
Zacvs Quinn
Zac vs Quinn, LoL patch 26.10\'da a decisive bir eşleşme. Quinn, 7 oyuna dayalı olarak Zac\'a karşı 57.1% win rate (+14.3%) ile kazanıyor. Zac wins the early laning phase while Quinn scales better into the late game. Aşağıda Zac vs Quinn eşleşmesi için en iyi Zac buildi, rünleri, koridor istatistikleri ve stratejileri bulacaksınız.
Zac Matchup Breakdown
Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Zac performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.
Who Wins the Zac vs Quinn Matchup?

Zac vs Quinn eşleşme özeti
Zac vs Quinn eşleşmesi League of Legends dereceli oyununda belirleyici bir eşleşme. Analiz edilen 7 son maça göre, Quinn 57.1% kazanma oranıyla Zac'ın 42.9%'sine karşı kazanır ve Quinn'a 14.3 yüzde puanı avantajı verir. Oyun fazı dinamikleri burada kritik bir rol oynar: Zac erken lane aşamasını kontrol eder, ancak Quinn oyun uzadıkça daha iyi ölçeklenir. Eşleşme, oyun süresine bağlı olarak dramatik şekilde değişir — Zac Quinn güç zirvelerine ulaşmadan önce avantajları zorlamalı, Quinn ise güvenli farm ve anahtar eşya eşiklerine ulaşmaya odaklanmalıdır. En önemli istatistiksel fark sustain'da, Zac 2,304 HP/min ile önde — bu fark takaslar ve çarpışmaların sonucunu güçlü şekilde etkiler. Quinn bu eşleşmede güçlü bir avantaja sahip. Zac oyuncuları savunmacı oynamalı, kule altında güvenli farm önceliklendirmeli ve orman baskısı veya Quinn'nin aşırı uzanmasıyla oluşan fırsatları aramalı. Uzun takaslardan kaçının ve pozisyonlama ve koordinasyonun daha önemli olduğu takım savaşlarını bekleyin. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, bu lane rakibine karşı şampiyon seçim kararları ve oyun içi strateji için önemlidir.
Zac vs Quinn Lane Aşaması Analizi
Quinn, Zac'a karşı lane aşamasında favori, 5 anahtar istatistik kategorisinden 3'unu kazanıyor. Quinn, farm, hasar ve altın geliri'de avantajlara sahip ve bu eşleşmede daha güçlü lane'ci.
Best Zac Build Against Quinn
Çelik Kaplamalı Çizme, Quinn'a karşı optimal ayakkabı seçimidir ve bu eşleşmede Zac'ın en çok ihtiyaç duyduğu hareketliliği ve istatistikleri sağlar. Zac için Quinn'a karşı en iyi performans gösteren ana eşyalar Randuin'in Alameti, Çivili Zırh ve Günateşi Kalkanı. Bu kombinasyon, Zac'a eşleşme için hasar, hayatta kalma ve fayda arasında etkili bir denge verir. Takım kompozisyonları ve oyun durumuna göre ayarlamalar gerekebilir, ancak bu yapı Zac vs Quinn eşleşmesi için en güçlü temeli sağlar.
Early Game vs Late Game
Erken oyun (ilk 15 dakika), Zac ve Quinn arasında yazı tura, Zac bıçak sırtı 50.0% kazanma oranı avantajıyla (+0.0%). Erken lane aşamasında şampiyon avantajından çok bireysel beceri ve orman yakınlığı önemli olacak.
Quinn, 66.7% kazanma oranıyla geç oyunda (25+ dakika) çok üstün — Zac'ın 33.3 puan üzerinde. Uzun oyunlar, kiti ve ölçeklemesi onları takım savaşları ve hedef kontrolünde baskın bir güç yapan Quinn'ı güçlü şekilde kayırır.
Güç dinamikleri oyun ilerledikçe değişir — Zac erken avantaja sahip, ancak Quinn yavaş yavaş devralır. Bununla birlikte, marjlar her iki şampiyonun da doğru hamlelerle herhangi bir aşamada kazanabileceği kadar dar. Belirli bir oyun aşamasını beklemek yerine avantajlarınızı aldığınızda almaya odaklanın.
Best Zac Runes Against Quinn
Azim ve İsabet rün kurulumu, Zac'a bu zor eşleşmede Quinn'a karşı rekabet etmek için en iyi araçları verir ve optimal rün sinerjileriyle istatistiksel dezavantajları telafi eder.
Zac esleme verileri League of Legends 26.10 yamasi icin. Asagidaki tablo, mevcut metadaki her sampiyona karsi Zac'in kazanma oranini, altin farkini ve performans istatistiklerini gosterir. En iyi Zac buildi, runleri, koridor istatistikleri ve erken vs gec oyun analizini iceren ayrintili bir dokum icin herhangi bir sampiyon adina tiklayin.
Rakip | Kazanma oranı | Maçlar | CS/dk | Hasar/dk | Altin/mac | Erken KO | Gec KO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 56.92% | 65 | 1.1 | 530 | 10,783 | 61.3% | 52.9% | |
| 43.55% | 62 | 1.2 | 548 | 11,408 | 55.6% | 34.3% | |
| 53.33% | 60 | 1.1 | 584 | 12,031 | 58.3% | 50.0% | |
| 56.36% | 55 | 1.0 | 566 | 12,263 | 60.0% | 54.3% | |
| 47.27% | 55 | 1.0 | 526 | 11,054 | 52.0% | 43.3% | |
| 52.00% | 50 | 1.1 | 596 | 11,524 | 50.0% | 53.6% | |
| 46.67% | 45 | 1.1 | 637 | 11,825 | 37.5% | 51.7% | |
| 44.44% | 45 | 1.2 | 581 | 10,875 | 43.5% | 45.5% | |
| 51.28% | 39 | 1.0 | 672 | 10,905 | 57.1% | 48.0% | |
| 37.50% | 32 | 1.0 | 505 | 11,240 | 41.2% | 33.3% | |
| 46.88% | 32 | 0.9 | 581 | 12,739 | 80.0% | 31.8% | |
| 51.61% | 31 | 1.5 | 528 | 10,609 | 46.7% | 56.3% | |
| 55.17% | 29 | 0.9 | 581 | 12,964 | 50.0% | 57.9% | |
| 53.57% | 28 | 0.9 | 462 | 10,927 | 33.3% | 76.9% | |
| 42.31% | 26 | 1.1 | 568 | 10,849 | 38.5% | 46.1% | |
| 56.00% | 25 | 1.6 | 641 | 13,274 | 62.5% | 52.9% | |
| 37.50% | 24 | 1.1 | 562 | 11,022 | 40.0% | 35.7% | |
| 52.17% | 23 | 1.0 | 604 | 10,177 | 36.4% | 66.7% | |
| 52.17% | 23 | 1.3 | 589 | 10,702 | 53.9% | 50.0% | |
| 59.09% | 22 | 3.5 | 589 | 11,828 | 57.1% | 60.0% | |
| 52.38% | 21 | 1.5 | 743 | 13,344 | 14.3% | 71.4% | |
| 57.14% | 21 | 1.1 | 551 | 11,081 | 70.0% | 45.5% | |
| 33.33% | 21 | 0.9 | 521 | 11,482 | 37.5% | 30.8% | |
| 65.00% | 20 | 1.5 | 713 | 14,141 | 50.0% | 68.8% | |
| 50.00% | 20 | 1.2 | 633 | 13,193 | 33.3% | 57.1% | |
| 45.00% | 20 | 1.1 | 595 | 10,610 | 53.9% | 28.6% | |
| 68.42% | 19 | 1.5 | 670 | 11,876 | 50.0% | 76.9% | |
| 52.63% | 19 | 1.5 | 638 | 10,028 | 36.4% | 75.0% | |
| 77.78% | 18 | 2.3 | 658 | 10,243 | 70.0% | 87.5% | |
| 66.67% | 18 | 1.1 | 699 | 12,897 | 71.4% | 63.6% | |
| 52.94% | 17 | 2.5 | 648 | 10,397 | 66.7% | 37.5% | |
| 41.18% | 17 | 2.5 | 801 | 11,477 | 22.2% | 62.5% | |
| 35.29% | 17 | 1.3 | 748 | 12,837 | 0.0% | 54.5% | |
| 43.75% | 16 | 1.0 | 493 | 11,514 | 14.3% | 66.7% | |
| 33.33% | 15 | 1.9 | 585 | 11,342 | 20.0% | 40.0% | |
| 66.67% | 15 | 1.7 | 648 | 12,487 | 75.0% | 57.1% | |
| 42.86% | 14 | 3.4 | 658 | 10,423 | 28.6% | 57.1% | |
| 64.29% | 14 | 2.1 | 623 | 11,631 | 71.4% | 57.1% | |
| 53.85% | 13 | 0.9 | 600 | 10,894 | 44.4% | 75.0% | |
| 61.54% | 13 | 1.4 | 505 | 11,168 | 62.5% | 60.0% | |
| 58.33% | 12 | 1.1 | 572 | 13,353 | 100.0% | 44.4% | |
| 83.33% | 12 | 1.1 | 547 | 13,177 | 66.7% | 88.9% | |
| 50.00% | 12 | 2.0 | 484 | 9,009 | 50.0% | 50.0% | |
| 36.36% | 11 | 1.3 | 498 | 11,286 | 20.0% | 50.0% | |
| 63.64% | 11 | 1.2 | 718 | 13,801 | 50.0% | 71.4% | |
| 20.00% | 10 | 5.3 | 791 | 10,430 | 33.3% | 14.3% | |
| 80.00% | 10 | 4.3 | 802 | 11,922 | 75.0% | 83.3% | |
| 60.00% | 10 | 1.3 | 470 | 10,603 | 40.0% | 80.0% | |
| 60.00% | 10 | 1.0 | 613 | 11,665 | 100.0% | 42.9% | |
| 50.00% | 10 | 2.2 | 587 | 11,653 | 60.0% | 40.0% | |
| 40.00% | 10 | 1.9 | 487 | 8,735 | 25.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 10 | 1.1 | 605 | 11,964 | 60.0% | 40.0% | |
| 66.67% | 9 | 5.4 | 563 | 9,550 | 75.0% | 60.0% | |
| 50.00% | 8 | 5.5 | 773 | 9,098 | 0.0% | 80.0% | |
| 25.00% | 8 | 1.0 | 675 | 13,010 | 33.3% | 20.0% | |
| 25.00% | 8 | 2.5 | 626 | 11,579 | 33.3% | 20.0% | |
| 50.00% | 8 | 1.6 | 570 | 11,201 | 40.0% | 66.7% | |
| 62.50% | 8 | 1.6 | 690 | 10,948 | 100.0% | 57.1% | |
| 50.00% | 8 | 5.5 | 964 | 13,254 | 0.0% | 57.1% | |
| 50.00% | 8 | 2.4 | 486 | 8,949 | 75.0% | 25.0% | |
| 42.86% | 7 | 1.4 | 467 | 9,971 | 50.0% | 33.3% | |
| 57.14% | 7 | 1.9 | 584 | 11,806 | 100.0% | 50.0% | |
| 42.86% | 7 | 1.4 | 572 | 11,617 | 50.0% | 40.0% | |
| 57.14% | 7 | 4.7 | 979 | 12,738 | 0.0% | 66.7% | |
| 42.86% | 7 | 4.5 | 859 | 12,492 | 0.0% | 60.0% | |
| 28.57% | 7 | 1.8 | 533 | 11,041 | 0.0% | 40.0% | |
| 16.67% | 6 | 2.0 | 776 | 13,697 | 0.0% | 20.0% | |
| 33.33% | 6 | 4.3 | 677 | 11,013 | 0.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 6 | 3.0 | 794 | 12,890 | 100.0% | 40.0% | |
| 83.33% | 6 | 1.3 | 386 | 8,237 | 100.0% | 66.7% | |
| 83.33% | 6 | 1.1 | 528 | 11,390 | 66.7% | 100.0% | |
| 16.67% | 6 | 5.4 | 589 | 7,519 | 25.0% | 0.0% | |
| 66.67% | 6 | 2.2 | 588 | 10,133 | 66.7% | 66.7% | |
| 66.67% | 6 | 3.4 | 721 | 8,853 | 100.0% | 33.3% | |
| 50.00% | 6 | 5.8 | 767 | 10,091 | 60.0% | 0.0% | |
| 50.00% | 6 | 1.3 | 434 | 9,779 | 0.0% | 75.0% | |
| 20.00% | 5 | 1.3 | 592 | 10,876 | 0.0% | 33.3% | |
| 20.00% | 5 | 1.9 | 530 | 9,675 | 25.0% | 0.0% | |
| 0.00% | 5 | 1.5 | 454 | 9,738 | 0.0% | 0.0% | |
| 40.00% | 5 | 3.8 | 477 | 8,621 | 25.0% | 100.0% | |
| 20.00% | 5 | 1.3 | 400 | 7,987 | 33.3% | 0.0% | |
| 40.00% | 5 | 4.0 | 708 | 8,295 | 50.0% | 0.0% | |
| 20.00% | 5 | 2.9 | 462 | 7,422 | 0.0% | 33.3% | |
| 60.00% | 5 | 1.0 | 527 | 12,961 | 0.0% | 60.0% | |
| 80.00% | 5 | 1.7 | 636 | 12,908 | 100.0% | 66.7% | |
| 60.00% | 5 | 4.3 | 549 | 6,549 | 50.0% | 100.0% | |
| 40.00% | 5 | 3.8 | 685 | 10,217 | 50.0% | 33.3% | |
| 40.00% | 5 | 3.3 | 857 | 12,020 | 50.0% | 33.3% | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Zac vs Quinn - Sık Sorulan Sorular
League of Legends'da Zac Quinn'a karsi nasil gidiyor?
Quinn, Zac vs Quinn matchupini 57.1% kazanma oraniyla Zac'in 42.9%'sine karsi kazaniyor, 14.3 yuzde puani fark. Bu veriler patch 26.10'daki 7 son dereceli oyuna dayanmaktadir.
Erken oyunda Zac Quinn'a karsi nasil gidiyor?
Erken oyunda, Zac Quinn'a karsi 50.0% kazanma oraniyla 50.0%'e karsi avantaja sahiptir. Zac oyunculari ilk 15 dakikada agresif tradeler ve dalga kontrolu ile lane avantajlarini zorlamalidir.
Gec oyunda Zac Quinn'a karsi nasil gidiyor?
Gec oyunda, Quinn Zac vs Quinn matchupini 66.7% kazanma oraniyla 33.3%'e karsi ele gecirir. Quinn 25 dakikadan sonra takim savaslari ve hedef catismalarinda daha iyi olceklenir.
Zac vs Quinn matchupini kim kazanir?
Quinn, League of Legends patch 26.10'da 57.1% kazanma oraniyla Zac'a karsi matchupu kazaniyor. 14.3 yuzde puani avantaji, 7 analiz edilen oyuna dayanarak bu lane matchupinda Quinn'in significantly favori oldugu anlamina gelir.
Quinn'a karsi en iyi Zac buildi nedir?
Quinn'a karsi en iyi Zac buildi Randuin'in Alameti, Çivili Zırh, Günateşi Kalkanı with Çelik Kaplamalı Çizme icerir. Tam esya yolu ve build sirasi icin yukaridaki matchup analizine bakin.
Quinn'a karsi en iyi Zac runelari nelerdir?
Quinn'a karsi en iyi Zac runelari Azim birincil agacini İsabet ikincil ile kullanir. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Zac vs Quinn matchup. Yukaridaki matchup karsilastirmasinda tam rune analizine bakin.
Zac Quinn'i counter yapar mi?
Hayir, Zac sadece 42.9% kazanma oraniyla Quinn'a karsi zorlanir. Quinn bu matchupta avantaja sahiptir. Zac oyunculari Quinn'un lidini en aza indirmek icin guvenli farm yapmaya ve uzun tradelerden kacinmaya odaklanmalidir.
Quinn'a karsi Zac'i nasil oynarim?
Quinn'a karsi Zac oynarken, dikkatli oynayinn ve Quinn'un guc zirvelerinden kacinin. Look for jungle assistance and team-dependent plays since Quinn has the statistical advantage at most stages. Sanslarinizi optimize etmek icin yukaridaki matchup-spesifik build ve runelari kullanin.