4%vs Wukong29.8%+12.5 puanBurada kazanma oranı 50.9%

Yelgezer Yavrusu + Can İksiri + Görünmez TotemBaşlangıç eşyalarıGenellikle10.8%vs Wukong18.3%+7.5 puanBurada kazanma oranı 45.7%
Genellikle52.0%vs Wukong44.5%−7.5 puanBurada kazanma oranı 55.3%
Sylas vs Wukong En İyi Build
Olağan Sylas build (Orman)
90.0% kazanma oranı · 10 maç
Rakip: Wukong
56.7% kazanma oranı · 30 maç
Sınırlı örneklem: 115 maçın yalnızca 30 tanesinde tam olarak bu çekirdek tamamlandı; bunu bir öneri değil, bir gözlem olarak değerlendirin.
- Sylas genellikle ilk olarak Alazpençe Yavrusu eşyasını tamamlıyor; süre: 0.2 dk (120 maçın medyanı).
- Wukong genellikle ilk olarak Alazpençe Yavrusu eşyasını tamamlıyor; süre: 0.2 dk (115 maçın medyanı).
- Yetenek önceliği: W > E > Q — olağanla aynı.
Buildler ham kazanma oranına değil, kazanma oranı aralığının alt sınırına göre sıralanır; böylece birkaç galibiyette görülen bir build, kanıtlanmış bir buildin önüne asla geçemez.
Sylas vs Wukong En İyi Rünler
Sylas draftını Draft Laboratuvarı'nda planla
Draft Laboratuvarı iki takımı koridor koridor, eşleşme kazanma oranları, hasar profilleri ve oyun evresi eğilimiyle gösterir; güncel meta verisinden seçim ve yasak önerir.
- Tam 5v5 draft tahtası
- Koridor eşleşme kazanma oranları
- Seçim ve yasak önerileri

Sylas esleme verileri League of Legends 26.21 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Sylas'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Sylas buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.
Diğer Eşleşmeler: Sylas
Sylas için en zor
Sylas için en kolay
Her eşleşme için kazanma oranı ve maç sayısı. Listeler 95% aralığının sınırına göre sıralanır, böylece küçük örneklemler zirveye çıkamaz; yalnızca en az 50 maçlık eşleşmeler.
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Sylas vs Wukong SSS - Yama 26.21
Sylas vs Wukong: Kim kazanır?
Sylas vs Wukong dengeli bir eşleşme: şampiyon Sylas, 191 maçın 51.3% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (44.3–58.3%) 50% değerini rahatça içeriyor.
Sylas şampiyonunun Wukong karşısındaki kazanma oranı nedir?
Şampiyon Sylas, 26.21 yamasında Wukong karşısındaki 191 maçın (Koridor: Orman) 51.3% kadarını kazanıyor (95% aralığı 44.3–58.3%). İki şampiyonun genel kazanma oranlarına göre (Koridor: Orman) beklenen oran 44.6%.
Sylas, Wukong şampiyonuna karşı counter mı?
Net olarak söylenemez. Şampiyon Sylas, Wukong karşısındaki 191 maçın 51.3% kadarını kazanıyor ve 95% aralığı (44.3–58.3%) 50% değerini içeriyor; yani güncel verilere göre hiçbir şampiyon diğerine güvenilir biçimde counter değil.
Koridoru kim kazanır: Sylas mi, Wukong mi?
Hiçbir taraf koridoru istikrarlı biçimde kazanmıyor: 15. dakikadaki ortalama altın farkı 28, hata payı içinde (188 maç).
Sylas, Wukong şampiyonundan daha iyi ölçeklenir mi?
Ölçülebilir biçimde hayır: Sylas şampiyonunun Wukong karşısındaki kazanma oranları, 25 dakika veya daha kısa maçlarda ve daha uzun maçlarda birbirinin hata payı içinde.
Wukong, Sylas karşısında ne zaman en güçlü?
Güncel verilere göre oyunun hiçbir evresinde şampiyon Wukong, Sylas karşısında hata payının ötesinde önde değil.
Sylas, Wukong karşısında hangi buildi yapmalı?
Wukong karşısında en başarılı Sylas çekirdeği: Vadiyaran, Zhonya'nın Kumsaati, Hextech Füzekemer (30 maçta 56.7%). Wukong karşısındaki en büyük değişiklik: Sihirbaz Pabuçları (genellikle 63.5%, burada 50.8%).
Sylas, Wukong karşısında hangi rünleri kullanmalı?
Yenilmez (İsabet + İlham) — Wukong karşısında 77 maçta 58.4%.
